Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Katarinka29
witam kobietki dawno sie nie odzywałam ale jakos tak pochłonięta wieloma sprawami nie miałam kiedy zasiąść do laptopa:-) .Własnie nadrobiłam wszystkie zaległości w czytaniu i czywiście gratuluje kolejnym przyszłym mamusiom- tiamka 11 lipca to dla mnie też wyjątkowa data - moje urodzinki !!!!! ja własnie w tym dniu dowiedziałam sie że nosze pod serduszkiem mojego Kubusia:-) cudowne cyferki:-) ja biore luteine od początku ciązy własnie na jej podtrzymanie bo miałam i mam nadal problemy istnieja dwa rodzaje luteina podjezykowa niesmaczna ale tańsza i luteina dopochwowa droższa podobno skuteczniejsza, na recepte ze znizka tylko podjezykowa(cena bez znizki ok 15 zł) , dopochwowa pełnopłatna(cena bez znizki ok35 zl)ja do 5 m-ca brałam dopochwową 2x dziennie po dwie niestety nie najlepiej ja tolerowałam i miałam ciagle jakies zapalenia dlatego od ponad m-ca jestem na podjezykowaje też 2x dziennie po dwie do tego smaku juz sie przyzwyczaiłam, co do no-spy to bardzo szybko twój lekarz ci ja przepisał hmm...zastanowiłabym sie i zasiegneła jeszcze raz porady czy jej przyjmowanie jest koniecznie , szczególnie że pierwszy trymestr do 12 tyg ciązy jest szczególnie niebezpieczny jesli chpodzi o ingeręcje lekami - może warto wiec jeszcze raz skonsultowac to z lekarzem. Lonia trzymam kciuki ja byłam na pierwszej wizycie dokładnie 17 lipca czyli 6 dni po zobaczeniu kreseczek na teście było to 5 tygodni ciązy a od zapłodnienia zaledwie ok 3 i zobaczyłam na usg również tylko kropeczke wielkości 5,5 mm jeszcze bez mozliwości stwierdzenia czy jest tam zarodek czy tzw puste jajo płodowe, moja macica była rozpulchniona , a już 3 tyg później zobaczyłam moja fasolkę:-)!!! dzisiaj mój Kubuś wierzga nózkami że hej, serdecznie Ci gratuluję Lusia ciesze sie razem z Toba fajnie jest robić zakupki dla najukochańszej istotki na świecie:-) Mateczko trzymaj sie z twoim szkrabkiem na pewno wszystko będzie dobrze i juz niedługo szczęsliwa będziesz trzymac go w ramionach:-) Metuś a co u ciebie? Pozdrawiam wszystkie brzuchatki i starające się o ten najcudowniejszy na świecie dar:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka - to moze zwolnij się z pracy i idź do domku się przespać... nie ma się co tak męczyc :) Hej Katerinka29 :) dawno Cie nie było, dobrze że wrociłaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Żabka! Jestem z Wrocławia ale ostatnie 3 latka spędziłam w Poznaniu i dopiero 3 miesiace temu wróciłam do swojego rodzinnego miasta. Teraz razem z Tiamką reprezentujemy Dolny Śląsk - hi hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Witam nowe forumowiczki, WIELKIE GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUSIEK. U mnie straszna dolina, wczoraj bylam u gina i pani doktor, nie jest zadowolona z mojego sluzu. W zeszlym miesiacu \"dziall\" prawy jajnik i w tym tez a powinien lewy(ryczec mi sie chce) powiedziala mi jeszcze, ze moze byc problem bo jesli prawy jajowod jest zatkany to nici z dzidizi(przynajmniej narazie)!!!!!!! Chyba ze moje jajniki sa aktywne co dwa miesiace na przemian(ale jak powiedziala to sie bbbbbb. rzadko zdarza) Wczoraj byly staranka...i co z tego....Dupa!!!!!!!!!Caly czas myalalam czy sie uda. Dzisiaj znowu jade na badania USG, tym razem czy peklo cialko zolte, jesli tak, to moooooze sie uda. Juz mam tego wszystkiego dosc. Same nerwy!!!!!!!!!Przepraszam, ze tak nasmucialm, ale Wiem ze mnie rozumiecie. Ile mozna sie starac u mnie to juz dwa lata, powoli zaczynam tracic jaka kolwiek nadzieje..:(:(:(:(:(:(:(😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Malinka! Tak jakoś mi się smutno zrobiło jak to przeczytałam. Ale może nie jest ten miesiąc stracony ? W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki za Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malinka - przykro mi :( ale nie poddawaj się, trzymam za ciebie kciuki i przesyłam duże serduszko na pocieszenie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko przykro mi się zrobiło jak czytalam :( biedna jesteś ale może się jakoś dobrze to rozwiąze?? nie trać nadziei, nie mozna....musisz być cały czas pod kontrolą gin a może się uda.... w końcu listopad jest, zobacz ile dziewczyn juz ma fasoleczki, my też będziemy mieć, nie martw się.... i nie poddawaj....gorące buziaczki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczalam sie strasznie...jestescie \"obcymi\"osobami a jestescie tak kochane, dobre i cieple. Tyle slow pocieszenia❤️ Jestscie kochane....Dam znac wieczorem co dalej(do gina ide na 19)Buziaczki dla Was i jeszcze raz dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poryczalam sie strasznie...jestescie \"obcymi\"osobami a jestescie tak kochane, dobre i cieple. Tyle slow pocieszenia❤️ Jestscie kochane....Dam znac wieczorem co dalej(do gina ide na 19)Buziaczki dla Was i jeszcze raz dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny że dajecie mi choć trochę nadziei. Jestem wam ogromnie wdzięczna. Przestraszyłam się jednak tym pustym jajem płodowym i mam nadzieję że to zdarza się rzadko (bardzo rzadko). Katarinka widzisz Tobie test pokazał 2 krechy mi jedną tylko - :( ale jestem dobrej mysli i pocieszma się że to bardzo bardzo wczesna ciąża. Widziałam tą malutka kropeczkę.... :D jeżeli to jest to to chyba oszaleje z radości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, nie martw się, na pewno wszystko zacznie działać jak należy! Głowa do góry! AgaJ, jesteś z Dolnego Śląska? Super! Z jakiego miasta? Ja reprezentuję Brzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko pamiętaj że każda z nas jest tutaj żeby dzielić się zwoimi doświadczeniami i bolączkami i zawsze możesz liczyć na jakąs naszą radę albo pocieszenie :) Tobie fasolka się po prostu należy, tyle wycierpiałaś :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, też musze przyznać rację, że jest tu tyle ciepła i radości, fajnie że jesteście! Z Wami wszystko jest łatwiejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, też musze przyznać rację, że jest tu tyle ciepła i radości, fajnie że jesteście! Z Wami wszystko jest łatwiejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko, wieeeeeeeelkie dzieki. Zawsze \"rozmowy\" z Wami moje Kochane podnosza mnie na duchu:) Ale w sercu nadal jakis dziwny bol.... oh, zycie, zycie okrutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Malinko w zyciu to jest tak że musi być źle żeby było dobrze :) no i wtedy i człowiek te lepsze chwile bardziej docenia :) u mnie jak się wali to wszystko po kolei... także nie załamuj się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka - jestem z Wrocławia :-)) Malinka - z tego co pamiętam to mamy podobny cykl więc teraz tez będę intensywnie myślała o sobie i o Tobie i wtedy napewno się uda. Czytałam książkę o pozytywnym myśleniu i podobno można innym osobom na odległośc pomagać dobrymi myslami więc \"wypróbuje\" to na Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaJ, to podzialajmy razem, ja tez postaram sie pozytywnie myslec o sobie, a na pewno o Tobie:):) Chce wierzyc bardzo ze wszystko bedzie OK, ale jakos tak mi trudno:( Ja wiem...glowa do gory... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Malinko ...do gory szybciutko :) nie widze ...nie widze... ooo i chyba lekki uśmiech się pojawił :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz leciutki, ale jest. Nie ma to jak sie wyzalic Kobikom:)❤️Trzymam kciuki za nas wszystkie. I oczywiscie pamietam o pozytywnym mysleniu na odleglosc. Buziaki❤️🌻❤️🌻 te serduszka i kwiatuszki sa dla Was... ...niech sie spelni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie formuowiczki:) Ja dopiero wstałam bo z samego ranca byłam na wynikach, juz nie moge sie doczekac jak wyszły, a i zyłki mnie troche bolą. Cosik nie najlepszy mam humorek dzis, wydaje mi sie ze moje kochanie zbyt intensywnie mysli o tym wszystkim( alboi nie- nie daj Boze) i małomówny jest. A ja jak zwykle sie martwie ze wyskoczyłam jak filip z konopi z ta dzidzią, chociaz juz jestesmy razem 5 lat. Boje sie ze mi powie ze jeszcze nie teraz, a ja czuje ze juz. Moze przesadzam co do niego, jakis małomowny sie zrobił, albo to zmeczenie? A moze ja tylko wydziwiam, uczulona juz jestem na tym punkcie Wszystkim które sie dzis martwią mowie głowa do góry, a Zabka niepotrzebnie zrobiłas sobie test, w piatek na pewno beda dwie grube krechy:):)i nie martwic sie> Oczywiscie u Kasi i Agi to samo, trzymam kciuki za wszystkie i chce widziec rozesmiane buzki o takie:D:D:D wpadłam na chwileczke bo lece na miasto ale jeszcze sie pojawie:) z lepszym humorkiem:) Pozdrowionka dla wszystkich:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko!! Natychmiast przestań sie dołować. Uśmiechnij się . Nie rób takiej miny, no usteczka do góry, o tak już lepiej!! Łatwo mi to pisać, ale wiesz, że staram się też 1,5 roku . Trochę się nastawiam na tem miesiąc, ale ciągle się boję, że nawet jak się uda to znowu stracę maleństwo. Ale staram się nie martwić za bardzo na przyszłość. Jeszcze nie wszystko stracone, to są tylko przypuszczenia Twojej gin. A miałaś badane hormony? Może tam jest przyczyna, jeśli estrogenu jest za mało to śluz jest właśnie nieciekawy. Mój też nie jest moim zdaniem w porządku ( nie jest rozciągliwy i podobny do białka ) i jeśli @ teraz przyjdzie to właśnie będę robiła badanie estrogenu i jeszcze jakiegoś innego hormonu. Malinko ja wierzę, że będziemy mamuśkami!!!. W końcu umówiłyśmy się na spacer z wóźkami w trójmieście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, pracowity dzień miałam. Ale teraz jeszcze tylko pół godzinki i lecę do mojego męża - dziś drugi dzień cieszymy się naszą kruszynką, która teraz ma pewnie kilka milimetrów. Chwilami jak tak zacznę rozmyślać, to wydaje mi się, że wciąż to do mnie nie dociera... jejku, to takie niesamowite! Buziaczki dla wszyskich Mamus, także tych które jeszcze czekają ne ten piękny dzień. Wierzę, że wszystko będzie ok, musi być ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja bym Wam chciała pomóc ... ale mogę tylko powiedzieć, że - jak to mówią - na każdego przyjdzie pora! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mialam tyle nadrabiania w czytaniu ze ledwie sie teraz lapie-w kazdym razie-gratulacje dla swiezo upieczonych przyszlych mam!! dla starajacyhc sie 🌻 i zyczenia cierpliwosci! zobaczycie po kolei bedziecie wpisywaly sie w tabelke! zycze Wam tego z calego serca! U mnie w zasadzie nic nowego, oprocz klopotow ze spaniem (maluszek kopie miedzy 2 a 5 nad ranem -mam wrazenie ze przez cale 3 godziny nie zasypia), czasem jest bardzo ruchliwy, czasem spokojny-wystarczy ze zjem cos slodkiem i wtedy sie zaczyna szalenstwo;) Mateczko, ciesze sie, ze jestem pod tak wysmienita opieka! Trzymajcie sie z Karolkiem cieplo! Katarinko, zajrzyj czasem na topik dla mam marcowych, jest tam niewiele kobiet jednak na bierzaco mozemy sobie poradzic bo jestesmy na tym samym etapie! Jak postepy zakupowe?? Lusiu! nie martw sie ze Emilka jest malenka-sama pisalas kiedys ze jestes drobna i ze Twoj maz tez, wiec Wasza coreczka po Was dziedziczy swoje drobne cialko! Napewno jest wszystko w porzadku-daje ci przeciesz o tym znac kilkanascie razy w ciagu dnia i nocy . Claptola!1102! pozdrowionka da Was!! Ktoras z dziewczyn pytala o bol brzuszka na poczatku ciazy-otoz ja mialam dosc mocne bole brzucha, moj lekarz tez potwierdzil slowa Lusi, ze to nie jest nic niepokojacego, poki nie masz plamien bol brzuszka oznacza przygotowanie do wszystkiego co bedzie pozniej-czyli rozciaga sie macica itd. bo dzidzius rosnie z zatrwazajacym tempie! Pozdrawiam Was dziewczyny!! milego dnia i przytulan!!pa Sama jestem pod wrazeniem-czas biegnie tak szybko, u mnie to juz polowa 23 tygodnia....zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! mialam tyle nadrabiania w czytaniu ze ledwie sie teraz lapie-w kazdym razie-gratulacje dla swiezo upieczonych przyszlych mam!! dla starajacyhc sie 🌻 i zyczenia cierpliwosci! zobaczycie po kolei bedziecie wpisywaly sie w tabelke! zycze Wam tego z calego serca! U mnie w zasadzie nic nowego, oprocz klopotow ze spaniem (maluszek kopie miedzy 2 a 5 nad ranem -mam wrazenie ze przez cale 3 godziny nie zasypia), czasem jest bardzo ruchliwy, czasem spokojny-wystarczy ze zjem cos slodkiem i wtedy sie zaczyna szalenstwo;) Mateczko, ciesze sie, ze jestem pod tak wysmienita opieka! Trzymajcie sie z Karolkiem cieplo! Katarinko, zajrzyj czasem na topik dla mam marcowych, jest tam niewiele kobiet jednak na bierzaco mozemy sobie poradzic bo jestesmy na tym samym etapie! Jak postepy zakupowe?? Lusiu! nie martw sie ze Emilka jest malenka-sama pisalas kiedys ze jestes drobna i ze Twoj maz tez, wiec Wasza coreczka po Was dziedziczy swoje drobne cialko! Napewno jest wszystko w porzadku-daje ci przeciesz o tym znac kilkanascie razy w ciagu dnia i nocy . Claptola!1102! pozdrowionka da Was!! Ktoras z dziewczyn pytala o bol brzuszka na poczatku ciazy-otoz ja mialam dosc mocne bole brzucha, moj lekarz tez potwierdzil slowa Lusi, ze to nie jest nic niepokojacego, poki nie masz plamien bol brzuszka oznacza przygotowanie do wszystkiego co bedzie pozniej-czyli rozciaga sie macica itd. bo dzidzius rosnie z zatrwazajacym tempie! Pozdrawiam Was dziewczyny!! milego dnia i przytulan!!pa Sama jestem pod wrazeniem-czas biegnie tak szybko, u mnie to juz polowa 23 tygodnia....zlecialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia19
witam ! tiamka gratuluje. My wlasnie z narzeczonym postanowilismy odstawic pigulki ibedziemy sie starac o malenstwo! przeraza mnie tylko okres jaki musze odczekac po pigulkach... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×