Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Cześć Kasiu, ja też jestem Kasia:) Ja zrobię test, ale dopiero 3lub4.11, bo w te dni mam dostać okres(oby nie). Mój test leży w szafie już pół roku i za każdym razem nie zdążę go użyć bo dostaję:( A w sumie to dwa lata prawie sie staramy(wiem, wiem powtarzam się) ale życie nie jest sprawiedliwe. Bo kobiety, które nie chcą Dzieciątek po prostu je rodzą a my?...my starające się o to? hhmmmyyyy. Pozdrawiam Was Wszystkie ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny, patrząc na nasze warunki finansowe, mieszkaniowe, prace itp. to nigdy nie bedzie dobrego momentu na dziecko........Zawsze mozna powiedziec ze za małe mieszkanie za mało pieniażków itp. A zycie jest tylko jedno, i szans na dziecko tez nie za duzo........Dlatego z całego serca zycze wszystkim naszym starającym, zeby kazda mogła sie cieszyc tym najpiękniejszym darem od Boga. Dziecko zmienia zycie na lepsze....Wiem cos na ten temat, bo odkąd sie dowiedziałam ze jestem w ciazy, to malenka stała sie całym moim swiatem. I niewazne ze kredyt, i ze nie zawsze starcza pięniedzy na wszystko. Wazne ze ona jest i tego mi nikt na ziemi nie odbierze........Kazdego dnia dziękuję Bogu i prosze zeby tylko urodziła sie cała i zdrowa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Malinko
Co do mnie to dopiero zaczelam starani....dwa miesiące temu tabletki odstawiłam.....w pierwszym miesiącu to jeszcze nie chcialam bo czekałam aż się organizm przyzwyczai.... a teraz...każdy objaw jest dobry :) ciekawa jestem co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Malinko
Co do mnie to dopiero zaczelam starani....dwa miesiące temu tabletki odstawiłam.....w pierwszym miesiącu to jeszcze nie chcialam bo czekałam aż się organizm przyzwyczai.... a teraz...każdy objaw jest dobry :) ciekawa jestem co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Malinko
Co do mnie to dopiero zaczelam starani....dwa miesiące temu tabletki odstawiłam.....w pierwszym miesiącu to jeszcze nie chcialam bo czekałam aż się organizm przyzwyczai.... a teraz...każdy objaw jest dobry :) ciekawa jestem co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Malinko
Co do mnie to dopiero zaczelam starani....dwa miesiące temu tabletki odstawiłam.....w pierwszym miesiącu to jeszcze nie chcialam bo czekałam aż się organizm przyzwyczai.... a teraz...każdy objaw jest dobry :) ciekawa jestem co będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A ja mam takie pytanie z rodzaju ciekawskich, do Dziewczyn z Brzuszkami :-) tych , które już urządzają pokoiki dla maleńskwa. Jak będzie wyglądał pokój Waszego Dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A ja mam takie pytanie z rodzaju ciekawskich, do Dziewczyn z Brzuszkami :-) tych , które już urządzają pokoiki dla maleńskwa. Jak będzie wyglądał pokój Waszego Dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Byłam wczoraj u lekarza i jest wszystko w najlepszym porzadku badanka dalej jak u krwiodawcy :D dzidzia sie kreci niesamowicie czasami mi ból sprawiajac ale ja sie ciesze :) dostalam potas na skurcze łydek mam nadzieje ze pomoże bo to strasznie boli :( i teraz ja mam skierowanie na badanie cukru :) Monika24 na dzis masz termin oby ci sie skurcze zaczely :D zebys szybciej miala malutka przy sobie :) Pozdrawiam wszysciutki starajace sie :) Brzusio sie zwiekszył wiec musze uaktualnic tabelke :) NICK...........MIASTO......TERMIN.....KG NABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 25 tydzień.....Warszawa.....1Luty.............8...............Córcia............87 cm... Monika24......Rybnik........27 pazdz........19...............Corcia..........113cm trudi..............Dębica........24 marzec........7...................?.................97cm... 1102.............Opole..........11marzec........2.5................?.................88cm dzidzius..... Warszawa ...15rtyczen..........9..............Córcia............86cm... Mała31 .......Słupsk ......19 kwiecień .......1 ................?...................?.... Metka26........Essen........12marzec..........4...................?................90cm.. Lusia.........Starachowice...20 styczeń.....10..............Emilia.............90cm.. Mateczka ....Poznań ......20 styczeń ..... 12 .......... .Syn (Karol) ..... .?..... Katarinka29..Szczecin....17 marzec.......4,3..................?.................?..... Claptola.......Legnica........9 kwiecień.....3,5...................?................78cm... Milucha........Kraków........16 marzec......3,5...................?................84cm.. .......?..................?.................?................?....................?.................?...... .......?..................?.................?................?....................?.................?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateczka
Witam was Kobietki, 2 dni strasznego strachu, dostalam skurcze w nocy 2 dni temu zadzwonilam do poloznej i omowilam wszystko i czekalam z niecierpliwoscia az minie.Minelo ale bole mialam dos spore choc nieregularne, bardzo sie wystraszylam bo to juz drugi raz. Oczywiscie nastepnego dnia pojechalismy do naszego znajomego lekarza ktory caly czas mnie prowadzil znajomy moj i meza.Potraktowal nas tak ze nie mial czasu nas przyjac.Moj maz powiedzial ze nie pozwoli na to i koniec, wiec zadzwonilam do mojej poloznej ktora zalatwila mi wizyte u najlepszego z najlepszych w Poznaniu.Poszlismy wczoraj, sam docent wiec i "wizyta byla docentowska" rozchwial wszelkie watpliwosci, zbadal, wszystko co mogl, w gabinecie spedzilismy ponad godzinke.Zaskoczona bylam podejsciem kompetencja itd.Niestety jestem na lekach na poddtrzymaniu musimy wyciszyc skurcze bo to 27 tydzien jak teraz bym urodzila to dziecko ma 50 % przezycia strasznie sie zalamalismy. Musze ostroznie podchodzic do zycia i nie szarzowac, oszczedzac sie.Lekarz ocenil polozenie plodu bardzo nisko, skrucona szyjka, i rozwarcie na 1 cm. Katastrofa tak sie martwie mowie wam mam jeszcze miesiac wytrzymac tak mowi lekarz bo to najgorszy miesiac.Wyc sie chce tak kocham to malenstwo i jak by cos sie stalo to sobie nie wyobrazam. Katarinko widzisz ja pracuje w jednej z bardzo duzych firm nigdt nie mialam problemow z praca zarabiam dobrze a dzis dowiedzialam sie ze wlasciwie to jestem do zastapienia kiedys to nie wypowiedzieli by takich slow bo bylam jak swieta a teraz maja w nosie. Nie mam na razie klopotow mieszkaniowych lub materialnych ale i tak sie martwilam czy oby to teraz ale bardzo chcialam i staralismy sie i tez nie wychodzilo.Teraz tyle problemow wiec jak pomysle to powiem wszystkim pieniadze to nie wszystko! zawsze mozna je miec albo nie.Wazna jest rodzina , dzieci i partner by zawsze miec wsparcie kiedys go nie mialam teraz mam i jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem ze tak jest. Pozdrawiam wszystkie stare forumowiczki i nowe takze. Claptolus, lusia, Katarinka Metus i dzidzius i tydzien... wszystkie was bardzo sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patis - bardzo Ci dziękuję, ale czy mogłabys mi mniej więcej napisać jak korzystać z tego programu? Ponieważ mój angielski jest o wiele mniej niz dobry :( i nie za bardzo wiem jak się w tym wszystkim połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko- moja mała ma juz pokoik urządzony...........najmniejszy w naszym domku, ale na przeciwko naszej sypialnii........Pomalowany jest na niebiesko, na podłodze jest niebieska wykładzina w Kubusie Puchatki, Fiarnki w oknie tez są w Kubusie, Na suficie sa swięcace gwiazdki.....Mebelki i biblioteczka są w kolorze olcha miodowa z niebieskimi fronatmi, a na oknie niebieskie doniczki w biedronki......Jak małą ubierzemy na niebiesko to jej chyba w tym pokoiku nie znajdziemy. oprócz tego ma juz stos kolorowych maskotek, no i kilka kpl ubranek...Rezultat jest super. Pokoik jest sliczny, uwielbiam w nim przebywac!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chce
zapewne ślicznie to wygląda....ciekawe kiedy ja się doczekam :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko- dbaj o siebie szczególnie, odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj......Pamiętaj że musimy urodzic tego samego dnia . OBIE!!!!!!!!!! :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko, nie martw sie wszystko będzie dobrze, mówie Ci:) Glowa do gory, najwazniejsza teraz jest Dzidzia. Powiedz mi jaki to jest najlepszy lekarz w Poznaniu? Ja tez jestem z Poznania, dlatego pytam, tak na wrazie czego. Goraco Was Wszystkie pozdrawiam ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Lusiu, musi być pięknie!!! Super! Mi się strasznie podobają dziecięce pościele - komplety - pościel + ochraniacz + baldachim . W pięknych pastelowych kolorach. MMM, u mnie w mieszkaniu pokoik tylko czeka żeby go przerobić na dziecięcy :-) Niedawno robiłam remont a ten jeden pokój zostawiłam nieruszony, aby go wyremontować tuż przed urodzeniem dzidzi i aby czekał na nią nowiutki i piękny. Tylko kurcze tej dzidzi nie ma :-( i to męczące przeczucie, że w tym miesiącu nic z tego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu..ja korzystam jeszcze ze słownika, który mi pomaga, bo też wszystkiego bym nie wiedziała, ale wchodzisz na ta stronką, http://www.fertilityfriend.com/fforeg.html - po lewej stronie jest \'Free Charting\' tam wchodzisz...(choć już nie musisz, bo podałam Ci teraz linka, który od razu ją otwiera) wpisujesz do tabelki swój nick, poniżej adres e-mailowy (jest potrzebny, abyś mogła się później zalogować) no i w ostatniej rubryczce pytają się w jaki sposób dowiedziałaś się o tym serwisie (wpisz co chcesz)... potem na twoją skrzynkę powinna przyjść odpowiedź wraz z Twoim nickiem i hasłem, które musisz zapamiętać (będzie potzrbne do logowania) następnie wchodzisz na \"My Chart\" po lewej stronie na samej górze i pojawia Ci się rubryczka, w którą musisz wpisać ten swój nick i hasło, które dostałaś mailem....za każdym razem wchodząc na stronkę będziesz musiała je wpisywać. pojawi Ci się tabelka (naciskasz na I dzień Twojego cyklu - I-szy dzień miesiączki) i wtedy możesz już wpisywać temperaturę, godzinę mierzenia, objawy, zaobserwowany śluz...i to wszystko co wpiszesz będzie wyświetlone na Twoim indywidualnym wykresie..i tak codziennie :)) Myślę, że sobie poradzisz...powodzenia :) są również darmowe słowniki na necie, które w miarę tłumaczą nawet całe zdania, bo w tym programie również można się dowiedzieć jaki powinien być śluz w danym dniu cyklu, jakie objawy dni płodnych, jakie są objawy ciąży itp rzeczy Ale jak jeszcze będą jakieś pytanka to odpowiem :)) PaPa jeszcze raz pozdrawiam wszystkie...ucałujcie pociechy od \"ciotki\" Patis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzystałam z tego linka
weszłam, zrobiłam tak jak napisales.... mam jednak pytanie, co znaczą kułeczko czarne i białe?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hhmmmy szkoda, że nie ma takich stron w języku polskim, myślę, że cieszyłyby sie duzą popularnoscia....Buziaki:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hhmmmy szkoda, że nie ma takich stron w języku polskim, myślę, że cieszyłyby sie duzą popularnoscia....Buziaki:):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Mateczko jestem całym ❤️ z tobą wiem co czujesz ale musisz być silna i wierzyc że sie uda dotrwac do bezpiecznego progu czyli 32 tyg a potem do terminu porodu jaki masz wyznaczony , kto jak kto ale ja cię doskonale rozumiem u mnie dopiero-a może juz koniec 20 tyg a moja szyjka skróciła sie do 1 cm! rozwarcie na 0,5cm :-( masa leków i przymusowe leżenie ale wierze że mi się uda inaczej już dawno zaryczałabym sie na smierć. Pozdrawiam Cię cieplutko i trzymam za nas obie kciuki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje
byłoby to bardzo przydatne.... ciekawe kiedy coś takie zrobią...a może juz jest tylko my o tym nie wiemy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateczko trzymaj się bardzo mocno Ty i Dzidziuś, musisz być silna i uwierzyć, że będzie dobrze, odpoczywaj i oszczędzaj się . Trzymam za Was kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie dziewczynki z brzusiami:) Kurcze, jakie wy jestescie wspaniale i pelne optymizmu.Lusia dzieki za slowa otuchy. Masz racje, na dziecko wlasciwie nigdy nie ma czasu, zawsze jest cos, a czas leci. I pomysles, ze tyle osob na swiecie nie moze miec upagnionych dzieci... Ja tak bardzo bym chciala tulic w ramionach dzidziulke,,,,a jednoczesnie tak sie boje:( Boje sie wszystkiego...tego, jak bedzie wygladalo moje zycie....porodu .. Przepraszam,, ze tak smece, ale moze i pogoda temu sprzyja:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Wiecie co? Moze to głupio zabrzmi, ale są takie testy paskowe, które wykrywaja ciążę już po siedmiu dniach. Właśnie o tym przeczytałam, nie wiedziałam, że jest coś takiego. To adres strony, na której to znalazłam http://www.dziecko-info.com/pytania_xpert/odp_2001_04_kat03_odp.shtml#kat3_3 Pozdroawionka:) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. A ja jednak poczekam do 4 listop. już tyle razy używałam testu, a następnego dostawałam okres, że nie chcę przez to przechodzić. Już się śmiałam w aptece, że mają złe testy i następnym razem poproszę ten z dwoma kreskami. Może w tym miesiącu taki kupię? Wszystkim starającym się - powodzenia i dwóch kreseczek na testach!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile taki pasek kosztuje
no i ciekawa jestem czy jest skuteczny :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martwcie się
ja tez czekam....do niedzieli juz niedaleko....zająć się czymś trzeba to mniej się myśli :) ja też marzę o dwóch kreseczkach i za Was trzymam kciuki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzwoniłam do apteki i taki test kosztuje 14.50, ale pani w aptece powiedziała, że nie da mi gwaracji na wynik, tak wczesnie i radzila poczekac....Ściskam Was gorąco... ...niech sie spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×