Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

tiamka- nie martw sie- teraz kwas foliowy najwazniejszy...niunia ma co jesc i tak pewnie;) Ja wlasnie w pierwszych 3 miesiacach mialam najladniejsze wyniki, bo sie nie obzeralam...a potem sie zaczely te wszystkie snikersy, ogorki, pierniczki itd:P no i z wagi 58 zrobilo mi sie 70:P Kasia- Wroclaw jest zawsze cieplejszy od innych miast. Raz bylo tak cieplutko a jechalismy do mojej tesciowej 130 km stad. Przyjechalismy w samych sweterkach a tu nie dosc ze ulewa to jeszcze zimno ze szok...dostalo nam sie bure ze bez kurtek jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamka- nie martw sie- teraz kwas foliowy najwazniejszy...niunia ma co jesc i tak pewnie;) Ja wlasnie w pierwszych 3 miesiacach mialam najladniejsze wyniki, bo sie nie obzeralam...a potem sie zaczely te wszystkie snikersy, ogorki, pierniczki itd:P no i z wagi 58 zrobilo mi sie 70:P Kasia- Wroclaw jest zawsze cieplejszy od innych miast. Raz bylo tak cieplutko a jechalismy do mojej tesciowej 130 km stad. Przyjechalismy w samych sweterkach a tu nie dosc ze ulewa to jeszcze zimno ze szok...dostalo nam sie bure ze bez kurtek jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczynki, a teraz pytanie całkiem z innej beczki. Otóż, kiedy wchodziłam na te topik i wpisałam pierwszy tekst to zaznaczyłam tę opcję, żeby przychodziły mi na maila powiadomienia, że sa jakieś nowy wpisy. Wiecie może jak to zlikwidować, bo strasznie mi to zawala skrzynkę! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczynki, a teraz pytanie całkiem z innej beczki. Otóż, kiedy wchodziłam na te topik i wpisałam pierwszy tekst to zaznaczyłam tę opcję, żeby przychodziły mi na maila powiadomienia, że sa jakieś nowy wpisy. Wiecie może jak to zlikwidować, bo strasznie mi to zawala skrzynkę! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamka- nie martw sie- teraz kwas foliowy najwazniejszy...niunia ma co jesc i tak pewnie;) Ja wlasnie w pierwszych 3 miesiacach mialam najladniejsze wyniki, bo sie nie obzeralam...a potem sie zaczely te wszystkie snikersy, ogorki, pierniczki itd:P no i z wagi 58 zrobilo mi sie 70:P Kasia- Wroclaw jest zawsze cieplejszy od innych miast. Raz bylo tak cieplutko a jechalismy do mojej tesciowej 130 km stad. Przyjechalismy w samych sweterkach a tu nie dosc ze ulewa to jeszcze zimno ze szok...dostalo nam sie bure ze bez kurtek jestesmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie dostawac maili o nowych wypowiedziach trzeba napisac maila do moderator_3@o2.pl albo do moderatorka_cafe@tlen.pl i napisac im maila na ktory juz nie chcemy powiadomien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam sie o tym przed chwilka bo tez tego szukałam tez wyslalam maila ciekawe kiedy zablokuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedziałam sie o tym przed chwilka bo tez tego szukałam tez wyslalam maila ciekawe kiedy zablokuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Aniela25 - moje serdeczne gratulacje, tez bym chciała zobaczyc moją fasolke, ale narazie musze jeszcze poczekać. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - nie udało sie w tym miesiącu, ale przynajmniej pojde zrobic porzadne badania i sie zaszczepię na różyczke i WZW, trzeba dmuchac na zimne. A Wy starające się - szczepiłyście sie na cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Totalnie siadł mi humor, a zupełnie nie wiem dlaczego....no i strasznie spać mi sie chce, a tu końca pracy jeszcze nie widać buuu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Aniela25 - moje serdeczne gratulacje, tez bym chciała zobaczyc moją fasolke, ale narazie musze jeszcze poczekać. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - nie udało sie w tym miesiącu, ale przynajmniej pojde zrobic porzadne badania i sie zaszczepię na różyczke i WZW, trzeba dmuchac na zimne. A Wy starające się - szczepiłyście sie na cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota ja juz przechodziłam różyczkę :) wiec szczepić się nie musze :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńko, nie smucimy się. Przesyłam miliardy pozytywnych fluidków. Trzeba się uśmiechnąć:):):):):) A co do spanka, też bym sobie poszła aaaaa. A może na klawiaturce na chwileczke?:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dziękuje za fluidki :) jakbym padła na klawiaturę na chwile to potrwałą by ona chyba kilka godzin hihihih ale dawno tak nie miałam, oczy same mi sie zamykają, cięzko mi to opanowac, a wczoraj spać poszłam kolo 23 wiec nie tak późno , wredna pogoda Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
hmmmm ja z chorób dzieciecych miałam tylko ospe, tak wiec chyba sie zaszczepię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela25
Domi 24 -miałam USG dopochwowe. Trmin ostatniej miesiączki 11 października. Tiamka. To zdumiewające ja mam identyczne objawy. Wypisz wymaluj.Na słodycze nie umiem patrzeć. zapamiętam sobie że jesteś na tym samym etapie to sobie będziemy opowadać jak się czujemy Do 30 tydzień - Jak można się wpisać na tą tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniela25 skopiuj po prostu istniejącą tabelę, dodaj swoje dane i juz... jak nie wiesz jak to powiedz co wpisac to Cie dodam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu...a moze Twoja sennosc wcale nie jest spowodowana złą pogodą...no ale musimy poczekać do soboty. Już sie nie moge doczekac soboty i Twoich DOBRYCH wieści❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko nie wiem, ale nie chce sie nakręcać i nastawiać :) moze to po prostu ta pogoda, gdyby jednak nie to byłoby super, ale poczekamy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff. Na reszczie moja koleżanka poszła. Anielka - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!! Zaczynam wierzyć w listopad!!!!! Malinko - a skąd Twoje pytanio o Duphaston? Kasiu, Estello, Myszko - zazdroszczę Wam - ja jeszcze tydzień muszę poczekać ze zrobieniem testu. Trzymam za Was mocno kciukasy. Masz rację Kasiu - nie nakręcaj się - ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bym chciała dostać prezencik na Mikołaja w postaci pozytywnego testu. Buuu, ale czuję, że chyba nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o duphaston, bo rozmawiałam ze swoja kolezanka, ktora miała poronienia nawykowe i praktycznie co którys okres roniła ciąże...trochę tego było. I ,wiem, że się tak nie robi, ale chciałam go sobie sama wziąć.Ale jednak chyba bedzie lepiej jak skonsultuje to z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o duphaston, bo rozmawiałam ze swoja kolezanka, ktora miała poronienia nawykowe i praktycznie co którys okres roniła ciąże...trochę tego było. I ,wiem, że się tak nie robi, ale chciałam go sobie sama wziąć.Ale jednak chyba bedzie lepiej jak skonsultuje to z lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Kasiu mam lekkiego doła. Ale już nie taki jak wczoraj. Czytam sobie właśnie o zapłodnieniu. Malinko, pytałam się bo ja biorę Duphaston już 4 mc. Z tego co wiem wspomaga on progesteron i własnie chroni przed poronieniem. A miałaś badane jakieś hormony? Jeśli nie , to niech Twój lekarz od tego zacznie. Ja teraz robiłam prolaktynę, a jeśli dostanę @ to w 3dc robię kolejne badania. Sama jednak Duphastonu nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta pogoda chyba sam tak nastraja, naprawde nic a nic sie nie chce... a humoru to juz jakos od rana nie mam, moze sie nie wyspałam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×