Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Bozina
cześć dziewczyny!!! postaram się wam pomóc, bo wiem, że to czekanie jest z miesiąca na miesiąc bardziej okropne i dołujące!! malinka bierz sie w garść - wiem, że to może brutalne - ale trzeba brać życie za rogi bo wtedy na coś mamy wpływ - trzeba wierzyć!! wiara czyni cuda!!! do tu Kasi!!! kasiu policzyłam ten twój cykl i życzę powodzenia! czas owulacji: 11.11 godz. 20:11 +16 h na chłopczyka (w niektórych cyklach jest takie uzupełnienie, kiedy możemy planować płeć !) 11.12 g. 08:04 +16 godzin na dziewcz. 09.01 g. 17.17 +14 h. ch. 08.02 g. 03:27 + 14 h. dz. 09.03 g. 13:18 +13 h. ch. 08.04 g. 00:23 +12 h. dz. Kasiu mam nadzieję, że nie będą ci potrzebne te wszystkie daty, ale jakby co, to wpisałam na zapas!! trzymam kciuki bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosze....czyli jesli tak to bym miała chłopczyka :) 11.11 było przytulanko :) co prawda nie o 20 tylko rano ale zważywszy na żywotność plemników.... ja chce test robić .... a tu jeszcze tyle czasu.... ale dziękuje Bozina za wyliczenia :) a co to za programik tak w ogole?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bozinko , ja też proszę o wyliczenie - 13-11-1976 godzina 24.30 dzień piątek - to moja mam musiała się stresować piatek 13-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bozinko , ja też proszę o wyliczenie - 13-11-1976 godzina 24.30 dzień piątek - to moja mam musiała się stresować piatek 13-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz wróciłam i jestem w szoku moj wynik testu to: 353.8 uIU/ml a po godzinie to 7792 uIU/ml To chyba zle wrózy i jak na złosc do tabelki esteli tez sie nie wpiszę bo ostatni okres miałam 26 wrzesnia. Kurde zaraz bede ryczec, jak zwykle cios musi byc nie tak:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozinko nie zapomnisz tez o mnie 29.05.1982 8.45 sobota dobre miasto. Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........ 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ......01-11....... 28...................... 28-11 ................ tu Kasia.....30.10.......28.......................27.11................. Malinka79.. 05.11.....29-30.....................06.12 ................ Tulipan......03.11.......28.......................03.12................. hej dziewczynki jestem caly czas w tle z Wami powodzenia i nie zalamujcie sie tak, jeszcze bedziemy nazekac, ze tak ciezko w ciazy nam:) ale juz sie nie moge doczekac:) posylam pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
TO ta prolaktyna tak Ci skoczyła? jak nie uda mi się w tym cyklu, też pójdę zrobić takie badania. W końcu, na co mam czekać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia nie lam sie! Wszystko bedzie dobrze!!! Jeszxze sie wszystko ulzy. Musisz byc dobrej mysli!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, taka jestem zmęczona jakaś... To w sumie dobrze, że lekarz zalecił mi leżenie...Lusiu,ale chciałabym być już tak \"wysoko\" jak Ty... Albo przynajmniejn mieć swiadomośc, że wszystko dobrze się ułoży, to wtedy moge chodzić z dzidzią w brzuszku cały rok! :-) Domi, mnie dalej brzuszek pobolewa, ale na szczeście żadnych plamień nie ma, więc chyba to normalne... No, dalej! Która dołącza do grona? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie to troche ale pojde do gin i ja wszystko wypytam. Z jednej strony ciesze sie ze zaczniemy starania terez bo to jeszcze podtrzymuje mnie na duchu ze moze byc dobrze, a nie zakładac ze odrazy cos nie tak i ta dzidzia bedzie nie wiadomo kiedy Ale i tak sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czy jak zrobie test po 7 dniach od poczęcia to może juz wyjsc...tak juz bym chciała wiedzieć Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo bym chciała dołączyć do grona....juz od dwóch lat bardzo chcę....:(:(:(:(:(:(:( Ps. Domi, MałaCzrna ile się starałyście? Pewnie pisałyście ale nie chce mi się wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja wiem ze juz chciałabys wiedziec, ale moze jeszcze troche poczekaj. Jak ci nie wyjdzie to tylko niepotrzebnie sie zmartwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Agusiu wiem....tylko że ja juz nie mam cierpliwosci do czekania...przynajmniej dzisiaj nie mam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia, a co to za wylamywanie się?! masz nie robić teraz żadnego testu!!!! jak wpisałaś w tabelkę?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj wiem wiem :) tak sobie gdybam :) wiem że 27 ale to jeszcze tyle dni :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia dzis czytałam artykuł zaraz ci go zacytuje Zarodek w macicy zagniezdza sie po 6-9 dniach od zapłodnienia. Wiec moze poczekaj ze 2-3 dni, dasz rade wytrzymasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
NIE NIE Kasia ma czekać do 27 listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasia, ale pociesz się, że jesteś pierwsza do testowania w naszej tabelce :-) i mam przeczucie, że Twoj test będzie pozytywny :-) I Wasze Dziewczyny też :-) tylko co do swoich kresek jakoś nie pałam optymizmem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Lece pochodzic sobie po sklepach. Musze sie zrelaksowac w tym cyklu. W poprzednim myslalam tylko o dzidzi, dwa tygodnie zamartwiania sie i czekania. To zaczynalo byc troche chore. Teraz zajmne sie roznymi innymi rzeczami.Lece na zakupy a potem sie poucze jezyka. Co ma byc to bedzie. Zarzadzam dystans :) :) :) pozdrawiam Was i znikam, caluski!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen......
dzisiaj mi sie snilo ze jestem w ciazy. Bardzo mily sen :) Chce zostac mama, ale chyba jeszcze nie czas na mnie. Moze za dwa lata (za 4 miesiace bede miec 24 lata). W kazdym razie zycze Wam wszystkim, zeby spelnily sie Wam marzenia :) Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estela to tak jest zawsze ale zobaczysz ze i u Ciebie beda dwie cudowne kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja juz nie wierze w takie sny a sniło mi sie ze sto razy ze jestem w ciązy i co? I nic:( No ale moze wam sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bozinko pamietasz o mnie? bardzo jestem ciekawa tych wyliczeń data urodzenia 13-11-1976 godzina 24.30 dzień piątek Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×