Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Od wczoraj nie pisałam a tu nowe dwie strony :) Tiamka GRATULACJE :)))) tak się ciesze :) :) :) :) :) :) A poród w wodzie jest lżejszy?? tzn mniej boli??? Hej słoneczko77 :) tak to jest z tymi facetami, nie pomyśli ale jak juz zacznie to wtedy jest miło :) Agusi23 nie martw się, post się w końcu skończy :) anielka25 witamy :) skoro 11% jest ruchliwych to zawsze jest szansa, pamietaj o tym i się nie załamuj :) Domi24 tacy niestety są niektórzy lekarze, ale myślę że potwierdzi że to fasoleczka :) nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki mocno za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koło 27 listopada mogę test zrobić...także mam jeszcze troszke czekania..ale tak sobie mysle że skoro już 3 dziewczyny mają fasolki to może i mi się udało w tym cyklu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziewczynki, ja zabieram się do pracy, ale mam Was na oku :-) i co jakiś czas się odezwę. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a ja mam coś dzisiaj małe "kujki" w okolicach prawego jajnika. Czyżby opóźniona owukacja? a może to już fasolka daje znać o sobie :-) wiem, wiem - to niemożliwe, ale nadzieję można mieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Estellko, ja mialam silny ból lewego jajnika w zeszłym tygodniu....czy mysle że owulacja, potem sie pojawił śluz ...chyba ten płodny, a teraz pobolewa mnie podbrzusze...tak lekko okresowo ale wole nie nastawiać się coby rozczarowania nie było :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no cóż...pozostaje nam cierpliwie oczekiwać na przyszły weekend - mam nadzieję, że obie będziemy piły w niedzielę szampana ze szczęścia ! ...oczywiście - bezalkoholowego ;-) I nie tylko my - ale i inne oczekujące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się chyba owulacja skończyła. Po wczorajszych bólach nie ma śladu. Oczywiście przytulanko było. teraz czekam gdzieś do 5 grudnia i być może będę miała prezencik na Mikołaja. Słowami Malinki \"Niech się spełni cud... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu Kasiua
Ja też mam taką nadzieje Estella :) Aśka74 no no czyli ciut po mnie i Estelli będziesz testować :) sporo nas się w tym miesiącu uzbierało :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ciekawe czy to sugestia , ale coraz mocniej kuje mnie prawy jajniczek - takie szpileczki. Dziś trzeba wznowić przytulanka :-) może to opóźnione owulacja. Mąz co prawda trochę podziebiony,a el ja go wykuruję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam prawie codziennie przytulanka coby nie było że przegapiliśmy jajeczko :) a na przeziębienie to najlepsze przytulanko, szybko go wykurujesz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a tak przy okazji - jak sądzicie - powinno się pracować jak najdłużej, czy lepiej jak najszybciej iśćna chorobowe. Lekarz już wczoraj chciał mi wystawić zwolnienia, właściwie nawet bardzo mnie namawiał.... hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że jesli nie bedzie przeciwskazań to powinnaś pracowac.... po co masz siedzieć sama w domu?? lepiej iść miedzy ludzi...tylko ograniczyć stresy :) a jak wszystko z dzidzią ok jest to nie ma sensu brać zwolnienia, takie jest moje zdanie, a czemu lekarz Cie namawiał?? jakieś konkretne powody podał?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje drogie. Nie wiem czy napisać czy nie, bo nie chce zapeszać.... ale może wyrazicie swoja opinię... Byłam u lekarza, zrobił mi USG dopochwowe i wiecie co... zobaczył malutki pęcherzyk (5 mm) powiedział, że moja błona sluzowa jest powiększona. Powiedział że jest mozliwe że to ciąża, ale narazie jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek powiedzieć więcej. Mam albo poczekać z 3 tygodnie albo zrobić badanie krwi, ponieważ zwykły test ciązowy z apteki ciązy nie wykazał. jest jednak bardzo mozliwe że jestem w ciązy dopiero kilka dni, więc to może za wczesnie na test... kurcze cieszę się ale zarazem się boję.... Wiemy tylko o tym ja i mój mąż no i wy teraz. Z tego strachu nie potrafie jakoś logicznie myśleć. Nie chciałabym zeby historia się powtórzyła... co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam od gin - moje wczorajsze potworne bóle to tylko owulacja- trochę za wczesnie w tym cyklu ale na szczęście to nie to czego sie bałam. Gratulacje Tiamka !!! Chyba już troszke zazdroszczę Tobie, MałejCzarnej i Domi...:-( Teraz kolej na resztę kobietek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa Lonia :) myśle że nie ma co zapeszać i masz fasolkę :) będę za Ciebie mocno trzymać kciuki i nie martw się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz AgaJ :) nie było się czym stresować :) ja też miałam w zeszłym cyklu straszliwe bóle przy owulacji... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie moze dokładnie ile teraz jest nmacierzyńskiego? I od kiedy się liczy? Od wyjścia ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem już teraz Kasiu, że nie było sie czym stresować ale wieczorem z bólu nie mogłam chodzic tylko leżałam , bo każdy ruch to było coś okropnego. Dzisiaj jest juz o niebo lepiej - może to ta świadomość że nic mi nie jest ... Loniu - przeciez listopad jest naszym miesiacem :-)) Dlaczego u Ciebie miałoby byc inaczej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobrze - przyznam się wam... jestem zdołowana, bo oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam rano test i ... :( wyszedł negatywny 😭 wiem że może za wcześnie go zrobiłam (miałam poczekać do piątku :( smutno mi.... powtórzę test w piątek, poza tym umówiłam się na wizytę u gina na piątek wieczorem i mam malutką iskierkę nadzieji, ze jednak jestem w ciązy tylko test zrobiłam za wcześnie. och, tak mi smutno... :( taka się płaci cene za niecierpliwość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka - chyba 16 tygodni ale to najlepiej poszperaj w przepisach, bo może się coś zmieniło :) AgaJ wiem co masz na myśli... ja myślałam że padne z bólu Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko, nie bądź zdołowana, za wczesnie zrobiłaś, a nigdy nie wiadomo co wyjdzie, wierz mi :) nie martw się tak i głowa do góry :) tyle dziewczyn w listopadzie to może i nam się uda :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
macierzyński w tej chwili wynosi 16 tygodni (przy ciąży mnogiej 18 tyg.) i przeważnie rozpoczyna się już 2 tyg. przed datą porodu (bo praktycznie nigdy nie wiadomo czy kobieta urodzi przed tym terminem czy po :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka - przeciez testy nie są w 100 % pewne. Wiem, że to tylko łatwo mówić ale poczekaj do piątku i nie denerwuj sie na zapas bo przyszłej mamusiu to nie pomaga :D Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamko- urlop maciezynski liczy sie od dnia porodu i trwa 16 tygodni......Z tym zwolnieniem to chyba nienajlepszy pomysł.....ktos cos kiedys pisał, ze do 3 misiecy ciązy mozna dostac wypowiedzenie- nie wiem jak to jest dokładnie......bo sama nie biorę zwolnien, w pracy jest ciekawiej niz sama w takim wielkim domu, czas szybciej płynie, nie zamartwiam sie małą Emileczką bo nie mam na to czasu no i czuję sie na siłach pracowac dalej choc to juz koniec 7 miesiąca.......Poza tym wspólpracownicy nosza mnie wprost na rękach i ogromnie sie cieszą że Emilka sie wkrótce urodzi..... Loniu- z całego serca trzymam kciuki zebys wreszcie została mamusia :)) :)) Żabko - powtórz test- bedzie dobrze :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aga, Kasia (moja imienniczko :) - dziękuję za pocieszenie - pewnie macie rację, za bardzo sie pospieszyłam :) w piątek się okaże co na to lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemozliwe...same Kasie na tym forum :) a Ty żabko skąd jestes?? no i w piątek czekamy na testowanie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem spod Poznania :D a pracuję w samym Poznaniu czy są na forum jeszcze jakieś \"pyry\" hahhahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się jakieś dziewczyny z Poznania znajdą :) Ja jestem z Warszawy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko, ja jestem spod Wrocławia, ale za to mój mąż pochodzi z Krotoszyna, zawsze się szczyci, że Wielkopolska to najlepszy region Polski! Boszzz, pomóżcie mi przetrwać, dwie noce prawie nie spałam , a teraz nie wiem jak mam wytrzymać do 15 w pracy, ciężko mi i ... tak słabo się czuje. AHA, do 28 TYDZIEŃ - nie zapomnij mnie wpisać do tabelki! Tiamka, miasto-Brzeg, termin-10 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×