Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Hej dziewczyny! U mnie nic nowego - czekam na długi weekend- przez 4 dnie nie będe wychodziła z łóżeczka bo to moje\"najlepsze\" dni :-)) Co do nałogu, to mój mąż już mi sam odpala internet jak wracam z pracy bo stwierdził, że jestem spokojniejsza pod względem \"ciążowym\" jak sobie Was poczytam i z Wami pogadam. To chyba prawda... Pozdrawiam wszystkie Was bardzo cieplutko, mamusię Monikę chyba najbardziej i całuski dla Was. I witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Kasia...moja siostra ktora chce te bliznieta to ma normalnie dar do bocianow...jak jechalysmy nad morze naliczyla 13 pod rzad!!! ale to bylo rok temu i od tamtej pory cisza;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki ja wam powiem w piatek po wizycie u gin. Juz wytrzymam te pare dni i albo jestem w ciąży albo mój cykl znowu zastrajkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ale to fajnie sie pozgrywać, a potem taka przyszła mamusia sie zastanawia czy fakycznie tyle dzidziusiow bedzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ale to fajnie sie pozgrywać, a potem taka przyszła mamusia sie zastanawia czy fakycznie tyle dzidziusiow bedzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona ale to fajnie sie pozgrywać, a potem taka przyszła mamusia sie zastanawia czy fakycznie tyle dzidziusiow bedzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia...jesli to sa jedyne problemy przyszlej mamy zwiazane z dzieckiem to ja zycze ich wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie dziewczeta!!! Impersona - bardzo mi przykro, ze to co sie Tobie przydarzylo mialo miejsce. Ale jak juz piszesz - wszystko jest w porzadku, wiec tylko za duzo nie mysl o tym, co sie stalo i duzo wypoczywaj. Przeciez jeszcze chwilka i Twoj Kubus bedzie z Toba - caly i zdrowy. Trzymam kciuki. Malaczarna - jak tam Tobie minal wieczor z B.J.?? Pewnie humor sie Tobie przez to poprawil i nie myslisz juz o "brzydkich" rzeczach. Ja jeszcze nie moge zdementowac plotki, ze po odstawieniu tabletek bardzo szybko zachodzi sie w ciaze, bo to dopiero moj drugi cykl. Jednakze wiem, ze nie jest wcale tak latwo i nie wszystkim to sie udaje. Moja kolezanka dopiero po pol roku od odstawienia tabletek zaszla w ciaze. Czy pol roku to jest szybko??? Mysle, ze to zalezy od punktu widzenia danej osoby, prawda?? Kasiu - u mnie tez w rodzinie sa blizniaki w co drugim pokoleniu, wiec moze mi tez sie "przytrafia" i nie bede z tego powodu rozpaczala. Bedzie dwa razy wiecej szczescia za jednym razem. Gorzej, jak beda trojaczki ;) Ale tak samo bedziemy szczesliwi. Pozdrawiam Was dziewczyny. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie dziewczyny na tym forum :) znalazlam sąsadki z Ursynowa a teraz może się okazać że jak będą dwie kreseczki to mogą być bliźniaki hihihi i u mnie i u Jagódki :) jakiś świetny humorek mam dzisiaj...i kwiatuszka dostalam od mojego kochanego :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie dziewczyny na tym forum :) znalazlam sąsadki z Ursynowa a teraz może się okazać że jak będą dwie kreseczki to mogą być bliźniaki hihihi i u mnie i u Jagódki :) jakiś świetny humorek mam dzisiaj...i kwiatuszka dostalam od mojego kochanego :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Kasiu - fajnie by bylo z blizniakami. Mialybysmy dwa razy wiecej wrazen!!! ;) Pisalas o swoich "klopotach" malzenskich, a tu widzisz - kwiatuszek. Maz mial zly humor, ale wszystko jest juz w porzadku, prawda?? Agusia23 - mamy nadzieje razem z Kasia, ze Twoje zyczenia przyniosa nam podwojne szczescie, prawda Kasiu?? Kolo mnie mieszkaja blizniaki - chlopiec i dziewczynka, ktorzy maja ok. 3 lat. Widze ich prawie codziennie, jak siedza w wozeczku, a ich mamusia uprawia jogging. Tutaj sa takie specjalne wozki "treningowe" (w Polsce ich nie widzialam, ale moze tez juz sa - nie rozgladalam sie szczerze mowiac jeszcze za wozkami jakis rok temu) i kobiety biegaja pchajac swoje malenstwo. Wiec moze i ja wkrotce bede tez tak biegala??? Monika24 - slyszalysmy, ze podobno urodzilas bardzo duza i sliczna coreczke. Zapomnialas o nas, zeby zdac relacje z pierwszych cudownych chwil bycia mamusia??? Wszystkie trzymalysmy za Ciebie kciuki.... Odezwij sie do nas, jak mozesz, co u Ciebie... Pozdrowienia dla wszystkich. Trzymajcie sie moje drogie i milego dnia Wam zycze. U mnie sa jeszcze upaly, a u Was juz puka do drzwi zima. Wiec trzymajcie sie cieplo, a nawet bardzo cieplo. Wszystko jest mozliwe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiana
ja to bym chciala baby ale nie mam z kim, i nie mam czasu szukac tego odpowiedniego kogos. zycie chyba nie jest łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj rano, pełan nadziei zrobiłam test ciążowy i niestety tylko jedna krecha... mam trochę doła i jest mi smutno. Myślałam że jak wiem, kiedy dokładnie będzie jajeczkowanie, to nie będzie problemów z zajściem w ciążę, a tu klops... boję się że znowu będziemy musieli tak długo czekać, a ja bym chciała już być w ciązy i być najszczęśliwszą kobietą pod słońcem ❤️ Co robić?? Pozdrowionka i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześc dziewczyny, wiecie co, mam pytanie - czy można odczuwać objawy ciąży już np. tydzień lub dwa od zapłodnienia czy to raczej niemożliwe ;) ja powinnam dostać okres około 16-19 listopada a przez cały ostatni tydzień bolało mnie podbrzysze i nie wiem czy to już coś się dzieje ;) czy to może bóle okresowe... (ale już dwa tygodnie przed okresem???) sama nie wiem co mam o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kiana - dlaczego nie masz czasu na szukanie odpowiedniego faceta??? zawsze jest czas na miłość - nigdy nie wiesz kiedy możesz spotkać tego jedynego :D życzę ci więcej optymizmu i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Lonia, biedactwo, a może zbyt wcześnie testowałaś? W każdym razie zyczę Ci aby test okazał się wadliwy!!!! Ale się porobiło z tymi bliźniakami. Ja jestem bliźniaczką :-) mam brata-bliźniaka :-) a pani ginekolog nie wykluczyła, że ja też mogę mieć ciążę mnogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia.....90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?.........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?...........?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4........................90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia......96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... .Synek(Karol)......?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien.....3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków...16 marzec.......3,5.............?..........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5..............?..........89 cm Rubina............?...............?..............?..............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem Agusia23...ja bym chciała dwóch kreseczek narazie :) a co do bliźniaków to się jeszcze zastanowię :) ale jeśli już to bym chciała chłopczyka i dziewczynkę :) Tak Jagódko.....chyba byłam troche niewyrozumiała :) a tu kwiatuszke się pojawił....może miał po prostu gorszy dzień :) Monika24 gratuluje córeczki :) Loniu przykro mi się zrobiło...tak bym chciała żeby któraś już krzykneła ...dwie kreseczki Estella Ty też :) ale jaja hihihihi fajnie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ale Kasiu, Ty nie jesteś z bliźniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie........ DOMI, Sloneczko, Kasia, Aska, Malinka79, NIKA28, Małaczarna, Jagodka, Agusia 23, olala, AgaJ, zabka. lonia, Estella- trzymam kciuki za Was wszystkie i kazda z osobna........musi sie udac........pozdrowienia i całuski :)) 27 tydzien- jak sie oboje czujecie??? O Monice czytałam na topiku \"koncówka ciazy\"...... Agresor- rzeczywiscie Twoja ginekolog chyba nie jest najlepsza...... Impersona- dbaj o siebie i dzidziusia :)) Metus, Katarinka, Mateczka, Claptola, 1102- jak sie czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, ja nie jestem z blixniaków....ale mi chodziło o pana ginekologa i ciążę mnogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ale było śmiesznie jakbyśmy zaciążyły się w jednym czasie i miały bliźniaki...chociaż ja na razie wolałabym jedną dzidzię :-) ojej, tak bym chciała żeby w listopadzie się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella ja też bym chciała żeby i tym razem się udało ...też wolałabym jedno na początek ale jakby była dwójka to też bym była szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja to nawet bardzo bym chciała bliźniaki :D :D może mi się uda, bo mój tatuś jest bliźniakiem!!!!! dziewczyny, czy czytałyście może moje wcześniejsze pytanie, mianowicie czy objawy ciąży (bóle podbrzusza i lekkie mdlości) moga się pojawić już po tygodniu lub dwóch od zapłodnienia???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko to raczej zależy od organizmu kobiety...poza tym jeśli jestes dwa tygodnie przed okresem to moze to po prostu owulacja?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Dzisiaj kupię test i jutro rano będzie wszystko jasne:-) Pozdrawiam wszystkie mamusie, brzusie no i starające się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra M.
Kobiety ! Czytam Was, i przychodzi mi do głowy jedna rzecz: wyluzujcie. Psychika bardzo silnie jest sprzężona z ciałem, same sobie napędzacie non stop stres, przedłużacie cykl, wtedy robicie sobie nadzieję...i tak w kółko. Mamy listopad, dajcie sobie spokój do końca roku z wszelkimi testami, zajmijcie się sobą, partnerem, dbajcie o szczęśliwy zwiąże, niedługo święta....Malinka ma przeprowadzkę, Malinko, daj się wciągnąć w urządzanie mieszkanka, zapomnij kiedy masz dni płodne...zadbajcie o przytulne wieczory :) uwierz mi , orgaznim sam daje znać kiedy jest owulacja, ochota na seks jest wtedy wielka... dbajcie też o to żebys miała orgazm, bardzo ułatwia zajście w ciążę...starajcie się stosować pozycje od tyłu, to też sprzyja...nie myśl o okresie, nie patrz w kalandarz...wtedy być może Twój oraznizm odpocznie, wyluzuje się i...może na mikołajki lub pod choinkę jakaś niespodzianka ? Życzę tego Tobie i wszystkim innym starającym się mamusiom przyszłościowym :) Moc pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Hej Dziewczyny! Napiszę trochę więcej o sobie i o moich doświadczeniach-może to komuś pomoże... Zażywałam tabletki przez 8 lat, z przerwami 4-ro miesięcznymi co około 1,5 roku (Diane). Bez zażywania tabletek miesiączki bardzo bolesne, trwające 7 dni. Z tabletkami-żadnych problemów, żadnych bóli :) Już wtedy wykryto u mnie zespół policystycznych jajników, ale ponieważ nie chciałam zachodzić w ciąże nie było to leczone-podobno się nie da :( Po odstawieniu tabletek miałam szybko próbować zajść ale niestety zachorowałam i z dzidzi nici. Po dwóch miesiącach zaczęliśmy z mężem ostro działać :) ale jak widać nie przyniosło to oczekiwanych efektów. I tak trafiłam na klinikę, a właściwie zostałam tam skierowana. I już nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia... Dziewczyny, mam dla was jedną radę: umówcie się z ginekologiem na badanie cyklu, przez około tydzień ginekolog bada przez USG zachowanie jajeczka podczas owulacji. Czasami mimo że owulacja JEST, jajeczko nie rośnie. Wtedy wystarczy zażywać odpowiednie lekarstwo i po kłopocie-tak miała moja koleżanka, która nie mogła zajść w ciąże przez 2 lata, a teraz jest w 3 miesiącu! Pozdrawiam was wszystkie i MUSI SIĘ UDAĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 27 tydzień..Warszawa....1 Luty...........9............Zuzia......90 cm Monika24.................URODZIŁA .....CÓRECZKE........................ trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×