Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

A niech sobie dziewczyna pospi... sobota wkocnu :P Impresona i tak ma byc! Siedz na zadku i odpoczywaj !!!!!!! Goscie na pewno zrozumieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze maja jakies zajecia al bo cos... ja tez pisze z Wami...no teraz to z toba Malinko w trakcie machania szmata :D Teraz zrobilam sobie przerwe na papieroska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a duzo papierosow dziennie wypalasz?? mam nadzieje ze jak bedziesz sie starac to uda ci sie ten nałóg zucić :) Mi sie udało a palilam pół paczki dziennie i juz nigdy nie mam zamiaru zaczynac od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
witam , jestem nowa poczytałam troszkę i spodobało mi się u Was kobitki :)) ja staram się od sierpnia , ale jakoś zapał i wielka "nerwica" juz mnie opuszcza , też myślałam że skoro mam jedno dziecko to z drugim nie będzie problemu a jednak , próbuje robić i nie myśleć ale jakoś mi nie wychodzi a zaliczyłam już i testy owu i wiesiołka i usg i wszystko powinno być ok a efektu brak pozdrawiam cieplutko wszystkie mamuśki i te przyszłe bo kiedyś nam się napewo uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a duzo papierosow dziennie wypalasz?? mam nadzieje ze jak bedziesz sie starac to uda ci sie ten nałóg zucić :) Mi sie udało a palilam pół paczki dziennie i juz nigdy nie mam zamiaru zaczynac od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MEG33 !!! Wszystko sie ulozy badz dobrej mysli tak jak my wszystkie a na pewno predzej czy pozniej ci sie uda. 30 tydzien nie pale duzo.... mam jedna paczke na tydzien czasem 5 dni, zalezy! A jak bede w ciazy to na 10000000% rzuce bo przciez dzidzia jest najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
nie ja jestem i siedzę sobie w pracce :)) niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 tydzien... jka przeczytalam ze jesz cieplego loda to przyszla mi ochota na pyszne golabki w sosie pomidorowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe w sumie i ciepłe lody i gołabki sa pycha :D zaraz sobie wyskocze chyba po pizze zebys cosik wszamać przed obiadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
no więc też uwielbiam gołąbki !!! mam córkę która ma 10 lat i czasami zastanawiam się czy nie jestem za "stara" i czy nie będzie za dużej różnicy wieku ale mój "tykacz" strasznie mi tyka i musze mieć dzidzię :)) mam też pieska jamniczka i męża który cierpliwie to wszystko cierpliwie znosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sywia19
az mi slinka cieknie. ja sie zastanawiam czy nie zamowic sobie galabkow z baru zeby mi przywiezli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg33 moja mama jak sie dowiedziala ze jestem w ciazy to jej tez sie wlczył tykacz hihi a ma 38 lat ale jest młoda duchem zupełnie jakby była moja kolezanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widac ze jestem glodna bo literki zjadam hihiiii MEG 10 lat to nie jest duza roznica, ja mam brata starszego o 15 lat a siostre o 13. A moj znajomyma brata starszego od siebie o 24 lata a siostre o 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz jestem:) Witam Meg33i zycze owocnych staranek, na pewno sie uda. Sylwia ja mam gołabki, przesle ci kurierem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg33 no cot nie jestes za stara:) Ok serwuje wirtualne gołabki dla wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meg:) Ja też Sylwia popalam paieroski, ale jak zajdę to rzucam to cholerstwo!!! Nie palę dużo....Ostatnio robiłam gołąbki, pppyyyszzzzności. Mężuś był zachwycony:) A przed wczoraj robiłam ogórkową, też był zachwycony. Ja wogóle baaaardzo lubię gotować..wolę to niż jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko ja tez ostatnio wpiernczalam ogorkowa:) dziewczyny nie zalamujcie mnie z tymi golabkami bo mi tak strasznie slinka cieknie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sywia19
Dziewczyny jestescie jeszcze czy znow was wcielo??? :D Ja sie biore za odkurznie, wrrrrr nie nawidze odkurzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale głodna sie zrobiłam, lecz ja nie lubie ani gołąbkow ani ogorkowej, zladłabym sobie pomidorowa lub buraczkową mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×