Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ingaa

Czy są wśród Was kobietki, które chca już zostać mamami?

Polecane posty

Witajcie moje drogie!!!!! Ja jestem wlasnie po badaniach- po południu beda wyniki...mam nadzieje, ze wszystko ok.......a przy okazji dowiedziałam sie na czym polega badanie cukru we krwi po podaniu glukozy- po prostu trzeba ją wypic i za godzine na pobranie krwi!! Robi sie je u wszystkich cieżarnych- więc drogie Panie wszystkie nas to czeka!! Mateczko- mam nadziję ze wszystko sie u Ciebie wyjasni pozytywnie- jakby nie było maż to najbliższa osoba na swiecie...trzymam kciuki i gorąco pozdrawiam :)) Metko- Moi rodzice i dzadkowie tez finansowali mi studia- dzieki nim mam wyzsze wykształcenie- tak jak Ty jestem im wdzięczna :))... Estello- najlepiej poradz sie swojego lekarza, czy wszystkie cwiczenia mozesz wykonywac jak zajdziesz w ciąże.pewnie większosc tak. Co do alkoholu, mocnej kawy i paierosów to wiadoma sprawa- poza tym zdrowe odzywianie, mniej wysiłku i troszke leniuchowania :)) :)) Trudi- dziękuję za ciepłe słowa- mysle ze kazda z nas swietnie rozumie siebie nawzajem- przeciez przezywamy podobne rzeczy, więc wiele nas łaczy.......:)) :)) Pozdrowienia dla \"łobuziaka\"........A jak Twoje zdrówko??? Malinko- co do plamien ja nie miałam zadnych- więc przykro mi nic na ten temat nie wiem ....... Sara7- masz racje- do roboty!!! Mam nadziję, że wkrótce do nas dołaczysz jak Madi!! Madi- brzuszek troszke pobolewa na poczatku- ale jak masz jakies obawy- lepiej zapytac lekarza.........A masz juz swojego ginekologa, który poprowadzi ciążę???na poczatku ja tez miałam wrazenie ze troszke przytyłam- w brzuszku zachodza pewne zmiany, więc moze rzeczywiscie talia sie poszerza- tak jak przed okresem..... Pozdrawiam pozostałe Panie- wszystkiego dobrego dzidziusiom, powodzenia starjącym się- przyjemnego majstrowania :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceliza - to są testy owulacyjne firmy CORTEZ - wiesz coś może o nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia...mam to samo..wdziecznosc i wyzsze wyksztalcenie w kieszenii..., gdyby nie rodzice sama nie dalabym rady zapracowac choc robilam co moglam to starczalo na wlasne wydatki..., a nie na czesne. Madi, bolem podbrzusza sie nie przejmuj, ja mialam od razu mocne skorcze w dole brzucha...takie ze czasem ze mnie wyginalo....lekarz powiedzial ze to macica robi sobie miejsce, rozszerza sie i dlatego taki bol...musisz go przezyc..no i bol piersi takze. W razie watpliwosci zapytaj lekarza. Lonia ja osobiscie widzialam taki test owulacyjny jedynie w reklamie telewizyjnej i wygladal on bardzo podobnie do testu ciazowego....taki pasek.....dziala nie znam ale...potem ta kobieta z reklamy chowala ten pasek do pudelka plaskiego i wtedy otrzymywala wynik....nazywal sie ten test PERSONA i nie wiem czy jest tez w Polsce dostepny....mowia o nim sloganowo, ze kiedy chcesz zaplanowac swoja rodzine to ma sie go uzywac wiec to pewnie o to samo chodzi. Lusia, trzymam kciuki zeby wyniki byly dobre:) Estello, najlepije zapytaj lekarza co z takimi silowymi cwiczeniami..mysle ze aerobik jeszcze przejdzie ale z obciazeniem cwiczenia chyba raczej odpadaja.......zreszta od poczatku ciazy kobieta nie powinna dzwigac ciezkich rzeczy.....najlepije poradz sie lekarza. Pozdrawiam Was wszystkie.....do weekendu juz tylko 2 dni;) pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam witam Juz mi lepiej. Dzis urodziny mojego meza i cale szczescie doly odeszly w sina dal :D Tak sie zastanawiam, czy zbyt czeste robienie USG moze byc szkodliwe? U mnie jest teraz 9 tydzien. Pierwszy raz bylam w 5 tyg aby zobaczyc czy maluszek umiejscowil sie w macicy i 2-gi raz w 8 tyg, aby zobaczyc serduszko. Te badania robilam sobie prywatnie. Wizyte u swojego gina mam za 2 tygodnie (11 tc) i pewnie da mi skierowanie na USG. Czytalam kiedys, ze nie powinno sie nic stac, ale pomyslalam, ze zapytam sie Was. Co o tym myslicie? Usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam was wszystkie bez wyjatku:D i wasze brzuszeczki:) LONIA-ja zamowilam te testy w aptece i one tam leza ,umowilam sie z ta pania ze jak dostane okres to zaraz po nie przyjde i niewazne czy za tydzien czy trzy tygodnie,,a okresu nie ma:(((( U nas sa tylko te testy jak wczesniej pisalam,od firmy PERSONA(http://www.persona.info.pl/temp_persona/index.cfm),o tych ktorych ty piszesz nic nie wiem,nie ma ich w niemczech,,patrzalam przed chwilka na strone apteki u nas,,,te ktore ja zamowilam kosztuja okolo 100 eu razem z wkladkami,,nic ci nie moge pomoc:(szukalam tez na gogle i nic nie znalazlam na temat CORTEZU ?D ziwne bo skoro sa w sprzedazy to powinny byc na jakis stronkach?A czy ty szukalas gdzies?A ta dziewczyna, ktora ci sprzedawala ten test, nic nie opwiedziala ci o nim??? Bede jeszcze po poludniu szukac w internecie ,jesli cos znajde to zaraz ci napisze. A dlaczego sadzisz ze one sa jakies dziwne? Znalazlam jeszcze takie firmy jak: One Minute pierwszy na swiecie domowy test ciążowy zaprojektowany specjalnie do samodzielnego wykonania. Wyznacza najwyższe światowe standardy wiodącą marką w 43 krajach świata. Wynik po 1 minucie. 2firma to:ClearView HCG, laboratoryjny i domowy test ciążowy pierwszej generacji. W formie płytki na którą należy nakroplić mocz zebrany wcześniej do suchego i czystego pojemnika 3-Domowy test owulacyjny ClearPlan wiarygodny, szybki i łatwy w użyciu. Wykrywa wzrost hormonu LH w moczu. Określa 2 dni w których szanse na zapłodnienie są największe 4-PERSONA, pierwsza metoda antykoncepcji oparta na monitorowaniu poziomu hormonów w moczu jesli cos znajde to sie po poludniu odezwe i zycze milego dzioneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marceliza dziękuję Ci, jestes kochana ❤️ Dostałam do tych testów instrukcję obsługi i to wszystko. A dlatego napisłam że te testy są dziwne, bo przyzwyczaiłam się do testów ciążowych fachowo i elegancko wykonanych, a te to taki mały cienki papierowy paseczek, na dole jest końcówka którą trzeba zamoczyć w moczu i do góry miejsce gdzie powinien pokazac się wynik. Ale tes jest nie wielki ma jakies 0,5 cm szerokości i z 5 cm długości. A może za duzo się spodziewałam zapłaciłam za 5 testów coś około 35 zł + gratisowo test ciążowy tej samej firmy i podobnie wykonany. Na instrukcji jest napisane że te testy dawają 99% skuteczności. No zobaczymy. W kazdym razie dziękuję Ci jeszcze raz i buziaczki 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grandi- ja tez kiedys bałam sie ze USG zaszkodzi dzidzi- ale tak nie jest......Ja mam USG co wizyta- w piątek bedzie 6 czy 7 raz juz nawet nie pamietam.......I dziewczyny pisały ze tez często mają. Teraz tak sie robi- lepiej wiedziec co z dzidziusiem prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam, czytam i żal mi tych kobietek , które nie znalazły Tatusi dla swoich dzieci bo to połowa sukcesu. Ja naszczęście znalazłąm tatusia dla mojego dzidziusia. Jest boski.... ale niestety muszę być niemiła i powiedzieć że wam go nie pożycze !!!!!! Ale miłośc przychodzi sama więc już niedługo znajdziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Grandi... myslę, że nie musisz się martwić. Ja też przy każdej wizycie mam robione USG. Lusia ma rację... lepiej wiedzieć, że z dzidzią wszystko w porządku:). Lusia... dzięki za troskę. Czuję się nienajgorzej, tylko ten katar... potrafi wymęczyć bardziej niż cokolwiek innego:(. Na szczęście obyło się bez gorączki, tego bałam się najbardziej. Gorące pozdrowienia dla wszystkich:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudi
Grandi... myslę, że nie musisz się martwić. Ja też przy każdej wizycie mam robione USG. Lusia ma rację... lepiej wiedzieć, że z dzidzią wszystko w porządku:). Lusia... dzięki za troskę. Czuję się nienajgorzej, tylko ten katar... potrafi wymęczyć bardziej niż cokolwiek innego:(. Na szczęście obyło się bez gorączki, tego bałam się najbardziej. Gorące pozdrowienia dla wszystkich:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka25
Do Lonia Jesli moge to odpowiem na pytanie tylko do Loni a moze sie przydac pozostałym ta informacja. Te testy które zakupilas to zapewne od tej samej osóbki co ja Moze od EWY?? Ja rozniwez otrzymałam 5 testów owulacyjnych i 1 ciazowy. za taka cene jak pisałas. Testowałam w tym miesiacu. Podejrzewałam ze moge wcale nie miec owulacji i zaczełam sprawdzac (oczywiście to nic pewnego) ale 12 dc cyklu zrobilam pierwszy test. Wyszedł negatywny a 13 juz dwie piekne kreski 14dc jeszcze piekne ale 15 dc juz nie były takie jak poprzednio wiec uwazam ze 14 dc mogła nastapic owulacja. Wówczas 13dc było przytulanie.A i potwierdza to tez ze bylo duzo sluzu tego przezroczystego tzw. płodnego a poniewaz mam 28 dniowe cykle ew. 29 to uwazam ze owluacja była. Teraz czekam na wyniki. Moje dwie znajome ineterneowe kolezanki rowniez dzieki tym testom zaciązyły. Ale co bedzie ze mna nie wiem. Czekam dzis jest 18dc a test ciazowy czeka sobie. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 tydzień
Madi ja też miałam bóle podbrzusza podobne do bólów okresowych :) i tak samo jak ty mi sie przytyło w pasie lekko ale to normalne kazdy chce juz widziec brzuszek :) ja juz mam trudnosci w stawaniu tak mi dzidzia szybciutko rosnie :) Lusia ja bede pewnie miala takie badania jak ty za 3 tygodnie, i chcialabym cie spytac czy daja ci ta glukoze na miejscu i czekasz godzine na pobieanie czy sama ja kupujesz i pijesz godzine przed pobieraniem ???????????? 🌻 :D Pozdraiwam Wszystkie kobitki:DZIDZIUS, SZARAMYSZA, LUSIA, OLIMPIA25, METKA26, CLAPTOLA, MAŁA31, AŚKA, TRUDI, MARCELIZA , LONIA, MATECZKA, ...WIKI..., SNURKA, GRANDI,INGAA, KATARINKA29, ZUZA25 , PATIS,ESTELLA, SMUTASEK,1102, PTYSKA 25, SARA7, DIODA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć babeczki uffffff, przeczytałam calutkie wasze forum, zajęlo mi to cały tydzień - czytałam w pracy po kilka godzin dziennie i tak mnie wciągneło, że zaniedbałam prace. ale to nic, bo... JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ !!!!!!!!! ale mam nadzieję ze ja tez niedługo \"zaciąże\". właśnie kończę ostatnią paczkę tabletek anty. (jeszcze tylko 3 tab. :) ) odczekam ze 2 miesiące i ........ bierzemy się z mężem do roboty. a propos jesteśmy 2 lata po ślubie (wczoraj była rocznica ;)) i dotychczas zabezp. się, bo ja chcialam znależć pracę i ustabilizować sobie sytuację w pracy, tak żebym po url. wychow. miała gdzie wracać :) tak więc, CZY PRZYJMIECIE MNIE NA FORUM DLA STARAJĄCYCH SIĘ I DLA \"BRZUCHATYCH\" ?????? jesteście super i macie taką fajna atmosfere na tym forum, że zaglądam i bede tu zagladac niemal codziennie!!! pozdrawiam i całuski dla wszystkich (a szczególnie dla starających się - tak jak ja niedługo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć babeczki uffffff, przeczytałam calutkie wasze forum, zajęlo mi to cały tydzień - czytałam w pracy po kilka godzin dziennie i tak mnie wciągneło, że zaniedbałam prace. ale to nic, bo... JAK JA WAM ZAZDROSZCZĘ !!!!!!!!! ale mam nadzieję ze ja tez niedługo \"zaciąże\". właśnie kończę ostatnią paczkę tabletek anty. (jeszcze tylko 3 tab. :) ) odczekam ze 2 miesiące i ........ bierzemy się z mężem do roboty. a propos jesteśmy 2 lata po ślubie (wczoraj była rocznica ;)) i dotychczas zabezp. się, bo ja chcialam znależć pracę i ustabilizować sobie sytuację w pracy, tak żebym po url. wychow. miała gdzie wracać :) tak więc, CZY PRZYJMIECIE MNIE NA FORUM DLA STARAJĄCYCH SIĘ I DLA \"BRZUCHATYCH\" ?????? jesteście super i macie taką fajna atmosfere na tym forum, że zaglądam i bede tu zagladac niemal codziennie!!! pozdrawiam i całuski dla wszystkich (a szczególnie dla starających się - tak jak ja niedługo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :)) :)) SNURKA- gartuluje drugiej połowy :)) :)) Wiem co to znaczy, gdyz sama mam męża, którego kocham od blisko 9 lat ( w tym 2,5 roku po ślubie)... Trudi- to dobrze ze nam tu zdrowiejesz :)) Pozdrowienia dzla dzięciątka......:)) :)) 18 tydzien- u mnie to będzie tak wyglądac- ja robie badania w prywatnym laboratorium dosc blisko mojego miejsca pracy. Pani laborantka poda mi glukoze, a za godzinkę powtórnie podjadę na pobranie krwi (nie musze czekac w laboratorium, trzeba byc na czczo)....Glukoza jest w laboratorium, kosztuje 3 zł, a badanie 9 zł. Oprócz tego morfologia 10 zł i badanie moczu 8 zł. Nie jest to niby dużo, ale zawsze sie uzbiera. Niestety zmuszona jestem robic badania prywatnie- w przychodni pani laborantka jest generalnie na urlopie, nikt ją nie zastepuje, a jesli sie pojawi to jest kolejka 30-40 osób. Ja pracuje, więc nie moge sobie pozwolic na czekanie w kolejce 1,5 godziny. Poza tym badania sa wykonywane byle jak (nie używa się jednorazowych rękawiczek), wyniki są nieczytelnie i niedokładne, na co nawet zwrócił uwage mój ginekolog. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :)) :)) SNURKA- gartuluje drugiej połowy :)) :)) Wiem co to znaczy, gdyz sama mam męża, którego kocham od blisko 9 lat ( w tym 2,5 roku po ślubie)... Trudi- to dobrze ze nam tu zdrowiejesz :)) Pozdrowienia dzla dzięciątka......:)) :)) 18 tydzien- u mnie to będzie tak wyglądac- ja robie badania w prywatnym laboratorium dosc blisko mojego miejsca pracy. Pani laborantka poda mi glukoze, a za godzinkę powtórnie podjadę na pobranie krwi (nie musze czekac w laboratorium, trzeba byc na czczo)....Glukoza jest w laboratorium, kosztuje 3 zł, a badanie 9 zł. Oprócz tego morfologia 10 zł i badanie moczu 8 zł. Nie jest to niby dużo, ale zawsze sie uzbiera. Niestety zmuszona jestem robic badania prywatnie- w przychodni pani laborantka jest generalnie na urlopie, nikt ją nie zastepuje, a jesli sie pojawi to jest kolejka 30-40 osób. Ja pracuje, więc nie moge sobie pozwolic na czekanie w kolejce 1,5 godziny. Poza tym badania sa wykonywane byle jak (nie używa się jednorazowych rękawiczek), wyniki są nieczytelnie i niedokładne, na co nawet zwrócił uwage mój ginekolog. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :)) :)) SNURKA- gartuluje drugiej połowy :)) :)) Wiem co to znaczy, gdyz sama mam męża, którego kocham od blisko 9 lat ( w tym 2,5 roku po ślubie)... Trudi- to dobrze ze nam tu zdrowiejesz :)) Pozdrowienia dzla dzięciątka......:)) :)) 18 tydzien- u mnie to będzie tak wyglądac- ja robie badania w prywatnym laboratorium dosc blisko mojego miejsca pracy. Pani laborantka poda mi glukoze, a za godzinkę powtórnie podjadę na pobranie krwi (nie musze czekac w laboratorium, trzeba byc na czczo)....Glukoza jest w laboratorium, kosztuje 3 zł, a badanie 9 zł. Oprócz tego morfologia 10 zł i badanie moczu 8 zł. Nie jest to niby dużo, ale zawsze sie uzbiera. Niestety zmuszona jestem robic badania prywatnie- w przychodni pani laborantka jest generalnie na urlopie, nikt ją nie zastepuje, a jesli sie pojawi to jest kolejka 30-40 osób. Ja pracuje, więc nie moge sobie pozwolic na czekanie w kolejce 1,5 godziny. Poza tym badania sa wykonywane byle jak (nie używa się jednorazowych rękawiczek), wyniki są nieczytelnie i niedokładne, na co nawet zwrócił uwage mój ginekolog. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PS. jak robicie serduszka i kwiatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za powtórki, znowu cos mi komp napsocił........ Żabko - witaj serdecznie, 1000 całusków z okazji rocznicy ślubu......mam nadziję, że szybciutko dołączysz do grona brzuchatych :)) a póki co zapraszamy do starających- choc to przeciez jedna nasza wielka grupa......:)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , ja mam pytanko do tych juz w bardziej zaawansowanej ciazy niz moja (13 tygodni) ...otoz macie czasem bole brzucha?? mnie dzis w nocy bolal brzuch...konkretnie prawy jajnik, nie jakos tak bardzo dlugo ale bol pulsujacy, teraz juz nic mnie nie boli...zdazaly sie Wam jakies bole brzucha???? moze podobne bole?? co Wasi lekarze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko - mój ginekolog powiedział ze jesli czasem odczuwam kłucie w brzuszku, bądz ucisk lub niewielki ból powodujący odczucie dyskomfortu...to \"sprawcą\" jest rosnąca dzidzia. Natomiast kazdy ciągły, mocny i długotrwały ból mam natychmiast zgłaszac. Póki co to czasem kłuje mnie jajnik, bądz dzieciątko uciska mi pęcherz lub watrobe. Moim zdaniem u Ciebie nic sie nie dzieje, na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi przy następnej wizycie, bądz wczesniej jakby cos powazniejszego sie działo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko - mój ginekolog powiedział ze jesli czasem odczuwam kłucie w brzuszku, bądz ucisk lub niewielki ból powodujący odczucie dyskomfortu...to \"sprawcą\" jest rosnąca dzidzia. Natomiast kazdy ciągły, mocny i długotrwały ból mam natychmiast zgłaszac. Póki co to czasem kłuje mnie jajnik, bądz dzieciątko uciska mi pęcherz lub watrobe. Moim zdaniem u Ciebie nic sie nie dzieje, na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi przy następnej wizycie, bądz wczesniej jakby cos powazniejszego sie działo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metko - mój ginekolog powiedział ze jesli czasem odczuwam kłucie w brzuszku, bądz ucisk lub niewielki ból powodujący odczucie dyskomfortu...to \"sprawcą\" jest rosnąca dzidzia. Natomiast kazdy ciągły, mocny i długotrwały ból mam natychmiast zgłaszac. Póki co to czasem kłuje mnie jajnik, bądz dzieciątko uciska mi pęcherz lub watrobe. Moim zdaniem u Ciebie nic sie nie dzieje, na wszelki wypadek powiedz o tym lekarzowi przy następnej wizycie, bądz wczesniej jakby cos powazniejszego sie działo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu bardzo Ci dziekuje za odpowiedz.... to wlasnie taki bol jakby klocie... nie trwa dlugo..raczje zaboli i przestanie, na zasadzie pulsowania i za jakis czas znow....narazie tylko ten prawy jajnik, no i mozna ten bol zniesc, niemniej jednak nie nalezy do milych, tym bardzej , kiedy sie nie wie co on za soba niesie. Oczywiscie ze powiem o tym lekarzowi..... mam nadzieje ze moje malenstwo rosnie jak na rozdzach.... i jesli to jemu zawdzieczam te kłocia to ciesze sie ze je mam. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak22
przepraszam ze pytam. Ale wy juz doświadczone widze jestescie kobiety mozecie mi napisac kiedy mozna zrobic badanie z krwi czy jest sie w ciazy (nie chce typowego testu bo nie zabardzo w niego wierze). Czy mozna jeszcze wczesniej niz przed planowana miesiączka ile po ewentualnym zapłodniieniu.Bardzo dziekuje z góry.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki bez wyjatku - duzy buziak :-) Misiak22 >> w normalnej ciazy poziom hCG podwaja sie co 32-48 godzin po 10 dniach od zaplodnienia poziom powinien wynosic 50mIU/mL a zwykly test wykrywa juz 25mIU/mL czyli tak jak np QuickVue - po 6 dniach po dniu spodziewanej miesiaczki poziom bedzie wynosil juz jakies 100mIU/mL mysle, ze w 10 dni od zaplodnienia moznaby isc na badanie bez watpliwosci, jezeli tylko pokaze sie okolo 50, to jestes w ciazy :-) powodzenia i pochwal sie pozniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie babeczki bez wyjatku - duzy buziak :-) Misiak22 >> w normalnej ciazy poziom hCG podwaja sie co 32-48 godzin po 10 dniach od zaplodnienia poziom powinien wynosic 50mIU/mL a zwykly test wykrywa juz 25mIU/mL czyli tak jak np QuickVue - po 6 dniach po dniu spodziewanej miesiaczki poziom bedzie wynosil juz jakies 100mIU/mL mysle, ze w 10 dni od zaplodnienia moznaby isc na badanie bez watpliwosci, jezeli tylko pokaze sie okolo 50, to jestes w ciazy :-) powodzenia i pochwal sie pozniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witajcie kobitki🌼.Żabcia ciesze sie,ze dolaczylas do frono starajacych sie:) Gratulacje z okazji rocznicy slubu[kwiatek} Caluski dla brzusiow.kurcze,jak fajnie,ze jest taki topic👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was
(kwiatek) (kwiatek) 🌼 {kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiak22 -Aśka ma racje....i moze nawet nie trzeba czekac 10 dni... Lusia caly czas zastanawialam sie, jak dokładniej sprecyzowac Ci rodzaj bolu i wiesz, wymyslilam ze najlepiej okresle go jako kolka ale lapiaca na jajniku...taka na 3 sekundy...teraz znow sie oddzywa...czyzby dzidzia sie obudzila??nie wiem sama co o tym myslec..niby sie troche uspokoilam ale powaznie zastanawiam sie czy nie przeyspieszyc wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×