Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Dzięki Dziewczyny. Jesteście wspaniałe. Wolę nie zaczynać rozmowy - ona jest fajna, ale jak coś jej siedzi w głowie to ani Boże nie pomoże. Jak jest czymś zaobsorbowana - to najlepiej, żeby wszyscy tak czuli i skupiali się tylko na tym. Już parę razy ( przy innych tematach) powiedziałam, że w tym momencie jej nie słucham, bo robię coś innego i muszę się skupić, i pomagało na ...........15min. Tak, więc muszę przetrwać i tyle. Myślę, że fluidki zadziałają jak dojadę do domu , a mam 56km i jak popatrzę za okno to brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam . Do juterka. idę się zmagać z wiatrem. Pa. Myślę, że jutro będę w lepszym humorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz siedzial caly dzien przed komputerem i mnie nie dopuszczal, ale juz sobie poszedl myc naczynia:D Nie wiem jak u was, ale tutaj byla ogromna wichura- szok. Malinka- ja tez korzystam ze skypa i gadam z rodzinka:D Moja mama mieszka 160km ode mnie i czasem dzwoni na skypa w dzien jak obie jestesmy same w domach i mowi ,,Zawsze jak mieszkalas z nami to ciagle bylo cie slychac jak spiewasz...daj skypa glosniej i jak cos robisz w domu to spiewaj i ja dam na caly glos i bedzie jakbys dalej byla w domu\":) Dziewczyny, czy jest taka mozliwosc zeby dzidzia zaplatala sie w pepowine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz siedzial caly dzien przed komputerem i mnie nie dopuszczal, ale juz sobie poszedl myc naczynia:D Nie wiem jak u was, ale tutaj byla ogromna wichura- szok. Malinka- ja tez korzystam ze skypa i gadam z rodzinka:D Moja mama mieszka 160km ode mnie i czasem dzwoni na skypa w dzien jak obie jestesmy same w domach i mowi ,,Zawsze jak mieszkalas z nami to ciagle bylo cie slychac jak spiewasz...daj skypa glosniej i jak cos robisz w domu to spiewaj i ja dam na caly glos i bedzie jakbys dalej byla w domu\":) Dziewczyny, czy jest taka mozliwosc zeby dzidzia zaplatala sie w pepowine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz Impersony - informatyk
Przepraszam za szowinistyczny dowcip, ale jest tez o informatykach i tez jest niezly: Rozmowa kilku informatykow: -Sluchajcie! Kupilem nowy komputer! Jest swietny ma 10GH i 1024Mb na plycie! -Eee, moj ma 12 GH! -No, co ty!? A masz Windowsa czy Linuxa? Wtem nagle jeden przerywa: -Chlopaki, a moze porozmawiamy o czyms meskim, np. o DUPACH? Martwa cisza, oczy pospuszczane i nagle jeden zaczyna smetnie: -Moja myszka jest do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 25
Mnie przeraża to, że jak sie dowiem, że jestem w ciąży to już NIC potem nie bedzie takie samo. Świat poleci na głowę. Nie bedzie juz ANI JEDNEGO takiego dnia, w moim życiu w którym nie pomyślę o moim dziecku. Nie chce brzmieć jak egoistka, ale ... no kurcze - jest jakies wytlumaczenie? Każdy tu gada rozsądniej ode mnie - zapodajcie coś Dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madziu25, mysle, ze kazda kobitka ma obawy przed zajsciem i w trakcie to drugie to nie wiem bo jeszcze nie jestem . Choc bardzo chce. Ale na pewno to co mowisz nie jest niemadre. Kazda z nas o tym mysli, tylko ze my tutaj odsuwamy bardziej na bok te mysli:)tak bardzo pragniemy Dzieciatek:):):):):) Zostajesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madziu25, mysle, ze kazda kobitka ma obawy przed zajsciem i w trakcie to drugie to nie wiem bo jeszcze nie jestem . Choc bardzo chce. Ale na pewno to co mowisz nie jest niemadre. Kazda z nas o tym mysli, tylko ze my tutaj odsuwamy bardziej na bok te mysli:)tak bardzo pragniemy Dzieciatek:):):):):) Zostajesz z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) znalazlam fajny artykul, dokładnie opisano co się z nami dzieje w czasie cyklu i w pierwszych dniach ciazy: http://www.mamo-tato.pl/article_show.php?a_id=15&s_id=1&ss_id=3 A ja dzis, 21 dzien cyklu, mam jakies dziwne plamienie (jasnobrazowe uplawy)??????? dziwne???????? Mialam zawsze takie cos ale na dwa dni przed miesiaczka i w wiekszych ilosciach?! pozdrawiam Was :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem, czy chce miec dziecko. Boje sie, ze moje cialo zupelnie sie przez to zmieni, ze powiekszy mi sie biust, ze utyje, ze rozciagnie mie sie wagina i potem z seksu bedzie mniej przyjemnosci, ze po urodzeniu bede miala problem z utrzymaniem moczu - wszystkie kobiety u mnie w rodzinie tak maja. Fuj! Moze lepiej adoptowac jakiegos malucha, ktory tylko marzy o tym, by ktos go pokochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tine, dzieci to indywidualna sprawa kazdej kobiety. Nie wiem tylko o co Ci chodzi z tym moczem. Mam cala mase kolezanek, ktore urodzily dzieciatka i zadna o tym nie wspominala. O opowiadaly rozne dziwne i wydawalo by sie obrzydliwe rzeczy. No ale coz jak juz wspomnialam kazda jest inna.....Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Juz jestem zupelnie sama? Estella, Kasia, Lusia i inne wspaniale babeczki co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Juz jestem zupelnie sama? Estella, Kasia, Lusia i inne wspaniale babeczki co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka to olej tą koleżanke, bo jej o to chodzi, więc ignoruj to :) Hej Dioda :) dobry dowcip :) Impersona u mnie też wiatr niemiłosiernie wieje brrr, witam męza Impersony :) dowcip stary ale jary hihihihiih Madziu widocznie jeszcze nie czas dla Ciebie, a może to tlyko strach i Ci przejdzie?? Cześć tulipan :) dzięki za artykuł :) tine witaj, przykro mi że to piszesz, cyba nie dorosłas jeszcze Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie doroslam, a moze po prostu nie naleze do tych kobiet, ktore od urodzenia maja super-rozwiniety instynkt macierzynski. Powodzenia dziewczyny, a ja sie jeszcze pozastanawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie doroslam, a moze po prostu nie naleze do tych kobiet, ktore od urodzenia maja super-rozwiniety instynkt macierzynski. Powodzenia dziewczyny, a ja sie jeszcze pozastanawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie glosno mysle................ Czy przy zagnieżdżeniu wystepuje jakies plamienie???????? wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam o niczym takim choc czytalam, ze w bardzo wczesnej ciazy moga wystepowac plamienia, ale dokladnie od czego to nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam miec znowu obsesje przedmiesiaczkowa i do tego te dzisiejsze plamienie a jak tam u Was czujecie, z idzie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bola mnie piersi i to mocno a to jeszcze dwa tygodnie do @, ale w zeszlym misiacu tez tak mialam, wiec na ciaze sie nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia 25
Malinko - jeżeli 79 nie jest przypadkową licba, to masz tyle lat co ja:-) Ja po prostu jeszcze mam tyle ochoty zeby iść ze znajomymi na imprezkę, chłonąć świat oczyma, uszami, całą soba... Dbać o siebie, (dla siebie i innych) wcisnąć się w jeansy, seksowną koszulkę - wyśmiać sie i wyszaleć do rana. Uczyć sie języków, poznawać ludzi.... Myśle na razie o dziecku jak o czymś koniecznym - o czymś co mi zakręci kurek z przjemnościami, (a odkreci inny, z którego poleci niekoniecnie coś lepszego) Fajnie ze chcecie, ja mam nadzieje ze tez mi sie za jakis czas zachce. Póki co w przyszłym roku zmieniam stan cywilny - cykora mam jak nie wiem co... ja chyba jestem nienormalna - nie lubie chyba czegos co jest nieodwracalne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wszystko przychodzi czas. Jak juz sie zachce dzidzi to.........zadna imprezka nie kreci tak jak dawniej. Wsluchujesz sie w siebie, dbasz o swoje cialo, myslac tylko o jednym. To taka naturalna kolej rzeczy. Kazdego w koncu dopada. A jak juz dopadnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co madziu, ja w zeszlym roku wychodzilam za maz. A przed oltarzem to sie prawie poplakalam ze strachu-ihihihihih. Tez mialam cykora jak diabli:) Ale bylo super i teraz slub moglaby brac raz w miesiacu. Fakt to wspaniale przezycie....ech...ale bylo fajnie. Az Ci zazdroszcze, ze masz to jeszcze przed soba:):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam wszytskie \"nowe\" i \"stare\" forumowiczki !!!! Malinka - w którym miesiącu brałaś ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie 13.09.2003 z premedytacja wybrana data(hihihi)tego dnia w kosciele nie bylo zadnych slubow procz naszego. Nawet ksiadz sie z nas smial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój małżeński staż jest o niecały miesiąc dłuższy :D Dla mnie ślub to też było ekstra przeżycie - dużo nerwów ale potem zabawa do białego rana ... Może uznacie to za dziwne ale w tym cyklu jestem spokojniejsza - dla mnie kafeteria i pisanie z Wami pozwalal nie myśleć tak bardzo intensywnie o objawach, \"tych\" dniach pomimo że ciągle o tym piszemy :-)) Dziwne ale dla mnie bardzo pomocne . Miłego wieczorku i fajnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×