Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość estella
mój mężuś łyka cynk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już spadam- zaczynam weekend. odezwę się w poniedziałek. Pozdrawiam gorąco. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi!! gratulacje 🌻, teraz duzo zdrowka i witamy wsrod ciezarowek!!!!!!;) Claptola...co u ciebie??? mam klopot z poczta... dziewczyny, pozdrwionka dla Was!!! milego dnia,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi gratulacje!!!!!!!!!!!!!! :) :) jak pojdziesz do gina i potwierdzi ciaze to do tabelki sie wpisuj szybciutko :) i zarazaj inne starajace sie :) Agusia przykro mi bardzo :( a mi brzusio nie rosnie zato przybywam na wadze :( moze dzidzia tluszczyku nabiera :) mam nadzieje NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......4,3..........Synek.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... Starające sie do dzieła dopiero poczatek listopada a tu juz jedna ciaża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udanego weekendu w takim razie dziewczyny :) bawcie się dobrze i przytulajcie mocno :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez zycze udanego weekendu, miłego przytulania i zadnych zmartwien......... Ja jestem troszke zmartwiona, bo Emilka jest za mała jak na swój wiek........tylko 1 kg........mam nadzieje ze jeszcze urosnie......... Poza tym tesciowa moja wyjezdza jutro i wróci pod koniec stycznia...........a tak chciałam zeby była ze mną jak sie mała urodzi......Jej tez jest przykro. No ale cóz. Metus- pozdrawiam serdecznie Ciebie i maluszka:)) DOMI- Usciski dla \"pełnego\" brzuszka :)) :)) Do zobaczenia w poniedzialek......zycze owocnego odpoczynku.....Buziaki i usciski dla wszystkich:)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
Witam wszystkie dziewczynki na tym topiku! Od kilku dni tak sobieczytam wasze wpisy i jesem z wami z waszymi rozterkami. Dziś zdecydowałam się wpisac do was, bo jak widać fluidy ciązowe przesyłacie. Ja staram się już usilnie od 5 miesięcy i nadal nic. Ale mam nadzieję, że w tym cylu ziarenko zostało posiane. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko77
Witaj Lollka, witajcie wszystkie. Domi, gratuluję z całego serca, bardzo się cieszę twoim szczęściem. Nie pamiętam już, która dziewczyna pytała się o śluz. Ja nie mam żadnego -jak do tej pory, a owulacji spodziewam się czwartek, piątek (mam krótkie cykle, ok.25 dni). Czy któras z was też takie ma? A tak z innej beczki, będzie któraś na forum podczas weekendu, czy wszystkie uciekacie odpoczywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Kasi
no trzymaj trzymaj.... w tym tygodniu się mocno przytulamy :) a net ...no ja nie moge wyjść z podziwu...czyzby coś poprawili :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie kasiu nie ma co sie obijac dłłłłłlugi weekend przed nami;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollka
W poprzednich wątkach wyczytałam, że dziewczyny stosują wiesiołek wiesiołek. Napiszcie mi proszę czy to są zioła i gdzie można je kupić i dokładnie na co są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny...ja prowadzilam kalendarzyk kupe czasu i robilam dokladne zapisy...i nic to nie dalo:D myslalam ze jestem bezpieczna i nasz Kubuś jest w sumie wpadka, choc nie przezce, ze najcudowniejsza na swiecie...i wiem dokladnie kiedy to sie stalo...cos mi odbilo i tak jak sie nigdy nie ubieram tak wtedy poszlam po meza w kabaretkach , czarnej mini czerwomnej bluzce i czerwonych szpilkach:P musialam wygladac jak tirowka ale to natura chyba sie domagala;) wiec czasem lepiej polegac na niej niz na metodach naukowych:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inpersona :) ale się usmiałam...ale coś w tym jest....blokuje się w głowie i nie ma dzidzi...a ja się na luzie do tego podejdzie to wtedy się udaje :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rweetyxl
;) ;( :( :) ;P :D :D ;D ;] :[ ;[ :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja czasem warto sie odważyc i zrealizowac najbardziej wariacki pomysł ktory przyszedł do dłowy, mozna sie ubawic odstresowac a wtedy wszystko bedzie na dobrej drodze do dzidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Witam kobietki:-) Dawno sie nie odzywałam ale jakos tak nastrój do kitu- niestety spore kłopoty rodzinne sprawiaja że radośc z tego małego brzdąca jest troszkę przycmiona:-( . Czasami zastanawiam sie dlaczego ciągle musi być 'pod górkę' , no ale cóż widac taka już moja dola - jedni maja gorzej , by drudzy mogli miec lepiej ;-). Dzisiaj jestem juz po wizycie u mojej gin. mój Kubuś rosnie , kopie , fika koziołki po brzusiu , że az dzisiaj rozbawił moja lekarz , podczas badania zbuntował sie i kopał dokładnie w te miejsca w które mnie dotykała :-) musiałysmy troszke poczekać aż maluszek sie uspokoi hihihihi...Cudwonie bylo Go znowu zobaczyć na usg :-) Od ostatniej wizyty przybyło mi 2 kg , no ale i apetycik troszkę wrócił i maluszek urósł.Ile cm w pasie nadal zagadka , centymetra jak nie kupiłam tak nie kupiłam hehehee SERDECZNE GRATULACJE DLA DOMI - witam wśród ciężaróweczek:-) 🌼 NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... Pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny gorąco i serdecznie tradycyjnie pomizianka dla brzuchatek :-) i kciukasy za powodzenie starających się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinka29 głowa do góry...życie nie jest łatwe, ale poddawać się nie mozna.... problemy się rozwiążą...kwestia czasu....u mnie jak się wali to wszystko po kolei ale potem jest coraz lepiej....i za jakis czas znowu pod górke...takie zycie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze najlepiej jest od tylu i po misjonarsku bo wtedy plemniki maja wieksza szanse sie dostac dalej...ale ile z tego prawdy...nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×