Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość LOLANKA
Weżcie się wreszcie za jakąś konkretną robotę, a nie ciągle użalacie sie nad sobą, żałosne serio. Jeśli będziecie miały zajść w ciążę to zajdziecie. Nigdy nie ma nic na zawołanie. Napędzacie sie w chore klimaty. Niby dorosłe a naiwne jak dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
i znowu jakaś "przyjemniaczka" wpadała na ten topik :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej nie zawracac sobie nia głowy Zapomniałam dodac ze kupiłam dzis folik i bede go łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella nie przejmuj sie! My mamy swoje sprawy na glowie i nie bedziemy sie taka przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella jak Ty coś powiesz to aż się miło na sercu robi :) tulipan dobre podejście :) może i ja bym się jednak przyłączyła :) olejcie dziewczyny LOLANKAE...szkoda gadać Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLANKA
Najlepiej zawracajcie dalej sobie głowe tym,że nie macie dwóch kresek na teście co miesiąc. Wasze organizmy są zmęczone tym waszym udręczaniem sie i dlatego macie problemy z płodnością. Same jesteście sobie winne. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie zajdziecie w ciążę i bedziecie dalej biadolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
estelko i agusiu 23 pamiętam o Was i wyliczę wam ten cykl, tylko wieczorkiem, bo moja mała dzidzia już wstała i jest zbyt absorbująca, a jak siadam przed komputerem to siada zaraz na kolanach i wyczynia cuda - przyciska co się da i ile się da (moje maleństwo to Tomuś ma 1 i 7, 5 mies. oczekiwane przez 4 lata!!) do zobaczenia wieczorkiem, wszystkim powodzenia i uśmiechu!! 🌼 ❤️ 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - faktycznie u Ciebie ten poziom nie jest dobry ( zresztą jak u mnie) . Ja w tą sobotę byłam u endokrynologa i dostałam tabletki na obnizenie prolaktyny. A starać mam się dalej. Tak więc nie przejmuj się tym zbytnio. DO LOLANKA!! Może i jesteśmy żałosne serio, ale nie takie jak ty. To są nasze sprawy i nie ty nam będziesz mówić co mamy robić. My się na topiki, które nas nie interesują i nie dotyczą nie pchamy. A tak z ciekawości, czy masz już dzieci, a jeśli nie - czy planujesz je kiedyś mieć? Bo u nas w tym momencie odezwał się instynkt macierzyński i to jest dla nas w tym momencie nr 1. Nie interesuje mnie to jakie są twoje priorytety i bardzo cię proszę nie zabieraj głosu tam gdzie go nie chcą. ps. a tak na boczku jak się wpisać w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - faktycznie u Ciebie ten poziom nie jest dobry ( zresztą jak u mnie) . Ja w tą sobotę byłam u endokrynologa i dostałam tabletki na obnizenie prolaktyny. A starać mam się dalej. Tak więc nie przejmuj się tym zbytnio. DO LOLANKA!! Może i jesteśmy żałosne serio, ale nie takie jak ty. To są nasze sprawy i nie ty nam będziesz mówić co mamy robić. My się na topiki, które nas nie interesują i nie dotyczą nie pchamy. A tak z ciekawości, czy masz już dzieci, a jeśli nie - czy planujesz je kiedyś mieć? Bo u nas w tym momencie odezwał się instynkt macierzyński i to jest dla nas w tym momencie nr 1. Nie interesuje mnie to jakie są twoje priorytety i bardzo cię proszę nie zabieraj głosu tam gdzie go nie chcą. ps. a tak na boczku jak się wpisać w tabelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzięki i buziaczek dla Twojej cudnej Dzidzi :-) ciekawi mnie jak wyjdą te wyliczenia, czy już po owulacji czy moze jest teraz...czekam cierpliwie do wieczora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzięki i buziaczek dla Twojej cudnej Dzidzi :-) ciekawi mnie jak wyjdą te wyliczenia, czy już po owulacji czy moze jest teraz...czekam cierpliwie do wieczora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dzięki i buziaczek dla Twojej cudnej Dzidzi :-) ciekawi mnie jak wyjdą te wyliczenia, czy już po owulacji czy moze jest teraz...czekam cierpliwie do wieczora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się czuję po całym takim okropnym dniu w pracy... To pewnie nie dobrze dla dziecka, ale co ja mam na to poradzić? Teraz już idę do domku, ale jutro powtórka z rozrywki i na dodatek muszę jutro zostać po godzinach. Czy tak powinna mieć kobieta w ciąży? Za to w piątek biorę wolne i będę robić badania, wyniki itd. Strasznie się wszystkim martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Aśka 74 podaj "cyferki" to Cię dopiszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska dzieki, pocieszyłas mnie i najwazniejsze ze tabletki na obnizenie prolaktyny nie beda stac na przeszkodzie staraniom, ufff:) troche mi ulzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska dzieki, pocieszyłas mnie i najwazniejsze ze tabletki na obnizenie prolaktyny nie beda stac na przeszkodzie staraniom, ufff:) troche mi ulzyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01-11....... 28...................... 28-11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. do aska74 przekopiuj ja czyli: zaznacz najpierw, potem prawym przyciskiem myszki zrob" kopuj", otworz sobie "odpowiedz na ten temat" i tam tez prawym przyciskiem tyko teraz wybierz "wklej" powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - podaje cyferki 1 dc - 31.10 dł. cyklu 28-34 dzień testu 05.12 Malinko - właśnie zauważyłam , że idziemy łeb w łeb. Może uda nam się razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ktora ja:P, jakos popsuł mi sie nastrój:( Kasiu i dodaj ze pierwsza z tabelki z fasoleczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiamka - idź na zwolnienie, naprawdę nic nie mogą ci zrobić. A jeżeli już musisz iśc do pracy to wyluzuj - pamiętaj o tym, że w każdej chwili mozesz isć na zwolnienie a oni się wtedy będą musieli martwić. Właśnie się zastanawiałam co się stało z założycielką tego forum- Ingą. Czy zaszła w ciąże i co się z nią dzieje. Ingaa- może się odezwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA STARAJĄCYCH SIĘ
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01.11....... 28...................... 28.11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. Aśka74......31.10......28-34....................05.12................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tiamka - nie męcz się tak w pracy i idź na chorobowe. stres może zaszkodzić i tobi ei twojemu maleństwu - ni ema sensu tak się poświęcać dla firmy :) pamiętaj - pracodawca nie może wypowiedziec ci umowy o pracę, jeśli jesteś w ciąży ( i jeśli oczywiście pracujesz na umowę o pracę) tylko musiałabyś przynieść zaświadczenie od gina do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia chetnie tylko ja ostatni okres miałam 26 wrzesnia, i własnie dlatego robiłam ten test i brałam luteine. Czekam teraz na kolejny okres i mam nadzieje go miec. Jak bedzie to chetnie sie wpisze Widzisz ja nawet do tej tabelki sie nie kwalifikuje:(:( Jest mi smutno troszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×