Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Katerinka29 no widzisz, masz do kogo się usmiechnąc :) a co się takie stalo, moze można CI jakos pomoc...oczywiście jeśli chcesz o tym mowic :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Katarinka Gratuluje:) staram sie strasznie nie nastawiac:) na razie lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzisiaj gorąca noc starań u Diody i Kasi!!!!! :-) miłego i efektywnego przytulanka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzisiaj gorąca noc starań u Diody i Kasi!!!!! :-) miłego i efektywnego przytulanka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
estella - no wlasnie!! Wtedy, kiedy chcemy juz maluszka, gdy zdecydowalismy sie na dziecko swiadomie, odezwaly sie w nas instynkty macierzynskie z cala moca, myslimy, jak to bedzie wspaniale ze swiom maluda - przytulac go, czytac bajki, wychodzic na spacer itp. itd., okazuje sie, ze nie jest to takie proste. Slyszalam tyle przypadkow "wpadek", ze az niesamowite, ze tak ciezko jest miec dziecko. Wiem, wiem - kazdy organizm to indywidualna sprawa, ale jak pomysle sobie, ze kobiety usuwaja ciaze... A my tutaj wrecz przeciwnie - wszystko oddalybysmy, zeby miec malenstwo w swoim brzuszku. Ale nigdy nie nalezy mowic nigdy. W koncu co ma byc, to bedzie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Katarinko:) juz mi lepiej:)A co sie u Ciebie stało na początku postu jakos tak niebardzo:( dzisiaj zaczynamy staranka tralalaal. Ale ten czas szybko zleciał.... ...niech się spełni ud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
o i Malinka ma dziś upojną noc :-) ja czekam do soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Widze dziewczeta, ze ten dlugi weekend bedzie baaaardzo dlugi dla Was i mam nadzieje, ze zaowocuje. Jest listopad - w Polsce coraz chlodniej, wieczory coraz dluzsze... Trzymam wielkie kciukasy za Was (za siebie tez, ale u mnie 22dc). Oby sie udalo (jak nie tym razem, to nastepnym:) ), a jak Malinka pisze - czas szybko leci. Za chwile bedzie kolejna szansa... Caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
czesc gwiazdeczki!!!!!!! sledze wasze losy od dluzszego czasu i wszystko bardzo mocno przezywam razem z wami. ja dzialam od wczoraj i dzis przede mna podobnie jak i przed dioda i kasia kolejna noc staran!!!!!!!! trzymam za was kciuki! pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Fakt, że czas szybko leci. Ja jeszcze pamiętam jak po przytulanku w poprzednim cyklu biegałam co 10 minut do kibelka w pracu oglądac sobie piersi i szukając symptomów ciążu. A tu proszę za 3 dni kolejna owulacja :-) oby ostatnia Jak tylko "włączył" mi się instynkt macierzyński uwielbiam oglądać pościele i łóżeczka dziecięce. Są takie łśodkie i piękne. To mój bzik ;-) już sobie po troszku zaplanowałam jakie kolorki będą w pokoju u dzdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
ania69x2 - witaj. To dolaczylas do grona szczesliwcow, ktorzy moga dzialac w tym tygodniu. Zycze powodzenia i owocnych staran, bo w koncu o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, witaj 69x2:) z nami wszystkim Kobitkami te starania są ooooo wieke, wiele łatwiejsze. Przechodzisz przez to wszystko sama, ale jednak nie sama:) Powodzenia nam wszystkim życzę... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Malinka - tez zauwazylam, ze kafeteria "chodzi" szybciej. Ale to dopiero od dzis. Wczoraj to sie strasznie "nameczylam", zeby cos wyslac. Nic nie dochodzilo, a dzisiaj - zadnych problemow, wszystko idzie jak po masle ;) Pozdrawiam Cie serdzecznie. I tez trzymam kciuki. Caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Malinko - to samo pomyslalam. W Polsce zaczyna sie dlugi weekend, wiec wszystkie odpoczywaja. U mnie nie ma dlugiego weekendu, wiec caly czas jestem. Pozdrawiam Cie serdzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?6.XII kończę 25 lat(mam urodzinki) a 5.XII mam dostać kolejny okres. Chyba najpiękniejszym prezentem na świecie jaki bym otrzymała byłby dwie kreseczki. Ech, gadam już sama do siebie....Przecież juz Was nie ma. Szkoda:( Pozdrowionka... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Jagódko jak się cieszę że jestes. Ja w sumie nie odczuję żadnego długiego weekendu bo w piątek idę do pracy:( Będziemy na łączach:):):):) ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Malinko - no tak, nie wszyscy maja dlugi weekend, ale...przeciez atmosfera i tak jest inna niz w dowolnym tygodniu. Ja nawet czuje sie tak jakos inaczej, ze w Polsce jest dlugi weekend (nie dla wszystkich, ale zawsze ;) ). Faktycznie mialabys fantastyczny prezent na swoje urodzinki. A jak tam z jedzeniem u Ciebie, juz lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
A tak swoja droga, to bardzo fajny prezent zrobilas swoim rodzicom na Mikolaja ;) W koncu 6.XII to taka magiczna data, moze i Tobie przyniesie szczescie, tylko w troche inny sposob??? Caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Malinko - jezeli cos moge tobie poradzic, na Twoj brak apetytu, to pij duzo plynow. ja kiedys tez tak mialam - nie moglam nic jesc, ewentualnie jakis jogurt, ale za to bardzo mi sie pic chcialo. I pilam bardzo duzo. Dlatego wczesniej napisalam, ze moze organizm Twoj potrzebuje oczyszczenia. U mnie to trwalo kilka dni - organizm sie oczyscil i bylo potem ok. Ja tak to sobie tlumacze, a przyczyna mogla byc przeciez zupelnia inna. Pij wiec duzo, zeby sie nie odwodnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie nie jest to taki zwykły tydzien:) Mój kochany braciszek ma jutro imieninki Marcin:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie chce mi się pić. Piję herbate, wode, kawe.....I powiem szczerze wcale się źle nie czuję...:). Dzięki bardzo za radę Jagódko, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie chce mi się pić. Piję herbate, wode, kawe.....I powiem szczerze wcale się źle nie czuję...:). Dzięki bardzo za radę Jagódko, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym prezentem to fakt. Moja Mama zawsze mi mówi, że już później na żadne Święta, urodziny czy imieniny nie dostała takiego cudownego prezenciku. Kto wie,może i mi ta data przyniesie szczęście. Ale by było \"superowo\":):):):):):))):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Sama widzisz, ze bedzie dobrze. Ja caly czas wierze, ze uda mi sie zajsc w ciaze, jak nie w tym miesiacu, nie za pol roku, za rok, to kiedys tam na pewno. Rodza kobiety, ktorym lekarze nie dawali zadnych szans, wiec dlaczego nie uda sie to nam??? Trzeba tylko myslec pozytywnie i nie zadreczac sie tym, czego nie ma. Prawda??? Cuda sie zdarzaja, trzeba tylko cierpliwie poczekac... Pozdrawiam goroco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Witam. Domi, moje najszczersze gratulacje 🌻 🌻🌻 A z przodozgięciem, to pupa do góry po..., tak??? Aśka, co u Ciebie z tą prolaktyną, bo już nie pamiętam, czy to z Tobą pisałam o tym problemie? Masz hiperprolaktynemię? Jakie tabletki bierzesz, bo ja mam tą chorobę, biorę bromergon, w tym cyklu mierzę temperaturę i 16 dzień cyklu, a u mnie ciągle 36,4-5, więc też podejrzewam, że nie mam owulacji... Mała Czarna, czekamy na styczeń jak na zbawienie, co??? Pozdrawiam wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Malinko - to bardzo dobrze, ze duzo pijesz. Moja kolezanka, ktora byla w ciazy, byla tak odwodniona, chociaz lekarz mowil jej, ze musi bardzo duzo pic, ze w efekcie trafila na kilka dni do szpitala, gdzie podawano jej kroplowki, gdyz zagrazalo to zdrowiu i zyciu zarowno jej i malenstwa. Wiec jak duzo pijesz i czujesz sie dobrze, wszystko bedzie ok. Chyba ze Twoj stan bedzie sie przedluzal, wtedy juz nie bedzie ok. Trzymaj sie - najlepiej butelki niegazowanej wody mineralnej :). Caluski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę zaczęłam wierzyć w cuda jak znalazłam to forum...i czasami mam doły. Ale Ty mnie rozumiesz i wiesz dlaczego...ale zawsze po rozmowach z Wami jest mi o wiele, wiele lepiej....Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×