Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Dioda
Makaronie,człowiek inteligentny,kiedy przeczyta chociaz czesc tych wypowiedzi,dojdzie do wniosku, ze jednak nie jest to miejsce dla tych, ktorzy nie chca miec dziecka....chyba,ze z ta inteligencja kiepsko:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Trochę mnie nie było, ale ...no własnie..nie wiem, jak to powiedieć...WITAJCIE CIEŻARÓWKI!!!! Domi!!! Mnie tez sie udało tym razem!!! pisałam, że czuję się okresowo, a w końcu okres nie przyszedł.... i są dwie kreski!!! :D :D :D !!!!! Takie trochę słabiutkie na razie, ale to chyba już to!!!! Nie wiem, czy się cieszyć, to przeciez dopiero poczatek, i boje sie wszystkiego, ale musiało się tak stać! Na pewno doezwe sie na spokojnie, za jakiś czas, bo teraz weekend, to siedze z kochaniem w domku i nie chce ślęczec przy kompie! Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...niech sie spelni cud...
Mała Czrna z całego serca moje GRATULACJE!!!!!!!! Cudowna nowina:):):):):):):):) Bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niech sie spelni cud...to ja Malinka:) to z eufori. TAK SIĘ UCIESZYŁAM. Bo w końcu na tym forum to się same cuda dzieją:):):):):):):): huraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idka
Hej - ma do was pytanie bo pewnie jesteście ekspertkami w tej dziedzinie - jak boli jajnik to jest już owulacja czy dopiero będzie? Dzięki z góry ze wszelka pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron
dioda, nie atakuj, czemu Wy takie agresywne jesteście, bo Wam nie wychodzi tak jak byście chciały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chyba nasz szczęśliwy tydzień!!!!! Same cudowne wiadomości - teraz tylko my starające się pójdziemy w ślady koleżanek, a za pare tygodni na forum będzie się aż roiło od szczęśliwych i usmiechniętych buziek. Gratulacje MałaCzarna :-)). Teraz Ty zajmij się wysyłaniem nam tych ciążowych wirusków z Domi to napewno się uda. Nie wiem czemu ale jestem dziwnie spokojna o nas - tym razem uda nam sie wszystkim :-) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kobietki :) Gratulacje Mała czarna teraz wszystkie idzcie to gina i do tabelki wskakujcie hihi :) A teraz do tabeklki dopiszemy Marcelinke :) i zrobimy wiecej miejsca na nowe mamusie :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka.......?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bardzo bym chciala juz dzidzie mam 25 lat i mysle, ze to odpoweodni wiek. czasem tylko sie boje o pierdoly, ktore maja bardzo duze znaczenie w zyciu czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Efka:) Ja tez mam 25 latek, ale staramy sie juz dwa i...bez rezultatow jak na razie...Tak na prawde na dziecko nigdy nie ma czasu...ale kazdy czas jest dobry:) pozdrawiam Cie serdecznie i starajmy sie razem:) ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze tez dolacze. nie wychodzi mi cos ta dzidzia. martwie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malnika79
Dzieki Ci 28tydzień...no i jak tu przy Was Kobity kochane mieć doły:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka trzymam kciuki, ja juz pol roku starania i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie dobrze Efka, trafiłaś na taki topic, gdzie po prostu nie moze byc zle:) głowa do sammmeeejjjj góóórryyy... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozniej będziemy sie wymieniac radami na temat dzidziusia bo my bedziemy juz je miały a wy dopiero będziecie w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka
przyłączam się do gratulacji dla MAŁEJ CZARNEJ!!! :) ja sama mam jeszcze test z dwiema krechami na pamiątkę :) trochę danych do tabelki: miasto-kraków, termin-11.grudnia, kg-14(na razie), płeć- ?, brzusio-99cm Malinka, po mału do przodu, jak sie skupisz na przyjemności to ... (trzymam kciuki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke mnie nie było a tyle czytania :) \\Agusia23 dzięki za namiar na stronke :) poczytam :) marcelinka, co w tym dziwnego :) każda nowa przyszła lub nie mamusia jest mile widziana, przeciez to nie forum zamkniete :) no to ładne te objawy :) rozumiem że 11 grudnia to termin, ja jestem strzelcem to bedziesz mieć dzidzie spod mojego znaku :) o 5 dni później urodzoną niz ja :) własnie po to jest to forum żeby mozna było się w spokoju wygadać prawda :) ja też jestem za medalem dla Ingi :) :) :) :) Oooo hej MałaCzarna :) miło CIe znowu widzieć :) GRAAAATULACJE :) A może to listopad jest dla nas tym właściwym miesiącem :) a kiedy do lekarza się wybierasz?? Malinko wpiszesz sie ze mną razem do tabeli :) zobaczysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 poczytałam sobie....jeśli nie mam w ogole śluzu to może to być za niski poziom estrogenu...a niedawno byłam u Pani doktor i mowila że sluz w pochwie jest ok...ale czemu nic nie leci jak jest owulacja?? dziwne, troche zmartwiona jestem typ faktem Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka
Dziewczyny!!! Jeszcze nie ma polowy listopada, a tu tyle nowych przyszlysz mamusiek sie pojawilo!!!! Ten miesiac jest chyba magiczny!!!! Wielkie gratulacje dla Malej Czarnej i niech takich wiadomosci na tym forum bedzie jak najwiecej!!! Listopad trwa i oby tylko to nam dobrze wrozylo...;) Jak najbardziej zgadzam sie, ze forum jest dla wszystkich i kazdy moze wyrazic swoja opinie. Szanuje decyzje innych, szanuje kobiety, ktore zdecydowaly, ze nie beda mialy dzieci - kazdy ma prawo postepowac tak, jak uwaza to za sluszne. To, ze my akurat na tym topiku rozmawiamy o dzieciach i swoich pragnieniach z nimi zwiazanych, to tez jest nasza wlasna decyzja, pomimo tego, ze dla niektorych jestesmy mlode, nie szkoda nam na to zycia. Rozumiem, ze ktos nie chce miec dzieci z roznych przyczyn, ale tez rozumiem, ze ktos moze pragnac malenstwa, tak jak ja tego pragne. Niestety, zazwyczaj tak jest, ze ten kto byl lub jest w podobnej sytuacji, moze dopiero tak naprawde zrozumiec drugiego czlowieka, i to jednak nie zawsze do konca, bo kazdy jest inny i inaczej reaguje w danej sytuacji. Wiec dziewczyny, ktore nie chca miec dzieci - jest to Wasz sprawa, szanujemy Wasze decyzje, ale Wy tez uszanujcie to, ze my chcemy miec dzieci i jest to nasze jak na razie najwieksze marzenie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Dlugi weekend nadal trwa i niech spelniaja sie nasze marzenia. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki, ale dzisiaj się wyspałam. Dzisiaj się nowu staramy:) Czuję się świetnie, mam wyśmienity humorek. Mam nadzieję, że Wy również:) Przyszłe Mamuśki jak się czujecie? Szkoda tylko, że za oknem taka brzydka pogoda, ale cóz uśmiechajmy się dzisiaj do siebie będzie pogodniej:)... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Małaczarna ale super, strasznie się wzruszyłam!!!!!!!! Bardzo się cieszę że mam takę topikową koleżankę która pewnie urodzi w tym samym czasie co ja bo szłyśmy chyba z cyklami łeb w łeb:-) A skąd jesteś mała czarna?Może razem w wakacje na spacer pódziemy? A jak się czujesz?Bo mnie brzuszek boli:-( Jeszcze raz gratuluję i całusy dla Twojej od mojej fasolki!!!! Wszystkie dziewczynki gorąco pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ranny ptaszek jestes :) ja dopiero wstałam :) tzn obudziłam się bo jeszcze leżę w łóżku :) tu przynajmniej ciepło :) kurcze ja też się chce cieszyć jak MałaCzarna i Domi :) Domi24 a Ty masz juz jakies objawy?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×