Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

hej dziewczyny 🖐️ Bombowa slata ja tez dzis zaczynam 7 tydzien a wczoraj milam usg i bylo widac dzidzie ale nie martw sie bo faktycznie moze byc wina sprzetu albo porpstu ciaza moze byc mlodsza a na kiedy ma termin dokladnie ? Mnie mdlosci zaczely meczyc tak w polowie 6 tyg z tym ze teraz sie nasilaja z dnia na dzien , piersi (sutki) tez sa wrazliwe na dotyk i odrzyca mnie od niekrorych smakow , naszczescie mam tyle dobrze ze moj widzi jak sie mecze to mi pomaga i intersuje sie bardzo :D kochany jest :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :-) Motylkowa jak u Ciebie? U mnie dzis kiepski dzień - na dworze deszcz wróciły wymioty. Miałam problem z umyciem zębów. Wieczorem szybko zaspypiam. w nocy czesto sie budzę. Piersi mam mega wrażliwe. :-) Ja na swoim pierwszym usg byłam 26.03 czyli w 7 tyg. mi lekarz mówił że najlepiej usg zrobic 8 lub 9 tydz. bo u jednych w 5 tyg.wszystko pięknie widać u innych poźniej. Dziś zaczęłam 8 tyd. :-) Każdy dzień bliżej. :-) aaa ga z jakiej dzielnicy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jestem tu nowa :) dzisiaj bylam na 1 wizycie i termin na 27 listopada, a obecnie 5 tydz i 5 dzien :) Pozdrawiam wszystkie listopadowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka24 - to zupelnie tak jak i ja:) termin ostatniej @ to 20.02 i teraz 5 tydz 5 dzien i na 27 termin listopada:) a usg u mnie pewnie po swietach dopiero :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja dalej zawirusowana. okropnie się czuję. dziś mam okropne mdłości. zimno jak nie wiem i pada deszcz ze śniegiem ciągle. Jasiu też dalej chory. do świąt się nie wygrzebiemy. masakra jakaś. witam nowe mamusie i gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej ja jestem z Zatorza a ty? Chyba wszędzie dzisiaj taka brzydka pogoda jest :-( ale na pewno niedługo Wyjdzie słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy kolejna listopadowa mamusię...:-) Miniaaa dużo zdrówka dla Ciebie i Jasia :-* aaa ga ja ze starej czesci - za rzeką rejony Armii Krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pati 🖐️ zobaczymy tylko ja dzis zaczelam 7 tydz bo dzidzia jest 4 dni starsza widocznie owulacje mialam dosc szybko a dotego moje cykle byly 26 dniowe wiec moze dlatego moja fasolka jest wieksza.Ale z daty ostatniej miesiaczki termin na 27-go. Mnie tez dziewczynki strasznie dzis mdlosci mecza caly dzien do tego pospalam sobie popoludniu troszke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Anka37 u mnie tez straszne mdlosci .Dzisiaj troche pojezdzilam bylam u kamerzysty umowe na wesele podpisac 1800 zl . Wydaje mi sie ze troche drogo bo to bez zdjec .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy slub w przyszlym roku i ja za fotografa place 1500 jak bym brala z kamerzysta to 2500 by mnie to wyszlo. Zawsze jest taniej jak bierzesz z jednej firmy , ale mysle ze 1800 za kamerzyste nie jest jeszcze tak zle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja biore samego fotografa, bez kamery i wyjdzie jakies 2600. W tym mam plener w innym dniu, fotoalbum i zdjecia na plycie. Dzisiaj mialam wieczorem pierwsze wymioty. Bo wczesniej tylko nudnosci i takie darcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
dziewczyny jakieś porady na pokonanie zgagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpka ja jeszcze usg nie mialam. Pewnie dopiero po swietach bd miec :) ale fajnie byloby zobaczyc juz bijace serduszko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa duzo zalezy od regionu , ja rowniez mam plener w inny dzien , fotograf jest z nami od samych przygotowan az do oczepin plus jeszcze mamy sesje zdjeciowa z goscmi po slubie , ok 500 zdjeci na plycie wszystkie obrobione i dwa foto albumy, i mamy do wyboru okladke( z drewna , ze skory ,i jeszcze jakies ale ja nie pamietam teraz dokladnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ga niestety nie pomogę bo zgagi nie mam i nie sprawdzałam... Ale słyszałam że picie kefirów uli jogurtów naturalnych pomaga i mięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati po swietach to napewno juz zobaczysz bijace serduszko , ja wczoraj widzialm jak sie rusza i slyszalam jak bije cudowny widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Malpka dokladnie. Ta babka jest z takiej powiedzmy najlepszej dziesiatki, a ci najlepsi z najlepszych to i 4 tysiace sobie zycza. Wiec zalezy od regionu i renomy i pewnie wielu innych czynnikow. Dziewczyny jak myslice, jak poltora tygodnia temu byl tylko sam pecherzyk niecale 8 mm, to jutro bedzie szansa na zarodek? O serduszku nawet jeszcze nie marze, ale bylabym przeszczesliwa <3 Bo bylam tydzien temu w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja jak wczoraj szlam na wizyte to tez myslalam ze serduszka nie bedzie jescze widac a tu taka niespodzianka :D a ktory ty jestes tydzien < serduszko zaczyna bic pod koniec piatego tygodnia a ultrasonografem mozna je wykryc na poczatku 6 tyg jak lekarz ma w miare dobry sprzet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pecherzyk ma 1.63 a cialko zolte o.44cm, wiec justa mysle ze jutro powinnas juz cos uslyszec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Wg OM zaczelam w sobote 7 tydzien, ale ja mam dlugie nieregularne cykle i nawet nie wiem kiedy byla owulacja, bo wyjatkowo w tym cyklu mnie w ogole na nia brzuch nie bolal. I jak bylam u gina w poniedzialek tydzien temu, to byl tylko sam pecherzyk 7,44 chyba i gin nawet nie okreslila jeszcze wieku ciazy ani aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie 7,44 mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa moze twoj gin ma stary sprzet , ale faktycznie jak mowisz ze masz cykle nie regularne ciaza moze byc mlodsza, a ten lekarz bedzie prowadzil twoja ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Na razie tak, bo babka przyjmuje 4 albo 5 razy w tygodniu, przez co sa krotkie terminy do niej. A potem mam na czerwiec dwie inne lekarki umowione, bo one pracuja w dwoch roznych szpitalach i do jednej z nich sie przeniose raczej, w zaleznosci ktory szpital wybiore. Tu jest nawet spoko, bo lekarka ma sprzet w gabinecie, nie wiem czy stary czy nie, bo sie nie znam, ale przynajmniej go ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa ja tez mysle czy serduszko uslysze w koncu dzisiaj .Dopiero w polowie 6 tyg bylo widac pecherzyk czyli 2 tyg temu. Aparat tez mi nie okreslil wieku ciazy.A ten moj dzisiejszy 8 tydzien wyliczony jest przezemnie prowizorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Pocieszam sie tym, ze juz za kilka godzin bedziemy wiedziec :) Kurcze, jak ja nie lubie smaku zolci :/ A widze, ze moje wymioty rozkrecaja sie w najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
U mnie tak samo albo czasem piana bo nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Czekam juz pod gabinetem :) Mam nadzieje, ze wyjde szczesliwa :) Tylko znow mnie na wymioty bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Dzięki dziewczyny za rady na pewno wypróbuję :-) ja też nie mogę doczekać się usłyszenia serduszka mojego maleństwa. Będę musiała poczekać z jakieś 3-4 tygodnie. Bo pierwsze usg zrobią pomiędzy 11 a 14 tygodniem ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała wreszcie jakieś dobre wieści. Lekarz nastraszył mnie i od dwóch tygodni żyję w strachu. Ale zmieniłam gin i od razu zmiana za dwa tyg usg mam nadzieję , że zobaczę zarodek wreszcie. Dziękuję za słowa otuchy. Nie wiedziałam , że fotograf może być taki drogi. Dobrze , że zdjeciami na moim cywilnym zajął sie brat męża który ma do tego dryg :P Pozdrawiam nowe mamusie i gratuluje moje kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×