Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Bogna12
Kurcze, chyba znow za duzo razy naciskalam enter:) Mateczka, co Ty?glowa do gory!ktory to miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, długo mnie tu nie było.... fajnie, że tu tyle nowych osób... U mnie nieciekawie, organizm odmawia posłuszeństwa. Juz nie pamiętam ale chyba pisałam, ze mam kłopoty z miesiączką- te cholerstwo trwa juz 16!! dzień. Byłam u 2 lekarzy i oboje stwierdzili, że nie jest dobrze, ale jeszcze nie jest tragicznie (?!) mam poczekać do konca tygodnia i się zgłosić jeśli dalej będzie trwała to dopiero wówczas podejmą właściwe kroki.... Cholerka nigdy nie miałam takich problemów, ginek. stwierdzil. że to po pigułkach i to krwawienie tez ma podłoże emocjonalne- stresy, nerwy...(tylko, że jakoś w ostatnim czasie nie miałam powodów do zmartwień) :( nic czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGNA12
16dni?cos Ty?Ja tez zamierzam odstawic tabletki!Ale bedzie dobrze, nic sie nie boj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Hej mateczka! Głowa do góry, jutro będzie lepiej! Pomyśl o dzidzi w brzuszku i uśmiechnij się. Wiesz ja wczoraj też miałam zły dzień, w końcu wy.ładowałam się na moim biednym mężu:(. On dwoi się i troi, chucha na mnie i dmucha a ja taka wredna jestem:(. No nic dzisiaj już jest lepiej ale na wszelki wypadek staram się za duzo nie myśleć:). Który to tydzień? Pozdrawiam gorąco:))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna witaj......Ja mam kilka ksiażek w domku, a jedna z nich jest chyba nawet godna polecenia......jutro napisze tytuł i autora, bo dokładnie nie pamietam......Kwas foliowy w takiej dawce jak jest w Foliku nie zaszkodzi łykac cały czas.......ja bralam przez pół roku przed zajsciem w ciaże...dbaj o siebie i zdrowo się odżywiaj...Z tego co piszesz jestes bardzo rozsądną troskliwą osobą.....na pewno bedziesz dobrą mamą dla Szymusia, z całego serca tego Ci zyczę....... Mateczko- kochanie nie przejmuj się, głowa do góry, mysl o sobie i dzieciaczku, pomysl jakie to małe słoneczko jest bezbronne i odbiera Twoje nastroje.....usmiechnij sie kochanie wszystko bedzie ok.:)) Inguś witaj kochanie.....jesli lekarze mówią ze nie jest tragicznie to znaczy ze tak jest!! Moja koleżanka z pracy z powodu stresu ma okres co 10 dni...takie anomalia sie zdarzaja..wszystko bedzie ok!!:)) Trudi- pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Wlasnie zjadlam wisienki, zostalo troche z tych do nalewki!Jak bedzie gotowa to zapraszam Was wszystkie!Wszystkie Wasze smutki odsuna sie w dal-na 100%! Lusia, nie zapomnij o tej ksiazce1Sprawdz, jesli mozesz bo juz chce takie rzeczy zaczac czytac! Wiecie, ze przez to forum zaczelam czesciej myslec o naszym Szymalku!to chyba dobrze!pozdrowionka,3majcie sie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
czesc Bogna 12 czy mogłabys mi napisac na forum przepis na tę nalewkę z wisni narobiłas mi na nią ochoty a niestety nie posiadam przepisu dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 12
Ja juz tez bym sie jej napila-BO NAPRAWDE JEST PRZEPYSZNA!!! Drulujesz wisnie(teraz sa bardzo tanie-2ziki za kilo),wczesniej myjesz oczywiscie!i wsypujesz jedna warstwe do duzego sloika(jak mam taki 4 litrowy)na to sypiesz cukier-tyle zeby pokryc ta warstwe.I tak na zmiane ile Ci sie zmiesci w sloiku.Na samym koncu sypiesz cukier-robisz taka kolderke zeby nie bylo widac zadnej wisni(Nie mieszasz zadnej warstwy).Zamiast pokrywki "zamykasz" sloik spora iloscia gazy lub czysta sciereczka i zawiazujesz gumka. I tak niech to stoi az do momentu az sie zrobi sok i wisnie opadna na dno, (to troche trwa,kilka tygodni,moze 3)wtedy lejesz spirytus(bo wodka nie daje aromatu) tak na oko, do smaku i niech to stoi dalej az przejdzie!Musisz sprobowac.No a potem spraszasz dziewczyny i naleweczka w karafce...mniam,mniam...ale najlepsze sa wisienki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
wisienki szumia po glowie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
Bogna serdeczne dzięki zaraz jutro zakupię wisienki i do dzieła pewnie na moje imieniny ( ostatniego sierpnia ) będzie czym poczęstować gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez przyłaczam sie do kobiet , które chcą mieć dzidziusia, które staraja się mieć. Mam 26 lat jestem rok po ślubie . Staraliśmy sie o dziecko , ale nic z tego. Ile ja pieniedzy straciłam na testy.(DUŻO) Po wielu próbach poszłam do lekarza , doradziła mi , żebym nie myslała o tym , bo czym więcej o tym się mysli , to nie zajdzie sie w ciążę. Chciałabym ostrzec dziewczyny , które bardzo chcą zajść w ciąże i nie mogą . Nie wolno cały czas o tym mysleć , że chce sie mieć dziecko , bo mozna \"dostać na głowę\". Ze mną bylo źle . O niczym innym nie myslałam , przez to w naszym małżeństwie dochodziło do sprzeczek. Teraz uwolnilam sie od tego . Tak poprostu. Tearz nie zabezpieczam sie i nie myślę . Co ma być to będzie. Wierzę ,że w tym roku zajdę ciążę, a jak nie w tym to w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Jak milo popatrzec jak przybywa tutaj nowych starajacych sie i nowych mam:) Teraz pisze zeby usprawiedliwic swoja przyszla, dwutygodniowa nieobecnosc.Wyjezdzam do brata, do Niemiec aby pomoc przy blizniakach ktore wychodza ze szpitala w sobote:) Przez dwa tygodnie odbede praktyke:) Nie wiem czy bede miala dostep do internetu,jesli tak bede bywala regularnie jesli nie nadrobie zaleglosci jak wroce:) Pozdrowienia dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie......... Bogna- ta ksążka to \"Macierzyństwo, ciąża i poród\" autor PAULA SPENCER.....mam nadzieję że Ci chociaż troszke pomoglam........tę książkę też mi poleciły obecne juz mamy....... Gunia - tak trzymaj, na pewno się uda, witaj wsród nas:)) :)) Adrianko- szczęśliwej podróży, wracaj cała i zdrowa.....:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna12
adriana-85, a co Ty tak wczesnie wstalas?czy tak pozno sie polozylas?:)Ja juz na nogach, snilo mi sie, ze jestem w ciazy!a ja chce byc dopiero za rok!Ale czulam to fajne uczucie w brzuchu z malym bobasem!Fajnie... Co tam u Was dziewczyny, jakos rzedko piszecie!pozdrowionka na dzisiejszy dzionek(znow cieply):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Witaj Lusia-serdeczne dzieki za pomoc, zaraz jej poszukam w internecie!:) Adrianako-powodzenia z maluchami(to sobie posluchasz ich placzow-moj brat ma blizniaki i pamietam jak 14 lat temu pedzilam na spacerki z wielkim wozkiem:)) Gunia-nie mysl o tym co ma byc-co ma byc to bedzie!glowa do gory i zycze takich snow jak moj dzisiaj:) Ramcia- jak wisieniki?juz zrobilas?chyba za wczesnie bo dopiero 8ma!ale daj znac jak poszlo! To narazie dziwczynki ide jesc sniadanko(bardzo pozywne!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Wczoraj dostalam okres,wiec nici z dzidzi:(Powoli przyzwyczajam sie do mysli,ze na 9 mcy zamieszka u mnie mala fasolka.Chce jej przygotowac jak najlepsze warunki:))Kwasik łykam(chociaz smiesznie to brzmi):D POzdrawiam wszystkie mamuśki:)) i ich dzidziusie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Witaj Dioda, nic sie nie martw!Pomysl o czyms milym, organizm to wyczuje i Ci dzidzie zafunduje(nie wiedzialam, ze wyjdzie z tego rym:))Mialam kupic kwas i zapomnialam, a nie chce mi sie wracac do miasta w takie slonce!Czy slonce szkodzi probom zajscia? (Ja juz chyba przesadzam z taka ostroznoscia!a chce dopiero zajsc w przyszle wakacje-juz teraz zaczynam zdrowy styl zycia!moze niepotrzebnie?)ile kosztuje ten Folik-ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna - Folik kosztuje cos około 5-6 zł (dokładnie nie pamiętam)..słonce nie zaszkodzi próbom zajscia w ciąże.nawet teraz pozwalam sobie posiedziec troszke na słoneczku- ostroznie i nie za wiele...... Dioda- powodzenia następnym razem...wszystko bedzie ok:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Folik jest niedrogi:) Bogna ,sloneczko nie jest szkodliwe,ale w rozsadnych dawkach:) Nie mozna tez popadac w jakas paranoje,bo w koncu w ogole nie wyjdziesz z domu:) Lusia caluski dla dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Czesc dziewczyny. Zazdroszczę tym które mają słońce, ja już nawet nie pamiętam jak wygląda słoneczko, u mnie od poniedziałku pada deszcz i zimno:(. Mojemu maleństwu chyba też się to nie podoba:). Eh, podobno od jutra ma być lepiej. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam wszystkie , Niebawem urywam sie do domku ,postanowilam jednak wejsc i podziekowac za slowa tuchy ,dzis jest troszke lepiej ale i tak mnie trzyma.W Poznaniu ladna pogoda sloneczko swieci ,jutro zabieram moich chlopakow czyli syna i malzonka gdzies nad wode pierwszy weekend zostajemy w domu.Moj synek uwielbia wode wiec jesli jest to mozliwe staramy sie dostarczac mu frajdy, powiedzial dzis rano do meza ze chce sie z nim kapac ale w cialku nie w ubraniu (maz nurkuje) dzieciaczki sa takie kochane.Pozdrawiam Was i Wasze malenstwa i oczywiscie wszystkie "starajace" sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...... Wpadłam się pozegnac..bede w poniedziałek.......miłego weekendu zycze wszystkim obecnym, przyszłym i starającym się mamom. Dbajcie o siebie i swoje słoneczka.......100 całusków dla kochanych brzuszków....... do zobaczenia w poniedziałek........ :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
czesc Bogna za wisienki zabiorę się jednak w poniedziałek , bo w tej chwili mam straszny nawał roboty już ledwie zipię dam znać jakie będą efekty a i przygotowań też zdam relację pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamy serdecznie i życzę miłego weekendu pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
Bogna zapomniałam zapytać czy ten słoik z przyszłą nalewką ma stać w ciemnym pomieszczeniu czy też może być w słońcu i czy to koniecznie musi być słoik będę wdzieczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Lusia, milego weekendu:) Ramcia, sloik jest lepszy (lepiej zeby nie stal na sloncu) bo bedziesz widziala jak wisnie "splyna" na dno, dokladnie wymieszasz- wtedy dolejesz ten spirytus:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
ale jak nie masz akurat takiego duzego sloika to zrob w czyms innym,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramcia
Bogna serdeczne dzięki lecę bo jestem właśnie w trakcie mycia okien (to już 7!!!) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUGSY24
cześć dziewczyny!!!Jaki się miewacie??? Ja dziś po ciężkim dniu w pracy jestem okrutnie zmęczona,ale czekam na mojego misiaczka,który ma zaraz przyjechać z Niemiec.Ale mi się ten tydzieńbez Niego dłużył:(.A najgorsze to,że prawie mi przeminęły dni płodne:(.Oj dziewczyny nieszczęśliwe to moje życie ,tak mi smutno i źle.Tak bym chciała mieć tego bobaska,a tu nici z tego:(.Pocieszcie dziewczyny,bo smutno mi jakoś...Katarinka a Ty gdzie się podziewasz???Metka mam nadzieję,że już wszystko okay????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Nie martw sie,nic na sile.W koncu dziecko powinno byc upragnione dla obu stron:)Pozdrawiam:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Chcialam sie z Wami, dziewczyny, pozegnac. Jedziemy w Tatry(nasze ukochane) na tydzien, wiec nie bede Was zanudzac przez jakis czas:) Trzymajcie sie cieplo i dbajcie o siebie i Wasze maluchy, te narodzone i te jeszcze nie i te, ktore sa dopiero w planach:) Szkoda, ze biore tabletki(jeszcze zostalo mi n a2 tyg.)bo moze naszlaby nas jakas "gorska" inspiracja i zrobilibysmy Szymka:):):) Pozdrowionka dla Was-trzymcie sie,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×