Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Hej dziewczyny! Nie mogłam sie odzywac przez 2 dni bo coś mi internet nawalał - a dzisiaj cud - działa i to jak szybko. Domi - jak czytałam to co napisałaś to poryczałam sie prawie - nie z zazdrości ale ze szcześcia :-)) Ja już od jutra zaczynam swoje staranie - jak powiedział meżowi o planach 2 dniowych to o dziwo nie protestował. Zobaczymy - może w grudniu będzie dużo więcej takich okrzyków radości jak u Domi :-)) Trzymajcie się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko ja tez jestem drugi miesiac po dostawieniu tabletek i tez mam te bole od tego czasu co ty az do tej pory, myslałam ze jestem w ciazy ale nie i ide do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko ja w zadnym wypadku nie chcę cie zmartwic ze cos nie tak:) Ty brałas te pigółki jako zabezpieczenie? Bo ja na regulacje okresu i moze dlatego tak jest w moim przypadku Ja tak na powaznie zacznę sie starac od połowy miesiąca i mam nadzieje ze skutecznie no i reszta starających sie równiez Obysmy dołaczyły do Domi której GRATULUJE!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobitki nie ma już rzdnej??? szkoda a tak bym chciała sobie pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witajcie moje Mile Panie!!! Musialam wyjsc na chwile, ale juz jestem. Ale widze, ze zrobilo sie weekendowo ;) Tylko dwa "duszki" jeszcze przed komputerkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
AgaJ - ja bralam pigulki jako zabezpieczenie. Bylo to dosc dawno temu, wiec juz nawet nie pamietam, jak to jest z tymi bolami brzucha ;) przy normalnym, niesterowanym hormonami cyklu. Poniewaz pierwszy okres po odstawieniu tabletek niczym sie nie roznil od tego "z", wiec ten dziwny bol brzucha mnie po prostu zastanawia. Ale jutro ide do ginekologa i zobacze, co mi powie ;) A Ty w ktorym dniu cyklu jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Witaj 28tydzien!!! Pewnie maluda nie daje Tobie teraz za duzo odpoczynku, tylko bardzo czesto przypomina o swoim istnieniu??? Rozmawialam z moja kolezanka na ten temat. Mowila, ze nie ma nic slodszego, jak czuc ruchy swojego malenstwa, choc czasem bolesne, ale takie zniewalajace.... Masz super-czadowo!!! Caluski dla Ciebie i Malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała właśnie szaleje i byloby fajnie gdyby sie odwróciła odwrotnie bo kopie po zebrach hihi ide sie polozyc bo moze jej niewygodnie juz jest :) papatki pozdrowienia ode mnie i od Zuzi :) do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Wlasnie zauwazylam... Wczesniej nie zauwazylam i przepraszam Agusie23. Moja wypowiedz byla skierowana do Ciebie, to Ty pytalas o moje zabezpieczenie. Ale to wszystko przez obiad, ktory wlasnie jem. Chce byc z Wami i zarazem jesc. Caluski dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jakos na odwrot wszystko było. Jak brałam tabletki to miałam typowe napiecie pms, a po odstawieniu przd pierwszym okresem tylko pobolewał mnie brzych , piersi pozostały bez zmian , no a teraz było tak samo tylko okresu niema nadal. dlatego sie troche boje a chce juz byc mamą Ale u ciebie bedzie wszystko dobrze, nie miałas problemu z nieregularnym okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj organizm musi powrucic do normalnego cyklu i napewno te nule sa tym spowodowane, najlepiej powie ci o tym gin. Słyszałam ze niektóre kobitki powracają do\" normalnosci\" dopiero po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj organizm musi powrucic do normalnego cyklu i napewno te nule sa tym spowodowane, najlepiej powie ci o tym gin. Słyszałam ze niektóre kobitki powracają do\" normalnosci\" dopiero po pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Agusiu - przed braniem tabletek hormonalnych, nie mialam prawie zadnych problemow. Okres byl w miare regularny, nie odczuwalam jakis wielkich boli brzucha ani piersi. Rzadko kiedy bralam tabletke przeciwbolowa. Pigulki byly typowym zabezpieczeniem przed ciaza. Zastanawiam sie, kiedy moj organizm powroci do normalnego funkcjonowania. Moze ten dziwny bol brzucha wlasnie to oznacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko ja juz nie mam pojecia ktory to dzien cyklu, wszystko sie rozstroiło @ miałam miec 26.10 i do tej pory nie mam. W piatek ide do gin i wszystkiego sie dowiem, mam nadzieje ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
O tym samym pomyslalysmy ;) Wiesz, chcialabym juz zajsc w ciaze, poniewaz na razie jestesmy tutaj, a juz w przyszlym roku mozemy wracac do Polski. Tak sobie mysle, ze fajnie by bylo, gdyby malenstwo mialo podwojne obywatelstwo. Moze sie nam to uda... :) Wszystko na razie przed nami... Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusie23
napewno bedzie dobrz nie zamartwiaj sie a i na noc to nie zdrowo jesc!!! :):):D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Faktycznie - dosc dlugi czas nie masz okresu. Robilas test, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Tak - opychac sie obiadkiem o tej porze, co u Was, to faktycznie nie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JAGODKI
Czy przypadkiem nie klikasz z Koloni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no robiłam dzisiej i negatywny. w sumie to tak myslałam ze nie jestem w ciazy bo sie jeszcze zabezpieczalismy, ale zawsze ta nadzieja jest jak sie juz instynkt obudził. Ale jak bedzie dobrz to bierzem sie do roboty hahah:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Anonimowy uczestniku forum - niestety ( dla Ciebie????), nie klikam z Kolonii. Jestem teraz w USA. Pozdrawiam serdecznie. Agusia - to powinnas isc jak najszybciej do lekarza. A do dziela i tak mozna sie zabierac, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze tak, tylko moj mezus wruciłz pracy z nudnosciemi zaszkodziło cos biedactwu, wiec dzis nic z przytulanka. ale tobie tez nic to nie zaszkodzi wiec do dzieła. A w pnt do gin zasuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Moj mezus jest jeszcze w pracy. Tez bardzo by chcial miec juz malenstwo, wiec zmeczony czy nie - zawsze przystepujemy do dziela. Jezeli w tym cyklu nic sie nie wydarzylo, to w nastepneym zaczynamy starania co drugi dzien, a nie codziennie. Sama juz nie wiem, co mam na ten temat myslec. Jak nie zapomne, spytam sie o ten fakt mojego ginekologa. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodko do usłyszenia jutro jesli bedziesz w ten weekend. Ja juz lece narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Kolorowych snow. U mnie jeszcze dzien sie nie skonczyl ;) Ale Ty juz pedz i wypoczywaj - nasze organizmy bardzo tego potrzebuja ;) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JAGODKI
Dziekuje,pomylilam osoby. Wydawalo mi sie ze sie znamy:) Milego wieczoru zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Anonimowy uczestniku - pozdrawiam rowniez i nie wiem, na jakim "etapie" jestes, ale zycze samych sukcesow. I samych szczesliwych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja jestem. Mezus wlasnie poszedl sie wykapac i jak wroci.....to zabieramy sie do dziela hihiihihih. teraz co drugi dzien do @... ...niech sie spelni cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×