Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego skasowano temat w którym gimbusiara Kciukiem się osmieszyła?

Polecane posty

"kciuk nie dość że darla z niej łacha to jeszcze ja intelektualnie zagiela " Gdzie zagieła mnie intelektualnie? Przeciez nie potrafiła odpowiedzieć na proste pytanie, wykręcała się od odpowiedzi i tym samym obaliła swoją tezę. Ale ty jesteś gimbazą, więc zwycięstwo w dyskusji mierzysz liczbą bluzgów :) "I po raz kolejny pokazals jakim dzieckiem emo jestes , że ona zaczęła to też musialas?" Napisałam, ze "bluzgi ze strony piłki plażowej menelicy nie robia na mnie wrażenia", więc tylko odbiłam piłkę i dałam jej do zrozumienia, zeby takich bluzgów nie stosowała. " Nie chcesz ad personam to sama tego nie rób hipokrytko. " Staram się, ale jeśli dyskusja wygląda tak: ja:argument merytoryczny troll:jesteś głupia! nie masz racji ja: argument merytoryczny troll: kciukiem ma racje a ty jesteś emo! to wtedy trudno się powstrzymac. I to ja mam taką przewagę, ze stosuję jakiekolwiek merytoryczne argumenty, a pomarańczki pisza TYLKO ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam temat bardzo ad personam. Rozmowa była wczoraj a ty dziś bardzo ad personam rzuciłas na kciuk gimBusiare ze się osmieszyl a, bardzo nie ma w tym hipokryzji ;) Pomijając ze osmieszenie było w twoim przypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" I dla ciebie to może są mądre słowa" Dla mnie to, jak pisałam, normalny element języka, to ty niezdrowo na to reagujesz, podniecając się, że "powtarzam to bez przerwy", "szpanuje tym słowem", "znalazłam je w google"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś ad personam do kciuka mimo że nie chcesz by ludzie tak pisali, to jest hipokryzja a odbierasz piłeczkę jak dziecko osoba dorosła merytoryczna w takie coś nie bawi się tylko dyskutuje. I dodatkowo mS wiedzę, ty jej nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozmowa była wczoraj a ty dziś bardzo ad personam rzuciłas na kciuk gimBusiare ze się osmieszyl" Pytałam tylko, czemu skasowano ten temat, za to z waszej strony słysze "ONA MIAŁA RACJE, BO TAK!!!, TO TY SIĘ OŚMIESZYŁAŚ!!!!" więc pytam was o merytoryczne argumenty, na poparcie tego, ze miała racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad personam
Dialog z życia: - Kasiu, co robiłaś przed południem? - Broniłam honoru i godności muzyki metalowej. Walczyłam o prawdę na forum, gdzie przesiadują prowokatorzy, prawiczki, ludzie zaburzeni. - Brawo Kasiu, teraz weź leki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo powtarzasz to bez przerwy bez zrozumienia widocznie skoro tak samo to stosujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pomijając ze osmieszenie było w twoim przypadku ." Skoro uwazasz, ze kciukiem ma racje - to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mogłaś nazwać inaczej, ale wolałas zagrać ad personam. Hipokryzja się klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ab ovo
Nie masz wiedzy o metalu, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby elementarnej, to co tu przedstawiasz jest rodem z wikipedii i jakiegoś forum bravo dla młodocianych metslofkof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo powtarzasz to bez przerwy bez zrozumienia widocznie skoro tak samo to stosujes" Powtarzam je bez przerwy, bo stosujecie argumenty ad personam, a ja je wam wytykam. Gdzie widzisz w tym jakiś problem, oprócz twojego zdziwienia, ze ktos używa "mądrych słów"(:D) piszac do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz wiedzy o metalu, niestety" Wiedze o metalu mam większą niż ktokolwiek z was, może poza tym gościem co pisał że siedzi w metalu od lat 80. Znam kilkaset zespołów i codziennie poznaje nowe, byłam na kilkudziesięciu koncertach. A jesli chodzi o wiedze o subkulturze metalowej, to może podasz te rzekomo istniejące "inne aspekty subkultury" metalowej, które wymyśliła kciukiem, a których istnienia każda normalna osoba słuchajaca metalu wyśmieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę nie umiesz czytać czy taka udajesz? Jak mozeszcwytykac komuś ad personam skoro sama tego używasz i stosujesz? Dotarło ? To jest hipokryzja albo co bardziej u ciebie prawdopodobne ze nie rozumiesz zwrotu które powtarzasz w każdym poście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Choćby elementarnej, to co tu przedstawiasz jest rodem z wikipedii i jakiegoś forum bravo dla młodocianych metslofkof " Co konkretnie? Taka np. Mord`a`Stigmata czy Blut aus Nord, to dla ciebie gimbusiarskie zespoły? Kreator i Testament - klasyka thrashu, też? Mój ulubiony Death, też? Sadus, o którym wspomniałam wczoraj, legenda death metalu też? Masz jakieś dziwne poglądy dotyczące muzyki metalowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz znikoma wiedzę, słuchasz marnych zespołów. Setki tematów zzałożyłas i w każdym jedno i to samo, co można wyczytać w pierwszym linku po wgooglaniu słowa metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisać nazwy to też mogę i a w domu jadąc się Linkin park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voidhanger z którego mam stopke, to też "marny zespół dla gimbazy"? :D "Masz znikoma wiedzę, słuchasz marnych zespołów" Skoro te zespoły są dla ciebie marne, to JAKIE są dobre dla ciebie? :D Pseudometal taki jak Nightwish, czy zespoły dla gimbazy takie jak SOAD? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty naprawdę nie umiesz czytać czy taka udajesz? Jak mozeszcwytykac komuś ad personam skoro sama tego używasz i stosujesz?" W odpowiedzi na wasze argumenty ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wypisać nazwy to też mogę i a w domu jadąc się Linkin park " Insynuować komuś słuchanie zespołów, których ta osoba nie słucha, to ja tez mogę. Dla ciebie pewnie słuchanie Kreatora to jakaś niebywała rzadkość albo coś niesamowitego, skoro nawet w słuchanie tak pospolitego i słuchanego przez każdego thrashera(choć bardzo dobrego) zespołu nie wierzysz :D Chociaż pewnie zwyczajnie nie znasz nic z tego co wypisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odpowiedzi czyli gimbusiarsko odbijasz piłkę ... noto mamy pełną charakterystyke. Koń by się usmial. Nie ośmieszaj się więcej bo żal mi cię pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W odpowiedzi czyli gimbusiarsko odbijasz piłkę ... noto mamy pełną charakterystyke. " Gimbusem jest osoba, której w ogóle przychodzi do głowy, zeby zaczynac się z argumentami ad personam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i w każdym jedno i to samo, co można wyczytać w pierwszym linku po wgooglaniu słowa metal " Tak, w pierwszym linku po wpisaniu słow metal można wyczytac o polskim black metalowym podziemiu albo o avant garde blacku :D nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziemie ;) ale dlaczego oni są w podziemiu? ktoś ich ściga? boją się księdza? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale, czemu robią to w podziemiu? nadal nie rozumiem? nie mogą wyjść na wierzch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra. Zakończę dyskusję. Tym innym aspektem jest satanizm i jego okolice. Nawet sama się do tego odwołujesz. To jest w metalu powszechne. Nie znaczy to, że metalowcy jako ogół, to sataniści, ale lubią taką estetykę i sympatyzują z tym co ta estetyka wyraża. I żebyś teraz nie wiem ile napisała, to i tak nie zdołasz tego obalić, bo to są fakty, powszechnie znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×