Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Ewela super wieści....:-) Mnie od początku raczej nie ciągnie do słodkiego - jedynie cos z bitą śmietaną to tak ( tak miałam z córka ale wtedy musiałam zagryźć ogórkiem kiszonym) a teraz mogę tonami jeść cebulę.ser żółty i biały. musztarde. I ostrawe ( w granicach rozsądku ) i właśnie wyraziste smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja od wczoraj zle sie czuje a dzisiaj walcze z mdlosciami - spoznilam sie do pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja jestem w 10 tyg :-) powiedziała że jestem chuda to powinno być widać poza tym druga ciąża to tez inaczej. Ale na następnej dopochwowe bo chce dokładnie obejrzeć i zrobić wyraźne zdjęcie. Ja na szczęście nie mam mdłości może to zasługa witamin prenatal które podobno mają złagodzić nie wiem ale też się wymeczylam na początku. Teraz zostało tylko zmęczenie mogłabym spać non stop już z mężem myślimy o kupnie zmywarki bo naczynia kwitną w zlewie hehe dziś ma wolne zrobił śniadanko a ja sobie leżę :-) milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mdłości jak ja to znam. Zamiast tyć chudnę w oczach. Lekarz mówił , że to normalne. Mnie ciągnie do słonego. Nie mogę odkleić sie od frytek których szczerze nie cierpie :P no i owoce , je zawsze lubiłam ale nigdy nie smakowały mi tak mandarynki :D Ja przyjmuję tylko kwas foliowy. Lekarz mówił , że jestem w dobrej kondycji a w poniedziałek zaczęłam 8 tydzień , licząć od miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja w pierwszej ciazy juz w 9 tyg mialam robione usg przez brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Pomozcie dziewczyny bo ja juz nie mam sily do tego liczenia :/ ost @ 20.02.2015 . Beta hcg 26.03.2015 wynik 56,33 a 31.03.2015 605,30 normy to Ciaza 1,3-2 16-156 Ciaza 2-3 101-4870 No i waszym zdananiem ktory to tc? Owulacje mialam opozniona wiec ciezko obliczyc :( na usg bylam 01.04.2015 no i widac bylo maly pecherzyc bez zarodka bo lekarz wlasnie potwierdzil opozniona owulacje . OBLICZCIE MI W KTORYM TYGODNIU CIAZY JESTEM PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja mialam calkiem inne wyniki. okres ostatni tak jak ty. 20,03 bete robilam w tygodniu przed swietami i wyszlo mi 3158 wiec twoje jest duzo nizsze ode mnie. z testu 6 tydzien z kalendarze 5-ty wiec sama nie wiem. gin bedzie za tydzien w czwartek wiec mam nadzieje ze mi cos powie. wczesniej nie ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genova
Witam! Tak przeczytalam kilka stron tego postu i dolaczam do was.mi udalo sie zajsc w ciaze po 2,5 roku staran.termin mam tak przelom listopada/grudnia.Czuje sie fatalnie te mdlosci i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja wczoraj miedzy 24:00 a 1:00 postawilam dom na nogi wymiotami i dzis kolo 8:00 powtorka z rozrywki :D Wiecie co? Strasznie mi teraz wywala takie cos jak opryszczki. Takie krostki na pograniczu wargi i skory, swedza na poczatku. Ledwo jedna sie zagoi, a juz druga sie robi. Srednio to przyjemne i malo estetyczne. Tak samo mam sucha skore, a szczegolne dlonie. Az mi skora peka. Chcac nie chcac, na ten slub bede musiala cos na dlonie zalozyc, bo to az wstyd, a zadne kremy nie pomagaja. Takie to mam atrakcje w tej ciazy :) Zeby tylko dzidzi w pecherzyku chociaz bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj neurogenny albo tego małego kremiku z oriflame. a co do opryszczki to mi pomagal taki plyn z kulka na s.. kosztuje ok 10 zł bez recepty fajnie wysusza bo jest mentolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witamina a za ok 3 zł z apteki tez natłuszcza dłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ U mnie tez masakra mdlosci mam juz od 5 tyg ale od poniedzielku doszly mi wymioty. Poprzednia i dzisiejsza noc sie meczylam co chwile wstawalam wymiotowac rewolucja w zoladku na maxa , zasnelam o 5 rano. Teraz wrocilam z pracy ale non stop jest mi niedobrze, w glowie sie kreci. Dzisiaj zaczelam 8 tydzien , i poza kwasem foliowym tez nic innego nie biore. Nastepna wizyta za 4 tyg na przeziernosc karkowa czy jakos tak.Dziaij bylam u lekarza po list do szpitala i umowilam sie na wizyte w szpitalu ale tu gdzie jestem oni robia usg tylko dwa razy w ciazy i pytalam kiedy pierwsza wizyta bo ja jeszcze zadnych badan nie mialm robiony to mi powiedziala ze ok 16 tyg ciazy. Dobrze ze bylam juz prywatnie w polskiej przychodni na wizycie to przynajmniej widzialm serduszko teraz sie musze do nich umowic w 12 tyg na ta przeziernosc karkowa bo mi w szpitalu na bank tego nie zrobia i tak bede chodzic do 5 innych lekarzy i kazdy termin i tydzien porodu oblicza inaczej ;/ Nic dziewczynki trzymajcie sie cieplutko dbajcie o siebie i fasolki , ja ide sie polozyc bo jestem nie do zycia totalnie 🌼 ps. na mdlosci podobno dobry jest imbir , ja pilam soki z imbirem ale malo skuteczny a dzis kubilam ciastka imbirowe ponoc maja pomoc tak mi lekarz dzis powiedzial zobaczymy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Ostatnia miesiaczke mialam 20 lutego ! A hcg niskie przed oponziona owulacje. A tak to przyrost w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa- ja na nawilzenie (przeciw rozstepom)kupilam sobie palmer's balsam do ciala dla kobiet w ciazy i mam bio oil( tylko ze on jest bardzo tlusty i wolno sie wchlania), dlatego tez balsamem smaruje sie rano a bio oil na noc , i powiem ci ze kondycja mojej skory poprawila sie , bo ja zawsze walczylam z sucha skora a szczegolnie nogi a ta kombinacja mi pomogla bardzo.Mimo tego ze ja stosowalm rozne balsamy do nawilzania ( neutrogeny nie polecam , mnie nie odpowiadala) ostatno przed ciaza stosowalam Kremy z The Body shop i one mnie najbardziej odpowiadaly ale oni nie maja seri dla kobiet w ciazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie strasznie skora na twarzy przesuszyla,przed ciaza mialam tlusta a teraz sucha,chociaz krostki w okolicy brody sie pojawiaja.ja na mdlosci jem migdaly nieco pomagaja.sucgarki tez sa niezle na mdlosci ale sa malo sycace,wilczy glod dopada mnie popoludniu.wieczorami staram sie nie objadac bo zle sie konczy w nocy ,bol brzucha i wymioty.a z tabletek biore tylko kwas foliowy lekarz na wizycie nie mowil mi o jakis witaminach tylko pytal czy jem warzywa i owoce.jesli tak to na razie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsza bete zrobiłam to miałam 56 a po tygodniu dokładnie 1509. Mi też zawsze skóra aż błyszczała a teraz sucha aż krem musiałam zmienić do twarzy. Na mdłosci nic nie pomaga , trzeba to przeboleć , niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Joanna poki co, licz sobie tygodnie od ostatniej miesiaczki, czyli jestes w 7 tyg:) a dokladnie to 6tydzien ciazy i 5 dzien:) Mi w pierwszej ciazy na mdlosci ponagal tylko imbir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny. nie było mnie długo bo dopadł mnie paskudny wirus. całą rodzinę mi rozłożyło na całego. już jest lepiej. co do smarowania się to nie bez powodu nie powinno się niczym chemicznym smarować. wszystkie balsamy i olejki są na bazie oleju mineralnego albo parafiny a to świństwo przenika do płodu. więc jeśli chcecie się smarować to albo balsamem organicznym albo naturalnym olejem. można kokosowym, oliwą z oliwek, olejem lnianym itp... jest taka zasada wszystko to co na skórze po 5 sekunda jest w twoim krwi-obiegu więc odradzam smarowania się petrochemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Rzeczywiscie, miniaaa ma racje. Moze sprobuje oliwe z oliwek i rekawiczki bawelniane :) Czasami w zimie przy duzych mrozach mialam suche rece albo jak jeszcze sprzatalam bez uzycia rekawiczek i mi skora pekala. Ale teraz jest masakra :/ Kurcze, dziewczyny, ale ja sie juz jutra nie moge doczekac!!! :) Oby bylo dobrze i zeby byl dzidzius :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny mi też się cera na twarzy popsuła. Wyskoczyło mi parę kostek w okolicach brody chyba będę musiała zmienić krem. Malpka24 gdzie mieszkasz? Ja też jutro idę na pierwsze badania krwi i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa masz jutro usg??? trzymam kciuki :-) dziewczyny super wydajny jest olej kokosowy ma on konsystencję kremu, dobrze się wchłania i dobrze nawilża i świetne jest czyste masło shea. trochę to kosztuje ale petrochemiczne kosmetyki też nie są najtańsze a praktycznie nie ma w nich nic naturalnego. wiecie co mnie to nawet odrzuca od wody. już sama nie wiem co mam pić. do tej pory piłam wodę albo japońską zieloną herbatę a teraz bleeeee... teraz testuję miętę i pokrzywę. zobaczymy czy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakaa
ja mam termin na 16 listopad ale strasznie sie zamartwiam tym, że miałam objawy na poczatku tzn . zgaga i lekkie mdłości. w tamtym tyg dzien przed pierwsza wizyta u gin okropnie sie czułam , praktycznie łzy mi napływały z bezsilnosci a na wizycie okazało się ok. teraz mam tak samo - od tamtego tyg zero objawów a w poniedziałek wielkanocny nie mogłam usiedzieć przy stole, mdłości zgaga , wieczorem gdy położyłam sie do łózka czułam jak wszystko mi sie trzesie , miałam dreszcze. czy któras z was też tak ma?? boje się ciązy obumarłej.. teraz znów zero objawów prócz bolacych piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Miniaaaa dokladnie tak, jutro mam wizyte prywatna z usg :) Ten olej kokosowy mnie zainteresowal, mozna go kupic w jakims zwyklym sklepie czy trzeba szukac? Orientujesz sie moze gdzie go dostane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ja olej kokosowy kupuje na allegro, wcale nie jest drogi:) tylko kupujcie nierafinowany:) Marta to chyba dobrze skoro masz objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos werka
Hej dziewczyny jestem nowa w temacie mam termin na początek listopada. Jestem już po dwóch wizytach i za każdy razem jest stres czy wszystko w porządku. Mam piękne zdjęcie z ostatniego usg a za dwa tygodnie badania prenatalne czy któraś z was już miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Justa, trzymam mocno kciuki za jutro! Jestem pewna, ze będzie dobrze i usłyszysz wreszcie bicie serduszka! O której wizyta? Daj znać koniecznie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
Ja na bete pojde jeszcze w poniedzialek bede spokojniejsza jak zobacze że ladnie rosnie :) bo usg dopiero 20 kwietnia. Mam nadzieje ze bedzie juz moje malenskie serduszko :) ciekawe czy zalapie sie jeszcze na listopad czy juz wejde w grudzien z duzym brzuszkim przez ta opozniona owulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Joanna ja tak latalam na bete, patrzylam czy rosnie, ale podobno beta moze rosnac nawet przy pustym jaju:( w ktorym dc mialas owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mirinda023 o 10:45 :) No tak, mi beta pieknie przyrosla po 48 godzinach, o ponad 100%, a ciagle jest pusty pecherzyk :/ Jezu, jak ja sie boje jutra :( Ja tez mialam dlugie i nieregularne cykle i moge sie na poczatek grudnia zalapac, chociaz okres mialam 14.02. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram sie na wizyte....ech...troche posiedze pod gabinetem.mam nadzieje ze moje bóle brzucha to nic groźnego. tak wogóle witam nowe mamusie i wszystkim życzę tego co najlepsze i by na usg było widać piękne serducha i fasolki :-) Justa koniecznie daj znać po... Miniaaa dobrze ze już lepiej....oby długo już nic się nie przyplątało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×