Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Jestescie super Kochane, jak zwykle zreszta. No fakt, chyba oszaleje do 3.11. A moze tezt zrobic juz 1.11? Jak myslicie bedzie dobrze?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie super Kochane, jak zwykle zreszta. No fakt, chyba oszaleje do 3.11. A moze tezt zrobic juz 1.11? Jak myslicie bedzie dobrze?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Malinki79
mysle że jak 1 zrobisz to też bedzie dobrze :) napewno Ci taki sam wynik wyjdzie....bosze jak ja bym chciala to samo napisać za pare dni :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Malinka z całego serca gratuluję!!!!!!!!!! Aż dwa razy czytałam to co napisałaś !!!!!! Naprawdę cieszę się ogromnie i jeszcze raz gratuluję MAMUSIU!!!!!!!!!! Wszystkiego naj, naj, naj _ dużo zdrowia dla Ciebie i Kruszynki!!! Aż sama się zapaliłam żeby zrobić sobie teścik, ale lepiej poczekam. W końcu nie mam żadnych objawów :-( Ale przynajmniej nadzieja mi wróciła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
a wiesz że ja pomyślalam o tym samym...a może i ja test wczesniej zrobie hihiih, ale chyba lepiej poczekac.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko- gratulacje ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja tez powtarzałam test co 2 dni...ale nie ma co sie oszukiwac...........NA 100 % jestes w CIAZY!!!!!!!! Gartuluje jeszcze raz, i pędz powiedziec mężowi, niech i on sie cieszy.......a z zawiadomieniem reszty rodziny troszke sie wstrzymaj. Nie masz pojęcia jak sie ciesze......całkiem nie dawno ja to samo przezywałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko!! ciesze sie razme z Toba!!!oby drugi test potwierdzil diwe kreseczki! nie zeswiruj ze szczescia do 3 listopada....gratuluje z calego serca!! Lusiu...no to sie uspokoilam, znajac mnie to spanikowalabym przy 1 bardziej ostrym kopniaczku-oczywiscie ze cos sie dzieje niedobrego...pesymizmem moglabym dzielic...dzieki za zyczenia, mam nadzieje ze wszystko bedzie dzis dobrze,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni28
Cześć Dziewczyny! Ja jakby nigdy nic dostałam okres :( No cóż, na razie pozostało mi tylko mierzenie co rano temperatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Malinko! Wspaniale!!!Udalo Wam sie!Cudownie:)Strasznie sie ciesze:D Dziewczynki,a moja Dzidzia dalej nie kopie.Zaczynam sie martwic... Lusiu,Metko,Tygodniu26,Mateczko i Wszystkie Kobietki z Dzieciatkami w brzuszku,kiedy poczuje Moje Malutkie?To 19 lub 20 tydzien.Nie ma babelkow,ani dotyku skrzydelek motylka.Czyzbym byla az tak nieczula? Caluje Was wszystkie i czekam na nastepne CUDOWNE WIADOMOSCI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Was wszystkim kochane Kobitki. Moni28, nie przejmuj sie, my z mezem staramy sie prawie dwa lata. Pierwszy raz na tescie pojawila sie druga kreseczka a to i tak tylko test paskowy, który nie jest 100% pewien.Na pewno Ci sie uda. Troche wiary:):):):):):) gBowa do góry, przecie| rozpoczelas nowy cykl, wiec do dziela. Jesli juz probowaliscie i pare razy sie nie udalo. To popros lekarza o zrobienie oceny jajeczkowania. Ja mialam miec dwie, ale kto wie moze po pierwszej sie udalo:):):):):):):):):):):):): ...moze wreszcie spelnil sie cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Was wszystkim kochane Kobitki. Moni28, nie przejmuj sie, my z mezem staramy sie prawie dwa lata. Pierwszy raz na tescie pojawila sie druga kreseczka a to i tak tylko test paskowy, który nie jest 100% pewien.Na pewno Ci sie uda. Troche wiary:):):):):):) gBowa do góry, przecie| rozpoczelas nowy cykl, wiec do dziela. Jesli juz probowaliscie i pare razy sie nie udalo. To popros lekarza o zrobienie oceny jajeczkowania. Ja mialam miec dwie, ale kto wie moze po pierwszej sie udalo:):):):):):):):):):):):): ...moze wreszcie spelnil sie cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka....
ja też chce :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka....
ja też chce :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - bardzo, ale to bardzo Ci gratuluje z całgo serducha nie masz co gdybac na bank jesteś w ciąży, lekarz potwierdzi to tylko oficjalnie, ale z wizyta wstrzymaj się trochę, bo jak pójdziesz za wcześnie to on tez Ci nic nie powie. Ja po twojej wiadomości tez zaraz poleciałam do apteki i kupiłam test, zrobiłam go przed chwila w pracy, ale niestety tylko jedna nibieska krecha :( Pocieszam się jedynie tym, że byc może jest troche za wcześnie zeby test wykrył ciąże, te moje piersi sa naprawdę podejrzane... No zobaczymy za kiolka dni zrobię jeszcze jeden ale rano. Kurde dziewczyny napiszcie cos bo oszaleje. A moze mam ciąże urojoną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Mamusie;) Baaaardzo dawno już tu nie zaglądałam, a tyle tu pozytywnych wibracji:) Malinko- GRATULUJĘ z czałego serducha, śmigaj po drugi test (po co Ci stres):) A 3-ci już bliziutko. Milucha,spokojnie, nie musisz być nieczuła, być może maluch jest spokojnym berbeciem (będziesz dziękowac Bogu za przespane nocki:) Poczekaj jeszcze troszkę, poczujesz na bank! Ja jestem w 26 tygodniu (jutro rozpoczyna się 27-my) i w zeszłym tygodniu dowiedziałam się, że to ..... KOBIETKA:)!! Zuzia!! Tatuś sfiksował! Poważnie, nie do poznania od zeszłego tygodnia:) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Loni
ja też chciałam pobiec do apteki ale to by nic nie dało...tak myśle.... trzeba cierpliwie poczekac na ten dzień niechcianego @ ...trzymam kciuki za nas wszystkie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkie Kobietki! Do Aśki: Asieńko mnie przede wszystkim strasznie dzis boli brzuch, wczoraj po południu spałam i już często sikam (ale dużo tez spozywam płynów). Zgagi nie mam, ale piersi tez mam nabrzmiałe i troszke mnie bolą. Z kolei nastrój mam nieznośny, płaczę, obrażam się, wszystko mnie drażni (ale może to objawy depresji jesienno-zimowej) Jeżeli będziemy mieli dzis z mężem ochotę na małe co nieco to fajnie a jak nie, to faktycznie nic na siłę. Dni płodne mam do 2-3.11 więc chciałabym skorzystać z dobrodziejstwa natury:) Mam w domku w zapasie pre-test, więc może zrobię go w ten weekend. Fajnie byłoby gdybym juz była w ciąży. Czego życzę wszystkim pragnącym:) Malinko79 WIELKIE GRATULACJE!!! Potwierdź za parę dni tą radosną informację drugim testem i napisz jak była reakaja mężą. Trzymaj się!!!! Pozdrawiam Cieplutko!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a cóż ja zrobiłam?!!!! przyleciałam do domu, wyciągnęłam test owulacyjny, który miałam zrobić w niedzielę i go wykorzystałam. I co?!!! I teraz totalnie zgłupiałam, nie wiem jaki jest wynik - czy mieć nadzieję na Dzidzię czy może iść do okulisty :-o Otóż w instrukcji napisane jest aby ten test przed miesiączka zrobić rano, po przebudzeniu i jeśli jest chociaż ślad (lekka różowa kreska ) to jest się w ciąży. Ja test ztobiłam po południu na 3 dni przed miesiączką, a ta druga kreska jest baaaaaardzo jasna, w sumie jak się mocno przyglądam to ją widzę, ale może to kolejne urojenie. I co ja mam teraz zrobić?! Wiszę w totalnej próżni. Po co ja robiłam ten test!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
kup test i zrób rano....jakie my jestesmy niecierpliwe :) ja przy tych waszych wypowiedziach to też nie wiem czy wytrzymam do poniedzialku :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Estellko ZROB TEST JUTRO RANO.Ale mnie sie wydaje ,ze "TO JEST TO!!!!!!!!!!!!!"Ale sie ciesze,czekam do jutra na potwierdzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estello! Faktycznie ciekawa sprawa, ale miejmy nadzieję,że to prawda i wkrótce potwierdzisz nam radosną nowinę, że zsoatniesz Mamusią:) Gratuluję! Buziaki! PS. Ja zrobię sobie test w sobotę. Szkoda,że będę na wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kurcze, co się ze mną dzieje!!! Patrzę i patrzę na tą kreseczkę i jest jakby ciut mocniejsza, Wypiłam godzinkę temu herbatę i może ona trochę rozcieńczyła mocz. Pomocy!!!!! Chyba jutro kupię test i zrobię go w sobotę rano, albo zaraz pójdę do apteki i jakiś kupię!!!! Ale jaki?, przecież testy przeważnie robi się rano!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
ja tez chce.....ale sama mowilas mi żeby poczekać :) bo ja zaraz tez polece i kupie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Bzdurko, dziekuje,troche sie uspokoilam.Ale tak bardzo chcialabym,zeby.....wiesz co:) Okropnie sie ciesze z kazdej zmiany,jaka we mnie zachodzi.I chyba stad ta niecierpliwosc.A do marca tak daleko:) Usciski dla Wszystkich Kobietek i caluski w brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
postanowiłam, kupię test i zrobię w sobotę rano! już jak ten robiłam, to ręce tak mi się trzęsły i wogóle cała drżałam, że nie mogłam wcelowaać w pojemnik z moczem ;-) a jakbym jutro zrobiłabym test ciążowy i daj Boże zobaczyłabym mocniejsze krechy, to bym chyba w pracy umarła na serce. i derilium. poczekam do soboty, ale ta nadziej jest milutka. Chociaż teraz jakaś dziwnie spokojna się zrobiłam :-) Dobrze, że Was mam. Dzięki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella ale czy test owulacyjny może wykazać czy jesteś w ciąży? ja wczoraj robiłam owulacyjny i tez były dwie krechy jedna jasna druga ciemna, a dzisija zrobiłam ciązowy i nic. W mojej instrukcji od tego owulacyjnego jest napisane, że jezeli jest jedna krecha albo dwie ale ta niżej jest bardzo jasna, to nalezy jtest wykonywac nadal, dopiero kiedy kiedy dwie krechy mają zblizony kolor lub ta druga jest ciemniejsza od tej kontrolnej to wtedy w przeciągu 24 - 36 h nastapi jajeczkowanie i nalezy działać. Nie chce ci odbierac nadziei bo może masz inny test, ale lepiej wykonaj ten ciązowy, a nie owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do estella
to będziemy czekać na wynik potwierdzający :) ja wam powiem dopiero w poniedzialek ...kurde dlugo Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×