Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość iza3
No i jestem po drugim teście. Dwie krechy wyraźne :) teraz czekam do 28 kwietnia na wizyte u gin. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. Jesli chodzi o to komu i kiedy powiedziec to ja narazie czekam. W pierwszej ciazy przyznalam sie w 10 tyg., w drugiej wszystko wydalo sie w 5 ale to bylo za wczesnie bo jeszcze serduszko nie bilo i strasznie sie denerwowalam. A teraz zamierzam powiedziec pewnie ok. 10 tyg. jesli wszystko bedzie ok. Wiem ze trudno jest wytrzymac ale naprawde warto poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
O rany jakos zdublowaly sie wpisy. Nie wiem jak to sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Witajcie Kochane :) U mnie już lepiej z tą aftą, choć rany jeszcze są i nieco przeszkadzają,ale już w porządku ;) W niedzielę będę z mężem testować :) Bolą mnie piersi, ale to podobno dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny ja wczoraj powiedziała mojemu szefostwu że jestem w 7 tc. takiej reakcji się nie spodziewałam było Gratulacje i uściski oraz słowa że mam o siebie dbać szok, jakich ja mam wspaniałych przełożonych, jeżeli myślicie że za wcześnie powiedziałam to wam powiem ze też tak uważam ale moja szanowna teściowa i nie umie trzymać gęby na kłutke o co ją bardzo prosiłam wiec zeby szefostwo nie dowiedziało sie z plotek sama już powiedziałam.pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Grudniowa mama 30 trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem już po wizycie. Bąbelek ma już 9.8 mm czyli od niedzieli urósł i to książkowo. serduszka jeszcze nie widac, ale gin nie kazał się martwić bo jest to juz westia dni. nastepna wizyta 29 kw i wtedy zakładamy karte ciąży. Przyrost bhcg tez wyszedl idealny. Normalnie uśmiech nie schodzi mi z twarzy :) Grudniowa mama - czekam na wyniki od razu w niedziele daj znać :) Aga - ja w pierwszej ciąży też powiedziałam dość wcześnie bo w 8 tyg, ale u mnie nie było tak kolorowo. Powiedziałam ze względu na to, że pracuję w chemikaliach i poprosiłam o przeniesienie na inne stanowisko pracy i dupa, szef powiedział ze w najbliższej przyszłości nie widzi takiej potrzeby a ciąża to nie choroba. Poszłam z tym do gin i powiedział że mogę z tym iść do sadu pracy ale po co mam się stresować i wypisał l4. Teraz nadal przebywam na wychowawczym wiec nikomu nic nie muszę zgłaszać. Ale mam zamiar później przeskoczyć z wychowawczego na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza :) Dziękuję Kochana :* Mam nadzieję, że się udało :) Dam znać jak najszybciej :) Aga masz naprawdę równych przełożonych :) Wczoraj kupiłam w aptece Bobo test strumieniowy. W ulotce jest napisane, że można testować nawet 7 dni po stosunku, ale dla mnie to chyba stanowczo za szybko...Czekam jednak do dnia spodziewanej miesiączki, bo nie chcę się stresować niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluniaa
Hej dziewczyny, może któraś mnie pamięta pisalam na poczatku , potem robilam test i dostalam okres. Dzisiaj rano zrobilam test , i jest widoczna tylko pod jednym katem delikatna kreseczka !! Nie wiem co o tym myśleć czy to może być ciąża? Pojutrze znowu potworze, jak będzie bardziej widoczna pójdę na bete . wiedziałam ze mam nieregularne cykle , ale teraz to w ogóle jestem w takim szoku, cały dzień nie moglam się na niczym skupić bo ciągle myślami jestem z tym ze może jednak się udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Hej Kalunia ! Super by było ! powtórz może z innego testu. ja jak wyżej pisałam, będę testować na Bobo.Podobno bardzo czuły. Test myli się tylko w jedną stronę. Jeśli jest druga kreseczka, to prawdopodobnie się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula0901
bobo test rzeczywiście jest bardzo czuły. Kalunia a ten okres to miałaś taki jak zwykle czy wyglądał inaczej, że skłoniło Cię to do ponownego testowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie_fille31
Hej dziewczyny! Ja w środę byłam na USG i widziałam moja fasoleczke i bijące serduszko:) z USG wyszło ze to 6 tydzień i 3 dzień co mniej więcej zgadza się z terminem z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Paula a z usg wyszlo ze ktory to tydzien?Pytam bo dzidzius jest dosyc duzy i dziwie sie ze jeszcze serduszka nie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, miałam dość krotki 2,3 dni i były to takie bardziej plamienia. Przed wczoraj czulam kłucia w okolicy jajników i mój facet zaproponował abym zrobiła test, nie ludzilam się nawet ze cos z tego bedzie a dzisiaj rano , totalny szok , jutro z rana robię powtórkę na innym teście :) Grudniowa mamo, trzymam kciuki :* ja niestety nie mam dostępu do tego bobo, nie mieszkam w polsce, ale teraz wzielam inny, nie mogę się doczekać, mam nadzieje ze to nie żadna wada fabryczna ani pomyłka bo cały dzisiejszy dzien żyje ta myślą ze może moje marzenia się właśnie spełniają :):) Jolie_fille31 - gratulacje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaMaj
To i ja się dołącze:)Mam 26lat i jestem w 7tc:)W marcu zrobił test ciążowy i wyszły dwie piękne kreseczki.A w środe byłam na usg i słyszałam bijące serduszko mojego maleństwa i miał 1.31cm:D na usg wyszło 7t i 4d ale wydaje mi się że jest to dopiero 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co mam myśleć ;( zrobiłam dzisiaj tez test, widać tylko pod światło biały ślad kreski, zero różowego :( na tym wczorajszym był ślad , lekko różowy zrobilam zdjęcie tego wczorajszego, ciężko było uchwycić a by było to widać, ta żółta plama to od ustawień światła : http://fotowrzut.pl/5EKXIR6N7H Jest lekko widoczna, prawda? Tylko dlaczego dzisiaj nic nie ma, chyba juz glupieje :( jutro tez potworze, a w tyg moze na bete pójdę . Żałuje ze zrobilam ten test teraz, zwłaszcza jak pomyśle ze jutro może tez nic się nie pokaże, wolalabym nie wiedzieć juz nic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaa
ja tu widze kreseczke!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ale to ten wczorajszy test, dzisiejszego nie fotografowalam bo nic nie ma tylkocien biały, nawet tego nie widac :( dlatego się martwie :( jak myslicie, może być jeszcze tak wcześnie, ze na jednym mogło wyjść a na drugim nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest kreska tyle ze slaba- wiec stezenie bhcg jeszcze niskie i ciaza jest pewne mlodsza niz ci sie wydaje ja na twoim miejscu pocisnelabym na bhcg w poniedzialek i powtorzeyla badanie po 48h jak jest przyrost to jest ciaza i to zdrowa bo sie rozwija tyle ze mlodsza niz ci sie wydaje a test to zrobilabym nie wczesniej jak w poniedzialek lub wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Kochana Kalunia, nie denerwuj się. Dziewczyny mają rację, ciąża może być bardzo wczesna, ale kreseczka na pewno jest :) dziś mogło nie pokazać, bo stężenie jest małe, ale pamiętaj, że test się myli tylko w jedną stronę. Ja będę jutro testować.Piersi mnie bardzo bolą.Ogólnie czuję się dobrze :) MargaMaj witaj wśród grudniówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
Grudniowa mama 30 dziękuje za przywitanie:) Co do testów ciążowych to lepiej jednak wykonać betahcg ..ja nie byłam w 100 proc. pewna ciąży dopóki nie zrobiłam hcgbeta ..to wykrywa nawet wczesną ciąże i jest to jeden z pewniejszych wyników na których lekarze się opierają:)Więc głowa do góry i nie sugeruj się tym testem ciążowym.Bo być może jest ciąża tyle że wczesna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margamaj
Kalunia wiem,że łatwo się mówi ale głowa do góry mimo wszystko:)Życze Ci pięknego wyniku bety hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluniaaa
Dziewczyny dzięki za mile słowa , postaram się narazie nie denerwować i skupić się na przeprowadzce, bo właśnie jesteśmy w trakcie i caly przyszły tydz nie będę miec Internetu :( mam nadzieje ze jak już będę mogła do was napisać, to tylko z dobra nowina :) muszę się dowiedzieć jak u mnie z ta beta bo nie słyszałam o tym żeby ktoś robił te badanie w kraju w którym mieszkam, ogólnie tu maja takie podejście ze ciąża do ok. 10 tyg to nie ciąża :/ a koleżance lekarz rodzinny robił badanie z moczu, na to czy jest w ciąży.. Mój powiedzial żebym zrobiła test za parę dni wtedy pójdę prywatnie do polskiego ginekologa jak cos. margamaj- gratulacje kochana :* to musi być cudowne uczucie usłyszeć malutkie serduszko w nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 6 tygodniu macie jakieś objawy na tym etapie bo ja tylko siusiam mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Hej Dziewczynki :) Jestem po teście pepino. Do @ jeszcze dwa dni, ale niestety na tym etapie nie pokazała się druga kreseczka. nie wiem, czy nie za szybko, chociaż z tego co czytam, to test jest dość czuły i jest możliwość, by pokazał wynik nieco szybciej. Kurcze troszkę mi smutno :( w dwóch poprzednich ciążach udawało się za 1 razem, ale teraz jestem pół roku po poronieniu i może moje cykle się poprzestawiały, bo @ dostaję jakoś inaczej.Na początku z dwa trzy dni plamię, potem okres i nigdy nie wiem,kiedy jest rzeczywisty dzień miesiączki.jutro powtórzę test bobo.buziaczki,miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej grudniowa mamo, ja bym jeszcze poczekała tak do dnia @ albo nawet dzień po. Czasami ciąża okazuje się młodsza i testy pokazują dopiero później. a niektóre dziewczyny mają owu wcześniej i już 2-3 dni przed spodziewną @ widać dwie kreski. Trzymam kciuki za pozytywny wynik. Gościu - w 6 tyg nie musisz mieć żadnych objawów lub możesz mieć wszystkie na raz. I tak i tak jest ok. Z tym siusianiem to rzeczywiście przegwizdane, ja nie dość że jak już zasnę to zaraz się przebudzam do toalety, potem raz w nocy i o 7 rano, i koniec spania. Tak samo było w pierwszej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Grudniowa mama ja w drugiej i trzeciej ciąży zrobiłam test 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki druga kreska była naprawdę bladziutka ale już tydzień po @ wyraźne dwie krechy także myślę że u Ciebie jeszcze za wcześnie. Wiem że czas wtedy leci wolnej ale poczekaj i powtórz i na pewno będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Dziękuję za wsparcie dziewczynki :) Poczekam, ewentualnie dostanę okres, ale jeszcze jutro spróbuję na Bobo, ponieważ jest dość czuły i pokazuje wynik nawet 7 dni po owulacji, choć nie chce mi się wierzyć, że tak szybko...jutro lub pojutrze powinnam mieć @ także jak jutro nic nie pokaże, to poczekam kilka dni. Teraz mam chyba te cykle pokręcone, ale zgadzam się, że może być jeszcze za wcześnie. Czy Was też tak piersi bolą ? ja nawet jak chodzę, to czuję nieprzyjemne ciągnięcie. A na jakich testach sprawdzacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja zaczęłam 8 tydzień i jest mi okropnie niedobrze przez cały dzień. Zjem coś- niedobrze mi, jestem glodna- niedobrze mi. Normalnie oszalec można i to ciągle zmęczenie, cały czas bym spala , taką mam w sobie niemoc że nie mam siły ręki podnieść. Najchętniej bym się nie ruszała z kanapy. Niestety przy dwójce dzieci jest to raczej trudne do wykonania. W poprzednich ciążach tak nie miałam z tymi mdłościami. Strasznie to męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×