Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grudniowa mama 30

GRUDNIÓWKI 2015 !

Polecane posty

Gość Grudniowa mama 30
Jestem po dniach płodnych. Teraz czekamy na termin @ i będziemy testować.Witam wszystkie przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba nic z tego nie wyjdzie. Podejrzewam ze to ciąża pozamaciczna. Bhcg urosło od piątku z 310 na 566. Także pewnie nie będę się z wami cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrynka091
U mnie test negatywny. Szkoda ale inne miesiace tez sa fajne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
przykro mi dziewczyny :( ale głowa do góry, na pewno się uda. u mnie kiepsko,bo dostałam jakąś aftę na dziąsłach i policzku.nie mogę otworzyć ust,wszystko napuchło, boli. nie jestem w stanie przełykać śliny :( jak na złość wyszło mi to w momencie gdy mogę być we wczesnej ciąży :/ w aptece dali mi jakiś żel ale po nim jest jeszcze gorzej. pomoże mi tylko tabletka od bólu gardła,ale nie wiem czy mogę ją teraz wziąć.nigdy czego takiego nie miałam,coś okropnego, spuchło mi pół twarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula0901
Z domowych sposobów na afty to znam smarowanie sokiem z aloesu lub rozetnij kapsułkę z wit e i wyciśnij trochę oleju na ranę. Można położyć na to miejsce wilgotną torebkę herbaty ponieważ zobojętnia kwasy i zmniejsza ból. Cynk i witamina c wspomagają gojenie się ran. Tabletki na ból gardła na tak wczesnym etapie tez nie powinny zaszkodzić. Ja nadal czekam na to co się będzie działo. Staram się nie mieć nadziei ale to jeszcze gdzieś tam siedzi że może jednak się uda. Nadal mam obrzmiałe piersi i jestem śpiąca. Lekko ćmi w dole brzucha ale nie mam ostrych bóli ani plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Paula dziękuję za pomoc :* Mąż kupił mi coś na afty, do tego strepsils i jakoś mi lepiej, mimo opuchnięcia. Przykładałam też rumianek i herbatę ziołową jak radziłaś. mam nadzieję, że to nic groźnego, bo z tego wszystkiego powiększył mi się węzeł chłonny i zauważyłam ropę na migdałkach :( musiała być to wyjątkowo wredna afta. Z tego co piszesz, to objawy typowo na ciąże.Mam nadzieję, że się uda ! Trzymam kciuki. Dziś dzwoniłam do mojej gin i kazała mi powtórzyć badania na zespół antyfosolipidowy. kurcze, moja gin jest bardzo sympatyczna, ale mam wrażenie,że nie wie czasami co robić. przepisała mi duhpaston i kazała brać 16 dnia cyklu.dodatkowo kwas foliowy i 75 acardu. dziś jej przypomniałam, a ona się roześmiała,że za szybko i dopiero kiedy widać serduszko powinnam brać leki, a ja jej na to, że ostatnio był to 6-7 tydzień ciąży i nie doczekałam serduszka, bo nie mogła nawet znaleźć pęcherzyka na usg.poza tym to Pani doktor kazała przyjmować te leki profilaktycznie. no to po chwili namysłu stwierdziła abym brała dalej i jak będzie test pozytywny, to abym się zgłosiła. czuję znów niepewność.boję się, że przez kolejne lekceważenie lekarza stracę kolejne dziecko. po rozmowie z mężem zarejestrowałam się prywatnie na 30 kwietnia do innej gin i zobaczymy co ona mi powie. Liczę się z tym,że ciąży może nie być w tym cyklu,ale biorę też pod uwagę ciążę w najbliższym czasie i chciałabym mieć naprawdę konkretnego lekarza, bo kolejnej straty chyba nie przeżyję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula0901 -piszesz że jesteś śpiąca i bolą cię piersi. ja bym mogła spać 24 h. prace mam przy komputerze to non stop się powstrzymuje żeby nie ziewać - bo narzie koleżanki nie wiedzą o ciąży. zastanawiam sie kiedy powinnam powiedzieć szefowej o ciąży.. a że szefową mam wspaniałą kobietę to chciałabym aby się pierwsza dowiedziała a nie z plotek. co do piersi mnie tak bolą ze na boku lub na brzuchu to nie ma możliwości leżenia a tym bardziej spania. nie wiem czy to normalne bo to moja pierwsza ciąża. Grudniowa mama- nic się nie martw wszystko będzie dobrze, lekarz ma być dla ciebie jak bratnia dusza więc jeśli nie czujesz się u niego zbyt pewnie to zmień go natychmiast. trzymajcie się Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puli1234
grudniowa mama ta lekarka to chyba oszalała!! Jak to dopiero leki jak będzie widać serduszko? Gdybym ja od pierwszego dnia po pozytywnym tescie nie zaczeła brać duphastonu i acardu to też serduszka bym nie zobaczyła. Tak było w poprzednich ciązach. Przy tych lekach serduszko pojawiło się już w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży. Jak narazie wszystko rozwija się bardzo dobrze. Ale mdłości mam nie do zniesienia. Od rana do wieczora. Macie może na to jakiś sprawdzony sposób? Jutro od rana jade do szkoły bo studiuje i nie wiem jak tam wytrzymam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćoooo
Hej trochę was czytałam i tez chyba należę do grudniowek. Termin gin mam na 14;-) A z moich obliczeń wynika ze termin wypada na 15 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) jestem w piątym tygodniu ciąży . Termin wypada na grudzień . Może pomogę coś w objawach. W marcu dni płodne kochanie się się wiadomo . Parę dni po dniach płodnychej klocie w macicy myślałam że to jajniki ale ból był nieco gdzie indziej bliżej środka prawej strony . Bolące piersi . Brak okresu;) a dwa dni temu po godzinie 19 pozytywny test ciążowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje przyszle mamusie :) ja za dwa tygodnie mam termin porodu a tu juz grudniowki :) jak ten czas leci :) zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mogę się dołączyć? Co prawda jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży (10 dni po terminie @ i jej brak) mam już jedno dziecko które za pare dni będzie miało roczek :) nasz skarb. Na poczatku bardzo chciliśmy mieć drugie i to jak najszybciej ale z czasem zapał osłabł a że miałam duże problemy z zajściem w pierwszą ciaże(bez leków by się nie udało) to nie nastawiałam się że ciąża będzie, no ale teraz nie pozostaje nic innego jak kupić test i się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i zapomniałam dodać że z moich wyliczeń jeśli będzie ciąża to termin wychodzi na 14 grudnia. Jeśli test wyjdzie pozytywny będę wpisywać się z nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Witam nowe Grudnióweczki ;) U mnie kiepsko dziewczyny z tą Aftą :( z bólu dwie noce nieprzespane.Wyszedł mi węzeł chłonny, ból i obrzęk jest nie do zniesienia :( wczoraj aż płakałam z bólu, cała spuchłam.nigdy czegoś takiego nie miałam.niestety byłam zmuszona wziąć ibuprofen.dziś przeczytałam,że "bezpieczny" może być jedynie paracetamol, ale i dziś się nie obędzie bez tabletki.Boję się, bo trochę tych leków wzięłam, ale mało co pomogły.nie wiem czy jestem w ciąży, bo to za szybko na test, ale strasznie się boję,że może coś zaszkodzić.wiem,że jak nic nie pomaga, to trzeba brać antybiotyk,ale bronię się od tego jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula0901
Pojechalam dzisiaj na IP z powodu boli w podbrzuszu. Lekarz mnie zbadał powiedział ze jest wszystko ok. Widać pęcherzyk w macicy ale jest troszkę mały wiec ciąża może być trochę młodsza. Powiedział tez ze pęcherzyk nie wygląda na pusty a co do bety to widział tyle przypadków z niskim przyrostem gdzie ciąża była odnoszona i prawidłowa wiec mam się tym nie martwić. Nowa nadzieja we mnie wstąpiła zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniowa mama wspolczuje. A co do ciąży odnoszonej to pewnie wiecie o co mi chodziło. Niestety tel sam zmienia i nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Paula bardzo się cieszę :) trzymaj się Kochana i nie stresuj :) w razie czego dopytaj gin, czy nie da Ci czegoś na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaa
Hej,jestem Ola:) 3 dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy(4testy) jutro ide do gina to potwierdzici;) czego oczekiwac na tej wizycie? To poczatek 5tc. Wiec jestem grudniowką2015:)) myslicie ze moze byc widoczny zarodek? Co z ta karta ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grudniowa mama 30
Nie wiem, czy nie za szybko na wizytę, ale profilaktycznie zawsze możesz iść :) Nie mam pojęcia jakiego będziesz miała lekarza i jakie ma podejście. Myślę, że kartę założy przy następnej wizycie :) gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsaaa
po prostu chce pojsc wlasnie profilaktycznie:) chyba tez dlatego ze wciaz nie wierze ze jestem w ciazy chce to uslyszec od lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tsaaa- ja byłam na początku 6 tc widać było tylko pęcherzyk. gin mnie zbadał zrobił usg i kazał zrobić następujące badania : morfologie , oznaczenie grupy krwi oraz badanie moczu, jak pójde na następną wizytę mam mieć ze sobą wyniki i wtedy gin założy mi karte ciąży. czyli w 9 tc. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Hej dziewczyny!W niedzielę rano zrobiłam test i wyszły 2 kreski chociaż ta druga blada. Ostatnia @ 13 marca takze wg moich wyliczen termin mam na 18 grudnia. Jestem mama dwojki maluchow. Mam nadzieje ze teraz tez wszystko bedzie ok. Wizyte u gin mam 28 kwietnia. Zobsczymy co wtedy powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u was dziewczyny słychać. Ja cały czas czekam jak się sytuacja rozwinie. cały czas mam kwaśny smak w ustach, nic mi nie smakuje przez to :( w piątek mam wizytę u gin i pewnie dowiem się czy mój pęcherzyk rośnie i zamieni się w dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Mnie tylko strasznie boli żołądek (taki ciągły uścisk w dołku) zaczyna się popołudniu i kończy przed snem. Poza tym na razie innych objawów brak. Ale podczas każdej ciąży miałam inaczej więc teraz też jestem pozytywnie nastawiona chociaż troszkę się boję czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama X 2
hej mam już 2 letnią córcie a teraz jestem w niespełn 5 tyg ciąży termin na 19 grudnia Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
Co tam dziewczyny u Was? Jakas cisza ostatnio. Ja nie moge doczekac sie wizyty u gin. Jutro rano zrobie drugi test zeby potwierdzic ciaze bo ten z niedzieli pokazal blada druga kreche. Moze jutro kreseczki beda wyrazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja siedzę jak na szpilkach dopiero na koniec kwietnia mam wizyte. Bete robilam 3 razy i wzrasta. Wczesniej 2 testy ;) po wizycie u gina troche zalamka, bo nic nie zobaczyl. Dostalam luteine i witaminki i mam czekac. Ciagle chce mi sie spac i tyle z objawow ciązy. Boli mnie ciagle w podbrzuszu. Mam taki ciągły ścisk. Z daty ostatniej @ wychodzi 7 tydzien. Nikomu nic nie mowie o ciązy, bo boje sie że może być coś nie tak. Czekam na serduszko ... A Wy? Komu już się pochwaliłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w piątek wizytę u gin. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Jutro jeszcze beta z rana i TSH żeby sprawdzić czy jest ok w dodatku w dwóch rożnych lab muszę to załatwić ponieważ zalatwilam skierowanie od rodzinnej na TSH i to muszę zrobić w lab tam gdzie przychodnia a na bete prywatnie i muszę zrobić tam gdzie wczesniej wiec się z rana troche nabiegam i sporo krwi mi upuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza3
No i jestem po drugim teście. Dwie krechy wyraźne :) teraz czekam do 28 kwietnia na wizyte u gin. Mam nadzieje ze wszystko jest ok. Jesli chodzi o to komu i kiedy powiedziec to ja narazie czekam. W pierwszej ciazy przyznalam sie w 10 tyg., w drugiej wszystko wydalo sie w 5 ale to bylo za wczesnie bo jeszcze serduszko nie bilo i strasznie sie denerwowalam. A teraz zamierzam powiedziec pewnie ok. 10 tyg. jesli wszystko bedzie ok. Wiem ze trudno jest wytrzymac ale naprawde warto poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×