Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Jagodka
Ja tez za godzinke wychodze i mam nadzieje, ze zly humor mi przejdzie. Kiedys nie przeszkadzalo mi, ze spotykam kobiety w ciazy czy z dziecmi. Po prostu uwielbiam dzieci, fajnie bylo popatrzec na brzuchate kolezanki i wszystko bylo ok. Zmienilo sie dopiero wtedy, kiedy podjelismy dezycje, ze tez bedziemy starali sie o malenstwo. Wczesniej istaniala u mnie blokada - dzieci sa kochane, ale jeszcze nie nasza kolej, zeby je miec. A teraz, kiedy sie chcemy.... Chociaz wiem, ze dopiero drugi cykl staran, ze wszystko przed nami, jakas mnie dzisiaj chandra dopadla. Ale jak to pisze, to jest mi troche juz lepiej. Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie jednak nie jest sprawiedliwe...tak sobie siedzę w domku i myśle nad Waszymi dzisiejszymi wpisami...naprawdę strasznie trzeba się namęczyć żeby zdobyć coś w życiu....i tu nie chodzi o pieniadze, wiedze...to jest coś ważniejszego....cud nad cuda ...malutką dziecinkę.... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jagódko. Powiem to Tobie i Malince jeszcze raz. Macie natychmiast się uśmięchnąć!!!!!! I nie zgadzam się , że limit się wyczerpał na listopad. Do końca jeszcze 2 tygodnie i wszystko się może zdarzyć. Też łapię czasami doły - ale próbuję je od siebie odpędzić. Dziewczyny jesteśmy za bardzo wartościowe , żeby nas pokarać brakiem dziecka. Wierzę , że w końcu się doczekamy tego cudu. Pozdrawiam Was serdecznie i ....................... ........... UŚMIECHNIJCIE SIĘ!!!!!!!! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
nie wiem, czy słyszałyście o dodatkowym cyklu płodnym u kobiety w zależności od książyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodka
Dzieki, Kasiu i Asiu za pocieszenie. Zaraz wychodze i mam nadzieje, ze jak wroce, to bede miala lepszy humor... Kasiu - wlasnie o to mi chodzi. Nie chce pieniedzy, dobr materialnych, tylko cos, co teoretycznie nie powinno zalezec od niczego. Czy tak duzo chcemy, my - starajace sie??? Pieniadze raz sa, raz ich nie ma. A taka malutka kruszynka... Ciezka sprawa, ale juz zmykam. Zycze Wam milego wieczorku. U mnie nawet nie jest jeszcze 12 ;) wiec mam duzo czasu, zeby do wieczora sie rozweselic:) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
ten dodatkowy cykl nazywa się cyklem Jonasa, jest on u każdej kobiety i zależy od daty i godziny urodzenia danej kobiety. jak was to interesuje to Wam jeszcze o tym napiszę, a teraz zmykam na małą imprezkę!! ...duży uśmiech dla kandydatek na wspaniałe mamusie :-D :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
do Tulipana Dziękuję bardzo za podanie stony o bezpłoności. Czytałam wyznania już obecnych matek, które starały się cztery lata. Piszą tam żeby pocieszyć kobiety , które obecnie się starają o maleństwa.Po przeczytaniu szczególnie jednego artykułu łzy mi się same cisły.To wszystko dało mi dużo nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka25
do tu Kasia Dziękuję za zwrócenie na mnie uwagi. Czytając Twoje komentarze widać , że jesteś wesołą osobą. Lubisz wszystkich pocieszać i dawać nadzieję. Bardzo lubię takie osoby. Będę trzymać kciuki za Twojego przyszłego maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wróciłam właśnie i mam dobre wieści-norma na 4-5 tydzień to 2560 mIU a mi wyszło 2099 mIU więc nie jest źle:-)Zwłaszcza że ostatni okres miałam 12 października więc teraz chyba jest początek piątego tygodnia mojej ciąży!Tak się pocieszam!!! Ale mam już lepszy nastrój! Bozina robił gin wczoraj USG dopochwowo ale wydaje mi się że u mnie to jeszcze za wcześnie żeby było widać dzidzię! Wszystkie starające się bardzo mocno trzymam za was kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szczególnie za Malinka79 bo miała dzisiaj zły nastrój i za tu Kasia bo ona zawsze jest kochana:-) Wszystkim wam życzę dwóch kreseczek z całego serca i całusy od mojej fasoleczki przesyłam!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala
Dziewczyny, jak nazywa się ten wyciąg z wiesiołka i ile kosztuje? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Jestem już po wizycie, no i uczucia mieszane, ale ku tym pozytywniejszym! A mianowicie, rzeczywiście, fasolki jeszcze lekarz nie mógł dostrzec, ale za to endometrium jak najbardziej ma wygląd ciążowy, a zatem, mam przyjść za 1,5 tygodnia. Mam jutro zrobić badania, więc spokojnie! Jedynie, musze leżec teraz jak anjwięcej, co ma też i dobre strony, bo będę tutaj zaglądać częściej!!! Domi, idziemy łeb w łeb! Wszystko sie nam ułoży! Zobaczysz! Aska, Jagodka, Kasia, Malinka- nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo chcę, żeby wam się udało!!! Zoabczycie! Kiedyś wymienimy się zdjęciami!!! Czekam!!! Wszystkie nasze dzieci mają urodzić się w 2005 roku!! Ładny rok, prawda? Buziaki dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina - ja nigdy nie słyszałam o czymś takim...czy to znaczy że można mieć dwie owulacje w ciągu jednego cyklu?? Napisz więcej, mnie ciekawi :) Jagódko ja również mam nadzieje że humor Ci się poprawi :) anielka25 miło mi że tak uważasz...ja po prostu od jakiegoś czasu jestem na tym wątku i dość mocno zrzyłam się z Wami... każda z Nas ma podobne problemy i takie rozmowy pocieszają bardzo.... nie zdawałam sobie nawet ztego sprawy...kiedy przychodzę do pracy i odpalam komputer, Wy jestescie pierwsze....czytam nowe wypowiedzi i humor mi wraca jak słysze dobe nowiny.... nie chce mojemu kochanemu gadać ciągle o tym, a ten Nasz watek jest taki super, Wy jestescie super....można szczerze zawsze tu pogadac.. no i zawsze sie cieszę jak przybywa kolejna nowa starająca sie :) co do wesolości to róznie tu u mnie bywa, ale jak tu siedze i czytam to zazwyczaj się uśmiecham ..do Was :) dzięki za kciuki :) Domi24 - ciesze się z wyników :) i z dobrego humoru :) dziękuje za ciepłe słowa :) tak mi sę ciepło na sersu zrobiło :) MałaCzarna - a wdzisz co Ci mówiłam :) leż i odpoczywaj w takim razie :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna cieszę się że już masz jaśniejszą sytuację! A brzuszek Cię boli? bo mnie tak i biorę No-spę i troszkę się martwię czy ona nie szkodzi dzidzi, ale w sumie gdyby miała szkodzić to lekarzby nie zalecił brać prawda?:-( Miłej nocki dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna cieszę się że już masz jaśniejszą sytuację! A brzuszek Cię boli? bo mnie tak i biorę No-spę i troszkę się martwię czy ona nie szkodzi dzidzi, ale w sumie gdyby miała szkodzić to lekarzby nie zalecił brać prawda?:-( Miłej nocki dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym była tu sama .....tak sobie leżę i sie zastanawiam czy juz fasoleczka jest jzu w brzuszku Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Postanowiłam się poruszać i poszłam na siłownię! ale zły nastrój i czarne myśli mnie nie opuszczają. Kurcze mam złe przeczucia :-( A dziś kuje mnie ten prawy jajnik (ten który powinien w tym cyklu), ale to przecież 16 dc, a śluz płodny miałam 14 dc. A poza tym teraz mam biały gęsty śluz...może się jakąś bakterią zaraziłam?! już nic nie wiem Dzis mój mąż mi powiedział żebym wyluzowała - łatwo mu mówić. Kurcze, mam już 28 lat - to ostatni dzwonek na pierwsze dziecko! a poza tym jestem ogromnie niecierpliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
do tu kasia! odnośnie cyklu Jonasa: mój tata interesuje się astrologią, a przy okazji moich problemów gdy natknął się na ten cykl Jonasa, to specjalnie ściągnął i kupił program komputerowy, który go oblicza - jest to dodatkowy cykl, który czasem pokrywa się z tym normalnym kalendarzykowym, a czasem nie, cykl płodny może wypaść nawet w czasie okresu. wszystko jest zależne od tego w jakim położneniu był księżyc w momencie twoich urodzin, teraz raz w miesiącu jest w tym samym miejscu i to wtedy dzieje się ten cud. aby to obliczyć tylko musiałabyś mi podać datę, dokładną godzinę i miejsce urodzenia - a ja wpiszę te dane i podam ci datę i godzinę momentu płodnego i na cały rok. może niektórzy nie wierzą w takie "czary", ale właściwie co nam szkodzi spróbować. często słyszę przypadki, że dziewczyna nie wie kiedy zaszła w ciążę,że to niemożliwe bo wtedy nie było dni płodnych - wydaje mi się, że natura to jednak tak stworzyła, żeby człowiek nie wszystko mógł do końca zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
malinko 79 nie wiem czy konsultowałaś się jeszcze u innego gina? my staraliśmy się 4 latka o dzidzi (i cud się zdarzył!!! więc poczekaj na ciebie też przyjdzie pora), przeszliśmy kilku lekarzy, ale dopiero w fachową "obslugą" spotkałam się w przychodni kliniki leczenia niepłdności w Bytomiu, wiem, że są jeszcze 3 takie kliniki w Polsce, więc może warto poszukać? często się słyszy, że jeżeli kobieta bardzo chce zajść w ciążę to nie umie - ja też byłam takim przypadkiem, dopiero jak sie okazało, że z wynikami mojego męża nie ma za bardzo szans - to zaraz zaszłam i co ciekawe mierzyłam temperaturę i wykres wskazywał na cykl niepłodny - był to pierwszy cykl, gdzie spokojnie oczekiwałam @, nie myślałam o fasolce zaraz po każdym stosunku, ale jak to zrobić znowu????? chcę drugą dzidzię i znowu zaczyna się moja opsesja, nie wiecie jak o tym nie myśleć i się wyluzować?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Do domi 24!! skarbie, ty nie masz się co pocieszać tylko CIESZYĆ!!!!! będziesz mamusią, a więc powinnaś mieć same przyjemne myśli, gdyż maleństwo je czuje!! ciesz się razem z maluszkiem!! Zyczę Ci dużo zdrówka i samej radości!!! 🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Cieszę sie, że u Domi i MałejCzarnej wszytsko OK. Oby tak dalej :D Estella - ja chyba tez nie miałam wczoraj \"dobrego\" dnia z mężem - źle się czuł a jak tak bardzo chciałam przytulanko, że chyba powiedziałam o parę słów za dużo i .... Ale dzisiaj już jest chyba lepiej :-) Pozdrownienia dla Kasi, Boziny, Malinki,Tiamki, Agusi, Aśki i dla wszystkich które niechcący nie wymieniłam :D :D :D :D Dzisiaj niestety idę już do pracy - poczytam Was sobie dopiero wieczorem... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie......... Pozdraiwiam serdecznie nowe mamusie- wszystko bedzie dobrze........Listopad to piękny miesiac i sie jeszcze nie skonczył!! Więc czekam na nastepne dobre wiadomosci....... Wczoraj byłam na zakupach z mężem, okazało sie ze wybór wózków i łóżeczek jest tak ogromny ze.........w koncu nie kupiłam nic. NIe mogłam sie zdecydowac. NIe mniej jednak wózek jest juz prawie wybrany- pomaranczowy, wersja mocno wyposazona nawet dokładnie nie wiem w co- cena tez przystępna- 850 zł. Chyba sie na niego zdecyduję. Ale mąż mi sie wczoraj rozchorował, więc zakupy sie skonczyły na dwóch sklepach i do lekarza. Emilka coraz bardziej daje mi popalic- wierci sie okropnie, czasem to az boli. Wczoraj to chciała wyskoczyc z brzuszka!!! Niesamowite. Tylko coraz ciężej jest mo chodzic i dzwigac brzusio przed sobą!! :)) Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zycze miełgo dnia:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
chyba jakaś zaraza na mężów padła :-( wszyscy chorzy :-( mój też ledwo zipie :-( nie miał się keidy rozchowować, tylko teraz! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Mam nadzieję, że pomożecie mi dzisiaj przetrwać. W pracy zdenerwowali mnie od samego rana, teraz mam łzy w oczach z nerwów, w dodatku boli mnie brzuch i jest mi zimno. Chciałabym być w domku. Pociesza mnie tylko to że jesteście! A propos zakupów, to ja wczoraj omal nie skusiłam się na takie śliczniutkie malusie skarpeteczki! Ale to chyba jeszcze za wcześnie. Nie mogą mi one jednak wyjść z głowy, więc kto wie czy ich dzisiaj nie kupię! Takie słodziutkie!~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ciekawa sprawa z tym cyklem księżycowym. Bozina - moja data ur. to 07.05.1974r. - mogłabyś zerknąć? Będę wdzięczna. Malinko - Bozina ma rację - jeden lekarz to nie wszystko. Jak Twoje wczorajsze badania? Odezwij się do nas. Trzymamy za Ciebie kciuki. Pozdrawiam wszystkie \" brzuchatki\" i starające się kobietki. Dziewczyny nasz dzień też nastąpi, też poczujemy kuksańce w żebra. ja w to wierzę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Estella! A podobno to kobiety mają wymówkę, że źle się czują albo głowa je boli - hi hi hi Żartowałam oczywiście - trzeba o naszych mężczyzn dbać i nie za bardzo ich stresować bo wtedy może coś nie zadziałać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka- jezeli mogę Ci doradzić to nie rób jeszcze zakupów. A co do pracy - nie mogą Cię zwolnić nawet w początkowej ciązy - jak wkurzają to idź na zwolnienie. Nic nie mogą Ci zrobić. Po cholerę masz się denerwować - szef nie jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie kochanienkie:) Dzisiaj mam lepszy humorek:) Lusiu ja sie tobie nie dziwie ze nic nie wybrałas, tera jest tyle rozmaitosci dla dzdzi ze to o zawrot głowy przyprawia. Witam AgeJ I wszystkie kobietki ktore tu niebawem zajzą:) Bozina ja bym była chetna na taki \"experymencik\", tylko musze sie zapytac o dokładna godzine narodzin, ale to popołudniu Wczoraj pisałam ze mi cos nie gra w zachowaniu mojego kochanie, i jak zwykle sie myliłam, dlatego mam dobry humorek:D Przesyłam wam pozytywne fluidki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam tiamka GRATULACJE 🌻 🌻 NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 29 tydzień..Warszawa....1 Luty...........11,5..........Zuzia......90 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....CÓRECZKE.................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał........93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......9...........Córcia.......86 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......3..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......4..............?..........90 cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......12..........Emilia........96 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina............?...............?..............?...............?...........?...... Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.........?...... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?...... .....?.............?...............?..............?..............?...........?......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie przecieznerwy nie sa wskazane Tobie Bozina moje urodzinki: 29.05.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka! Idź do lekarza, bierz zwolnienie i nie denerwuj się pracą. Posiedzisz w domku, odpoczniesz i nie będziesz denerwowała swojego maleństwa :D Tylko, że wtedy nie popiszesz sobie z nami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×