Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

kaluniaa a termin @ Ci miną?, nie poddawaj się Kochana :* puli1234 nie umiem odpowiedzieć bo ja w ostatniej którą niestety w 6 straciłam nie miałam żadnych mdłości, za to ciągle wtedy spałam U mnie do testowania jeszcze 9 dni, ale brzuch coś zaczyna boleć, i mam uczucie że jest mi wilgotno a śluz taki biały klejący jest, ale nie nastawiam się wolę miło zaskoczyć niż rozczarować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Kaluni spokojnie, myslę, że jeszcze za wcześnie.Na pewno będzie dobrze. Powtórz po planowanej @ i tylko z pierwszego porannego moczu. Trzymam mocno kciuki !!! Puli nie wiem jak to jest, bo w 1 ciąży w ogóle nie wymiotowałam, a w drugiej doszłam do 6 tyg. i miałam jedynie mdłości.Może hormony zaczynają buzować i kto wie, czy to nie będzie początek ciąży :D Bądźcie dobrej myśli. Jestem z Wami. Ja dziś dzwoniłam do mojej gin i pytałam jaką dawkę mam przyjmować tego Duphastonu i doradziła 2 dziennie.Cena dość wysoka, bo 45 zł za opakowanie....ale to nie ważne. Liczy się, to że mają pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny właśnie przeczytałam cały wątek. chciałabym do was dolączyć, krótko o mnie ostatnia @ 28 lutego. na 14/ 15 wypadała mi owulacja. 25 marca zrobiłam pierwszy test wynik był negatywny, 26 też zrobiłam i zobaczyłam bardzo słabą drugą kreskę dlatego 27 rano zrobiła nastepny i wynik był pozytywny.@ mam dostać dziś lub jutro. jestem bardzo szczęśliwa, dzwoniłam do gin mam przyjść 7 kwietnia. moje objawy to były nieustanna chęć spania - co mnie bardzo zdziwiło , boli mnie podbrzusze oraz trochę mnie mdli. tylko mnie piersi nie bolą . pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny chciałbym dołączyć ja dzisiaj zrobiłam test 4 dni do @ i pozytywny - druga kreska blada ale jest. Nie wiem czy się cieszyć czy jeszcze czekać na termin @ i dopiero zrobić test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i biorę diostinex i nie wiem czy brać w te sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puli1234
Hej masz dokladnie tak samo jak ja:) perwszy dzien ostatniej miesiaczki to 28 luty. Test zrobilam 23 marca i pozytywny. Ze wzgledu na swoje dwa poronienia do lekarza poszlam 25 marca ale niestety nic nie bylo widac na usg:( dlsrego zyje w niepewnosci. Okres nie przychodz a objawy ciazowe sie nasilsja. Wiec jestem dobrej mysli. Idziemy leb w leb:) modle sie zeby tym razem bylo wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Mogę dołączyć? u mnie wczoraj dwie grube krechy. Termin wychodzi na 4 grudnia. Też mam trochę stracha, ponieważ staramy się już 8 cykl o drugie dziecko i dwa cykle temu było już prawie prawie. Test pozytywny a potem krwawienie i po ciąży. Mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluniaa
No ja dzisiaj dostalam okres ;( miałam w czwartek dostać . trudno , będzie następne podejście :) Paula, witaj i gratulacje ! :) Cytrynka, grudniowa jak tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
gratuluje dwoch kreseczek.. kalunia przykro mi, ..ale nie martw sie...styczen nalezy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko styczen 2016 jak to abstrakcyjnie brzmi zwlaszcza ze mamy poczatek dopiero 2015 roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaluniaa współczuję. Ale tak to jest że z naturą się nie wygra. Ja już tyle razy myślałam że już i potem załamka. Ważne żeby się nie poddawać i wyluzować trochę. Ja przez całe te starania to na rzęsach chodziłam i ciągle się nie udawało. przypominało to lekką obsesję już. po tej ciąży biochemicznej myślałam że zwariuję bo mi miał przepaść jeden cykl - mąż miał operację przepukliny. No i ten czas właśnie na mnie dobrze zadziałał, bo nagle miałam bardzo dużo zajęć i biegania przy sprawach domowych ze zapomniałam o wszystkim i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Witam Was wszystkie i jak najbardziej zapraszam. Dołączacie kochane. Zacznę od Kaluniaaa, bardzo mi przykro, że się tym razem nie udało, ale jestem dobrej myśli i trzymam mocno za Ciebie kciuki, że w Styczniu zostaniesz mamusią. U mnie jeśli się uda, to wypadnie na sam koniec grudnia, a nawet początek stycznia :D Jestem już po @ i teraz kwestia dni i zaczynam starania. Gratuluję serdecznie wszystkim, którym test pokazał 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
u mnie dzis dzien 21. Czyli oczekiwania..czy sie udalo, czy nie. Ale wielkich nadzieji sobie nie robie ;) Sex byl prawdopodobnie dzien przed owulacja..wiec czy cos z tego wyszlo, przekonam sie niebawem. grudniowa, to dzialaj niedlugo dzialaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja zrobilam test w poniedzialek pare dni przed okresem i kreseczka wyszla bardzo blada prawie nie widoczna ale byla w piatek powtorzylam test i odrazu gruba krech juhu jestem w ciazy! Do lekarza trafie dopiero za tydzien ale z kalkulatora ciazy wynika ze urodze 4 grudnia tak ze sie dolanczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
ilonia gratuluję i witam Cię serdecznie w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a kiedy najlepiej zrobić test @miałam 9-tego owulacja 19-tego już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Test należy zrobić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniejsze robienie testu jest bezsensowne bo nawet jak wyjdzie negatywnie to nie wiadomo czy na pewno wynik jest negatywny czy może jeszcze jest za małe stężenie hormonu i test jeszcze go nie pokazuje. Trochę cierpliwości wiem, że to nie jest łatwe, ale lepiej nie narażać się na przedwczesny stres i myśleć, że mogło się nie udać.proponuję spokojnie poczekać do tego magicznego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaluniaa przykro mi , ale nie poddawaj się :) natura jest czasami okropna :/ i ja również trzymam za Ciebie kciuki :* Paula0901 , ilonia gratuluję z całego serca :) Wiele razy właśnie słyszałam żeby wyluzować i tak o tym nie myśleć, ale z drugiej strony jest to ciężko wykonać :D Kochane u mnie się właśnie zaczął 27 dzień cyklu (już po północy :D), póki co bolą mnie piersi momentami, i mam wodnisty ale biały śluz na zmianę z gęstym :P ale ogólne uczucie wilgoci. U mnie termin @ przypada w niedzielę (średnio cykle ok. 32 dniowe), dlatego też testuję w Wielkanoc ;) Sama nie wiem o czym mam myśleć chciałabym też zobaczyć 2 kreseczki a z drugiej strony wiem że powinnam zająć czym innym. Za wszystkie z was które czekają jeszcze na 2 kreseczki trzymam bardzo mocno kciuki, a tym co już je zobaczyły za wspaniałe i bezproblemowe miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Czesc :-) Gosc, ja tez ostatnia @mialam 9. Ale prawdop. owu ok 22-23. W niedziele bedzie moj 28 dzien cyklu. Test najlepiej zrobic w dniu spodziewanej miesiaczki... :-) Chyba bede chora, lapie mbie przeziebienie... :-( Sorki za bledy, pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia1989
witam wszystkie forumowiczkiusmiech.gif kobietki, ktore oczekuja dziecka moze beda mogly mi w jakis sposob pomoc. Otoz ostatnia miesiaczke mialam 20.02 i wszystko przebiegalo normalnie jak podczas kazdych cykli, ktore wynosza 35 dni. W marcu 14 i w kazdy kolejny dzien odbywalam stosunki ze swoim partnerem po przerwie 2 miesiecznej. Dni plodne w marcu mialam na pewno gdy sie kochalam. Miesiaczka mi sie spoznia niestety wykonanie testu jest niemozliwe gdyz w kraju w ktorym mieszkam obecnie jest swieto i jutro tez co wiaze sie z zamknieciem wszystkiego:/. Ale do sedna od kilku dni zauwazylam u siebie sluz taki mleczno przezroczysty czasami ciagmacy sie a czasem wodnisty, brak bolow piersi ( (przed zawsze bolaly mnie piersi) jedynie plecy cholernie mnie pobolewaja. Z poczatku gdy dostalam ten sluz myslalam ze miesieczka przyjdzie drugiego dnia zawsze tak mam ze dzien przed okresem mam sluz podobny do plodnego ale tym razem nic. Sluz utrzymuje sie a okresu brak. Czy ktoras z Pan miala juz taki przypadek ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Cytrynka, chyba nie da sie tak do konca nie myslec o naszych dwoch kreseczkach... ale nie mozemy popadac w paranoje. :-) zkazda z nas ma jakas iskierke nadzieji, ze sie udalo. Musimy faktycznie zajac sie czyms innym ;-) testujesz w niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia1989 podejrzewam, że ci się udało a to czy zatestujesz dziś czy za dwa dni i tak niczego nie zmieni ;) bo jeśli jesteś zaciążona to @ i tak nie przyjdzie. jolie_fille31 albo dziewczynkę ;) ja dzisiaj zrobiłam betę i czekam na wyniki. Do lekarza pewnie w przyszłym tyg. bo za wcześnie też nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej ciąży z terminem miałam trafione ciekawe jak teraz. mi też się marzy córeczka ale co będzie to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puli1234
Witam dziewczyny:) Miesiączka nie przychodzi, spóźnia się już tydzień, ból piersi okropny, rano delikatne mdlosci, chyba rzeczywiście jestem w ciąży:)) Mam nadzieje, że tym razem się uda donosić szczęśliwie. Męczy mnie jeszcze bol podbrzusza ale tylko wieczorem, i w ogóle nie mogę spać, ale to chyba ze stresu.... Wizyta dopiero za półtora tygodnia. Mam nadzieje ze tym razem bedzie cos widac na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×