Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Mateczko Nie wiem jak Cię pocieszyć...bardzo mi przykro że tak sie czujesz, ale doskonale Cię rozumiem. Masz rację, że chcesz ograniczyć dziecku kontakt z rodziną ojca i z ojcem, niepotrzebne ci dodatkowe stresy i tak masz dosyć swoich. ja licze na to, że jak dzieci podrosną to zrozumieją jaki naprawdę jest tatus. starsza córka zresztą już rozumie, ale dochodzi ciekawość dotycząca ich przyrodniej siostry - ja to rozumiem, nie chcę im zabraniać kontaktu, zreszta nie mogłabym. Ale jest mi smutno. Co do depresji to rozumiem Cię rownież bardzo dobrze. Wbrew pozorom najgorsze jest to, że wszyscy uważają Cię za osobe silną i radzącą sobie i nikt nie wnika w to, jaka jestes w głębi siebie. Myśl o dziecku przede wszystkim to pozwoli Ci na chwilę zapomnieć. Widzisz, ja tak bardzo pragnę tego dzidziusia który jest we mnie, a jednoczesnie pod koniec tamtego tygodnia poczułam, że musze się na chwilę zdystansować od swojej ciąży i od myslenia, liczenia dni. Poczułam że mnie to przytlacza, że wogóle decyzja o dziecku to moze był błąd- każdemu takie myśłi mogą się zdarzyć. Moje spowodowane są przede wszystkim strachem o dziecko i ciążę, troszeczkę o sytuację materialną - bo nie jestem osobą sytuowaną, żyjemy raczej bardzo przeciętnie.. Na parę dni odstawiłam więc net z tematami dzidziusiowymi i ciązowymi -- czytałam jedynie nasz topik, ale nie odzywałam sie i nie pisałam. Zajęłam sie czytaniem książki, któa mnie bardzo wciągnęła. I wszystko powóciło, cały entuzjazm i wiara w pozytywne rozwiązanie wszystkiego.. Dlatego myślę, ż emoże ty też potrzebujesz czegoś zupełnie innego od tego, w czym obracasz się na codzień. nie wiem co mogłoby to być w twoim przypadku - ale może znajdzieś coś dla siebie, coś, co by cię bez reszty zaprzątnęło - nie chcę wydac ci się banalna ale moze jakaś bardzo gruba książka, albo nauka języka któtrego jeszcze nei znasz.no nie wiem mateczko nie gniewaj się, że radzę, może głupio, ale radzę z serca, i życzę ci kochana wszystkiego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Claptolus, dziekuje ci bardzo , jestem otwarta na wszelkie nowe pomysly , rady i jakies checi pomocy potrzebuje tego bo lapie sie wszystkiego a noz cos pomoze.Ksiazki pochalaniam normalnie bo bardzo mnie teraz intryguje istota mojego zachowania i czytuja wszystkie ksiazki o DDA polecanie przez psychologow i przez kolege meza mam takowe z najlepszej katedry psychologi i psychiatrii.Niestety czasem dodatkowo mnie doluja chcialabym zglebic swa wiedze w tym temacie a jednakowo nie pogrozac sie. Jednak nie potrafie oddac sie innej lektorze bo mysle ze czegos nie doczytam , nie dowiem sie ze cos mi ucieknie. Dziekuje za dobre rady milo ze ktos pamieta stara sie pomoc i wyslucha ze czuje sie potzrebna. Jesli zas chodzi o jezyki to sluze pomoca znam 4, kiedys postawilam sobie za cel ze kims bede i jakos tak sie udalo mimo ze nikt we mnie nie wierzyl. Wszystko jest ulotne i zdaje sobie sprawe ze za chwile moge nie miec tego wszystkiego czym dysponuje teraz. Jeszcze raz bardzo dziekuje trzymam za ciebie i cala reszte. Dzis znow wyjezdzam, staram sie odrywac od domu i kazdy weekend spedzac poza nim, pomaga mi to choc nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.lilypie.com/create_baby_days.php?#preview To jest adres stronki gdzie są suwaczki , wpisujesz datę porodu wybierasz suwaczek, dzidziusia i czas - czyli np europa środkowa. i akceptujesz. Pod dzidziusiami wyświetli się Twój suwaczek. A adres do niego jest w środkowej tabelce pod nim . Wygląda to tak: [url=http://lilypie.com]http://lilypie.com/days/050516/2/24/1/+1/.png czyli http://lilypie.com/days/050516/2/24/1/+1/.png Miłego tworzenia suwaczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Lusiu spoznilam sie juz rubina swietnie wyjasnila jak zrobic suwaczek...jego jedyna wada taka, ze trzeba go codziennie przestawiac...no ale coz, na szczescie nie wymaga to za duzo roboty! Claptola, jasne ze chcialabym ta ksiazeczke.....jak tylko bedziesz ja miala to daj mi prosze znac....Byloby fajnie:) dzieki bardzo! Mateczko...Pozdrawiam i jesli to mozliwe, przesyłam Ci pozytywna energie ode mnie! Pozdrawiam Was dziewczyny, dzis moj maz ma wolne z i wybieramy sie to sklepu z rzeczami dla dzieci....dla mnie weekend zaczyna sie juz dzis! przesylam cieple usciski dla mamus ciezarowek i tych jeszcze starajacych! 🌻pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UDAŁO SIĘ !!!!! :-D Fajne te suwaczki ,szkoda że taki mały wybór, widziałam inne na innym forum ale nie z tej stronki. Niestety nie wiem z jakiej stronki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania23
dziewczyny mam pytanie co do testowania testami ciazowymi. Czy jesli cykle mam 28,29 dniowe czy test zrobiony w 26dc wyszedł ujemny oznacza ze ciazy nie ma czy powtórzyc test. Ja obrała opcje ze w ciazy nie jestem. Moje objawy jedynie piersi ciagnace silny ból. Prosze opowowiedziec. Z własnego dosaiwadzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
kurka wodna zapedzilam sie ...... ten suwak bedzie pozniej hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Po kilkumiesięcznej przerwie wracam na kafeterię, atu takie zmiany... Cieszę się, że powstalo to forum :) ponieważ sama jestem w ciąży :) :) :) Termin mam na 12 lutego 05 i od początku czuję się świetnie. W dodatku od 3 tygodni jestem szczęśliwą mężatką ;) Siedzę sobie w domku na zwolnieniu, chociaż niby wszystko jest ok, ale mam problemy z tarczyczą, więc lekarz wyslal mnie na dlllugie zwolnienie. Jutro wybieram się na wizytę i znów zobaczę swój Skarb na monitorze :D może będzie już widać, jakiej jest plci... Napewno Wam napiszę ;) Tymczasem, mam prośbę, czy któras z Was skorzystala już z możliwości pobrania krwi pępowinowej?? Co o tym sądzicie? Ja się poważnie zastanawiam na tą możliwością, chociaż przeraża mnie cena... Nie przeczytalam wszystkich Waszych wypowiedzi...jest tego tak dużo... ale widzę, że mile z Was kobietki, więc z chęcią - o ile mnie przyjmiecie - dolączam do Waszego grona. Chętnie slużę radą i pomocą. Pozdrawiam Malgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
hej zebra! witaj ponownie :-) :-) :-) ja mam propozycje napiszcie jak rosna wasze malenstwa :-) ja mam narazie tylko 2 "pomiary": 5tydz. 7,7 mm 8tydz. 18 mm juz w srode nastepne usg i kolejne dane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
http://lilypie.com/cache2/25/13725031.png Witam nowe mamusie :D I strasznie ale to strasznie współczuję olimpii25. ❤️ Byłam dzis na usg i przedemna byla pani ktora musiala usunac ciaze nie wiem czemu bo nie uslyszalam dokladnie caly czas plakała tak mi jej zal bylo a tu wchodze i patrze ze i ty olimpia mialas taki problem :( Moja dzidzia jest ze wskazaniem na dziewczynke bo jak powiedziała lekarka nic sie tam nie dynda :D jest długonoga hihi głowka ma 47.6mm, kosc udowa,34,9mm a brzuszek 154mm. niestety nie wiem jak ogolem jest dudzia ale i tak jestem bardzo szczesliwa wazy 360g jest drobniutka tak jak mamusia i tatus :D i slicznie serduszko bije :) Tatus tez wszystko widział :) Dobra zmykam bo jeszcze sie nie mylam po tym usg i sie kleje od tego zelu papatki kobietki (wszystkie bez wyjatków) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
a moze to nie jest 360 g tylko 300 juz sama nie wiem jets tak dziwnie napisane ale lekrka mi mowila tyle ze ja bylam w szoku hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
Z tego co przeczytalam przed chwila to ma jakies 20-22 cm czyli wazy i mierzy tyle co duzy banan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania23
a wiec zostałam zignorowana :( to jest przykre ze nie zauwazyłyscie mojego pytania chyba musze stad spadac :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania23
tez chce miec "kogos" i tego oczekuje pytanie było o testowanie ale najwidoczniej sa tu osoby wszystkie zafasolkowane i maja inne juz pytania o testy gdzies. Jejku jak mi jest przykro ze nie zauwazyłyscie mojego wpisu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia25
Witam w Piątkowy słoneczny dzień !!!! ...a te słoneczko to chyba swieci dla mojego lepszego samopoczucia ( i o czywiscie dla milionów innych ludzi i fasolek :)))))))))))))))))) ale do rzeczy, dzis lepiej ale dziwnie bo prze ok 5 tyg kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciży budziłam się z myślą o dziecku, a teraz budze sie z mysla ze go nie ma hmmmmmmmmm CLOPTOLA masz racje natura jest madrzejsza a raczej ten KTOS na gorze kto nią kieruje ::)))))) Lepiej ze stalo sie to w tak wczesnie niz gdybym czuła ruchy dziecka hmmmm naszczescie ktos madrzejszy czowa nad nami.... a tak apropo MATECZKI I Ciebie - przepraszam ze wtrące sie w wasza rozmowe .....nie jestem zorjetowana w waszym probemi ale troche post Mateczki mi nakreslił jakie z was dzielne dziewuchy!!!!!!!!!! SERIO MATECZKA jestes dzielna dziewucha uwierz w to ja nie mialabym sily odejsc a przedewszystkim nie mialabym tyle w sobie odwagi odejsć od meza i probowac ułozyc sobie szczesliwe zycie..........Tyle co rozumiem to zrobiłas to, tylko teraz podkopuja pod toba dołki, taka ludzka wstretna natura. Uwierz w to jestes slina !!!!!!!!!!!!!!!!1!!!!!!!!, ja nie potrafiłam odejsc od swojego chłopaka choc wiem ze czesto powoduje pojawienie sie łez w mich oczach ....:(((((((((( i jeszcze jedno ja bym nie czytała ksiązek psychologicznych ...........to powoduje pogrąąznie sie w bólu ktory juz cie otacza i z ktorym probujesz sie uporac. Drążysz próbując znależc rozwiązanie ale nie koniecznie go znajdziesz........ja nie znalazłam nie znalazłam nawet jego u Psycholozki (bo trafiłam na nieodpowiedzialnego babsztyla ktory ...ach szkoda słow). Skup się na osobie twojego drugiego meża czy partnera na dziecku tym chopdzacym i mowiącym oraz tym bejbku ktorego nosisz pod serduszkiem .....czerp z nich siłe do zycia. o Własni jak dowiedziałam sie ze jestem w ciązy a moja sytłacja osobista wygladała fatalnie dziecko dawało mi siłe, myslałam Musze byc silna dla niego i teraz wiecej moge bo cokolwiek teraz zrobie musze myslec o nim o jego szczesciu a nie tylko o sobie...... Jestes silna babka, uwież w to ..........a tesciowa hmmmmmmmm postepuj z nią mądrze czasem bardzo taktycznie jak w grze, Twoja nowa rodzina jest najwazniejsza Trzymaj sie. MAdi 30 Ciesze się razem z Toba ze za ..juz 5 dni zobaczysz malenstwo, mnie to wzruszyło HMMMMMMMMMM moja ciąża mnie przerazała ale jak położyłam sie na kozetke to tylko czekałam na wiadomośc o zarodkui chciałam tylko usłyszec bijące serduszko .......zazdroszcze Ci tej chwili :))))))))))))))))) SARA 7 wiesz co ja czuje, smutek taki dziwny bo praktycznie nic o tym dzidziusiu nie wiem, nie wiem czy to dziewczynka czy chlopczyk itd, wierze ze bedzie dobrze a to co sie stało to znaczy ze tak miało byc CO NAS NIE ZABIJE TO UMOCNI - Udanych starań o pociechę:))))))))) Malinka 79 ja misle ze to autosugestia :))))))))) umysł czasem płata nam takie figle, wielokrotnie sie o tym przekonałam ale nie powiedziene ze............Tak jak napisałaś ze cud siespełni ::)))) Rubino - Twój dzidzius był zdrowy i rozwijała sie tak jak powinien ......... ja napisałam ze 6 tydzien to wczesnie , z moich przezyc bo jak poszłam do lekarza ok (tak przypuszczam ) 3,5 tyg to lekarz na usg dopochwowym pokazał pęcherzyk 8 mm......wszystko ok ale kazał mi czekac 3 tygodznie i dopiero sie zjawic.....aby cos wiecej powiedziec (bo w tym momecie nic nie mozna było czy cią z jast dobrze ułożona czy zarodek sie zagniezdzi itd) po 3 tyg czyli ok 6,5 - 7 tyg podszłam i lekarz dalej nie był zadowoony, wylukał ledwie 4,5 mm zarodek zle osadzony i słyszał echo serca........znow kazał przyjsc za ok 10 dni (juz miał nowe UsG- Taka przyjemnosc 100 zł) i wtedy był pewien Ciąż a obmarła!!!!! czyli policzmy prawie 5 tygodni siedzenia jak na szpilkach .......To nie było przyjemne Miałaś szczescie Rubinko ze tak szybko zobaczyłaś swoje maleń stwo 4,5 tyg u mnie w 7 była cięzka sprawa hmmmmmm coż tylko pogratulować zdrowego bejbika :::))))))))))))))))) aby tak dalej ufffffffffff Koniec chyba napisałam juz o wszystkim o czym chciałam wiele słonka dla wszystkich USZY DO GORY!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ja tylko na chwilke - zeby odpowiedziec Ani Aniu23 >> jezeli tylko zastosowalas sie do instrukcji - czyli wykonalas test raniutko, przy pierwszym siusiu :-) to raczej jego odpowiedz jest prawidlowa w 26dc [czyli na 2 czy 3 dni przed @] mozna bez problemu stwierdzic testem ciaze ja bym uznala, ze wynik ujemny jest prawidlowy jezeli nie dostaniesz @ to wykonaj test jeszcze raz caluski dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos27
ania23 no co ty! wyluzuj ....... trudno odpowiedziec na Twoje pytanie poczekaj pare dni i zrob test zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Ania 23- powtórz test! Tyle moge poradzic, Nie mam żadnych doswiadczen jesli chodzi o testy, gdyz moj od razu pokazał ciaże. Olimpia- ty tez jest silna dziewczyna i Ciebie tez podziwiam :)) :)) Claptola, mateczka- trzymajcie sie dziewczyny cieplutko. Buziaczki i całuski dla WAs :)) :)) Metus- napisz co kupiłas dla maluszka, koniecznie!!! Zebra- gratulacje dla nowej żony i mamusi :)) O krwi pępowinowej myslałam , ale tez cena niestety mnie przeraza :(( Małgos - ja juz nie pamietam ile moje dzieciątko miało na poprzednich USG- musiałabym zajrzec do zdjec w albumie. A teraz, w 22 tygodniu to nawet nie wiem. Tak sie bałam czy z dzidzią wszystko dobrze, ze nawet nie zapytałam ile ma cm. Natomiast mogę porównac z 20-tym tygodniem nasze wymiary: u mnie głowka ma 51 mm, kosc udowa 37 mm, brzuszek 151 mm no i jeszcze kilka dokładniejszych pomiarów, ale te skróty mnie przerażaja, więc ich nawet nie rozszyfrowuje. Za 3 tygodnie je porównamy i zobaczymy jak dzidzia rosnie!! 20 tydzien- u mnie tez chyba dziewczynka, ale jeszcze wszystko mozliwe :)) Dziewczyny jak ten czas szybko mija.......znowu weekend, małe sprzątanko, leniuchowanie, super bardzo sie ciesze. Mój brzuszkowy koziołek, troszke sie uspokoił, bo fikał od rana. ale wieczorkiem ze zdwojoną siłą da mi nową porcję kopniaków. Ja juz znam rytm tego dzieciaczka. My spac - ono chętne do zabawy!! Miłego weekendu moje Panie. Zycze dużo usmiechu i zadnych zmartwien!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Już się tropchę uspokoiłam :))) Stwierdziłam, że nie będę się już zamartwiać...co ma być to będzie... ale oby jak najszybcjej ;) Bo to jest tak samo jak z miłością...jeśli się jej pragnie, podąża za nią, szuka - nie przychodzi, a jeżeli nie biegamy za nią, nie szukamy to ona sama do nas przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie... :) Malinka79 - ja takie jak Ty objawy mam gdy wchodzę w okres płodny, albo przed miesiączką...czyli nie zawsze może to oznaczać ciążę :) Ania23 - Twój test mógł nie być wiarygodny - najlepiej go wykonać w dniu spodziewanej miesiączki jeśli nie przychodzi, bądź pare dni po, bo zdarza się, że I test wychodzi negatywnie pomimo ciąży, jak również to, że przed okresem może być pozytywny a potem przychodzi niestety okres (samoistne poronienie) i z wielkiej radości rodzi się smutek, bo było coś a tu nie ma już nic, a po co komu ten dodatkowy stres; lepiej nie wiedzieć...ja zawsze czekam do okresu, no chyba, że dłuuuugo nie przychodzi Pozdrawiam wszystkie kobietki bez wyjątku, a te brzuchate wyślijcie całuski w stronę swoich brzusiów od \"ciotki\" Patis :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Olimpia25 . dziekuje choc wiem ze i Tobie nie latwo, bardzo dziekuje i pozdrawiam.Trzymam za ciebie kciuki tez przeszlam przez to co ty ale znacznie wczesniej.Bedzie ok, byle by pozytywnie myslec (wiem i kto to mowi taka ze mnie pesymistka). Caluski dla wszystkich milego weekendu , wielu chwil odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim ponownie!! Zgadzam sie ze Mateczka i Claptola to silne kobiety...Pozdrawiam Was obie!! Wiem, ze nie jestem sobie w stanie wyobrazic waszych stresow, keidy ojcowie spotykaja sie z dziecmi w takiech a nie innych okolicznosciach...ale tak jak mowi Claptola...kiedy dziecko troche dorosnie samo bedzie wiedzialo co dla niego najlepsze, a bledy ojcow juz nie umkna tak latwo jak ma to miejsce teraz. Lusiu... dla dzidziusia kupilismy zabawke haha;) a wlasciwie chcemy ja puszczac codziennie wieczorem, zeby nasze melenstwo przyzwyczailo sie do tej melodyjki i do pory snu...zobaczymy czy to cos da. Jest to zolty ksiezyc ze sznureczkiem i wowaczs kiedy sie pociagnie za owy sznureczek zalacza sie pozytywka z uspokajajacą melodyjka! Spodobala nam sie...oprocz tego nie kupilismy juz nic...wszystko jest takie sliczne...jednak postanowilismy sie jeszcze powstrzymac. Konkretnie obejrzelismy jakie sa ceny wozkow, lozeczek i fotelikow do samochodu..., tak ze ceny mamy juz zakodowane, niektore to nas przerazily, no ale coz, wazne bezpieczenstwo maluszka ...powoli sie wszystko kupi, zreszta rodzice chca sie dolozyc, ale zakupy zrobimy sami, nie beda oni musieli nic tyle kilometrow wozic! moja dzidza kiedy miala 7tyg i 5 dni miala 2 cm, potem kiedy miala 11 tyg. i 5 dni to mialam 6 cm....kolejna wizyta w przyszly czartek( wtedy bedzie miala 15 tyg.i 5 dni), juz nie moge sie doczekac zebra-gratulacje i witaj ponownie!o krwi pepowinowej juz sie naczytalam uwazam ze to swietna sprawa niestety jeszcze nie znam cen jakie u mnie obowiazuja...bede na ten temat rozmawiala z lekarz wiec jak cos to dam znac! 1102, 20 tydzien, rubina,Olimpia25,Aśka, malgos27, Patis, Pozdrawiam i dla wszystkich milego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Olimpio pisząc o usg raczej nie miałam na myśli Ciebie tylko Madi30 .To jej wypowiedź mnie natchnęła. Nienawidzę naszego systemu zdrowotnego, tego że jesteśmy skazywane na takie doświadczenia. Moja wypowiedź miała raczej służyć temu by mobilizować przyszłe mamusie aby jeśli mają możliwość(bo technika taką nam daje ale nie zawsze mamy do niej dostęp) by robiły wszystko aby jak najwcześniej wiedzieć czy z dzieckiem wszystko jest ok. Piszę to też dlatego ,bo wiele przyszłych mam nie idzie wcześniej do lekarza bo i ch ciąża jest nie planowana. Dobrym przykłądem jest moja najbliższa przyjaciółka. Choruje na niedokrwistośc niskopłytkową-powinna zacząć leczenie sterydami. Jest teraz w 9 tyg ciąży. Dopiero po mojej namowie poszła wkońcu do lekarza- do tej pory nie dopuszczała myśli że to ciąża ,myślała że to stres z powodu choroby(nawet testu nie zrobiła!) A ciążę dlatego wykluczyła, bo z meżem raczej dobrze nie żyje (pozew rozwodowy złożyła).Niestety jak to bywa, zmuszona jest z nim nadal mieszkać i to nie uchroniło ją przed wymuszonym zblizeniem. Kazałam iśc jej do lekarza (pierwsza ciąża obumarła w bardzo wczesnym stadium ) ,powiedziałm że teraz najwazniejsze jest dziecko ,będzie miała dla kogo żyć,jej życie będzie miało sens. Na szczęście z dzidzią jest wszystko w najlepszym porządku a choroba mojej przyjaciółki nie przeszkadza w urodzeniu zdrowego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzius
hej kochane mamuski pamietacie jeszcze o mnie????? buziaki dla was i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 tydzień
Coś tu cicho od wczoraj :D Sprawdzilam sobie przed chwila kiedy powinnam rodzic wedlug tego co mi lekarka powiedziala i wyszlo ze 26 stycznia a mam termin na 1 lutego półmetek juz za mną ale dopiero teraz czuje sie naprawde ciazarna :) zaczynaja mnie bolec plecki u dolu a dzidzia to chyba rosnie z dnia na dzien bo co wstaje to wydaje mi sie wiekszy ten mój balonik :D Miłego dzionka dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki i przyszłe mamuśki. Mam pytanie: czy któraś z was korzystała z tabletek lub zaszczyku na owulację, słyszałam że istnieje takie cudo ale nie wiem o tym nic więcej a wizyte u gina mam dopiero za jakiś czas. Dziewczyny jeśli wiecie coś na ten temat dajcie znać PROSZĘ. Zasatanawiam się czy można to przyjąć w dowolnym dniu cyklu, jeśli tak to szybciutko bym poleciała do mojego gina i może by coś pomogło trafić w końcu tym zabłąkanym plemniczkom do celu. Pozdrawiam wszystkie bardzo goraco. PA PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
witam kobietki znowu miałam troszke kłopotów z dostepem do netu :-( ale mam nadzieję że juz nie będzie mi płatał figli nadrobiłam zaległosci w czytaniu. a teraz nowinki: w poniedziałek byliśmy na wizycie u mojej gin. dzidzia ma się dobrze bryka serduszko pieknie bije niestety mój organizm zaczyna szwankować wyniki moczu koszmarne przyplatało się zapalenie układu moczowo-płciowego no i kolejne leczenie teraz to praktycznie zywie sie tylko lekami na dokładkę moja szyjka zaczyna sie skracac więc kolejne leki...... dziewczyny wieczorami modle sie by szczęsliwie doczekac do marca i zobaczyć moja kruszynkę całą i zdrową:-) Serdecznie pozdrawiam Wszystkie forumowiczki buziaki i pogłaskania dla brzuszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×