Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieciaci faceci są głupi czy udają?

Polecane posty

Gość gość
facet nie poszedł do żadnych kobiet - to one miały parcie na związek a teraz płaczą, że dzieci nie zniknęły - on sobie po prostu korzystał z rozłożonych nóg - bo go żona pogoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak żona pogoniła więc skorzystał z rozłożonych nóg innej- kobieto co ty piszesz? poszedł do innej bo widać tak mu zależało i na kobiecie i na dzieciach. Opanujcie się na boga, nie wszystkie są takie jak wy, nie rozkładają nóg od razu, szczególnie gdy wiedzą, że facet jest po rozwodzie i ma dziecko gdzieś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie czytałaś wątku od początku! płaczą tutaj te, co nogi rozkładały w nadziei na założenie nowej rodziny z rozwodnikiem - a on z dziury, owszem, skorzystał, ale żenić sie nie ma zamiaru a jego dziecko lub dzieci są dla niego ważniejsze niż obecna partnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" nie rozkładają nóg od razu," Nie, No pewnie że nie od razu. Trzeba postawić wino, kupić kwiatka, pogadać o skowronkach.... a potem już tylko: łupu..cupu.., łupu... cupu... Po dwóch latach, jak zaczyna mieć parcie na ożenek - trzeba powiedzieć: "dobrze kochanie, pomyślimy w przyszłym roku" - i kolejne ze trzy lata opróżniania jajek. Rekordziści podobno potrafią tak pociągnąć 7 lat!!! Ale wcześniej czy później i tak trzeba wymienić worek na sperme. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadziwiająca jest głupota kobiet. Faceci dobrze wiedzą że dziecko z poprzedniego związku jest "obciazeniem" . Przecież nie raz w postach piszą ze w życiu nie zwiazaliby się z kobietą z dzieckiem. Ale wtedy są dupkami, jak mają swoje dzieci z poprzedniego związku tez są dupkami. Ale i tak chyba facet z dzieckiem jest w lepszej sytuacji niż kobieta z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaa
Ja jestem kobietą z dwójką dzieci i wiem, że dla mojego nowego partnera to nie jest łatwe ale widzę i doceniam jak się stara i jak się przekonuje do moich dzieci. Nie oczekuję od niego żeby je pokochał, żeby czuł odpowiedzialność za nie (nie mówię o odpowiedzialności kiedy akurat ma je pod opieka) mówię o odpowiedzialności życiowej. Miło mi jest gdy je przytula, bawi się z nimi, rozmawia. Nie rozumiem tetgo ze ktoś tutaj uważa, iż ojciec uważa że jego dzieci to dodatkowy atut:). Może to być odbierane w taki sposób w chwilach kiedy ojciec najwyraxniej cieszy się z czegoś co jego dziecko dokonało, jest dumny z czegoś i szuka aprobaty u obecnej partnerki, bo chciałby z nia to dzielić. Jesli parttnerka nie dorosła do tego i odbiera to inaczej, ma jakieś żale, pretensje, to powinna sie zastanowic co ona robi w tym związku. Chcąc nie chcąc wchodzą w taki związek staje się częścia zycia tego dziecka i to już jest jakas odpowiedzialność. Nie może tego dziecka traktować jak zła koniecznego, nie wolno tak traktowac żadnego człowieka a dziecko to człowiek. I to nie dzieciaci czy dzieciate sa głupi, tylko partnerzy i partnerki pchający się w takie związki nie widzący powagi sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATOLOGIA.leczcie się ludzie, co wam w domach rodzinnych robili, że takie durnoty wypisujecie, zazdrosne byłe żonki/ byłe lale co? a facet po co z wami sypiał? tak szczerze? po to by opróżnić jaja, i posłużyłyście za inkubator, bo chciał pan mieć dziecko, a po tym jak dziecko mu dałyście kopnął w d**ę. albo miał nadzieję, że po za nadstawianiem d**y, coś z was będzie i jakiś związek da się ułożyć, ale niestety nie. i poszedł układać sobie życie z inną ładniejszą, zgrabniejszą zadbaną kobietą, która poza byciem inkubatorem i spermołapaczem9tak jak wy) ma coś w głowie, dlatego nie daje sobie robić dziecka od razu. A się zabezpiecza. Prawda boli? lepiej się z nią pogódźcie wywłoki. x wywłoka z patologii to jesteś ty i toja matka jędzowata, tępa szmato której na każdym kroku przeszkadza dziecko rozwodnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spermołapacz ma coś w głowie... buhahahaha :) Ja nawet wiem co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ciebie mężulek, który cie zostawił z dzieckiem na co łapał? ;) i ile ciągnął takie zagrywki? wybrał lepszą i ładniejszą, nawet dziecko nie pomogło, pogódź się z tym. Znajdź innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ninukna, opanuj emocje, mój facet to żaden rozwodnik. weszłam tu przeczytała wasze wypociny i żal mi was, bo zamiast sie odciąć, powiedzieć trudno poszedł do innej, robicie z kobiet szmaty, które tylko marzą o tym by wejść w związek z dzieciatym, któremu za plecami dyszy taka jak ty sfrustrowana idiotka, która nie potrafi odpuścić i nogi rozłożyłaby w minucie gdyby tylko facet chciał wrócić. To nie wina tej kobiety, a wasza. Obrażacie inne, a was mężulek chyba też jakoś zapłodnił nie? Nowa kobieta od razu dziecka z nim nie robi, bo nie jest taką desperatką jak wy. Wiem, prawda boli. Ale może czas się ogarnąć dorosłe panie i znaleźć sobie mężczyznę który Was będzie chciał, zamiast pluć jadem , na nowe partnerki waszych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w USA takie jak wy to white trash ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no jasne, że twój facet żaden rozwodnik, bo on pewnie dalej żonaty, a do ciebie cizio wpada raz w tygodniu na szybkie bzykanko, gdy już mu ostro tyłek trujesz i szantażujesz. dlatego tak ziejesz nienawiścią do żon sfrustrowana idiotko. ja w przeciwieństwie do ciebie kretynko nikogo szukać nie muszę, bo mam męża od dawna i wyobraź sobie tępa dzido, że mój maż nigdzie nie poszedł :D jest cały czas ze mną a własne zdanie mam prawo wyrazić tym bardziej, gdy taka zdesperowana wywłoka jak ty bezpodstawnie wyzywa inne żony na publicznym forum. prawda zabolała szmatko żonatego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sie szmaty za kudły złapały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.47 powtórzę raz jeszcze patologia. jeszcze romansu z żonatym nie mam, ale czytając twoje wypociny, chętnie wezmę się za twojego. Facet odpocznie od prymitywa. A ja cóż, młodsza, zgrabniejsza, ładniejsza i normalna. Długo będzie się opierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie bedzie opierał. Opróżni jajka i wróci do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alert alert to po raz kolejny wariatka od kochanic męża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha! lalu mam normalnego faceta, i aż mnie ściska jak czytam wasze wypociny byłe sponiewierane żonki, inkubatory i spermołapaczki. Nawet ze wzgl na dziecko facet was nie chciał! a wy obrażacie normalne kobiety, do których poszedł. Takie jest życie! Znajdźcie sobie kogoś, zamiast pluć jadem do kobiet. To was facet nie chciał! A z nią był! idiotki! A ciebie chuj spala że co miesiąc ci kasy z budżetu faceta ubywa czy jak??Inteligencja od Ciebie aż kipi wolę swoje dziecko niż niewiernego s********a.A z nią niech będzie za mądry by teraz zrobił to samom na kolejne k***isko i dzieci zwyczajnie go nie stać więc siedzi na d***e.A może mu dupa na stare lata oklapła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasz poziom jets gdzieś w okolicach mułu. żal mi was. wyzwiska rodem z rynsztoka, toczenie piany, bo tej facet nie chciał, tamtej facet nie chciał i licytacji która bardziej dała d**y od drugiej. same sobie wystawiacie piękną laurkę zrównując swoją rolę do chodzącej dziury. bieda umysłowa aż piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem - z tą tylko różnicą, że byłe żony dawały tyłka kawalerowi - a te wszystkie next - dzieciatemu rozwodnikowi no i kto jest górą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś opróżni jajka, wróci do ciebie naje się i znowu do mnie, ahh! aż w końcu i ciebie kopnie w dupę, po co mu taka stara łajza grubaska jak ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem - z tą tylko różnicą, że byłe żony dawały tyłka kawalerowi - a te wszystkie next - dzieciatemu rozwodnikowi xxx 10/10! te next również chciałyby kawalera - ale żaden nie był zainteresowany więc muszą wpieprzać resztki po żonach na nic twoje gadki że wolał cię od żony - nie zmienia to sytuacji, że jego kasa idzie na ich wspólne dzieci a jego fiut był najpierw w jej c/i/p/i/e a ty go teraz wylizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkałem u rozwódki i co mogę powiedzieć .Nie jestem szczęśliwy, ale mam gdzie mieszkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i masz co rochać. Biedny, niedobry człowieczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałem że Monika będzie dobra ,a ona tylko poniża wyzywa . Dobrze ze mam prace za granica inaczej bym nie dał rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy. Sie klocicie o jednego faceta ,a w Polsce jest okolo Trzech milionów kawalerów skazanych na dozgonne walenie kasztana . W każdym bloku na osiedlu jest ich okolo 10 powyżej 40 roku ,nie licząc młodszych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wykształconych, pijaków i patologii... Rzeczywiście jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba przyznać że ci ojcowie kochają te dzieci skoro jak jej nie pasuje to spadaj. To jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×