Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Desperate
Dzięki Aśka, - chciałam tego uniknąć, ale chyba sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja powinnam dostac bo od 26 wrzesnia nie mam okresu teraz jestem po luteinie i czekam, a jak dostane to ide do gin i bierze sie za moją wysoka prolaktyne:( Tkwie teraz w martwym punkcie:(, jeszcze ta pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiałam sie wczesniej ze nie pasuje do zadnej tabelki a teraznie jest mi do smiechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękusek
Wierzę, pogoda jest okropna, działa dobijająco, ale się trzymajcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękusek
Wierzę, pogoda jest okropna, działa dobijająco, ale się trzymajcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie, ze macie takie kiepskie humorki. Ja wczoraj mialam okropna doline. Ale dzisiaj juz jest o wiele, wiele lepiej. W koncu po najgorszej burzy w koncu przychodzi sloneczko:) i co ma byc to bedzie. Trudno, to wcale nie oznacza, ze sie poddaje, tylko po prostu, nie chce juz sprawdzac swoich objawow ciazowych-okresowych, czy wszystko jedno czego! Kocham mojego mezusia on mnie bardzo tez i bardzo pragniemy dziecka i bedziemy sie o to starac ale juz nie tak obsesyjnie jak dotad(oczywiscie obsesja to po mojej stronie) bedziemy chodzic do lekarzy badac, sprawdzac i wszystko inne co trzeba zdrobic aby miec Dzidzie, ale nie na wariat:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Agusia - już sobie przypominam. Chyba nawet Tobie tłumaczyłam wyniki. Grunt to trafić do dobrego lekarza. Ja też mam wysoką prolaktynę. A jak dostanę teraz @ to robię następne badania . Musi się w końcu udać. Ja jeszcze muszę do 18.00 posiedzieć w pracy - a tak już bym chciała być w domu. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzymamy sie trzymamy, przyjedzie moj Tomuś do bede domagała sie całusków uscisków buziaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie trafiłam no i ciesze sie z tego bardzo, bo cztery lata byłam ignorowana i tylko piguły, piguły. Dodam tez ze to lekarz prywatny, ale co tam zdrowie najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia napewno niedługo bedziesz mogła się wpisac do którejś tabeli :) Dziękusek - jesteś nowa?? skad jestes?? A ja sie dalej czuje świetnie....tylko że od 2 godzin mam ogromną ochotę na przytulanko :) a wczoraj było i chyba nie mam dość hihihi Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia mam nadzieje Aśka74 ja Ci wspólczuje, nie wytrzymałabym, padłabym na nos hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - ale z Ciebie ognisty temperamencik - no to chwytaj mężulka i hyc pod kołderkę, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska74 hihihi czasem mi się zdarza :) ale jak wrócę z pracy to pewnie tak zrobie jesli mi nie przejdzie do tego czasu :) to pewnie dlatego że wczoraj było tak przyjemnie :) hhihihih Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno nie mialam takiego wyzu tak dobrego humoru. Wiecie co znalazlam plytke CD, stara jak swiat. Z czasow ogolniaka z wycieczek(mayorka i te sprawy) ale ja jestem szczesliwa.Nawet nie wiem z jakiego powodu. Wlaczylam ta plyte i gra ona dla Was wszystkich!!!!! caluski Dziewczynki, trzymajcie sie w koncu musi byc dobrze:):):):) a zreszta nigdy nie jest tak zle zeby gorzej byc nie moglo. O jeju, sama nie wiem co sie ze mna stalo, ale nawet gdybym dala kazdej z Was tyle optymizmu i dobrego humoru ile tylko zdolala by uniesc to czuje, ze i tak bylabym nadal tak szczesliwa i usmiechnieta jak teraz:):):):):):):) Wiec daje Wam swoj dobry humor, optymizm i chec do zycia:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno nie mialam takiego wyzu tak dobrego humoru. Wiecie co znalazlam plytke CD, stara jak swiat. Z czasow ogolniaka z wycieczek(mayorka i te sprawy) ale ja jestem szczesliwa.Nawet nie wiem z jakiego powodu. Wlaczylam ta plyte i gra ona dla Was wszystkich!!!!! caluski Dziewczynki, trzymajcie sie w koncu musi byc dobrze:):):):) a zreszta nigdy nie jest tak zle zeby gorzej byc nie moglo. O jeju, sama nie wiem co sie ze mna stalo, ale nawet gdybym dala kazdej z Was tyle optymizmu i dobrego humoru ile tylko zdolala by uniesc to czuje, ze i tak bylabym nadal tak szczesliwa i usmiechnieta jak teraz:):):):):):):) Wiec daje Wam swoj dobry humor, optymizm i chec do zycia:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko jak to dobrze i miło poczytac ze masz taki dobry humorek:), moze mi tez sie udzieli, no i wiecej takich fluidków prosze:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, tak swietny humorek. Pomimo tej paskudy za oknem....ale co tam:) Kasienko, widze ze Ty tez masz rewelacja humorek-SUPER, tak trzymac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - przesyłaj fluidki, są mi coraz bardziej potrzebne. Łapię coraz większego niża - jeszcze koleżanka za biura, co chwila dostaje maile ze zdjęciami swojej 4-miesięcznej wnusi i każę mi się zachwycać. A mi się ryczeć chcę. I najchętniej to bym powiedziała, że ma sobie te zdjęcia........... Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie smuć się...dołek Ci napewno przejdzie...a jak koleżanka oglada to wyjdź po prostu z pokoju...moze to w jakiś sposob pomoże...głowa do góry...a koleżanka wie że chcesz dzidziusia?? moze robie to nieświadomie?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to robi nieświadomie, po prostu się cieszy. A wie, że chcę dzidziusia. Jakiś czas temu Jej to powiedziałam, wie też że mam problemy z zajściem - ale powiedziałam, że więcej na ten temat nie chcę rozmawiać. A jak wyjść z pokoju- jak jesteśmy tylko obie i mówi to do mnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie smuc sie, po prostu jestesmy bardzo wszystkie przewrazliwione w tym temacie. Skoro ta Pani zna Twoja historie to moze nawiaz do niej i powiedz, ze sie bardzo cieszysz ale, ze takie widoki bardzo Cie bola. Mysle, ze kobieta zruzumie:) Przesylam Ci miliardy pozytywnych fluidkow, bedzie dobrze:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie smuc sie, po prostu jestesmy bardzo wszystkie przewrazliwione w tym temacie. Skoro ta Pani zna Twoja historie to moze nawiaz do niej i powiedz, ze sie bardzo cieszysz ale, ze takie widoki bardzo Cie bola. Mysle, ze kobieta zruzumie:) Przesylam Ci miliardy pozytywnych fluidkow, bedzie dobrze:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie psiapsióleczki:) Jak ja sie ciesze, ze zacznie sie grudzien,uwielbiam ten miesiac a na dodatek jest kolejna szansa na bobasia i ......to w takim cudnym miesiacu:) Cieszcie sie kobietki zyciem swoim i malutkich istot ktore nosicie lub bedziecie nosic pod serduszkiem:) I prosze tutaj sie nie smucic ZABRANIAM!!!!!!!!!!!!!!! A TERAZ DOWCIP: Z PAMIETNIKA INFORMATKA: "wracam do domu,a tu zona z facetem w łóżku, a oczy maja jakies chytre.Rzucam sie do komputera, faktycznie:zmienili hasło......":D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dioda:) Ale sie usmialam-ekstra. Kolejna Kobitka z dobrym humorkiem:) Swietnie, musimy rzucan w nasze dzisiejsze smutaski miliardy pozytywnych fluidkow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dioda:) Ale sie usmialam-ekstra. Kolejna Kobitka z dobrym humorkiem:) Swietnie, musimy rzucan w nasze dzisiejsze smutaski miliardy pozytywnych fluidkow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×