Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Apropos tego o czym piszecie, to , hihihi, u mnie też zawsze plemniczki nasze kochane uciekały. Ale podobno aż tak wielkiego znaczenia to nie ma. Sama nie wiem - jutro Wam powiem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz o 17.40!~Dam Wam znać dopiero jutro rano, bo kompueterek mam tylko w pracy! Trzymajcie kciuki! Nie mogę się już doczekać! A jak tam Wasza tabelka? Powiedzcie coś o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza tabelka wygląda tak :)NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica......24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6........Michał............93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zapisac biała kredą na kominie ze listopac to najlepszy miesiąc na poczecia:):) Mam nadzieje ze my starajace tez sie wpiszemy do tej tabelki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6.............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?.................?...............?..............?..............?...........?...... .....?.................?...............?..............?..............?...........?...... .....?.................?...............?..............?..............?...........?...... .....?.................?...............?..............?..............?...........?...... Kopiujemy ostatnia i uzupełniamy jak cos sie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! Podoba mi się, aż mi się zrobiło tak cieplutko na serduszko, kiedy poczytałam te napisy w tabelce! Chętnie tam się wpiszę, mam nadzieję że jutro, a jak nie, to JAK NAJSZYBCIEJ! I życzę wszystkim (Tobie Agusia też) żeby tabelka jak najszybciej się rozrastała! A jak juz w niej będę, to będę miała do Was mnóstwo pytań - między inymi jak to zropbić, żeby za wiele nie przytyć (u mnie to nie kosmetyka, ale kwestia zdrowotna - im mniej przytyje tym mniej ucierpi mój kręgosłup - mam z nim potworne problemy). Np. chciałabym wiedzieć czy mogę ćwiczyć na stepperku, czy jakieś delikatne ćwiczonka na brzuszek i w ogóle, w ogóle.! Chyba, że macie cierpliwośc, to piszcie mi już teraz! WSZYSTKO! Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to tamto na poczatku nastepnego tez moze byc:) A najwazniejsze aby wogole było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak sobie Was czytam i widze że macie super humorki - ja niby też ale martie sie bo od czwartku bardzo mnie boli jeden jajnik. Dawno nie pamiętam takiego bólu - myslałam że jestem może w ciąży bo okres był b. krótko i b. skąpy - ale niestety na teście była tylko jedna kreseczka. Na owulacje to jeszcze za wcześnie - nie ten dzień cyklu. Do głowy przychodzi mi jedna myśl- dokładnie 10 lat temu były takie same objawy - krótki okres i ból jajnika i skończyło sie na operacji - peknięcia jajnika i takie tam inne rzeczy ( szkoda nawet pisać). Lekarz co prawda mówił ze nie powinno to zostawic żadnego śladu i nie powinnam mieć problemów z zajściem w ciąże - ale boje sie ze znowu mam to samo.... Jak do jutra nie przejdzie to lecę do lekarza bo juz sama nie wiem co o tym myśleć. Sorry za to że sie rozpisałam ale siedze sama w domu i głupie mysli mi do głowy przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę natychmiast na te stronki i popatrze. Ale stepper? Jak myślisz? Chyba można? A AgaJ to mnie wystraszyła! Może i ja tak mam? Tym bardziej chcę być już u tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie - Mała Czarna - czy ciebie też boli lub bolało podbrzusze?? :) może to dziwne, ale mnie bolało już w pierwszym tygodniu po zapłodnieniu (wiem kiedy mogło być poczęcie, bo to pierwszy raz kiedy przytulaliśmy sie bez gumki ;) :D ) a może tak nie powinno być i u mnie to wcale nie ciąża 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tiamka! Nie chciałam Cię wystraszyć :-)) Może po prostu u mnie ten cykl jest inny - miałam troche stresów w pracy i może to w ten sposób odbija sie na moim zdrowiu. W każdym bądź razie wizyta u lekarza napewno nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiamka nie mam pojecia moze lekarz rozwieje twoje wszystkie watpliwości :) AgaJ nic nigdy nie wiadomo a moze sie owulacja przesuneła ?? zdarzaly sie przeciez wypadki ze owulacja wystepowala i podczas okresu :) ale wizyta u lekarza napewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Ja z jajnikiem miałam podobnie - dwa cykle wcześniej strasznie bolało, prawie do miesiączki. Byłam u ginekologa i stwierdził, że to może być torbiel na jajniku ale podczas tego badania nie może jej rozpoznać. Dostałam skierowanie na usg dopochwowe, na które miałam się stawić po miesiączce. Na usg nie stwierdzono żadnych zmian. Być może była to mała torbiel, która samoczynnie rozeszła się podczas miesiączki. I wszystko było ok :-) Tylko teraz się troszkę martwię, ponieważ ta domniemana torbiel była na prawym jajniku, w poprzednim cyklu rósł mi pęcherzyk w lewym, więc teoretycznie teraz przyszła pora na prawy jejnik. No i ten jajnik wcale nie boli. Ale dziewczynki :-) mnie pocieszają, że nie musi boleć, więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella- mamy chyba więcej ze sobą wspólnego niz data urodzin :-)) To miałaś szczęście że nic nie wskazało - ja tez miałam robione badania ale lekarz nic nie zobaczył i tak miałam operację. I też mnie boli teraz prawy jajnik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a mnie, o to chodzi, że nie boli nic - ani prawy ani nawet lewy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... ale ja oprócz tego braku miesiączki (ten jeden dzień i moze 3 małe plamki nie nazywam okresem) mam także bóle podbrzusza. A do tego obolałe i powiększone piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się towarzystwo rozgadało :) to mam teraz co poczytać :) tiamka witamy nową starającą się :) a robiłaś test juz?? AgaJ to leć do lekarza, może coś się wyjaśni co do tych bóli, ale myśle że dobrze będzie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu, testu nie robiłam, bo jakoś wolę dowiedzieć się od lekarza, sama nie wiem czemu, ale już dzisiaj mam nadzieję się wyjaśni, bo inaczej oszaleje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kasiu, testu nie robiłam, bo jakoś wolę dowiedzieć się od lekarza, sama nie wiem czemu, ale już dzisiaj mam nadzieję się wyjaśni, bo inaczej oszaleje! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
Czesc Kobietki:) Czasem nie ma mnie po kilka dni,a potem nie moge nadrobic zaleglosci i sie gubie.Moja kolezanka smieje sie ,ze kobiety w ciazy maja slabszy intelekt:)U mnie sie sprawdza. Gratuluje Nowym Mamusiom;) Marcelinko,jestes z Krakowa.FAJNIE,FAJNIE. Mam problem z imieniem dla mojej Krupci(w koncu mocno kopie).Moze pomozecie.......? Lusiu i 28 tygodniu,mnie prawie co noc snia sie horrory,ciekawe co na to powiedzialby Freud? Pozdrawiam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale CIę rozumiem, w końcu tyle się czyta o małej wiarygodności testów, mam nadzieje że lekarz powie Ci miłą nowinkę :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milucha
O przepraszam,chyba wtracilam sie w rozmowe:) Pozdrawiam Was Dziewczyny i oby wizyta potwierdzila przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milucha mi sie dla dziewczynek podobaja tylko 2 imionka Natalia i Zuzia :) ale kazda z nas ma inny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze godzine siedze w pracy, czas mi sie dluzy niesamowicie! Moj maz tez co chwile pisze mi jakies sms-y, w których mowa tylko o jednym! W pracy mam jeszcze mnóstwo roboty, ale kompletnie nie jestem w stanie sie skupić! W ogóle nie wiem jak ja będę pracować, kiedy się dowiem, że jestem w ciąży! Mam nadzieję, że pomożecie mi przetrwać! Do tego 3 miesiąca przydałoby się popracować... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie ma za co przepraszać, Milucha! Szkoda dziewczynki, że nie mam w domu netu, niestety mogę się wam \"pożalić\" tylko w dni robocze od 7-15, bo tak pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie ma za co przepraszać, Milucha! Szkoda dziewczynki, że nie mam w domu netu, niestety mogę się wam \"pożalić\" tylko w dni robocze od 7-15, bo tak pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×