Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Kasiu troszkę chce mi się spać no i pić bardziej niż zawsze i to wszystko:-) Czasem się zastanawiam czy ten dzidzuś napewno tam jest!:-) No ale to chyba dobrze że dziecinka mnie oszczędza:-) A jak tam starania Kasiu???? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi to niedużo tych objawów :) u mnie starania całkiem nieźle :) ciekawe co z nich wyjdzie , jeszcze troche i się przekonamy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 28 tydzień..Warszawa....1 Luty...........10............Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi...........Dębica....24 marzec........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........3..............?.........91 cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......1..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.......córcia.........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?...... .....?..............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam was dziewczynki Humorki widze dobre:), ale najlepszy ma MałaCzarna ktorej sie nie dziwie i bardzo GRATULUJE!!!!:):), ciesze sie bardzo. Jak ja wam zazdroszcze. Kasiu przez ten artykul chyba sie zmartwiłas bardziej, ale skoro twój gin powiedział ze wszystko ok. to po co sie martwic, głowa do góry;) Witam Marcelinke i Efke:):) Efka napewno goszcząc na tym topiku szczybciutko staniesz sie mama i humorek ci sie poprawi, wystarczy spojzec co tu sie dzieje, same radosne fluidki:) Wszystkie starające trzymam za was kciuki:)!! Ja niestety nie skorzystam z długiego weekendu bo moj gin kazał sie wstrzymać 6 DNI!!!!!!!!:(:(, straszne Zato wczoraj sobie z moim kochaniem zabalowalismy i dzis czuje sie nie najlepiej:(( hyba sie zatrułam hahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no, czasami ranny ptaszek. Ale staramy sie co dwa dni, wiec wczoraj szybko zasnęłam a moje kochanie grało na komputerze-dzieciaczek mój:)Ale za to dzisiaj na pewno nie pojde wczesnie spac-hihihi. Staramy sie dalej. Zobaczymy może jak bedziemy sie strac cały cykl co drugi dzien to się uda. Tak jeszcze nie próbowaliśmy.... ...niech się spełni cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 no myśle że skoro lekarz tak powiedział to faktycznie nie powinnam się przejmować :) Malinko to dobra taktyka :) ten co drugi dzień....trzymam kciuki za wszytkie ale za Ciebie najbardziej :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka na pewno sie uda :) trzymam za to kciuki. Wczoraj wyczytalam ze mierzenie temperatury to zły pomysł bo skok temperatury moze byc juz nawet po owulacji i dlaego na przytulanko juz jest za pozno, dlatego jak kobiety daja sobie spokój i przytulaja sie spontanicznie to zachodza w ciąże :D Bardzo mocno trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka na pewno sie uda :) trzymam za to kciuki. Wczoraj wyczytalam ze mierzenie temperatury to zły pomysł bo skok temperatury moze byc juz nawet po owulacji i dlaego na przytulanko juz jest za pozno, dlatego jak kobiety daja sobie spokój i przytulaja sie spontanicznie to zachodza w ciąże :D Bardzo mocno trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobitki:) Jak już pisałam 5.XII mam dostać@, a 6.XII mam urodzinki mam nadzieję, że nie dostanę i zrobię sobie prezent:):):):):):):) w postaci dwóch kreseczek.MMyyy ale się rozmarzyłam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz samam nie wiem jak to jest z tym mierzeniem temp. W głowie sie od tego kreci. Ja na razie nie mierze, nie chce sie stresowac dodatkowo...lepiej zrobic to na luziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO widzisz Malinko, ja mam podobnie...pod koniec miesiąca czeka mnie @, którego nie chce...jak będą dwie kreseczki to mam super prezent na urodzinki :) jakie to by było piękne Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będziemy sobie składać na wzajem życzenia urodzinowe i mam nadzieję...ciązowe. A najlepsze jest to, że ja też jestem Kasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinka
witam drogie panie :) widzę, żę humor dopisuje. to dobrze, bo pogoda troche dołująca (przynajmniej u nas). dzieciątku też się nie podoba i całkiem wyraźnie i boleśnie daje to do zrozumienia. już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła przytulić tego małego szkraba... !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiatura
czesc Milena haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumba z turku
jak szczurze Ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawiatura
droga katakumbo a czy Ty chcialabys miec juz dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakumba z turku
do klawiaturki - no ale chyba Ty jeszcze nie myslisz o tym? ja mam ponad setke :) i nie moge ich zniesc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazyłam, no i Kasiu mam nadzieje ze dostaniesz ten upragniony prezent na urodzinki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja taki prezencik wolałabym sostac na imieninki ktore so w styczniu, bo do urodzin to ja nie wytrzymam a są w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i mam nadzieje do tego czasu rozwiac watpliwosci mojemu kochanie, choć juz lody zaczynają powoli topnąc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też moge i na imieninki...25 listopada są :) a Tobie do stycznia niedaleko :) rozwiejesz jego wątpliwości, zobazysz :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! jeszcze nie umiem sie oswoić z ta myślą za bardzo, o dzidzi..jakos do mnie nie dociera, bo w sumie objawów żadnych, typu zachcianki, czy coś tam. Domi, troche mnie tez boli brzuszek iczasem sie tym martwię, ale w sumie, dzieją sie wielkie zmiany w nas, więc chyba ma prawo trochę poboleć, co? A jak doświadczenia innym mamuś w tym względzie? Ja jestem ze Sląska, zatem zapraszam na spacerek! We wtorek ide do gina to powiem więcej! Buziaki!!! Fasolkowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem bardzo ciekawa???? I oczywiście opowiadaj namo swoich ciążowych objawach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×