Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Zabko ja nie zrobiłam do tej pory testu, poniewaz mysle ze mi sie rozregulował okres po tabletkach a zawsze miałam nieregularnie, ale tez mysle ze to ciaza( oby tak) bo wcale nie uwazalismy. Jestem dopiero drugi miesiac po odstawieniu tabletek. Ale bym była szczesliwa jak sie okaze ze dzidzia w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko ja nie zrobiłam do tej pory testu, poniewaz mysle ze mi sie rozregulował okres po tabletkach a zawsze miałam nieregularnie, ale tez mysle ze to ciaza( oby tak) bo wcale nie uwazalismy. Jestem dopiero drugi miesiac po odstawieniu tabletek. Ale bym była szczesliwa jak sie okaze ze dzidzia w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi nie teraz to pózniej ale bedzie miejmy nadzieje. JAa lece jeszcze sie odezwe. Ale wiecie co siedze teraz jak na szpilkach, jakas jestem cała w euforii, oby jutro mi minka nie zrzedła no i oczywiscie tobie tez Nareczka wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusie23
27 tydzień ale mdłości to nie są reguła bo ja nie wiem kiedy maja sie pojawić? ja jeszcze ich nie mam? Moze to nie ciaza ? ( mam nadz ze to to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzis boli brzusio i krzyż:( Cos czuję,że @ odwiedzi mnie w ten długi weekend. Przyjedzie w gości po prostu. Niechciany gośc, ale wpuścić wypada. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja. Spokojnie - nie walczę z nałogiem. jestem dzisiaj zalatana, rano byłam na 3-krotnym badaniu proloktatyny po podaniu Metoclopramidum ( co godzinę mnie kłuli) Zobaczymy co wykaże. hej, nie nadązam dzisiaj z czytaniem. Spadam - roboty full - a weekend tuż tuż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja. Spokojnie - nie walczę z nałogiem. jestem dzisiaj zalatana, rano byłam na 3-krotnym badaniu proloktatyny po podaniu Metoclopramidum ( co godzinę mnie kłuli) Zobaczymy co wykaże. hej, nie nadązam dzisiaj z czytaniem. Spadam - roboty full - a weekend tuż tuż......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!! Lusiu u mnie i Dzidziusia jak narazie ok. Mam sporo pytań i wątpliwości ale do poniedziałku wytrzymam, bo wtedy mam wizytę u lekarza....może nareszcie będzie coś więcej widać;-) Dzieciątko szaleje w moim brzuszku i kopie coraz miocniej, to już 22 tydzień, dokucza mi bezsenność i brzuszek nadal mi twardnieje jak posiedzę za długo a przy dłuższych spacerach dokucza kość łonowa......ale narzekam :-( ale to nie ważne, istotne jest tylko to żeby Dzieciątko urodziło się zdrowe!!!! Cieszę się że Twoja wizyta u lekarza uspokoiła Cię i z Emilką jest wszystko dobrze, prześlij jej buziaczka ode mnie;-) Kobietki ciężarne gdzie się podziewacie???? Metka, Claptola, Katarinka, Mateczka i wszystkie inne???? Za dziewczyny Starające się tzrymam kciuki!!!!!!!!! Napewno wkrótce się uda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Sorry za powtorki. Nie były zamierzone!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aleksandro nie wiesz o czym mowisz.My nie zbzikowałśmy na punkcie dziecka. Ciąża często jest lekarstwem dla ciała i duszy. My wypatrujemy jej jak światełka w tunelu.Nie z czysto egoistycznych celów (chcę bo chcę). Dziecko to cud narodzin i życia i my chcemy tego cudu doświadczyć, chcemy tego dla naszych kochanych mężczyzn, dla naszych bliskich. Wspieramy się, bo dobrze wiedzieć, że zadna z nas nie jest sama. Całuje wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... 1102 moze uaktualnisz tabelke?????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o tabelkę......to uaktualnię w poniedziałek, jak się zważe u lekarza bo jego waga jest wiarygodna.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella mam tak samo, nie myslalam najpierw o tym, że za wcześnie, że jeszcze czas i w ogole...a potem odezwał się instynkt i zapragnełam dzidzi... teraz...a nie za rok za dwa lata.... nie wiem co bedzie potem, ale przecież jeśli każdy by się tak zastanawiał a oc bedzie jeśli ....że jak sobie poradzmy, czy się uda...tego nikt naprawde nie wie....nikt nie zna naszej przyszłości...nie potrafie sobie wyobrazić jaką będę mamą, ale wiem że będe bardzo kochała dzidziusia :) Agusiu23 czekamy jutro rano na wynik testu i trzymam kciuki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuu strasznie mi sie nie chce ale musze zmykac do szkółki 1102 miło ze jesteś w końcu, tak długo cie nie było :) mnie tez strasznie boli kosc łonowa i z przekrecaniem sie w nocy mam problem bo boli :) Mateczka, trudi,dzidzius, mała31, metka26,Katarinka, Claptola, Milucha, Małgoś27 co u was??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj wzięłam kojeny film - tym razem monster. Muszę sie jakos pocieszać, że będę staranka zaczynac dopiero od stycznia..tak jak mój misio chce...A od Was jakoś nie mam pocieszenia na razie... ;( bububub, coja zrobię przez ten dwa miesiące??!!?!? Ratunkuuuuuuuuu! chcę dzidzięęęęęęęęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj wzięłam kojeny film - tym razem monster. Muszę sie jakos pocieszać, że będę staranka zaczynac dopiero od stycznia..tak jak mój misio chce...A od Was jakoś nie mam pocieszenia na razie... ;( bububub, coja zrobię przez ten dwa miesiące??!!?!? Ratunkuuuuuuuuu! chcę dzidzięęęęęęęęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaCzarna - to pomyśl że za te dwa miesiące czekania uda się od razu :) a i Twoja połówka będzie sie cieszyła że czekasz jak prosił :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
MałaCzarna - nie martw sie - en czas szybko minie :) ja też we wrześniu narzekałam ze moge zacząc się starać dopiero w listopadzie i .... tak szybko minął ten czas, ze już jest listopad:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna a co Ty dostałaś okres? Przecież miałaś ze mną test robić?Czegoś nie doczytałam? Pozdrawiam!!!I do jutra-już będzie wszystko jasne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra M.
Mogłam się spodziewać, że mnie zakrzyczycie, ale skąd takie stwierdzenia, że nie wiem o czym mówię? Że nie ześwirowałyście, tego nie będę juz komentować. Kto mówi, że dziecko to nie cud narodzin ? Nie ma sensu do Was pisać, bo ograniczyłeyście się już tak bardzo, że nic z zewnątrz do siebie nie dopuszczacie. Lekarz-ginekolog też bredzi ? Przeciez nie był w ciąży, jeśli to lekarz nie lekarka. Dopuśćcie do siebie myśl, że nie myślicie racjonalnie, i że ktoś może mieć rację, nie tylko Wy, starające się. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Aleksandro, pisząc, użyłaś prawie moich słów, więc powinnam się do twojej ostatniej wypowiedzi ustosunkować. Nie znasz sytuacji żadnej z nas. Ja też nie znam. Tak samo żadna z forumowiczek nie zna mojej. To nie jest ślepy pęd ku dziecku; (chcę bo chcę, już!). Nie pomyślałaś, że dla którejś z nas upływający czas może być bardzo ważny? Nie wiesz, jakie znaczenie mają upływające miesiące. Nie chciałam cie atakować, ale.. ach, szkoda gadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra M.
Ale słoneczko, ktoś tu zapomniał, że weszłam, bo życzę Wam jak najlepiej. Jak szkoda Ci słów, to nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...my sie mamy wspierac, a nie konfliktowac. Kazda z nas, was przechodzi te oczekiwania na inny sposob. Dziekuje wszystkim kochanym kobitkom za slowa otuchy:) Musimy trzymac sie razem mamuski i przyszle mamuski!!! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...my sie mamy wspierac, a nie konfliktowac. Kazda z nas, was przechodzi te oczekiwania na inny sposob. Dziekuje wszystkim kochanym kobitkom za slowa otuchy:) Musimy trzymac sie razem mamuski i przyszle mamuski!!! buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Własnie wrociłam do domu z testem, i patrze na niego jak sroka w kośc, przyznam ze sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23, nie ma sie co bac, co ma być to będzie :) zrobisz rano test i już po kłopocie :) trzymam kciuki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 tydzień a gdzie dokładnie Cię boli?? Bo mnie tak z boku brzuszka, ciekawe dlaczego????? pozdrawiam gorąco!!! Czy Wy także macie takie problemy z wysłaniem wypowiedzi na forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×