Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

:) Ja przed ciaza nie jadlam wogole miesa, ale z hemoglobina nie mialam problemow zadnych. Odrazu jak tylko dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to zaczelam je jesc, ale bardzo bardzo mnie brzydzi mieso. Chociaz sa rzeczy, ktore mi smakuja. Biore preparat z zelazem, pije sok z burakow, jem brokuly...to tez ma duzo zelaza. Wczoraj zjadlam kawalek kurczaka, ale maly bo nie jestem w stanie zmusic sie zeby to zjesc. Tomek tez mi czasem watrobke robi, tez ma duzo zelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja hemoglobina caly czas rośnie :) 10,8 10,6 12 12,6 no i teraz 12,7 podobno mam wyniki morfologii jak u krwiodawcy :) Impersona ja mam dzis na obiadek watróbke z ziemniaczkami i brukselka :D jak jem zupki to najadam sie tylko na chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tydzień- uwazaj na tą wątróbkę, za duzo witaminy A szkodzi dzidzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam-lubie brukselke;D Ja w domu u rodzicow zawsze mialam zupe plus drugie danie ale jadlam tylko zupy...wydaja mi sie jakies pozywniejsze...ale Tomek zup nie lubi raczej i jemy tak pol na pol raz to raz to...jak on gotuje to dostaje prawdziwa bombe witaminowo-odzywcza. Ja niestety nie umiem gotowac:( slaba ze mnie zona...w domu nigdy nie musialam, wiec jedyne co potrafie zrobic to zupa z mrozonki, albo spagetti, a jedyne miecho jakie dostaje jak ja gotuje to klopsy ze sloika:P Ale wszystko przede mna:) Dostalam ksiazke kucharska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona - nie przejmuj się - nikt nie jest mistrzem od razu! Wszystkiego powoli się nauczysz! Wczoraj ugotowałam swój pierwszy w życiu kapuśniak i byl przepyszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona- poczytaj jakich potraw nie powinno sie w ciąży spozywac w nadmiernych ilosciach- sa tam między innymi watróbka, surowe mięso sery typu feta itp. O marchewce natomiast na pewno nic nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamka:) jakbys ty widziala jak ja kiedys probowalam zurek ugotowac...ohydztwo! Tomek zjadl tego talerz- nie wiem jakim cudem- ja reszte garnka wylalam do toalety. Ale masz racje...grunt to cwiczyc i eksperymentowac:) Byle nikogo nie otruc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela25
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco. Domi 24 dziękuję za pamięć o mojej wizycie u ginekologa. USG wykazało 6 tydzień i jeden dzień. maleństwo ma 6mm a wieć testy się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela:) zaktualizuj w takim razie tabelke;D Lusia- no ja wlasnie nigdzie nie czytalam zeby marchewka, ale jak mowisz o nadmiarze wit. A to sie zainteresowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Anielka gratuluję!Napisz mi proszę czy miałaś USG dopochwowe czy przez brzuszek????I kiedy miałas ostatnią miesiączkę???Bo ja chyba dzisiaj znowu pójdę do lekarza, Duphaston mi się jutro kończy brzuszek boli i jeszcze infekcja! I co ci poradził na brzuszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela25! Witaj w klubie! Ja też jestem w 6 tygodniu! Dzisiaj idę na USG. Termin porodu mam na 10 lipca. A Twój kiedy? Ciesze się, że robi się nas coraz więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jeśli chodzi o moje samopoczucie w 6 tygodniu ciąży, to brzuszek boli mniej co raz rzadziej, ale za to miewam takie mdłości - nie wymiotuje co prawda, ale jakoś tak mnie dziwni mdli i nic mi nie smakuje, nie mam apetytu, a c bym nie zjadła, to zaraz robi mi sie niedobrze. Zamiast mieć jakieś zachcianki na słodkie czy kwaśne, to ja o czym bym nie pomyślała, to robi mi się niedobrze. Słodkiego od dwóch tygodni nie zjadłam ani grama! Wy też tak macie? Bo może coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela gratulacje :) wskakuj do tabelki :) Mniamciu wlaśnie sobie pije ciepłe kakałko :) od razu sie lepiej robi podczas takiej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela gratulacje :) wskakuj do tabelki :) Mniamciu wlaśnie sobie pije ciepłe kakałko :) od razu sie lepiej robi podczas takiej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - dziewczynki - może by tak uzupełnić naszą tabelę o nasz wiek? Ja jakby co to mam 27 wiosenek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
mnie może mdlić, może mi być niedobrze...a co tam!!! byle dzidzia już była!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamka- spokojnie...zachcianki nie sa tak szybko chyba...ja tez na poczatku nie moglam wogole patrzec na jedzenie, nie mowiac nawet o tym ze wszystko smierdzialo mi mydlem i robilo mi sie niedobrze- ale tez nie wymiotowalam... 30 tydz.- jakiej pogody? U nas slonce grzeje strasznie...az zaluzje pozaslanialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona - no własnie - wszystko ma teraz dla mnie taki brzydki zapach... No ale cóż - może dzięki temu nie będę się obżerać za pięciu i nie przytyje 20 kg. Tylko żeby moja dzidzia nie była głodna... 30 tydzień pije kakao , a ja od razu jak pomyślałam o kakao to zrobiło mi się..... lepiej nie mówić..... :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale macie farta z tym słońcem, u mnie wieje i jest zimno i ponuro, nawet psa szkdoa na dwór wypędzać brrr Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
u MNIE TEŻ zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella my siedzimy obie w stolicy to pogoda u nas taka sama :) a ja w dodatku pociągam nosem coraz bardziej i spać mi sie chce niesamowicie...marzę tylko o cieplutkim łózeczku mhmmm Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka wikszość z nas to przechodziła ja na poczatku w pierwszym miesiacu mialam zachcianki potem przez 3 miesiace nie chciało mi sie jest bo mnie mdliło a teraz najwieksza ochote mam na słodkie i owoce :) impersona w Warszawie jest szaro i nieprzyjemnie moze jutro zawita słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka wikszość z nas to przechodziła ja na poczatku w pierwszym miesiacu mialam zachcianki potem przez 3 miesiace nie chciało mi sie jest bo mnie mdliło a teraz najwieksza ochote mam na słodkie i owoce :) impersona w Warszawie jest szaro i nieprzyjemnie moze jutro zawita słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Duphaston jest na receptę tylko dlatego zastanawiam się czy dzisiaj iść do lekarza! Tiamka mi za to nic nie śmierdzi i jem jak głupia cały czas i wszystko:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Duphaston jest na receptę tylko dlatego zastanawiam się czy dzisiaj iść do lekarza! Tiamka mi za to nic nie śmierdzi i jem jak głupia cały czas i wszystko:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×