Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny.....pozdrawiam szczegolnie starajace sie:) ja dzis jestem wykonczona...choc caly weekend przespalam...do tego bardzo bola mnie rece i nie umiem ich do gory podnosic....ciezkie jak z olowiu. no i ta pogoda...dzis moj nastroj nie jest najlepszy.Chyba najlepiej jak dalej bede spala i przeczekam az mi sie poprawi! Zycze Wam wszystkim milego poniedzialku i calego tygodnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Metka trzymaj sie:)Zapewne to dzidzius jest spiacy;P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że się zapytam, nie ma problemu. Nie mam określonego terminu wizyty, bo czekam za miesiączką, chcemy zobaczyć, czy po tym zabiegu będe miała bardziej wyregulowane miesiączki czy nie. Bo przed to zdarzało się nawet że miałam nawet raz na 4 msc. Terminowo powinnam dostać 4 - 5 wrzesień. No więc czekam. Ale czuję, że nic z tego, bo nie mam żadnych objawów :( przez to mam też rozlegulowane jajeczkowanie i przez to pytam o ten test. Chociaz lekarz powiedział, że rozregulowane jajeczkowanie czy jego brak to żaden problem, bo są na to lekarstwa. Więc się pocieszam. Ale za nim lekarz \"zacznie działać\", chciałabym sama to sprawdzic, bo nie jest zalecane, że bym wczesniej niż w październiku zaszła w ciążę :( więc wolę mieć wszystko pod kontrolą, no i zwykała ciekawość, czy aby wszystko jest ok. Jakie to wszystko skomplikowane. Więc jak tylko do niego dotrę to się zapytam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Metuś Widze, ze w piątek ja miałam zly humor, dzisiaj Ty. Spieszę więc Cię pocieszyc, tak jak i Ty torobiłaś. A wogóle to ponarzekać czasem jest dobrze. Ponarzekać, a nawet wyplakac się. Ja w pietek poprawilam sobie humor starym ale jakże prostym i sprawdzonym sposobem. Przeczytalam kolejną powieść M. Musierowicz - Język Trolli. uwielbiam Jeżycjadę, jest to jak dla mnie sprawdzony lek na całe zlo. Może ty też masz coś ulubionego do poczytania. A jak nie to śpij po prostu i wypoczywaj. Też bym chciała...ale muszeę pracować. Wszystkie starające się pozdrawiam i zachęcam do starań :) Zawsze zastanawiałam się dlaczego dziewczyny w ciąży, czasem własciwie bez powodu, biorą zwolnienie lekarskie na cała ciążę. U mnie w firmie to powszechna praktyka. A teraz wiem, że gdybym sie nie bała o pracę to też bym wzięła. Ale chcę móc tu wrócić, więc się męczę. Dzięki temu jednak czas szybciej leci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, a jak mi sie uda, to chyba też wezmę sobie zwolnienie, przynajmniej na te pierwsze msc. Po ostatniej sytuacji :( jestem chyba za bardzo przewrażliwiona i nie chcę ryzykować. A tutaj do okoła same komputery, promieniowanie, ksero...bbbbbbbbbbrrrrrrrrr jak sobie pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Claptola...widzę, że jesteśmy w tej samej sytuacji. Też chętnie wzięłabym zwolnienie, tym bardziej, że mój kochany pan doktor wprost zapytał czy chcę pracować. Ale niestety też boję się o pracę więc męczę się tak samo jak Ty:(. Metka...trzymaj się mocno:). Pozdrowienia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
hej dziewczyny pozdrawiam serdecznie CLAPTOLA,MATECZKA26. MADI30,TRUDI , LONIA ,17 TYDZIEN I ESZTA KTOREJ NIE YWMIENILAM CLAPTOLA ciesze sie ze humorek leprzy zobaczysz ze z dzidza bedzie cacuni.AA blizniaczki hmm czemu nie chcielibyscie?:D LONIA weekend cudowny spedozny z mezem i malenstwem :) tez sie ogladam za kobitkami z wozkami:)a jak przygotowania do slubu? nie masrtw sie nie dlugo i ty bedziesz pchac taki slodki wózeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METKA26 uszka do gory dzidzia sie rozleniwila :) moze juz nie spij bo ot jeszcze gorzej tylko cos porob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidziuś - bliźniaczki - hihi jak będą to będe szczęsliwa, ale to by znaczyło 4 dzieci w domu szok. Trudi - to musimy się wspierać w tych ciężkich chwilach :) Moja Pani doktor też od razu spytała czy chcę zwolnienie. Ale myślę ze na tydzień to sobie wezmę w październiku jak mnie dopadnie depresja jesienna. Lonia, a ty to wtedy nie przejmuj się niczym i bierz zwolnienie,, bo nie wolno Ci będzie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzidziuś - przygotownia do ślubu jak narazie spokojnie. I jakos tak za duzo o tym nie myśle, wydaje mi się że to \"przeciez jeszcze tyle czasu\". Ale czasem jak usiąde i pomyślę to aż się boję... a z drugiej strony juz się nie moge doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziewczyny...dopadl mnie dół...... ze mna raczej wszystko dobrze...pisalam juz kiedys Wam w maju ze moja ostatnia wizyta w Polsce nie miala nic wspolnego z wypoczynkiem...to byla operacja mojego taty.....udala sie dzieki Bogu...teraz rekonwalescencja...z tym ze trwa juz dosc dlugo i czasem opadamy wszyscy w sil. Najgorszy jest bol mojego taty...i nasza bezradnosc. Dlatego czasem mnie dol dopada....z reguly odpieramy to wspolnie mysla o dzidzi, z ktorej moi rodzice starsznie sie ciesza.....dzis jakos nam sie nie udalo..choc codziennie z soba rozmawiamy przez internet.......buuuu taki sobie dol przywedrowal. Claptola mam moje ulubione ksiazki, ulubiona plyte i film...w takiej jednak chwili najlepiej zasnac....moze przysni sie cos mielgo. A teraz dzieki dzidzi wiem, ze nie wolno mi lezec i plakac bo moje szczescie malenkie smuci sie razem ze mna... Trudi , Claptola....w sumie to troche Wam tej pracy zazdroszcze,w pozytywnym tego slowa znaczeniu...mysli mozna czyms zajac...a czasem zbyt duza ilosc wolnego czasu zle wplywa... no nic dziewczyny.....minie mi.....juz mija bo tata mi caly czas powtarza ze czeka na dzidzie i ze do tego czasu juz bedzie wszystko dobrze...... wierze w to bardzo mocno!! Pozdrawiam Was bardzo mocno!!!! u mnie sie sloneczko probuje przebic przez chmury.....dobrze to nastraja.... Ingaa zagladasz tu czasem????przesylam Ci buziaczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METECZKA wiecm co to znaczy choroba bliskiej osoby bo sama na poczatku tego orku przezylam ciezko hcorobe taty:( tez mial operacje i jak patrzylam na to jak ciepri to mnie szalg trafial ze niec nie mogie zrobic... teraz jest juz lepiej chcoiasz straszniesie meczy i czasem go boli. Zobaczysz uciebie tez bedzie juz dobrze wnuczek/wnuczka odda dziadkowi sil pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko bardzo mi przykro z powodu twojego taty. trzymamkciuki żeby szybko wrócił do zdrowia. dzidzius ma racje, że jak zobaczy wnuczka, to tak jak on - poczuje się jak nowo narodzony ;) zobaczysz. U mnie słoneczko już się przebiło przez chmury i jest tak cieplutko i milutko... pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam Was Wszystkie kobietki, tydzien nieobecnosci i tyle zmian, nikt o mnie nie pamietal :( po urlopie troszke dziwnie bo pracowac trzeba,wolalabym sobie w domku polezec.Urlopik spedzony bardzo rodzinnie , sympatycznie i naprawde odpoczelam choc wiadomo zawsze nam malo.Poczytalam sporo waszych wypowiedzi, claptolka robilam sobie badania na toksoplazmoze i inne, wyszlo mi wszystko ok, cale szczescie.Moje malenstwo daje ciagle znac o sobie ale najbardziej w nocy, spac mamie nie daje.Stopniowo dokupuje sobie rozne takie pierdolki, ciagle cos by sie nie obciazac.Wybralismy z mezem juz imiona on chlopca ja dziewczynke: Karol, Helena. Wszystkie Was pozdrawiam tesknilam za wami, mialam komputer ze soba na wakacjach ale staralam sie nie korzystac.Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATECZKA - to super że wypoczęłaś. No i faktycznie to, że po wakacjach trzeba wracac do pracy, nie jest zbyt pocieszające. Ale co zrobić. ;) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mateczka, wcale o Tobie nie zapomiałam, po prostu wiedziałam, że dzisiaj będziesz i że się odezwiesz :). Fajnie że wypoczęlaś ale tydzień to rzeczywiście malutko. Szczęśliwa jesteś z tymi badaniami. ja idę na badania w środe, na podtsawowe badania ciążowe, a w czwartek na usg, Pozdrawiam Metka współczuję Ci choroby taty, nie martw się on pewnie chce też widziec usmiechniętą mamusię swojego wnuka lub wnusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METECZKA26 dziekuje za kwiatka:)tak trzymaj a wszystko sie ulozy MATECZKA witam :) tydzien to malo ale zawsze cos :) choc troche odpoczynku dobrze robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
METka26 dziekuje za kwiatek tak trzymaj a napewno bedzie dobrze:) METECZKA witam::) wiem ze tydzien to krotko ale doby i ten tydzien by troche odpoczac od codzienosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Oj jaka dzis jestem zarobiona, nie wiem w co mam lapki wsadzic. No ale jeszcze 3 godziny i do domu leniuchowac :) Mam do Was takie pytanie. Od kiedy jest ochronka w pracy? Kiedys byla od 3-go miesiaca, ale slyszalam, ze to sie zmienilo. Wiecie cos na ten temat? Usciski dla Was i brzuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
GRANDI witam jak samopoczucie?? co do ochronki to nie wiem bo nie pracuje niesety:( odwzajemiem buziaki i usciski brzusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki :-)!!!!! ale u mnie dzisiaj pogoda pada i pada tak jakoś smutno i szaro brr ...i wcale to miło nie nastraja. Zresztą dzisiaj jakis słaby ten poniedziałek tylko bym spała podobnie jak Metka :-) nie mogę sie jakos pozbierac do kupki no i czasami brzuszek daje o sobie znać ...pocieszam sie myslą że już od 1-go nowe mieszkanko i wpadne w wir przeprowadzki :-) . Witaj Mateczko po urlopie oczywiście że pamietałysmy o Tobie :-) buziaki dla brzuszka - maluszka :-) Pozdrowionka gorące dla pozostałych przyszłych mam i starających się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
KATARINKA29 pozdrowionka ja wlasnie z dzidza zjadlam obiadek i idziemy to ,mojego taty fimy:) szkoda ze dzidzia juz nie w wózeczku heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katarinka 🌼 🌼 🌼. Jak samopoczucie> Wyobraź sobie, że ja tez się już nie mogę doczekać przeprowadzki, urządzania mieszkanka i w ogóle, a przede wszystkim tego, kiedy wreszcie zamieszkam z moim misiem. :) Wiem że jak się zaangazuje tak na maksa i wejdę w wir pracy to czas do października, a tym samym do ślubu i \"starania się\" o beibika minie jak okiem mrugnął. Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to moja przyjaciolka tez ma problem z nieregularna miesiaczka i jej lekarz powiedzial ze bedzie miala ciezko z zajsciem w ciaze,,,musze ja podniesc na duchu i poczytac jej WASZE wypowiedzi,,,mysle ze medycyna juz jest choc nie do konca ale swietnie rozwinieta i ze z pewnoscia i w jej przypadku cos da sie zrobic,,,,, milego wieczorka dziewczyny(KWIAT):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jestem na razie zrezygnowana, bo chyba to był fałszywy alarm... Mam wrażenie, że mi sie wszystko rozregulowało i czekam na okres (którego wcale nie chce dostać...) Jakoś wewnetrznie jestem przekonana,że nic z tego nie wyszło. Nie mam żadnych objawów. Jestem trochę osłabiona, ale to mi się wcześniej tez zdarzało. Wybiore się do lekarza. Może coś mi dolega...? :-) No trudno. Moje marzenia, żeby dzidziuś urodził się na wiosnę uleciały... Teraz najwczesniej to czerwiec. Ale dobre i to ;-) Będe próbować dalej. Najgorsze, że ja tak bardzo chcę,że nie umiem siuę wyłączyć i podejść do tego na luzie. Może wtedy by się wreszcie udało...Chociaż pierwsze dziecko było zaplanowane i wyszło za 2 razem... Pozdrawiam wszystkie starające się jak ja i wszystki mamusie z dzidziusiami w brzuszkach!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie już mi troszkę lepiej. Madi 30 mamy podobny problem ale nie martw się mamy kolejny miesią do starań,a czerwiec też jest dobrym miesiącem na urodzenie dzidziusia, jest ciepełko, nie trzeba się aż tak martwić o zdrowie maleństwa, można robić długie spacery i przebywać na powietrzu nie matrwiąc się wietrzyskiem czy deszcem, będzie dobrze, czerwiec ma też swoje dobre strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×