Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mia14

Zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks.

Polecane posty

Gość gość
Moim wybawieniem była kuracja debutirem, zawierającym maślan sodu. Wszystko się wyciszyło i nie ma przykrych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Gość itan

Ma debutir od mniej więcej dwóch tygodni. Przyniósł mi wielką ulgę i pomógł spokojnie przetrwać święta.Wcześniej świąteczne jedzenie zawsze kończyło się długą wizytą w toalecie. 

Kochani refluksowicze, czytajcie książkę napisaną przez autorke bloga refluksiara.blogspot 

ja po trzech tygodniach stosowania się do zasad z ksiazki jestem nowym czlowiekiem i zapomnialam o objawach. na refluks tylko ta ksiazka, nigdzie jeszcze nie spotkalam sie z taka wiedzą nt tej choroby. polecam. ksiazka zmienia zycie

Gość Refluks

Co za głupoty wypisujecie. Idźcie do lekarza a nie sami się leczy cię. Tylko lekarz pomoże 

Gość brzuszek
Dnia 6.02.2015 o 18:54, Mia14 napisał:

Witam, zmagam się z problemem zapalenia żołądka oraz refluksem żołądkowo - jelitowym. Jeśli jest Ktoś z podobnym schorzeniem to może wymienimy się informacjami dotyczącymi leczenia oraz diety. Zapraszam. Mia

Ja również cierpię  na zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks żołądkowo - przełykowy i do do tego przepuklina przełyku,/masakra/ obecnie biorę halicid 40 i stosuję mieszankę ziołową Gastrobonisan a także wodę Zuber. przedtem piłam miksturę z aloesu ale skończył mi się aloes i jest lepiej. oczywiście cały czas stosuję dietę a na noc biorę saszetkę 

gastrotuss, poniewaz mam kłopoty z zasypianiem z powodu refluksu, Pozdrawiam.

Gość brzuszek
Dnia 6.02.2015 o 18:54, Mia14 napisał:

Witam, zmagam się z problemem zapalenia żołądka oraz refluksem żołądkowo - jelitowym. Jeśli jest Ktoś z podobnym schorzeniem to może wymienimy się informacjami dotyczącymi leczenia oraz diety. Zapraszam. Mia

Też mam ten problem od bardzo dawna, ale od pół roku refluks się nasilił, teraz jest trochę lepiej, biorę bioprazol 40, 

piłam tez aloes z miodem(juz zabrakło mi aloesu, bo musi być trzyletni ) teraz piję gastrobonisan Ojca Grzegorza, w jego składzie jest rumianek, babka lancetowata, prawoślaz , lukrecja i nagietek, tez trochę pomaga, ale muszę na razie zrobić przerwę, bo piłam już 6 tygodni a prawoślaz może blokować wchłanianie  innych leków. Na noc biorę saszetkę gastrotuss,

który oddziela treść żołądkową od przełyku, tak sobie pomagam, chociaż czasami i tak cierpię i czuję kwasy, oczywiście 

dietę stosuje ale kawę i tak piję, oczywiście słabą, pozdrawiam.

Gość Majka

Najlepsza jest konsultacja lekarska, to najlepszy wybór. Refluksu nie miałam od 2 lat, ostatnio męczyła mnie nadwrażliwość jelit ale debutir w zupełności wystarczył by mieć kłopot z głowy. Mam dobrego lekarza i stosuję się do jego zaleceń. Wam też to radzę. 

Przeczytałam cały temat, bo sama miałam polekowe zapalenie żołądka, biorę Helicid i mi się polepsza

Szkoda, że dziewczyny już nie wchodzą, może postanowiły komunikować się mailowo. Iwona, Mia, Anna, mam nadzieję, że u was poprawa pod względem zdrowotnym.

Wszystkim chorym na refluks życzę dużo zdrowia!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować