Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Jagodka
Malinko - nocny z Ciebie "marek". :) Ja tez bede od nastepnego cyklu probowala co drugi dzien. Moze to cos pomoze ;) W kazdym badz razie trzymam za Ciebie i wszystkie starajace sie wielkie kciuki. Co ma byc, to bedzie... Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Widze,ze jestem rannym ptaszkiem(no moze porannym;)) Pozdrawiam was mocno Odpoczywajcie aktywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
JEJKA TYLE CZASU MNIE TU NIE BYŁO,BO JUŻ STRACIŁAM WSZELKIE NADZIEJE A TU NAGLE JEST UDAŁO SIĘ I OCZYWIŚCIE W NAJMNIEJ SPODZIEWANYM MOMENCIE,WTEDY KIEDY MIĘDZY MNĄ A MOJĄ POŁÓWKĄ BYŁO TAK SOBIE I W OGÓLE.CZYLI JEDNAK NIE MOŻNA SIĘ STARAĆ,BO WTEDY SIĘ NIC NIE UDAJE.JA CZEKAŁAM PÓŁ ROKU,ALE JESTEM SZCZĘŚLIWA...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dioda
Bugsy witaj:) Ja jestem w trakcie starania:) Pozdrawiam i badz z nami jak najczesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) Bugsy24 czy to ma oznaczac, ze Ci sie udalo? Z wczorajszych staran nic nie wyszlo:( bo moj mezus b.zle sie czul. No coz w koncu pracuje na dwa etaty. Ale dzisiaj ma wolne:) Wiec wieczorem na pewno bedziemy dzialac:) To juz postanowione:)...milego dnia Kobitki:) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja czuje sie jakby to juz :) wczoraj bylo super :) Ooo Malinka też wczoraj :) fajnie fajnie :) wiemy wiem, chyba redakcja w koncu coś zrobila z serwerem :) aaa Malinko ja też jestem z 6 grudnia, tylko rok młodsza :) Hej ania69x2...fajny nick...nowa starająca się :) Estella to czekamy na Ciebie do weekendu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Jeszcze raz z całego serca dziękuję za wszystkie ciepłwe słowa!!!!!! Jestem ze wszystkimi starającymi się i trzymam za Was kciuki!! Widzę że rozpoczoł się gorący weekend-no to jeszcze troszkę fasolkowych fluidków wysyłam!!!!:-) Troszkę się boję że będzie coć nie tak,że test zrobiony w dzień spodziewanej miesiączki to może za wcześnie, jak tylko zaboli mnie brzuszek to biegnę z sercem w gardle do łazienki!!:-( Ale mam nadzieję że będzie dobrze, musi być!! Strasznie jestem zmęczona i ciągle chce mi się spać, tak więc uciekam poleżeć i przytulić się do mężusia bo ma dzisiaj imieninki-cieszę się że mogłam mu dać taki prezent!!:-) Ściskam i całuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
Tak w końcu się udało,ja też swojemu niuniusiowi sprawiłam prezent na imieniny,które właśnie dzisiaj ma i wysłałam mu sms-ka,bo teraz siedzi w Niemczech.Ale się ucieszył:)Dziewczyny nie myślcie o tym za dużo, bo to chyba naprawdę chyba ma duży wpływ na organizm kobiety,ja jak się starałam to normalnie miałsam chyba ciążę urojoną,a potem nadszedł okres i był dół.Dlatego nie warto o tym myśleć tylko po prostu kochać się kiedy ma się na to ochotę:)Ja jeszcze też do końca w to nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witwm was! Widze same usmiechniete buzki, Domi i Bugsy prosimy o wiecej fluidków dla nas starajacych sie:):) Kasiu mam nadzieje ze twoje przeczucia sprawdzą sie:) Co do normalnosci to zgadzam sie z wami, taki ped ku fasolce nie wrozy nic dobrego, a i nasze nerwy nie sa w najlepszym stanie, a to nie oto chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj bugsy24 jezeli byłaś u gina to może czas wpisac sie na tabelkę??? NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....16 marzec.......3,5.............?.........84 cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
Cześć. Mam pytanko czy wie może któraś z Was jak mozna wyłączyć opcje powiadamiania o nowych wypowiedziach na tym forum bo kiedyś zaznaczyłam ta opcje i teraz zawala mi skrzynke i nie bardzo wiem jak mozna to wyłączyć. PLEASE HELP ME!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra M.
Widzę że jednak troszkę skłoniłyście się ku mojemu wątkowi sprzed kilku dni, rozumiem, że mi jako nie-mamuśce i nie-starającej się nie wierzyłyście i odrzuciłyście mnie. Ale cieszę się, że paru mamom się udało zapomnieć o tym "pędzie" co okazało się być bardzo pomocne i teraz są mamami :) Pozdrawiam i życzę ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem jeszcze mamą ale bede sie starac tylko tak aby nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga79 jak odpowiadasz to pod miejscem na wypowiedzi masz info: Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie ...........odznacz to może nie bedzie CI się pojawiać Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Cześć!!! Gratuluję zaciążonym! :-) u mnie w sobotę (moje urodziny) będzie gorąca noc :-) mam nadzieję, że owocna :-) Kurcze, jeszcze dwa dni :-) do tego czasu muszę męża na dystans trzymać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no już 28. pisałam już kiedyś, że jestem jedną ze starszych forumowiczek :-( ale czuję się młoda duchem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Estella!!! Ja również w sobotę mam urodzinki - już 26 :-). I równiez w sobotę zaszaleję z moim ukohcanym mężusiem. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - trochę za wcześnie ale wolę teraz bo w sobotę może nie być czasu ... Pozdrowionka dla wszytskich i dla dwóch nowych przyszłych mamusiek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 to dopiero :) to ja też się przyłączam do życzonek bo nie wiem czy będę w necie w sobotę :) dużo zdrówka, szczęścia i fasolki w brzusiu jak najszybciej :) życzonka są również dla AgiJ :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella czy twoja mama jest historyczka?:) bo wszystkie historyczki jakie znam rodza w historyczne daty:) Jestem zalamana...:( moj lekarz do konca ciazy zabronil mi chodzic na basen ( a to tak dobrze wplywa na wszystie partie ciala w ciazy), wylazic z domu i oczywiscie nie ma mowy o kochaniu sie z mezem...:( Nie wiem jak ja przezyje te 2 miesiace..a potem pewnie nie bede miala ochoty, sily i czasu...:( Czego to sie nie robi dla dziecka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugsy24
dzięki za wsparcie jak zwykle jesteście kochane a na wpisywanie się do tabelki jeszcze trochę za wcześnie,bo jeszcze nie byłam u ginekologa,na razie sam teścik.Ale jak tylko pójdę to napewno się wpiszę:)A tak w ogóle w którym tygodniu ciąży najlepiej się wybrać żeby coś już było widać na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona nie martw się, bo czym są dwa miesiące wobec tylu lat z dzidzią :) przecież to dla dobra Twojego i dzidziusia... nie martw się, wszystko będzie dobrze, a zamiast basenu zatrudnij męża do masowania :) bugsy24 napewno lekarz potwierdzi :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziekuje za otuche...i rade z masazem...bo to bardzo dobry pomysl..niech mi rekompensuje moje cierpienia:P wkoncu to przez niego:) Bugsy...prawidlowo to mowinno sie isc na usg w 12,22 i 32 ale ja np pierwszy raz poszlam chyba w 8 tyg i bylo juz widac...ale KUba jest rozwiniety o 2 tyg do przodu i to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Wutajcie dziewczeta!!! Widze, ze u Was "weekendowo". U mnie z pieknej pogody zrobila sie okropna, deszczowa i szara. Takze tylko jest ochota do spania. Moja pani ginekolog powiedziala, ze wszystko jest w porzadku i ze parom, takim jak my, w ciagu roku powinna sie "przytrafic" fasolka. Wiec dala nam rok - jezeli w tym czasie nie uda nam sie miec malenstwa, wowczas "zajmie sie nami w inny sposob", jak to powiedziala. Wiec dziewczyny - nie martwcie sie, ze po drugim, piatym, czy ktoryms miesiacu nie mozecie zajsc w ciaze. Do roku jest ok, a potem trzeba juz byc pod okiem specjalisty, ktory zajmuje sie tymi problemami. I bedzie wtedy dobrze. Nie trzeba sie zrazac. Zalecila nam rowniez probowac co drugi dzien - jednak cos w tym jest. Wiec wszystkim starajacym sie tez polecam ten sposob. Impersona - wszystko bedzoe dobrze!! Najwazniejsze, ze masz juz malenstwo w brzuszku - ja, jak bedzie trzeba, to moge lezec caly czas, byleby tylko malenstwo urodzilo sie zdrowe. Glowa do gory!!! Estella i AgaJ - skladam Wam najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe. Chcialabym, zeby Wasze marzenia staly sie rzeczywistoscia, a smutki omijaly Was szerokim lukiem. Niech kazdy dzien bedzie dla Was radosny i szczesliwy. Caluski... Kasiu - ja juz za ok. tydzien (moze 10 dni) bede wiedziala, czy nam sie teraz udalo, czy nie. Potem bedzie Twoja kolej i pozostalych dziewczat. Jestem bardzo ciekawa, jakie beda rezultaty tego weekendu :) Wszystko jest przeciez mozliwe... I oczywiscie wielkie gratulacje dla dziewczat, ktore juz wiedza, ze nosza pod swoim serduszkiem male skarby. Trzymajcie sie cieplo!!! Caluski dla Was i trzymajcie nadal za ns - starajace sie - kciuki, wielkie i ogromne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impersona cieszę się ze mogłam coś doradzić :) Jagódko fajnie że masz takie podejście i dobry humorek :) Trzymaj kciuki za ten weekend tak jak ja za Was trzymam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
witam wszystkie kochane przyszłe mamusie i kandydatki na mamusie (każda będzie mamusią wcześniej czy póżniej -wierzę w to i zyczę Wam tego z całego serduszka!!!!!) znalazłam wasz topik i mam nadzieję, że mnie przygarniecie :-) moja historia wygląda tak: ponad 4 lata czekaliśmy na dzidziusia i udało się!! lada chwila chcemy drugiego maluszka, a ja już się stresuję i boję, że znowu sytuacja się powtórzy i będziemy musieli czekać i czekać......, więc podzielam wasze troski :-) też słyszałam, że kobiety, które za bardzo chcą zajść w ciążę - zajść w nią nie umią. ja też za bardzo chciałam (było to największe pragnienie mojego życia), a zaszłam dopiero wtedy kiedy lekarz oznajmił, że z wynikami (nasienia) mojego męża to nie jest za bardzo możliwe, a jednak udało się właśnie wtedy - mamy ślicznego chłopczyka -Tomusia ma teraz 1rok i 7 mies. mam nadzieję, że moja historia podniesie Was na duchu!! a czekać naprawdę WARTO!!! Tomcio to największy i najcenniejszy skarb mojego życia!!!! buziaczki i trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Kasiu - z reguly jestem optymistka. Jak cos sie nie uda za pierwszym razem, uda sie za nastepnym ;) Zawsze staram sie dostrzegac pozytywne strony "porazek" i nie rozmyslac dlugo o "klesce", bo tylko przyniesie nastepnego pecha :) Skoro nie udalo sie nam zajsc w ciaze za pierwszym razem, mamy jeszcze wiele szans na to, zeby spelnilo sie nasze marzenie. Chociaz bardzo bym chciala, zeby nasze malenstwo urodzilo sie przed powrotem do Polski, jak sie tak nie stanie, to trudno - widocznie tak musi byc. Bedziemy sie starali tak dlugo, az sie w koncu uda. Medycyna jest teraz na takim poziomie, ze naprawde potrafi czynic cuda, wiec nie ma sie czym przejmowac. Takiego optymizmu tez Wam zycze i spokojnego podejscia do "sprawy". Trzymam wielkie kciukasy za Was w ten weekend, my tez nie ustajemy w dzialaniach. W koncu po odstawieniu tabletek nigdy nic nie jest wiadomo :) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina - Witam kolejną mamusię i przyszłą mamusie :) Jagódko - jak ja lubie czytać te Twoje mądrości, zawsze się wtedy uśmiecham :) mam nadzieje że ten weekend przyniesie nam cos na co wszystkie czekamy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×