Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość 1102
Witam Kobietki ! Lusia Bardzo sie cieszę że miałaś takie miłe i szczęśliwe chwile w domku jak i w pracy bardzo pozytywne...tak powinno być wszędzie....... Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny Trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basuiczka19
hej dziewuzki ja juz jestem w 35 tygodniu ciąży juz sie nie moge doczekac bobaska na swiecie jak macie pytania to piszcie na meila basica1@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczka19
dziewczynki odzywajcie sie cosik bo mnie sie nudzi mojemu bobasowi nie bo strasznie kopie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziękuję dziewczyny za mile słowa.....jest mi bardzo przyjemnie ze tak myslicie......... Zigi- zycze pozytywnych efektów........ Basiczko-to u Ciebie juz koncówka.......ale Ci dobrze.chłopiec czy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziękuję dziewczyny za mile słowa.....jest mi bardzo przyjemnie ze tak myslicie......... Zigi- zycze pozytywnych efektów........ Basiczko-to u Ciebie juz koncówka.......ale Ci dobrze.chłopiec czy dziewczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiczka19
a no koncowka chlpca bede miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
w tym tygodniu ta strona jest jakas "zaspana". Ja to nie mam co pisac bo jeszcze nie mam "tego" co chciałabym miec. Ale widze ze dziewczyny tez podostawały okresu i mysla jak bedzie w nastepnym m-cu i dlatego jak Lusia i Metka nie sa podekscytowane zeby nie zapeszac. Hihi ale smiesznie. .... Najwiecej nam radfosci dała Lusia ale moze ok 14 dnia "naszych dni" bedzie sie cos działo na topiku. Bo na razie widze cisza przed burzą. Myslimy dziwczyny i pracujemy pracujemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja się melduję ;-) u mnie narazie nic nie słychać w interesującej nas materii. ;-) nie wiem czy juz pisałam ale mój mężczyzna znowu w delegacji :( za 1,5 tyg powróci akurat na te dni :) Wszystkie kobietki serdecznie pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
he he praca WRE :-) masz racje ewus ..... pewnie odezwiemy sie kazda po kolei ze sprawozdaniami z przeprowadzonych obserwacji, testow ciazowych itp .... Lusia! gratuluje cudownej rodziny i wspolpracownikow!!!! Metka co tam u lekarza? pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! juz po wizycie-i w sumie wiemy tyle co wiedzielismy wczesniej...czyli ze na testach dzidzia wychodzi ale poza tym to tylko macica juz rozrzeszyla sie .Lekarz pokazal nam jakas mala \"czarna kropeczke\" ale jak sam powiedzial, na takim wczesnym etapie nic nie widac , tak wiec za tydzien idziemy znowu, dostalam witaminy, juz palaczone z kwasem foliowym wiec juz osobno nie musze go brac..i kupe ksiazeczek do czytania i ulotek...no coz, bylam pelna obaw i wcale nie stalam sie po tej wizycie pewniejsza, wrecz przeciwnie....trzymajcie sie dziewczyny, pozdrawim,pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METKO ja zrozumialam ze 5.07.04 minął u Ciebie miesiac,ale najwidoczniej cos zle przeczytalam:) Ja juz jestem \"mamą\" od 4.06.04 (4 tygodnie i dwa dni:) LUSIU jestem bardzo ciekawa jak zareagowal Twoj szef na wspaniale wiesci,napisz o tym,bo to niestety jeszcze przedemna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
Dobranoc wszystkim maluszkom i ich mamom obecnym i przyszlym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
hej dziewczyny u mnie 11 dzien cyklu kiedy to powinnam zaczac sie starac ale jakos tak mam to na uwadze ze pisałesycie "14" ze az sie boje ze 14 dnia to chłopaki nie beda ruchliwe bo 11 sie zmecza. No nie- zartuje chyba powinnam zaczynac sie starac ale nie bardzo mi sie juz tak szalenie chce myslec ze sie uda .... wczesniej myslałam ze na pewno i nic wiec teraz 10% z całosci ze moze teraz. Moze takie nastawienie bedzie lepsze. No i jeszcze doszedł stres bo zblizaja sie w sobote egzaminy koncowe wiec nie wiem czy w tym m-cu sie pochwale testowymi wynikami .... chyba ze z kolokwium. Ale chyba czas zaczac. Jak myslicie skoro 11 dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim!! Mimo wczorajszego doła po wizycie, dzis postanowilam sie nie dołowac, wrocilam do naszego topiku, do wpisow sprzed miesiaca i dwoch-poczytalam i chyba dziewczyny naprawde za wczesnie zeby bylo widac dzidzie...niepotrzebnie sobie sama \"banie\" robie. Adrianko, ja pisalm ze mam 1 miesiac ciazy za soba poniewaz tak sie oblicza ciaze-od ostatnije miesiaczki- stad ten 1 miesiac, a realnie to moja ciaza ma teraz 16 dni. wiec stadium bardzo wczesne...Nie jestem pewna ale w takim razie miedzy \"nami\" sa 2 tygodnie roznicy??Popraw mnie, jesli znowu zle policzylam..ah ta matematyka;) ewus 11 dzis moze juz byc dobry...tak samo jak 12 13 14, zalezy za ile spodziewasz sie miesiaczki..musialabys napiszac jakie dlugie masz cykle, bo 11 dzien przy 31 dniowym cyklu to za wczesnie.. Lusiu, sadze ze Ty bedzie mogla mi troszke pomoc-uspokoic mnie, zgodzisz sie ze mna ze to za wczesnie zeby lekarz mogl dokladnie powiedziec cos o ciazy-oprocz tego ze macica ostro sie rozszerza??? Pozdrawiam i zycze wszystkim milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alska28
czesc dziewczyny. W koncu doczytałam. Ale Wam zazdroszcze tych wspaniałych przezyc. Ja niestety nie moge tego doswiadczyc choc bardzo pragnełabym tego. Moze ten topik nie jest do tego mojego problemu ale opowiem w skrócie - moze doradzicie jak mam sie zachowac i co zrobic. Od ponad 2 lat spotykam sie facetem który jest juz dorosłym faceten (32 lata) lecz niestety spotykamy sie powiadziałabym czasami nawet wyglada to jak bez zobowiązań. Ja mam juz 28 lat - stała prace - w sumie to tez okres kiedy powinnam myslec o dzieciach i tak tez jest. Ale on - tak niestety nie mysli intensywnie jak ja. Na prawde wyglada to tak ze spotykamy sie tylko dla "jednego" ale z mojej strony to niestety jest chyba miłośc. Pytam sie jak długo zamierza to ciagnać - odpowiedz "no chyba ze wpadłbym." - i znajac Go wiem ze tak byłoby. Ale jest zarazem odpowiedzialnym facetem i twierdzi ze nie chciałby tego ale gdyby to by- .... I tu jest moje pytanie co moge zrobic oprócz tego ze kłamie iz biore tabletki a nie robie tego. lecz on ma wlasna firme duzo pracy - i nie jest az tak nie odpowiedzialny i nie kochamy sie bez niczego bo jest tu cholerna prezerwatywa. Wiec nie moge choc bym chciała colokowiek zdziałac . Jestem na prawde uwiezcie mi bardzo zła na te sytuacje bo wiem ze mój opis wyglada jak pytanie co zrobic zeby wpasc - ale tak jest. Zrozumcie mnie dziewczyny ze i ja chciałabym miec dziecko i wiem ze on tez tego chcciałby bo tak twierdzi ale nie teraz (juz odchodzilismy od siebie i wracalismy pare razy-wlasnie przez to ). Bedziemy razem to wiem ale co zrobic aby to "przyspieszyc". Tak mi sie chce wyc ze nic nie potarefie zrobic a zarazem wiem ze odbieracie mnie jak kobiete która chce wrobic faceta w dziecko ale to tak nie jest. Ja wiem ze sie i tak nie rozstaniemy bo za bardzo do siebie nas cos ciagnie. ..... a jednoczesnie nie moge czekac w nieskonczonosc na to az on bedzie gotowy, Wybaczcie ze ta moja opisana sytuacja wyglada troche idotycznie, zachowanie moja jak gówniarza ale co moge zrobic. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Do Metka: Moje cykle to 28 dni jak w zegarku -myslałam tak do momentu jak zaczełam myslec intesywnie o dzidzi. Teraz mam troche dziwnie bo ostatni m-c był strasznie dzwiny bo zaczełam dostawac plamien juz 21.06 a dostałam w sumie normalnej m-ki 27.06. wiec sama nie wiem juz jakie te moje cykle. Zawsze liczyłam 28 dni ale teraz to sama widzisz jak trudno mi to zauwazyc. W sumie teraz ten moj 11 dzien cyklu to tez licze od 27. Ale nich tam co bedzie. juz mi sie wszystko poprzestawiało... Do alska28: Oj bardzo pogmatwana masz sytacje. Nie mam dobrego sposobu na to jak to mozna wybrnac. Jesli uzywa prezerwatywy najwidoczniej nie chce nie jest gotowy boi sie, choc jak piszesz przyjłaby to. Do Lusia: Gdzie Ty jestes.... Dzis w pracy Cie nie ma..... oj martwie sie ..... Chyba nic złego sie nie dzieje .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie moje kochane....... Metko, nie masz sie zupełnie czym przejmować......ja poszłam do ginekologa 1 raz gdy moje dziecko miało 6 tygodni i 6 dni od daty ostatniej miesiączki, czyli ponad miesiac od zapłodnienia i tez była tylko kropeczka.......i bałam sie o serduszko czy bije.....Widzisz u mnie było podobnie. Metko kochanie nie denerwuj sie tylko spokojnie czekaj, bo naprawde wszystko jest w porządku...dbaj o siebie i o malenstwo, bo nic złego sie metko kochanie nie dzieje!!! :)) Ewus- moim zdaniem to zacznij sie juz starac.....według mnie to ja zaszłam w ciąże własnie jeszcze przed owulacja...tak mi sie wydaje... Adrianko, szef sie bardzo ucieszył, tylko jakos od rana nie mam odwagi powiedziec prezesowi!!!!!!!!! Moja siostra wczoraj juz pokupowała ubranka dla dziecka, oszalała zupełnie ze szczescia......wzięła od mamy 500 zł i pojechała kupic łózeczko.......dobrze ze ja w pore zatrzymałam, bo juz sama wybrała posciel, jakies baldachimy itd. No a przeciez musze i chce sama wybrac!! Moi pracownicy-malarze juz zaczęli malowanie mojego domku no i oczywiscie od pokoju dziecka.....sliczny niebieski kolor........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus nie martw sie nic sie nie dzieje..jestem w pracy...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie ewus, skoro sie poprzestawialo a wczesniej mialas 28 -dniowe cykle-ten 11 dzien moze byc dobrym pocaztkiem:) a co z tego wyniknie zobaczecie za jakies 3 tygodnie:) Powiem Ci ze mi sie tez ostatnie cykle przed zajsciem w ciaze wydluzyly, nie za bardzo sama wiem dlaczego, ale byly zupelnie inne niz wczensiej, byc moze to psychika na cala menstruacje podzialala.Bede trzymala kciuki, wyluzuj i milej zabawy ewus!! CZekam na pozytywne efekty! Do alska28: oj, naprawde dziwna sytuacja, nie wiem co moge Ci doradzic, wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie rozmowa -ja nieodwazylabym sie stawiac mezczyzne w takiej sytuacji, w koncu chodzi o poczecie nowego zycia, ale sama najlepiej wiesz, jaka faktycznie bylaby jego reakcja na ciaze. wiec musisz sama zadecydowac, jesli sadzisz ze chce dziecka tylko ma obawy to najlepiej porozmawiajcie szczerze.Zycze Ci powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu tak dlugo pisalam ze przegapialam Twoj wpis, no i bardzo dizekuje Ci za pociesznie, moj maz tez mnie uspokaja, ale ja jestem paniakara straszna a teraz to jeszce bardziej mi sie nerwowka udziela... Dziekuje Ci bardzo!!!I milego dnia dla Ciebie i dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
METKO od mojej ostatniej miesiaczki minął juz miesiąc i 18 dni:) Lekarz powiedzial ze do zaplodnienia doszlo 4 czerwca,wiec dzidzie nosze w sobie juz 33dni:) LUSIU ciesze sie bardzo ,ze jestes taka szczesliwa oby i u mnie wszyscy tak zareagowali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczynamy dzisiaj 4 miesiąc moje kochane!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianko, czyli Twoja dzidzia jest o polowe starszna od mojej:) cale 16 dni!! Pozdrawiam:) Lusia gratuluje 4 miesiecy, juz najgorszy okres \"strachu\" za Wami:)Oby tak dalej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Lusiu: No to zaczne działac ale jakos widze to w ciemnych kolorach ale moze przez te egzminy..... Ale Ty dopiero biegłas po test i juz 4-ty miiesiąc zaczynasz ... rany boskie ale ten czas leci ....Ciesze sie ze dobrze sie czujesz i nic sie złego nie dzieje..... czuje sie odpowiedzialna za Twoje dziecko w koncu powiedziałas nam wczesniej niz rodzinie... Byłysmy drugie po mezusiu. He he. Kurde niby sie nie znamy, ale czuje sie w pewnym sensie jakas bliskosc przez te nasze wypociny na Forum. Ale jest fajnie.... Pozdrowionka. Czuje Lusiu ze to bedzie dziewczynka.... A Ty co chciałabys osobiscie tak podskórnie pewnie babka co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..no i czekam i czekam..i nie wiem co będzie..brzuch mnie pobolewa jak przed okresem..ale jakoś może z nadmiernego jedzenia:) Poza tym nie bolą mnie piersi..więc chyba ten miesiąc odpada...:(:( Jeszcze 7 dni do okresu..powinnam chyba już coś czuć? Alaska28 - słuchaj..Twoja sytuacja rzeczywiście wydaje się byc trochę zagmatwana..Trudno jest tu cos doradzać bo każdy z nas kieruje się innymi zasadami w życiu...Widzę ze bardzo zależy Ci na tym zeby założyć rodzinę..a z drugiej strony jakoś nie widać zainteresowania tematem u Twojego meżczyzny ..Ale moim zdaniem nie powinnaś kręcić..To jest zyciowa decyzja..i powinna byc podjęta przez dwoje ludzi...Porozmawiaj z nim szczerze..spokojnie o swoich oczekiwaniach itd. Skoro mówisz ze rozstawaliscie sie wczesniej z tego powodu..to znaczy ze on w ogóle nie chce miec dzieci z Tobą? nie traktuje związku powaznie i nie mysli o przyszłości.? Czy po prostu jeszcze nie dorósł do tej decyzji? Porozmawiajcie ..nie wiesz jak zareaguje jak dowie się ze jestes w ciązy....Pomysl o tym na spokojnie...Głowa do góry:)!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus naprawde nie wiem co bym chciała miec czy dziewczynke czy chłopczyka.....do tej pory nawet o tym nie myslałam.....za 5 tygodnii poznam płec, to nie bede sie zastanawiac... Metko odetchnełam z ulga..ale i tak niecierpliwie czekam na wizyte u ginekologa 16 lipca i na kolejne USG........mam nadzieje ze to nie szkodzi mojemu maluszkowi......to bedzie juz czwarte USG........moze to za cząesto.....Metko a spytałas lekarza co mozna brac na zgagę???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
zigi: no to czekanie najgorsze co moze byc teraz ja juz chyba zazdroszcze osobom które "wpadaja" i nie wyczekuja. ja tam nie bede robic zadnych testów zadnego obserowoania swego ciała czy cos w rodzaju przypisywania sobie objawów. Jak nie bedzie okresu ok 2 tygodni "po" dopiero moze pojde po test (tak zakładam). Szkoda nerwów ale jak sie czeka to sie czeka a dni wtedy długie jak makaron..... Ale moze Ci sie uda. A ile masz lat jesli moge zapytac. Ja juz 27 buuuu no prawie 28 buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, wybacz ale ja nie zapytalam lekarza o nic... mimo notesika taka bylam zestresowana ze on mowil a mysmy sluchali, i jak sie okazalo ze wyjasnil moje podstawowe watpliwosci to wylecialo mi z glowy....postaram sie nie zapomniec za tydzien.... A co do usg to ja mysle ze nie ma w tym badaniu niczego szkodliwego:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko, nic nie szkodzi.nie zawracaj sobie głowy, ja sama zapytam za tydzien w piątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytam, byc moze tutaj maja jakies inne sposoby na zgage....a Ty swojego tez spytaj, wymienimy sie spostrzezeniami.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×