Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość dzidzius
METKA26 to siwetnie wszystkiego naj naj z okazji takiej swietnej rodziicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
czesc dziewczynki! 17tydzien, dzidzius, Lusia: super! ze wasze dzidziusie beda koziorozcami -tak jak ja :-) :-) :-) :-) :-) :-) claptola: ja tez bede miala baranka :-) moja babcia jest barankiem i jest bardzo kochana !!! ja tez mam juz brzuszek :-) w spodnie sie mieszcze tez, ale mam maly brzuszek- maz nawet zauwazyl i sie cieszy jak glupi :-) Katarinka29 i Metka26: wasze dzidziusie beda rybkami - to bardzo fajnie!!! życzę zdrówka i powodzenia na wizycie u lekarza, wszystko bedzie OK! grandi: nie martw sie czasami musi pobolec ...... choc ja tez sie denerwuje jak cokolwiek czuje ... bo odrazu mysle ze cos nie tak :-) ale w koncu tam sie duzo rzeczy dzieje, wiec od czasu do czasu trzeba cos poczuc :-) woda: ja jestem tak jak claptola :-) w 8 tygodniu a liczba przy nicku to moje latka :-) czasami sie martwie co to bedzie ..... jak nie znajde pracy, bo moja dotychczasowa nie wchodzi w gre (caly tydzien poza domem 200-300km od domu), ale potem mysle ze nie jestem sama na tym swiecie i :-) jakos bedzie sara7: nwet nie zdazylam, w 2cyklu po odstawieniu tabletek zaskoczylo :-) ja ide w poniedzialek do lekarza ...... powinnam dopiero za tydzien, ale nie moge sie doczekac :-) mam wyniki badan i chcialabym zobaczyc jak dzidziunia urosla :-) z 7mm na ...? 2cm? nie wiem Metka26 GRATULUJE!!!!! rocznicy :-) podobnie mamy z mezem :-) rocznica slubu to tylko 2 lata, ale "chodzenia" jakies 12lat :-) i tym optymistycznym akcentem koncze i lece popracowac troche :-) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MALOGS27 nio fajnie sie zlozylo ze tylko podbnych terminow jest o prace sie niemartw zawsze siecos znajdze i fakt nie jestes sama jest was dwoje w jedeym czlowieku:) pozdrawiam i milej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia76
Cześć dziewczyny! Wasze wypowiedzi napełniają człowieka optymizmem od samego rana :) Ja jestem po slubiem pół roku, więć jeszcze trochę poczekamy, zanim zostaniemy rodzicami ;) Najpierw przydałby się wieksze mieszkanie .... Lusia możesz zdradzić z jakiego miasta jesteś? pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
KASIA gratuluje malzenstwa i witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że moje przeczucia sa mylne :-) Dziś rano po wstaniu zrobiło mi się strasznie słabo. Bolał mnie brzuch, ale nie było to ani kręcenie w jelitach, ani bol z głodu. Było mi strasznie słabo, ledwo mogłam się ruszyć, było mi niedobrze, okropne uczucie... Jak sie położyłam, to mi przeszło, a jak chciałam wstać po godzinie, znówn sie powtórzyło... Znów się położyłam i potem minęło... Mój mąż się nie zmartwił, tylko skwitował, że na pewno jestem w ciąży. Czyżby to były już objawy??? Tak szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MADI30 wiesz to trche zawczesnie chyba zeby wszystko jest mozliwe kiedy powinac miec okres?moze to bole przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie nie było nic typowego. Tym bardziej nie bóle przed okresem. Do okresu jeszcze mi troszkę zostało, choć sama nie wiem, kiedy się go spodziewać, bo przez te wyjazdy mi sie wszystko chyba przyspieszyło. To było bardzo dziwne uczucie. Jak pisałam, ani skręt jelit przed rozwolnieniem, ani ból przed miesiączką, jakiś taki dziwny ból + uczucie że jest mi niedobrze i ta okropna słabość... Chyba zrobię sobie test.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
MADI30 to biegiem do apteki i jutro rano tesicikk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi30 >> trzymam kciuki, koniecznie podziel sie wynikiem testu :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi30 >> trzymam kciuki, koniecznie podziel sie wynikiem testu :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
ASKA pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 tydzień
Witam Wszystkie kobietki od a do z :D :D :D wczoraj dzidzia znowu sie ruszała teraz juz to wiem napewno teraz czekam z utęsknieniem za dzisiejsze ruchy to takie dziwne-wspaniałe uczucie. Narazie czuje ruchy jak siedze lub leze spokojnie ciekawe kiedy bede je czula jak bede chodzic juz sie nie moge docezkac Madi30 wszystkie trzymamy kciuki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
17 TYDZIEN nasz JUNIOR juz kopie jak chodze :) przewaznie jak ide gdzies nadelj chyba ise mecyz hehe i chce zebym odpoczela:) buziaczki dla ciebie i malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie was znalazłam.Jestem mamą 3 letniego Mikołaja i chce drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a co myślicie o samym porodzie?? Ja jestem osoba bardzo wrażliwą na ból i jakoś nie moge sobie tego wszystkiego w głowie pomieścić. Słyszłąm duzo opinii ze po porodzie, kiedy zobaczymy już dizidziuśa to o całym bólu sie zapomina, no ale jakos to trzeba przetrwać. nie wiem od czego to zależy? jedne kobiety mówią ,że to nic wielkiego i że wcale tak nie boli, inne mówią że boli bardzo bardzo i że drugi razbędą rodziły tylko ze znieczuleniem. Słyszałamj też że znieczulenie zewnątrz oponowe jest bardzo niebezpieczne. Kiedys koleżanka powiedział mi że najlepiej idzie sie rodzic pierwsze dziecko, bo kobieta jeszcze nie jest świadoma tego, co ją czeka....Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi...nie chce ci robic zludnych nadziei ....ale ja jak zaszłam w ciaze to odczuwałam bardzo nietypowe bole w dole brzucha.....cos na styl ciagniecia..zaraz nad koscia lonowa...nie bardzo mocno...takie skorczowe...nie przypominajace przedmiesiaczkowych dolegliwosci....no i zwroc uwage na swoje piersi...u mnie zaraz zareagowaly...zaczely byc gorace i bardzo wrazliwe na dotyk, bolace prawie caly czas... mialam to jakis tydzien po poczeciu...i trawalo to az do jakis 3 tygodni temu... trzymam kciuki zeby wynik byl pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny.....to super uczucie jak sie dzidzia w brzuszku rusza.......17 tydzien nie martw sie juz wkrótce bedziesz ciągle czuła jak sie dzidzia wierci.....Ale jak odpoczywam na leżaco, to moje słoneczko takie harce wyczynia, ze az sie brzuszek rusza. No i mąż moze sie z nim bawic............To są najpiękniejsze chwile dnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.są nieświadome.Mi opowiadali ,,że będzie o.k i pójdzie szybko.Nieprawda.Rodząc BŁAGAŁAM o cesarke,ale było za póżno.Ból niesamowity.Minęły 3 lata i teraz planójąc drugie dziecko napewno będe rodzić naturalnie.Bolało ,aale to nic.Było warto.Jednak cesarka to operacja.Ingerencja w ludzkie ciało.Jesteśmy tak stwożone aby rodzić naturalnie.Oczewiście są kobiety które muszą przejść cesarke z różnych powodów,ale gdy nie jest to konieczne postarajcie się same.Jest co wspomonać....hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
LUSIA prawda :) a jak maz orzmawia z brzusiem to az milo sie na sercu robi prawda???? LONIA ja tez boje sei porodu i nie wiem cyz kozystac ze znieczulena czy nie :( a ze nie bezpieczne to slyszlaam i bolace:( bol mija podbno naprawde jak poloza dziecko mamie na brzusio wtedy mysli sie tylko o tej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Czesc dziewczynki, juz dawno mnie tu nie bylo! nadal sie staramy o Szymeczka:) Ale ja z innej zupelnie gruszki: chce sobie kupic depilator-polecicie jakis?Wy macie zawsze takie swietne rady!a wlasnie, czy depilowanie depilatorem szkodzi ewentualnej przyszlej ciazy? pozdrowienia dla Lusi, Mateczki, a gdzie ramcia i Dioda-jak Twoje starania?a moze juz cos kopie?:) Napiszecie o tym depilatorze?czekam z niecierpliwoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie piersi mnie w ogóle nie bolą. A w pierwszej ciąży już kilka dni po zapłodnieniu bolały mnie. Dletego tez wtedy wiedziałm bardzo szybko o ciąży :-) Zrobię test, ale nie robię sobie nadziei, obawiam się, że inna jest tego wszystkiego przyczyna :-( Zobaczymy. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie!!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
ten depilator zeby byl na wszsytkie miejsca do golenia, a nie tylko na nogi:)wiecie o co chodzi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogna ja uzywam depilatora Philips Satinelle...ale gole nim tylko nogi....moja znajoma goli sie depilatorem w strefie bikini...jednak ja nie jestem az taka odwazna...w ciazy nadal uzywam depilatora...nie slyszlaam zeby byly jakies przeciwskazania tym bardziej ze dla mnie nie jest to wcale jakies przykre uczucie bolu...przywyklam i sobie chwale. poza tym nie mam ciemnych i mocnych wlosow wiec nie musze sie golic czesto..w miom przypadku wystaczy raz na 2 tygodnie radzilabym ci jednak zrobic probe... moze ktos z rodziny pozwoli ci sprobowac, o ile jeszcze tego nie robilas .moja siostra nie uzywa depilatora bo nie jest w stanie zniesc \"bolu\" i wydatek poszedl na marne....a jak wiadomo nie jest to kilka zlotych. co do firm to ja sie kompletnie nie znam...ten dostalam od meza i moge powiedziec ze to dobry wybor:) inne depilatory pewnie tez by sie sprawdzaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
Dzieki Metka26! A moze ktos tez cos wie na temat depilatorkow?A jak Twoja dzidzia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogna >> a ja mam BRAUNa - Silk-epil depilator i golarka - wymienne koncowki, depilatorem gole nogi, golarki uzywam do pach i bikini i jestem bardzo zadowolona po pierwszym szoku mozna sie przyzwyczaic, zwlaszcza jak robi sie to regularnie polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna12
dzieki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bogna- juz myslałam ze zapomniałas o nas - super że jestes......na depilatorach sie wogóle nie znam więc nie pomoge, ale jak zawsze nasze nieocenione dziewczyny juz zasypały Cie odpowiedziami- wszystkie jestescie kochane.....nie wiem co bym bez Was zrobiła......:)) Uciekam do domku - po dniu cięzkiej pracy.........Na dzis zaplanowałam przeprowadzkę \"kuchennych\" rzeczy - pudła z garami talerzami itp. to mnie przeraza. Po woli sie juz zadomowiam, mam nadzije ze w sobote juz powiesze firany (oczywiscie nie własnoręcznie- zrobi to mój maż, tak dzielnie walczył z oknami, niech dokonczy dziełao:)) Ja natomiast spróbuję powalczyc ze zmywarka- mam nadzieje ze wygram, bo pierwszy raz bede obsługiwac to nad wyraz inteligentne urzadzenie - mam nadzieje ze nie jest madrzejsze ode mnie- podobnie jak nowa pralka i jej durne funkcje......a dzidzia juz wszystko słyszs więc poprzeklinac z bezsilnosci nie mogę.............. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i jak zwykle modlę sie żeby nasze dzieciaczki zdrowo rosły.........do juta pa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
hej dziewczyny, dawno mnie nie bylo ale nadal czytam Wasze wypowiedzi. Nalezę ciagle do tych starajacych, wiec nie bardzo moge sie do Was porównać, bo tu az gorąco od dzieciaczków. Lusiu jak swietnie ze wrociłas z tego urlopiku i masz juz przeprowadzke za sobą, a najwazniejsze ze Twoja dzidzia rosnie zdrowo. (Jak ja bym juz tak chciała zaznac tego szczescia). Lusiu a skoro słyszy dzidzia i rusza sie - to pozdrowienia od Cioci - pamietasz chyba ze zawsze o niej myslałam. A u mnie nic ciekawego. Ja mam problemy z prolaktyna. Mozliwe ze moge nie miec w ogóle owulacji zatem bede w tym miesiacu testowac owulacje i zbijac prolaktyne. Moze to jest przyczyna mojego niezadowolenia z "pracy". Metka Ciebie tez pamietam i gorąco pozdrawiam - cieszę sie ze Wam sie udało i jestescie szczesliwe. Nie załamuje sie bardzo bo to nie jest dlugi okres kiedy mysle o dziecku. Ale wszystkie nowe osoby gorąco pozdrawiam i mysle ze nie wszystko stracone. Czasami poczytałam kilka niespodzianek o chcacych - niemogacych az to bach i zaciazonych - wiec mysle pozytywnie. Ps. Ale czy któras z Was miała problemy z powodu wysokiej prolaktyny??? i czy uzywałyscie testów owula. ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-dzis jest kolejny boski dzien w miom zyciu!!! nasza mala rybenka sie caly czas wiercila, 10 minut nie moglismy jej ustawic do fotki...wreszcie sie udalo ale juz lekarz sie smial ze jak na chwilke sie polozy to sie raczka podpiera...a jak tylko moze to fika jak koziolek!super bylo widac malenstwo, serduszko bije juz stroszke wolniej-156 razy na munite, wszystko rozwija sie prawidlowo, nawet malenkie paluszki widzielismy choc dzidzia ma dopiero 5 cm od glowki az do pupy:) swietny widok...ludzie az z radosci nam sie plakac chcialo! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze Wam aby kazdą z Was spotkalo tyle szczescia co dzis mnie!! Zwariowalam na punkcie tego malenstwa teraz juz zupelnie-mam juz kupiona pierwszą rzecz- malenkie body:) biale z misiem....ale dzis juz nie moglismy sie z mezem powstrzymac...dziewczyny promienieje.... buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×