Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Ewela9223
Ja firanki odpuszczam nie chce mi się miałam kupić nową ale nie znalazłam żadnej i nie będę zmieniać bo i tak musze kupić :-) jutro z mezusiem będziemy sprzątać sama nie ogarnę tego z córcia jeszcze dokończyć prezenty chrzesniakom i dzień z głowy dobrze ze mam wolne. A ja myślę że jak się dużo o czymś myśli to może się to spełnić wiec wole myśleć pozytywnie i się nie martwić jedynie czekać na wtorkowa wizytę żeby zobaczyć już rączki i nóżki. U mnie usg jest na 3 pierwszych wizytach później w połowie a później w 30 tc. Moim zdaniem ok bo w tym 30 z córcia to już nic nie było widać tylko serduszko i kręgosłup i buzke bo córcia była ułożona Buzka do tylu. Motylkowa ja miałam cesarke i szczerze to nie chce sama rodzic chociaż bardzo długo później dochodzilam do siebie a jak odeszło mi znieczulenie to mąż płakał razem ze mną tak cierpiałam ale po tygodniu już tego nie pamiętalam wiec nie masz się czym martwić ja tylko żałuję że nie poprosiłam żeby opuścili kotare bo chciałabym zobaczyć jak ja wyciągają i teraz na pewno poproszę. To się rozpisalam ale zazwyczaj nie mam czasu ale teraz córcia już śpi mąż wyszedł na trochę z domu ja się wykapalam i leżę sobie przed tv nie pamiętam już dawno tak beztroskiego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
A tak poza tym dziewczyny to mam propozycje może byśmy się przyniosły na brzuszek.net? Byłam tam w pierwszej ciąży i bardzo miło wspominam jest tam kalendarz ciąży można zrobić suwaczek który pokazuje tygodnie ciąży ustawić zdjęcia profilowe itp. Zapisałam się na listopadowki ale tam cisza niestety. Może powiedzcie która jest za a która przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa no popatrz ja jestem wegetarianka juz 10 lat ! A mam dopiero 19 lat A pomyslalam zebym zjadla kielbase ale jednak sie nie skusze :) . Ja niejadam miesa bardziej z obrzydzenia ze to chodzilo kiedys bylo owlosione zylo itd a zabijania zwierzat tez nie popieram .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Martwie sie troche bo w poniedzialek mialam plamienie dosyc widoczne na bieliznie no i to nie pierwszy raz bo kiedys juz mialam sluz zabarwiony na brazowo a moj lekarz to ignoruje nie przepisal mi zadnej luteiny tylko mi powtarza ze mam seksu nie uprawiac ale przeciez i tak nie uprawiam a mam plamienia. Mala to duze to dzieciatko ja tez powinnam byc w tym tyg co ty i mam 1.3 cm no ale z usg jest mlodsza o tydzien z kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
dziewczyny a jak z tym seksem właściwie jest można, nie można/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
do konca 3 miesiaca miesiaca nie mozna tak mi powiedzial lekarz na pierwszej wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli z ciąża wszystko ok to można. W pierwszej ciązy nie miałam problemów i sex byl normalnie. Druga ciąża zagrożona od początku wiec - nic a teraz....chce poczekać do 2 trymestru choć lekarz nie widzi przeciwskazań. Wole poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j_doiron mnie lekarz powiedzial ze jezeli czuje sie dobrze nie plamie i nie mam zadnych boli w czasie lub po to nie ma problemu tylko zeby uprawiac w prezerwatywie po sperma ma cos tam co powoduje skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela- jezeli wiekszac dziewczyn sie zgodzi ja jestem za , w sumie to dobry pomysl bo tam jest troche prywatniej a tu kazdy ma dostep do tego o czym piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02-------14.11 ---------8tc joanna1012-------------------------------01.03----------- ----------------- Nika87-------------------------------------26.02--------0 5.11------------- Anka37----------------37--------------------------------1 5.11---------8tc Justa2704------------22------------------14.02-------21.1 1---------6tc BombowaSałata----23------------------16.03-------------- ------------- Paula4--------------------------------------------------- -10.11---------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------- ------------------ Ewela9223------------23------------------27.01----------- -----------9tc Paolinaaa-------------24------------------15.02---------- ----------------- PełnaNadzieji91--------------------------21.02---------- -------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11 ---------8tc małpka24-------------27------------------20.02-------24. 11--------7tc Pati93---------------------------------------20.02------- 27.11--------6tc Paula23---------------23------------------02.02--------09 .11--------8tc j_doiron---------------27------------------20.02--------2 7.11--------6tc Karolinaaaaaa-------30------------------09.02------------ --- ----------- mała1407----------------------------------08.02--------0 5.11--------8tc apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa to chociaz ty mnie rozumiesz :) Ale juz za mna tak ten kotlet chodzil, ze doslownie po scianach chodzilam i doszlo do tego, ze nic innego nie bylam w stanie zjesc. Ostatnie dwa dni ratowalam sie samym krupnikiem. Dzisiaj dla swietego spokoju zjadlam ze trzy kawalki male, reszte dalam pieskowi, bo mi totalnie nie smakowalo, choc pachnialo pieknie, ale dla mnie w smaku bylo straszne. Ale warto bylo, bo mi ochota przeszla, widocznie organizm choc tej odrobiny potrzebowal, i teraz funkcjonuje normalnie. Ale fakt faktem, ze gdyby to mialo pomoc, to bym cala ciaze mieso wcinala, byleby tylko dzidzia sie wyksztalcila i urodzila cala i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
kurcze przestraszyłyście mnie. od dzisiaj celibat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Justa a pytalas sie lekarza czy w ciazy mozna nie jesc miesa? Ja slyszalam rozne opinie na ten temat jedni mowia ze mozna ale trzeba jesc wiecej witamin i diete lepsza komponowac. A drudzy ze lepiej nie . Ja robilam sobie zelazo z krwi i mam tylko 41 gdzie norma to od 50 minimum do okolo 150 lekarz przepisal mi w tabletkach zelazo ale obawiam sie czy to wystarczy. A z koleji smakow slyszalam ze jezeli nam cos brakujw w organizmie to w ciazy mamy na to wieksza ochote. Powiem wam ze przed ciaza jadlam mnostwo pomidorow i teraz nie moge na nie patrzec. Za to zawsze mialam slaby cukier a teraZ wcinam slodycze ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa z lekarzem nie rozmawialam, ale czytalam na internecie rozne opinie. Teoretycznie mozna, ale faktycznie trzeba dobrze bilansowac diete i najlepiej byc pod opieka dietetyka dobrego. Tak, tez slyszalam, ze te smaki to sie stad biora, ze czegos brakuje. Jak masz niskie zelazo to uwazaj, bo w ciazy jest strasznie latwo o anemie i to ostra. Jak ci sie nie polepszy, to sprobuj zasiegnac rady dietetyka jak masz taka mozliwosc, a jak nie, to sprobuj wtedy przez tydzien sie przemoc do miesa i wtedy powtorzyc badanie. Jak nie pomize to trudno, ale jesli pomoze? Ja nie jem miesa ze wzgledow ideologicznych, z zelazem nigdy nie mialam problemow, ewentualnie w druga strone, bo czesto nawet za wysokie troche mialam. Ale tak jak mowie, gdyby naprawde byla koniecznosc jedzenia go, to zdrowie dziecka wazniejsze, niz moje ideologie. Mala tak, to moja pierwsza ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
W sprawie seksu to mi lekarz powiedział ze jak najwięcej i obowiązkowo bez prezerwatywy bo sperma ma same pozytywne dzialania. Oczywiście mojemu narzeczonemu jak najbardziej się to uśmiecha ale ja niestety w ogóle nie mam na to ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mi na temat wspolzycia nic nie mowila. Kazala tylko jesc male porcje, ale czesto i pic duzo wody niegazowanej. Ale bede w czwartek prywatnie, to moze cos powie, a jak nie to spytam jesli nie zapomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
spytaj się spytaj bo ja dopiero za 2 tygodnie idę. Mój mąż to momentami chyba czuje się przeze mnie gwałcony tak go wykorzystuje. on chyba nie ma aż takich potrzeb :p Ogólnie to on się mnie zapytał czy możemy a ja głupia, nie mądra nawet o tym nie pomyślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dokucza wam tez bol glowy? Bo mi strasznie od tygodnia i przy tym nasilaja sie mdlosci. Wczoraj bylo duzo lepiej i myslalam ze juz spokoj a dzisiaj znow to samo. Nawet sprzatac nie moge na swieta bo jak leze to jest mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
mi bóle nie dolegają. raczej dzisiaj ziewam w pracy. pije wodę i mam wrażenie, ze mi się w brzuchu żaby zalęgły ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
A ja mam dziś lenia a tyle roboty mnie czeka w domu nic nie ruszone i jeszcze musze na zakupy z córka jechać I znow sie wymecze :-( mysle czy nie poczekac na meza i pozniej jechac ale bede miala wtedy malo czasu bo sklepy do 17... Milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mnie glowa troszke pobolewa, ale to chyba od wymiotow. Przez ostatnich kilka dni mialam spokoj, tylko mnie mdlilo, szczegolnie po posilku, a dzisiaj znow calowalam toalete. Mam nadzieje, ze to dobrze wrozy :) A co do seksu, to jak nie plamicie, nic was nie boli w trakcie lub po, to podobno nie ma przeciwwskazan, takze jak macie potrzebe, to korzystajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przypomniał mi się tekst mojego męża wczoraj przed spaniem. "Kochanie jak to jest bez okresu?" "Uwolniłem ciebie od niego na długi czas!!" - pełna satysfakcja z pomocy Dodam tylko, że miałam bardzo bolesne miesiączki. jak mi czas wolno płynie:((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to po porodzie będziesz mieć taki okres za te wszystkie 9 miesięcy spokoju ze zatęsknisz za normalna miesiaczką:P normalnie się leje krew strumieniami :P i jeszcze noworodka do opieki...nie ma nic za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
witajcie kobity! ja tez mamm mdlosci poranne-ktore trwaja caly dzien... na sex tez wcale nie mam ochoty juz z miesiac chyba jak myslicie czy jak sa mdlosci i inne dolegliwosci to malenstwo rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Karolina ja tam nie wiem, mdlosci juz od jakiegos czasu mam, a jeszcze w poniedzialek pecherzyk byl pusty. Dzis tez umieram na mdlosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) My po zakupach. Mam jeszcze troche drobiazgow do sprzatniecia ale lenia mam totalnego. j_doiron usmiałam się :-) szkoda tylko że to na 9 lub troche wiecej miesięcy. Mnie dziś męczą znów wymioty i pobolewa brzuch. no ale cóz praca czeka. Milego popoludniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×