Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Aśka74 - fajnie masz.....kurcze szkoda że ja nie mam jakiegoś domku pod Warszawą, gdzieś koło jakiegoś lasku.... taka cisza i spokoj, aż się chce odpoczywac :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Aśka74 dzięki 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja co prawda nie jestem z trójmiasta, ale cała moja rodzina jest z Gdańska. Zaróno od strony mamy jak i ojca. Mam dzidków w Oliwie, wujostwo w samym Gdańsku. A wogóle to do nich dość często ich odwiedzem. Wogóle jako 4miesięczne dzieciątko juz byłam zawieziona do Gdańska do dziadków i oczywiście prawie wszystkie wakacje tam spędzałam:):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
ganna NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10.......... Gabrysia.. 102!cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jeszcze raz! Z całego serca dziękuję wam za wszystkie ciepłe słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Agusia23 uda się następnym razem zobaczysz!!!Przesyłam Ci ciążowe fluidki!!!:-)Reszcie starających też!!!!!!!!!!!!:-) LUSIU- dziękuję za kalkulator od teraz będę Cię czasem męczyła pytaniami!:-)Całusy dla Emilki i wypoczywajcie w długi weekend!!!!!!!! Malinka to był trzeci miesiąc starań czyli w zasadzie szybko się udało!!! Jeszcze nie mogę w to uwierzyć zwłaszcza że czuję się całkiem normalnie, nie mam zachcianek, mdłości w zasadzie czuje się jak przed okresem tylko piersi bardziej bolą, gdyby nie test to bym sie nie domyśliła:-) Moja rada- to nieprawda że jak się chce dzidzi to nie można o tym myśleć! Ja myślałam jak wariatka i modliłam sie na zmianę cały czas i mam dzidziunia!!Jak się bardzo pragnie to w końcu się uda!!!!!!!!!!!!!! A i jeszcze jedno w tym miesiącu przytulaliśmy sie co drugi dzień, może faktycznie coś jest w tym że jak za często się przytula to plemniki się osłabjają ale nie jestem pewna!W moim przypadku podziałało:-) Folik+Vigor+lubczyk do każdego dania:-) Starające się czekam na was wszystkie!!!!Do gwiazdki wam się uda trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!Domi i fasolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu- ja nie mam domku nad jeziorem. W tym miesiącu dostałam dodatkowe pieniądze i doszliśmy do wniosku, że przeznaczymy je na wyjazd. Są zawsze inne potrzeby finansowe, ale to był dodatkowy zastrzyk gotówki i w końcu raz się żyje. Malinko - całiem możliwe, że jak odwiedzisz rodzinkę, to się umówimy na spacery z wóźkami. Bo to że będziemy matkami to jest pewne, tylko jeszcze trochę musimy na to poczekać. Domi - jeszcze raz wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Domi, to ja też baaaaaaaardzo chcę dzidzię i będę miała :-))) Ciekawe kiedy będę miała owulację w tym cyklu.? Cykle mam 28 dniowe, w poprzednim cyklu owulacja była w 14 dc. Pierwszy dzień cyklu...no właśnie 1 listopada rozpoczęło się zwyczajne krwawienie, trwające 5 dni, ale dwa dni wcześniej miałam ten "4 godzinny okres"...Chyba przyjmę, że pierwszy dzień cyklu był 1 listopada. Czyli owulacja w niedzielę? Może jajnik da znać o sobie i śluz po wiesiołku...W tym miesiącu powinien rosnąc pęcherzyk w prawym jajniku...ciekawe, czy coś z tego będzie? w kazdym razie jestem optymistką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
A Dziewczyny, które starają się w ten weekend. jaki macie teraz śluz? Macie wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella mi juz troszke jajniki dają się we znaki...przynajmniej tak czuje się :) ciekawe czy ten cykl będzie owocny :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie nie widze w ogole śluzu....i za bardzo nie wiem co to moze oznaczać .. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joganna
Buziaczki! już jestem ale znów tylko na moment. U mnie baaaaaaaardzo dużo się dzieje i dzialo. Koniec października był męczący, dużo pracy. Powiem szczerze,że odpowiada mi to, bo zapominam o nieobecności mojej połówki mojego kochanego męża. sluchajcie, mój mąż był w Polsce!!!!!!!!! Wprawdzie 3 dni, ale........zobaczył mnie po raz pierwszy zaokrągloną "na żywo'. to były najpiekniejsze dni...........niestety krótkie......cieszył się , sluchal naszej córeczki, dotykal brzuszka, a jak zobaczył jak się rusza.........to było piekne. Uffffffffff, przepraszam, ale znów płaczę....... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzenie temp też mi pomogło! Np w tym miesiącu owulację miałam dopiero 19 dc o cykle mam 29-30 dniowe!Pamiętacie jak wam pisałam że się martwię że to cykl bezowulacyjny a tu poprostu tak póżno było jajeczkowanie!! Mierzyłam codziennie rano przed wstaniem z łóżka! A i jeszcze jedno najwyższą tamperaturę jaką osiągną mój wykres to 36,8!Dzxisiaj też tyle było!:-) Całuję was i do roboty dziewczyny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluzu też prawie wcale nie miałam!! Tylko leżałam op każdym przytulaniu z pupą do góry 30 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śluzu też prawie wcale nie miałam!! Tylko leżałam op każdym przytulaniu z pupą do góry 30 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Joganna cóż to musi być za przeżycie, poczuć ruchy dzidziusia w swoim brzuszku :-) Kasiu, a kiedy przypada Ci, z wyliczeń ,dzień owulacji i który jajnik "podejrzewasz", podobno jajeczko dojrzewa raz w prawym raz w lewym jajniku. Ja na razie nic nie czuję :-( owulacja w niedzielę. A śluzu jest sporo, ale tego niepłodnego, po wiesiołku mnie tak zalewa :-( mam nadzieję, że to nie jest zadna infekcja. Ciekawe czy śluz płodny sie pojawi, bo w zeszłym cyklu prawie go nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ale ja ostatnio w ogole żadnego śluzu nie mam i nie wiem co mam o tym myślec...od kiedy przestałam brać tabletki śluz pojawia się głownie przy owulacji ale nie jest go duzo Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi prosimy o ciążowe wiruski:) ...już jeden cud mamy... ...niech się spełnią kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
pewnie ten śluz jest indywidualną sprawą każdej kobiety, tzn jego nasilenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella teraz to czuje lewy jajnik....w poprzedniej owulacji czułam prawy..... u mnie owulacja przypada na dzisiaj albo jutro...dokładnie nie powiem bo nie wiem :)Ty przynajmniej masz śluz a ja nic i co mam mysleć?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje że to indywidualna sprawa :) ciekawe ile tym razem będę go miala :) a tak w ogole coś się szybkośc stronki poprawiła :) aż miło pisac ;) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a widzisz u mnie owulacja - sobota, niedziela. W poprzednim cyklu jajnik lewy, teraz powinien być prawy. Chyba pierwsza rzecz która nas różni , bo przyznasz, że trochę podobieństw między nami jest :-) A jeśli chodzi o śluz, to njważniejsze żeby był ten płodny, chociaż i to nie jest podobno regułą Kasiu a jak długie msz cykle, bo mi sie już nie chce sięgać do historii wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja odstawiłam tabletki rok temu i śluz mam cały czas bardzo skąpy taka nasza uroda!!!Nic się nie martw tylko przytulaj a potem nogi do góry na 30 minut i będzie dobrze!!!!!!!!!! A fluidków ciążowych to wam z całego serca miliardy wysyłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) Dużo mi pomogłyście od sierpnia zarówno mamusie jak i starające teraz ja was będę wspierać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
łapiemy fluidki :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella cylke mam tak od 27-29 dni....ostatni był 27, a z tym podobieństwem to racja :) Domi dzięki za info i za radę :) no i za fluidy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowo79
Ja z dokładnoscia co do godziny wiem kiedy mam owulacje bo chodze na ocene jajeczkowania(w zeszłym cyklu lewy pęcherzyk w tym powinien być prawy)i miomo ze dopiero 6 dc to już go troszeczke czuje. Zobaczymy teraz do gina ide w pon. czyli w 15dc, ale i tak już od dzisiaj bedzie przytulanko co drugi dzionek(hihihihihi)a tak na marginesie oboje z mężusiem bierzemy folik i wiesiołka. Mówię Wam jaki był zdziwiony jak mu podałam te wszystkie tablety(hihihihi)Słyszałam że folik powinni brac oboje rodzice a z wiesiołkiem to nie wiem. Daję mu na wrazie czego:) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko aż dziwne że Twój mąż bierze jakiekolwiek tabletki, każdy facet w moim otoczeniu jest na nie :) wiesz, twardziele to po co im tabletki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowo mamy na skype z mężusiem i właśnie podawałam to kuzynce i sie pomyliłam oczywiscie miało byc Malinka79:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, to Ty wcześniej ode mnie będziesz testowała. Już się zaczyna myślenie o ciąży, a mialam być na luzie. Zauwazyłam, że jak przeczytam na forum, że jakiejś dziewczynie wyszedł test pozytywnie, to wpadam w euforię i się strasznie cieszę, i bardzo dużo jest we mnie wtedy optymizmu :-) Ja muszę męża trzymać na dystans do soboty. Kurcze, znacie jakieś sposoby. Nie chcę mu mówić kiedy jest TEN dzień, aby się nie stresował. Już wczoraj się wykręcałam, że zmeczona jestem, że rano do pracy wstaję...A postanowiłam, ze musimy się wstrzymac do soboty, aby plemniki podrosły :-) ale on o tym nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ale te pare dni róznicy to żadna róznica w testowaniu :) więc znowu podobnie :) wiesz, mnie też jakoś lepiej jak usłyszałam o tych dwóch kreseczkach :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tabletki grzecznie łyka, w końcu też bardzo chce miec dzidzie. A ja mu wytłumaczyłam po co to wszstko jest i oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×