Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Małaczarna to nici ze spacerku bo ja jestem z Warszawy ale może zdjęciami dzidzusiów się wymienimy:-) Wiesz co Lusia mi mówiła żebym poszła do lekarza tak za około 2 tyg bo za wcześnie to nie ma co się wybierać, ale jak chcesz, jak zdecydowałaś że idziesz we wtorek to OK. Napisz co powiedział to może ja też się wybiorę wcześniej. Miłego wieczorku dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz myslalam ze jestem tu zupelnie sama. A jednak nie. Dzisiaj kolejne staranko lalalal. Mężuś właśnie do mnie zadzwonił i powiedzial, że kupuje martini na dzisiejszy wieczór....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ale tv oglądam...na tvn siedem jest fajny film :) nono Malinko to czeka Was milutki wieczór :) powodzenia :) Domi ja jestem z Warszawy :) może się uda teraz to byśmy mogly razem chodzić na spacerki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Malinka, u mnie nici ze starań poniewaz na noc zostałam u kolezanki, a do tego mamy z kochaniem no juz 4 dniową kwarantanne haha:) ale juz niedługo. A co u Ciebie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oske w klubie starających sie i tych co juz sie wystarały:);) Przesyłam pozytywne fluidki tak na marginesie to ładny dzionek sie zapowiada, tyle słoneczka az miło:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałam sie o tej stronce od Agusi23.:):):) Ja też sie staram o Maleństwo...i na razie cisza.... Od maja próbujemy i nic.... Teraz czekam na swojego Lubego wraca za 2 tygodnie...już szykuje na niego pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malinka i Kasia!!! U mnie niestety niezbyt ładna pogoda- ciemno i wogóle brrrr... Starania na razie są bardzo fajne - i wyniki tych starań tez pewnie będa super :-)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - zapomniałam - witam również Oskę :-)) Trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam :) Moje wczoraj ok :) śluz widze dzisiaj :) Oska witaj :) Agusiu23 słonka dzisiaj sporo :) i za oknem i w uśmiechach :) AgaJ a kiedy ewentualnie będzie wiadomo co dały staranka??:) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu i znowu nie mogłam w nocy spać :( jestem caly czas nieprzytomna nic mi sie nie chce, wiem ze tak bede miala jak urodze malenstwo ale wtedy przynajmniej bede mogla je przytulic :) ale juz niedlugo swieta i wogole czas szybko zleci Witaj oska :) NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobitki Świetnie, że jestescie. Witaj Oska:) U mnie staranka wczoraj były the best, mężuś zrobił superowy klimat. I nawet specjalnie nie myśleliśmy o dzieciach:) Ot tak, bylo cudnie....:) Ale już dzisiaj myślę o fasoleczce:)...No u mnie tez jest piękna pogoda:) ładne słoneczko tylko że zimno brrryyyy...ale za to w sercu gorąco:)❤️... ...niech się spełni cud...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam cieplutko i szeroko się uśmiecham do wszystkich kobitek, Mamusiek, przyszłych mamusiek:D ❤️ ❤️...Buziaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo fajnie Malinko oby tak dalej, najwazniejsze aby nie podchodzic do niczego obsesyjnie:) no i extra ze twoje kochanie przejeło inicjatywę;):D no w wiadomo czemu w serduszku tak gorąco Dla wszystkich duuuuuuuuuzo słoneczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Boze jak was tu wszystkie czytam, to wam zazdroszcze, juz bardzo bym chciała sie starac ale musze zastosowac sie do zalecen gin. Bedze mogła dopiero od nastepnego cyklu( poczatek grudnia), nie wytrzymam, a i jeszcze moje kochanie nie pewne co do dzidzi:(, Dziewczynki musze zrobic test prolaktyny wiecie może wiecej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę Malinko że udało się staranko :) Agusiu23 na Ciebie przyjdzie też pora :) prędzej niż myślisz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
witam wszystkich bardzo gorąco!! nie było mnie chwilkę, a tu tyle nowych stron do przeczytania! malinko 79 twoje motto "...niech się spełni cud..." towarzyszy mi cały czas, bo to naprawdę cud (jak wcześniej wspomniałam mój cud ma 1 i 7 mies. a następny mam nadzieję, że niedługo się spełni), właśnie przed chwilą zajrzałam do pokoiku, gdzie śpi mój skarbuś ...... łał wszystkim życzę takiego widoku :-) ostatnio doszłam do wniosku, że jeżeli na dzidziusia trzeba troszkę poczekać - to wtedy naprawdę docenia się ten cud, ta więź jest niesamowita, miłość do maleństwa nie organiczona ( nie twierdzę, że bez czekania tego nie ma!) Naprawdę warto na to czekać!!! nie życzę nikomu, aby go to omineło :-) :-) :-) powodzenia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - moje staranie to sie mogą okazac dopiero skuteczne za jakieś min. 2 tygodnie. Ale od 2 dni bolą mnie jajniki więc owulacja powinna być i przytulanko z mężem mam nadzieję z efektami wyjdzie :-)) Malinka - chyba mamy podobny cykl więc chyba razem powinnyśmy dowiedzieć sie o naszch \"wyczynach\" z ukochanymi... Już nie mogę się doczekać poczatku grudnia :- D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Agusia 23 - wydaje mi się, że rzadko kiedy mężczyźni wiedzą, że są , już gotowi do ojcostwa (sami z siebie, a nie za naszą sugestią) wydaje mi się, że inicjatywa do powiększenia rodziny zależy od kobiet, a faceci mają 9 miesięcy na oswojenie się z tą sytuacją. najlepszym sposobem na przekonanie przyszłego tatusia to wizyta u znajomych, którzy mają niemowlaczka i włożenie mu go na ręce -u nas zadziałało! powodzenia! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja to czuje sie w tej chwili tak jakbym miala owulacje a dzis dopiero 10dc, a staramy sie od 8. Ale kto wie każda z nas przeciez jest inna. Mało poweidzane owulacje. Ja sie czuje tak jakbym miala zaraz okres dostac(hihihihi) no zobaczymy. jutro ide do gina na ocene. Zobaczymy co powie:) Faktycznie dziecko to cud...i właśnie... ❤️. ..niech się spełni cud...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina fajnie tak być mamusią, zazdroszcze CI i mam nadzieje że niedługo też tak będę mogła mówic:) Bozina z tą wizytą i znajomych z dzidzią masz rację :) AgaJ no to juz niedługo :) ja czekam do konca miesiąca na okres :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ja tez sie czuja okresowo jak mam owulację wiec to chyba normalne :) spełni się ten cud, spełni :) juz zaczyna się po kolei Nam spełniać :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórze się chyba poraz kolejny, ale tak się cieszę, że znalazłam to forum:D Faktycznie cuda się zdarzają. A na tym topicu to normalnie wiruski ciążowe LATAJĄ!!!!!że hohoh! I tak ma być! Ciekawe, która z nas następna?...Mała Czarna, Domi-jak się czujecie?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu mam nadzieję ze predzej Bozina dzięki za słowa otuchy:) a co do znajomych z ktorymi utrzymujemy kontakty to nie maja jeszcze dzieci, my jestesmy lub bedziemy pierwsi. Cieszy mnie to ze nie nie przemawiaja przez te obawy pieniadze tylko strach ze nie sprawdzi sie w roli ojca AgaJ mam nadzieje ze staranka bedą celujace:);) Malinko79 oby te wiruski zawsze były obecne;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu23 ja Ci życzę chociażby jutro :) zobaczysz że dorośnie do ojcostwa :) jaj juz rozmawiacie o tym to napewno myśl dużo na ten temat :) a wiruski chyba zaczeły się uaktywniać :) juz dwie zarażonbe, mam nadzieje że na tym nie koniec :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu chyba sama dzisiaj siedze, gdzie się dziewczyny podziewacie :) pewnie przytulanka są :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×