Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Gość Imolka
Witam Was sedecznie. Zaczęłam niedawno czytać tę stronę i bardzo mi się podoba. Już drugi miesiąc się staram i w poniedziałek robię test, mam mieszane uczucia .Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Witam Was sedecznie. Zaczęłam niedawno czytać tę stronę i bardzo mi się podoba. Już drugi miesiąc się staram i w poniedziałek robię test, mam mieszane uczucia .Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka witamy :) ile masz lat, skąd jestes?? wpisz się do tabeli starających się :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Jejku,ja nie mam pojęcia czy "tam w środku" mam zazwyczaj rozpulchnione czy nie, nawet jak mój gin kazał mi się badać czy moja szyjka macicy w danym dniu jest wysoko czy nisko, i czy jest otwarta czy zamknięta (objaśnił mi dokładnie co i jak) ja nie umiałam tego określić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika -No to nie jestes sama- ja też \"tego\" nie wyczuwam\" Imolka - to trzymam kciuki za twój teścik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Mam 29 lat i jestem ze Śląska. I tak dopiero teraz mnie tak wzięło na ciążę. A trochę się martwię jak to pogodzić z pracą ale jak nie teraz to potem będzie tylko gorzej. Pozdrawiam wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Mam 29 lat i jestem ze Śląska. I tak dopiero teraz mnie tak wzięło na ciążę. A trochę się martwię jak to pogodzić z pracą ale jak nie teraz to potem będzie tylko gorzej. Pozdrawiam wszystkie starające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
W okresie okołoowulacyjnym oprócz śluzu płodnego rozulchniona szyjka z szerzy ujściem występuje a następniew dnii niepłodne staje się twardsza i ma węższe ujście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka a jak na tą ciąże Twój mąż/ chłopak/ narzyczony?? też chce dzidzię?? co do pracy to napewno zmienisz zdanie jak juz będzie fasolka w brzusiu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka a jak na tą ciąże Twój mąż/ chłopak/ narzyczony?? też chce dzidzię?? co do pracy to napewno zmienisz zdanie jak juz będzie fasolka w brzusiu :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imolka - myślę, że wszystkie z nas mają podobne dylematy. Ja też nie wiem jak to będzie, ale wiem , że będzie dobrze i już nie mogę się doczekać dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Imolka...........?................?.........................?................. Imolka, wskakuj do tabelki! Skopiuj ją później wklej i w miejsce pytajników wpisz swoje dane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Mój mąż mówi że chce ale myślę że tak naprawdęnie chce tak bardzo jak ja. Za dużo mówię na ten temat ichyba ma mnie dość. Zobaczymy co będzie jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Myślę że mój mąż tak jak ja nie chce ale twierdzi że chcee. Chyba za bardzo mu truję na ten temat jest już znudzony, dlatego fajnie że znalazłam Was kochane dziewczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Twój mąż chce dziecka, tylko faceci nie mają takiej obsesji jak my i spokojniej do tego podchodzą. A my poprostu już takie jesteśmy, jak nas już wzięło to nie potrafimy o czymś innym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziewczyny chyba się dzisiaj juz nie pojwię, uciekam świętować :) Trzymajcie się cieplutko :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Coś mój komputer nie chce wysłać tej tabeli trudno . Może potem spróbuję. A Was jużnie ma tam szkoda Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Ja jestem, ja jestem! Ale zauważyłam że jak ja mam chwilkę czasu to reszta znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki. dawno się nie odzywałam, ale to tylko dlkatego że chciałam sie upewnić co do mojej ciąży. A więć na 100% jestem w ciązy możecie mi gratulować i trzymać za mnie kciuki (3 test wykazał 2 piękne kreseczki) badania krwi tez potwierdziły. teraz modle sie zeby wszystko było juz ok i zebym nie musiała przechodzic przez to co ostatnio. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu gratuluję Ci mocno :) Czy dopiero 3 test wyszedł pozytywnie?? Po jakim czasi od spodziewanego @ zrobiłaś ten test?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKA28
Loniu gratulację! 🌻 🌻 🌻 ❤️ P.S. Przepraszam ale przez co ostatnio przechodziłaś? Chyba nie doczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 28.......................NIE TESTUJĘ... tu Kasia..........30.10........28........................27.11................. Malinka79....... 05.11........29-30....................06.12 ................ Tulipan...........03.11........28........................03.12................. Aśka74...........31.10........28-34....................05.12................ słoneczko77....02.11........25........................nie testuję.......... Jagodka.........14-11........28........................nie testuję.......... AgaJ..............04.11........28-32...................nie testuje .......... Mysza29........30.10........28.........................27.11................ NIKA28..........27.10........28-34....................nie testuje........ Dioda............28.10........30-31....................nie testuje......... Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Imolka...........08.11.........23-24.............29.11 pre test............ Lonia............11.10.........60..................24.11....pozytywny 2 krechy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Myślałam że to strasznie łatwo zajść w ciążę a tu tyle trzeba czekać obiecałam sobie że jak sie teraz nie uda to nie będę się już tak podniecać . Że też nie ma testów do razu w 2-3 dobie po zapłodnieniu, a tak to trzeba czekać a jak się nie wytrzyma to tylko więcej kasy wydasz na testy bo moga być fałszywie ujemne wyniki. Ale byłoby fajnie jakbyśmy zaszły teraz przed Bożym Narodzeniem, bo inaczej to będzie nam troszkę smutno rzy kolędach i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LONIA - WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! LISTOPAD GÓRĄ!!!!!!! A 2 poprzednie testy były negatywne? Napisz coś więcej. PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Myślałam że to strasznie łatwo zajść w ciążę a tu tyle trzeba czekać obiecałam sobie że jak sie teraz nie uda to nie będę się już tak podniecać . Że też nie ma testów do razu w 2-3 dobie po zapłodnieniu, a tak to trzeba czekać a jak się nie wytrzyma to tylko więcej kasy wydasz na testy bo moga być fałszywie ujemne wyniki. Ale byłoby fajnie jakbyśmy zaszły teraz przed Bożym Narodzeniem, bo inaczej to będzie nam troszkę smutno rzy kolędach i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Myślałam że to strasznie łatwo zajść w ciążę a tu tyle trzeba czekać obiecałam sobie że jak sie teraz nie uda to nie będę się już tak podniecać . Że też nie ma testów do razu w 2-3 dobie po zapłodnieniu, a tak to trzeba czekać a jak się nie wytrzyma to tylko więcej kasy wydasz na testy bo moga być fałszywie ujemne wyniki. Ale byłoby fajnie jakbyśmy zaszły teraz przed Bożym Narodzeniem, bo inaczej to będzie nam troszkę smutno rzy kolędach i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś też odpowiadałam ludziom na pytanie , kiedy będzie dziecko , \" że zrobić dziecko to łatwo tylko później trzeba go umieć wychować\" Jak to sobie przypomnę, to płakać mi się chcę, jak ja wtedy byłam naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolka
Loniu to rewelacja !!!!!!!! Przepraszam za te powtórki ale mój komputer coś szwankuje. Super . Napisz dlaczego dopiero 3 test!!! buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×