Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Pewnie zawsze małe ryzyko jest:D Sylwia19 i bardzo dobrze postanowiliscie, najlepiej przed skontaktowac sie z lekarrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam odstawic tabletki juz wczoraj i jak pojde do pani doktor to jej powiedziec ze odstawilam juz jakis czas tmemu, ale... ale szczerze wam powiem ze sie balam!!!! Bede spokojniejsza o moja jeszcze nie splodzona dzidzie jak od samego poczatku bede w kontakcie z lekarzem! moj lekarz od depresji chcial mi przepisac folik... Ale powiedzial zebym mu przypomniala w styczniu jak pojde to mi go da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj odbieram wyniki testu, ale do gin ide za 2 tygodnie bo musze poczekac na okres po luteinie, boje sie ze go nie dostane:( i wtedy nici ze staranek, kurcze zaraz zoładek rozboli mnie z nerwów. Kurde mam nadzieje ze ze mnie ciezki przypadek nie jest, na szczescie moje kochanie pociesza mnie jak moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BI
Cześć To fajnie być mamą. Przekonałam się dopiero przy drugim dziecku. I bardzo żałuję że zdecydowałam się na no=ie dopiero po 10 latach małżeństwa. Drugie dzieco jest cudowne.A może dlatego tak sądzę że piersze praktycznie wychowywła mija mama. I było baaarrddzzoo wredne..... A drugie aniołek.Nie wierzyłam koleżankom że drugie może być spokojne i do tej pory nie wierzę ......... ale pozwala mi robić wszysko na co mam ochotę......... p-rzesypia całe noce bez jedzenia ma 4 miesiące.........jest cudowny ..........a może to ja sie zestarzałam i mam inne podejście do maluszków. Być mamą to jest super........... nawet jeśli macie nie przespanane noce. Za ten jeden uśmiech maluszka oddałabym wszystko. Może trudno wam w to uwierzyć ale .........kiedyś sama nie wierzyłam że drugi bobasek może dać tyle radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia23 wszystko bedzie dobrze!!! badz dobrej mysli! Pamietaj ze jestesmy z Toba! A kiedy dokladnie idziesz do gina?? Ja yez sie wybieram za jakies 2 tyg.. ale wczesniej musze zrobic badania - proby watrobowe bo cos nie tak mi wyszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jesli nie skonczyłas jeszcze opakowanie to lepiej bedzie jak je skonczysz i dopiero wtedy zaczniecie Fakt ze lekarzmowia aby odczekac aby cykl wrócił do normalnosci, ale to nie jest reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BI
Cześć To fajnie być mamą. Przekonałam się dopiero przy drugim dziecku. I bardzo żałuję że zdecydowałam się na no=ie dopiero po 10 latach małżeństwa. Drugie dzieco jest cudowne.A może dlatego tak sądzę że piersze praktycznie wychowywła mija mama. I było baaarrddzzoo wredne..... A drugie aniołek.Nie wierzyłam koleżankom że drugie może być spokojne i do tej pory nie wierzę ......... ale pozwala mi robić wszysko na co mam ochotę......... p-rzesypia całe noce bez jedzenia ma 4 miesiące.........jest cudowny ..........a może to ja sie zestarzałam i mam inne podejście do maluszków. Być mamą to jest super........... nawet jeśli macie nie przespanane noce. Za ten jeden uśmiech maluszka oddałabym wszystko. Może trudno wam w to uwierzyć ale .........kiedyś sama nie wierzyłam że drugi bobasek może dać tyle radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bi ja też chce mieć dzidziusia, kochać je, przytulac, trszczyć się, ale jeszcze mi sie nie udało :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja (my) zrobimy wszystko zeby tylko nasza dzidzia, nasz najwiekrzy skarb byl zdrowy!!! Dlatego chocbym miala czekac nawet te pol roku po odstawieniu tabletek to poczekam choc to dla mnie cala wiecznosc, bo nie chce (jakby cos bylo nie tak) zyc potem z mysla ze moglismy jeszcze poczekac czy cos tam. Wiecie o co mi chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dobre podejście Sylwia, ale tabletki bierz do końca opakowania, nie powinno się przerywać w trakcie brania Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bi
Przy drugim dzidziusi macie więcej cierplioościo...... Tylko najgorzej że po 3 miesiącach trzeba wracać do pracy .... a tak się nie chce kiedy widze uśmiech na jego małe twarzyczce........ rozpłyawam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam robione wyniki na watrobe, bo te specyfiki ja bardz obciazaja, ale u mnie było ok, co mnie dziwi bo łykałam pigulki 4 lata Dzieki za pocieszenie no i bede dobrej mysli:), ale sama juz nie wiem czego moge sie spodziewac po swoim cyklu BI to musiałas młodo urodzic te dziecko i byłas nieprzygotowana ale to nie znaczy ze mozna kochac mniej tego dzidziusia Kazda dzidzia to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez bede brala do konca!!! zostalo mi jeszcze 14 tabletek czyli 2 tygodnie! Az i tylko 2 tygodnie! Jejku az sie usmiechnelam ze tylko 2 tygodnie :D !! jestem ciekawa jak moja pani doktor zareaguje na to ze chcemy miec juz dzidzie ;) przeciez bylam u niej 2 tyg temu i nic nie mowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BI
Kasiu nie martw się. Na pewno ci sie uda. I zobaczysz wtedy że wszystkien poswięcenia ....... i inne róże rzeczy są nic nie warte w porównaniu do miłości jaką obdarzyłaś swojego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BI jak ja miałabym taki skarb w domu to tez nie chciałabym sie z nim rozstac:) ale jeszcze nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko - jesteś pod opieką lekarza, z ciałkiem zółtym jest ok- czyli diagnozy idą w najlepszym kierunku. Będziesz mamuśką - i ja jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BI ile mialas lat jak urodzilas pierwsze dziecko?? Troche mnie dziwi ze takie mialas do tego podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bi....mam nadzieje że to juz niedługo i będę najszczęśliwszą kobietą pod słońcem :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno sie zdiwi bo jakby nie bylo mam dopiero te 19 lat i jak to juz ktos tu napisal dziewczynom w tym wieku nie macierzynstwo w glowie!!!ja sie zaczynam zastanawiac czy aby napewno jestem calkiem nomalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia napewno jestes normalna maciezynstwo to nie zdziwaczenie tylko dojzałasc kobiety No w przypadku 15-16 latki to co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
Witam przyszle mamusie.Ja niedawno dowiedzialanm sie ze bede mama i strasznie sie z tego faktu ciesze.Staralismy sie 2 lata o dzidziusia po czym okazalo sie ze mam b.wysoka prolaktyne, ale po pol roku leczenia udalo sie choc trudno mi jeszcze w to uwierzyc.D latego nie ma sie co martwic nigdy na zapas.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa* - miło usłyszeć coś takiego, widać jednak jest nadzieja dla chcących być mamami :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do 15, 16 latek to mam takie samo zdanie! dzieci maja dzieci... ale nic na to nie poradzimy... cos mi internet zaczyna szwankowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Twoj internet tylko niestety znowu kafeteria jakoś strasznie zwolniła...coś koszmarnego...a juz było lepiej Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa*
Jak moja ginekolog zobaczyla moje pierwsze wyniki to stwierdzila ze sa fatalne.A ja sie prawie zalamalam.Myslalam ze bede czekac na dziecko nie wiadomo ile.Ponoc w ogole nie mialam owulacji ale udalo sie choc jeszcze biore tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to gratuluje no i troche sie wystraszyłam ze ja tez moge miec za wysoki poziom prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×