Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość paula0901
Za dwa dni zrobię powtórne żeby się nie denerwowac. Wiem ze wynik jest ok ale podobno najwaz iejszy ten przyrost. Hmm ale nie będę się zamartwiac bo to nic nie da. Przeczytałam chyba z 30 tematów o przyroście i ile pan tyle rożnych opinii i przypadków. Nie będę się martwić na zapas. Plus jest tez taki ze dziś zaobserwowalam mega żyły na klatce piersiowej a to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D mega żyły na klacie :D zgadzam się, ale to tak śmiesznie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napinajcie się tak na betę bo ona o niczym nie świadczy. beta może prawidłowo rosnąc również przy pustym jaju albo pustym pęcherzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Czesc dziewczyny. U mnie to chyba w tym cyklu nic nie bedzie..temp.troche spadla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście śmiesznie brzmi ale jak wygląda :) Co do bety to postanowiłam się nie przejmować bo to tylko szkodzi. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
;) racja nie ma co się przejmować.nie ma sensu się stresowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka091
Najlepiej sie nie stresowac to w niczym nie pomaga. U mnie dzisiaj 30dc. Rano strasznie mnie zakulo po prawej stronie. A tak czasrm brzuch delikatnie boli jak na @ ale za chwilke przechodzi. Tak sie zastanasiam ze moze w sobote bede testowac nie umiem tak czekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynka, to może zrób ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
dzisiaj odebrałam wyniki bety 3158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna beta :-) Jakos sie boje..:-P hmm bo cykle mam czasem 32 dniowe. I ze nie bedzie wiarygodny. Sama juz nie wiem co myslec. A wam przed terminem pozytywny wychodzil?:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
ja robiłam pierwszy tak 4-5 dni po terminie a kolejny po dwóch dniach każdy z rana z tego pierwszego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
ja robiłam i druga była słabsza, ale była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka - czekamy z niecierpliwością na wyniki :) ja dziewczyny chodzę na rzęsach. całymi dniami się pokładam to tu to tam i ciągle mi się spać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Paula, to normalne. W pierwszej ciazy tez spalam non stop pierwsze tygodnie...zasypialam na stojaco :P Cytrynka no wlasnie..jak tam tescik? Hm. u mnie temperatura znow wyzsza. Dzien 26. Brzuch lekko pobolewa..od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam dzisiaj testu:-D Pewnie do niedzieli poczekam..nigdy taka cierpliwa z tym nie bylam az dziwne:-P Mnie tez czasami brzuch boli jak na @ i piersi. Ale przed @tez tak mam. Ale bym sie cieszyla jakbym w swieta 2kreseczki zobaczyla.;-) Goscik kiedy u Ciebie jest termin@? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka 30
Cześć dziewczyny, z przyjemnością dołączam do grudniówek:) Teścik pokazał 2 kreseczki, 10 kwietnia mam wizytę u gina. Wg moich wyliczeń termin porodu wypada na - +6 grudnia:) Czy są tu mamusiki, których jest to druga ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
Cytrynka- na niedziele..ale coraz bardziej zaczyna bolec mnie brzuch.jestem pewna, ze @ przyjdzie... Gratki dla "nowej" mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jakiś czas temu pisałam wam o moich dwóch kreskach. @ miałam dostać tydzień temu. na wtorek jestem umówiona do gina. jest to moja pierwsza ciąża i mam pytania jak wygląda pierwsza taka wizyta? czy lekarz założy mi karte ciąży itd. wg. obliczeń we wtorek będzie 6 tydzień. pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej na pierwszej wizycie będzie wywiad, badanie szyjki, jeśli prywatnie to usg bo nie wiem czy na kasę robią za pierwszym razem. Kartę nie zawsze zakładają od razu, ja przy pierwszej ciąży miałam założoną dopiero na drugiej wizycie. U mnie dzisiaj beta 310 słabo rośnie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak w niedziele testuje. Mnie brzuch raz boli a zaraz przestaje. Wczoraj rano mocno mnie zakulo a przed chwila mialam rozowy sluz w sumie to z kropla krwi nie wiem jak opisac ale pewnie okres sie zaczyna. Jutro bede ciasta piec to sie oderwe od myslenia. Goscik ja tez mam termin w niedziele. Roznie to bywa moze akurat @nie bedzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula0901
Różowy śluz z kroplami krwi to może być plamienie implantacyjne. Ja na dzień przed spodziewanym okresem miałam plamienie tylko bardziej brązowe. Ale jeśli to było plamienie to test juz powinien wykazać ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość73
Witam ja również chciałabym dołączyć do grona grudniowych mam. Na drugim teście wyszły dwie kreski wyraźniejsze. Może się udało. Tak bardzo bym chciała. Do gin. idę 13. 04. To będzie 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robie test to dam znac jak wyszedl :-). Poki co bola mnie tylko piersi. Ja wlasnie bede konczyla mazurka a u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upiekłam babkę i zabralam się za okna a potem padłam i odpoczywam. Na szczęście 1 święto u teściów a drugie u rodziców. Wiec nie muszę za wiele szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co do ginekologa? Ciaza to nie choroba. Ja jestem w 34 tyg ciazy i nikt nie kaze mi isc do ginekologa a usg juz 4 mialam robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraź sobie, że niektóre ciąże są zagrożone od samego początku i na kontrolę do gin trzeba chodzić często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×