Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Pełna nadziei 91
Hej Kobietki. Ja już po wizycie. Wszystko ok :) Serduszko już bije :) :) :) Jestem przeszczęśliwa :) Najważniejsze, że wszystko w porządku. A tak się bałam. Jeśli któraś z Was bedzie uaktualniać tabelkę to wproszę o wpisanie moich pozostałych danych. Wiek 24 lata, termin porodu 28 listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
No widzisz pelna nadziei, wszystko jest dobrze :) Super, ciesze sie bardzo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02-------14.11 ---------8tc joanna1012-------------------------------01.03----------- ----------------- Nika87-------------------------------------26.02--------0 5.11------------- Anka37----------------37--------------------------------1 5.11---------8tc Justa2704------------22------------------14.02-------21.1 1---------6tc BombowaSałata----23------------------16.03-------------- ------------- Paula4--------------------------------------------------- -10.11---------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------- ------------------ Ewela9223------------23------------------27.01----------- -----------9tc Paolinaaa-------------24------------------15.02---------- ----------------- PełnaNadzieji91-----24------------------21.02-------28.11----------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11 ---------8tc małpka24-------------27------------------20.02-------24. 11--------7tc Pati93---------------------------------------20.02------- 27.11--------6tc Paula23---------------23------------------02.02--------09 .11--------8tc j_doiron---------------27------------------20.02--------2 7.11--------6tc Karolinaaaaaa-------30------------------09.02------------ --- ----------- mała1407----------------------------------08.02--------0 5.11--------8tc Paulina991------------------------------------------------04.11------------- apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Pelna nadzieji no widzisz wszytko jest dobrze juz sie nic nie martw ciesz sie kochana 🌼 Ja dzisiaj kiepsko mdlosci coraz silniejsze dotego doszly zawroty glowy, piersi tez sie staly wrazliwsze na dotyk musze nosic stanik sportowy non stop bo bez mnie ubranie draznia slodkie uroki ciazy ;D 🌻 ........ motylkowa,joanna1012,nika87,anka37,bombowasalata,paula4,paulasz26,ewela9223,paolinaa,aaaga,pati93,paula23,j_doiron,karolinaaa, mala1407....... dziewczynki jak sie czujecie jak wasze dolegiwosci ? ......Pozdrawiam wszystkkie 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w końcu jestem! Niestety jestem w trakcie przeprowadzki i do tego jeszcze przedświąteczne przygotowania. Przez ta przeprowadzkę mam ograniczony dostęp do internetu :( dzięki że mnie wpisalyscie do tabelki :) jeśli chodzi o termin porodu i tydzień to wszystkiego dowiem się na wizycie 14. Dziewczyny jak tak was czytam to zaczynam się martwić i się denerwować, wy już macie za sobą badania a ja tyle muszę jeszcze czekac :( tak strasznie się niecierpliwie. Gosciu -> jestem z okolic Płocka, ceny u nas są spore niestety :( Justa -> trzymam za Ciebie kciuki, myślę że wszystko ułoży się po Twojej myśli, testy o niczym nie świadczą, nie krwawisz, masz objawy, czekaj cierpliwie choć wiem że to nie łatwe :/ Pełna nadziei -> gratuluje Ci i bardzo się cieszę że slyszalas już serce swojego dzieciaczka :) Ewela jestem za, ale pewnie będę mogła się tam zalogowac jak dostanę kompa po świętach bo mi zabrali do naprawy :( mała-> gratulacje dla Ciebie i zdrowka dla waszej dwójki :) Dziewczyny ją jestem miesozerna i nie wyobrażam sobie dnia bez mięsa! Nie wiem jak to jest w ciąży ale myślę że powinniście być pod kontrolą lekarza jeśli nie ujęcie mięsa a już z całkowitą pewnością gin powinien o tym wiedzieć. Boże ale mam ochotę na arbuza :D ale mi narobilyscie ochoty! A smaczki mam codziennie inne. Raczej preferuje takie ostre i wyraźne smaki, a przed ciążą lubiłem łagodne. Ostatnio poszłam do sklepu po papier toaletowy, ale przy stoisku z warzywami poczułam kiszona kapustę o matko kupiłam cały owieczek i zjadłam w 5 min :D Jeśli chodzi o seks to wolę nie ryzykować zanim nie zapytam mojej gin, ale powiem wam szczerze że ją nawet nie mam ochoty :( przed ciążą wręcz odwrotnie a teraz nie mam siły na to :/ Dziewczyny, idę. Postaram się wpaść tu jeszcze w trakcie świąt, a jak mi internet podłącza i oddadzą komp to będę codziennie :) Póki co życzę Wam, waszym mężom, partnerom, maluchom i fasolkom spokojnych świąt spędzonym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Nie podpisałam się, osoba powyżej Paolinaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Paolinaa nie przejmuj się ją też niestety długo czekam na wizytę. W czwartek będę miała robiony komplet badań i mam Nadzieję że wszystko będzie w porządku bo to w sumie będą moje pierwsze badania. malpka24 co do dolegliwości to niestety strasznie nadal mi dokucza ból piersi i często mam bóle głowy i w sumie zauważyłam ze mam teraz zmniejszony apetyt na mięso i ryby ale za to soczyste owoce jadła bym cały czas i musze przyznać ze bardzo dużo ( jak na mnie) pije teraz wody herbaty soków. Poza tym wszystko jest ok Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wg moich obliczeń mam termin koniec listopada początek grudnia - mogę się do Was dołączyć :)? I tak mam przeczucie, że urodzę jakieś dwa tygodnie wcześniej to prawie jeszcze będzie listopadowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wciąz mecza ciążowe dolegliwości ale juz 8 tydz to mam nadzieje że wkrótce ustąpią.Nerwobol ustapil wiec rodzinka sie cieszy bo matka moze stac w kuchni i sprzatac itp :-) Dziś robiłam babeczki na swieta i mi nie wyszły :-( nakwyrazniej znow bede musiala przestac piec bo w ciaży z corka tez tak mialam. Pełna nadziei super :-) Spokojnych Świat Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Anka ja tez mam taka nadzieje ze mdlosci ustapia szybko Nam choc wydaje mi sie od 2 dni jaklby byly ciut mniejsze u mnie a co do piersi mnie nie bola wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Paolinaaa ja tez jestem z okolic Płocka :) Mnie tez zaczynają męczyć mdłości...Ciągle głodna jestem a nie mogę nic zjeść bo mnie odrzuca. Dla wszystkich Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Witajcie :) Zycze Wam radosnych, spokojnych i zdrowych Swiat, smacznego jajka i mokrego Dyngusa, a takze abysmy wszystkie w listopadzie tulily mocno swoje cale i zdrowe dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja tez Zycze udanych Swiat Wielkanocnych i przedewszytkim zdrowych bez mdlosci i innych dolegliwosci :) Moja siostra dzisiaj zrobila ciasto z nutella nie pieczone tylko wymieszany spod nutelli z sucharkami i krem na to z budyniu masla cukru margaryny i mleka no i na to galaretka juz nie moge sie doczekac az sprobuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa ten spod jest pyszny!!! Moja mama kiedys zrobila z nim ciasto, rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja też Wam życzę smacznego jajka :-) wszystkiego najlepszego i żeby ten cudowny czas szybko nam minął do oczekiwanego listopada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja również życzę Wesołych Świąt rodzinnych i spokojnych :-) ja niedawno zrobiłam sernik mezus prosił od niechcenia ale wyszedł pyszny aż się zdziwiłem. Przyszłam dziś z pracy i wszystko miałam zrobione sałatkę mięsko pranie byłam w szoku chociaż co chodzi o jedzenie to mój mąż jest mistrzem :-) poza tym byłam dziś ostatni raz w pracy od wtorku idę na zwolnienie trochę mi szkoda ale i się ciesze w końcu trochę odpoczne i poświęcenia więcej czasu dla corci. We wtorek idę do lekarza znów zobaczę moje maleństwo :-) dziewczyny czy którejś z Was już widać brzuszek? Ja co prawda zaraz zaczynam 10 tydzień i w drugiej ciąży podobno szybciej widać ale żeby aż tak szybko? Na pewno to nie od jedzenia bo raczej nie szaleje a ten tydzień poscilismy z mężem tylko rybka 3 x dziennie. A termin porodu mam na 3 listopad jakby któraś uzupełniala tabelke :-) Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ewela u mnie z tym brzuchem jest tak, ze normalnie to nikt by nie powiedzial, ze ja w ciazy jestem. Ale ja sama, ktora swietnie znam swoja budowe, moj narzeczony i rodzice - wszyscy zauwazylismy, ze brzuch delikatnie zaokraglil sie od dolu. Ale naprawde tylko osoby, ktore doskonale znaja moja figure, moga to zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie życzę Wam spokojnych i spędzonych w gronie rodzinnym Świąt! Niech przyniosą radość.Niech Pan Zmartwychwstały obdarzy Was i Waszych najbliższych wieloma Łaskami. P.s. Ja dzis mam bole brzucha i zaczynam sie martwic. U mnie 3 c i brzuszek tez zaczyna powoli sie zmieniac od dołu.Ale poki co tulko dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka mnie tez wczoraj brzuch bolal. Mi gin zalecil w takiej sytuacji no spe 3 razy dziennie po jednej tabletce i ewentualnie magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Powiem Wam ze mnie tez wczoraj zaczal bolec brzuch mocno no ale naszczescie mi przeszlo i dzisiaj tylko rano troche mnie bolal jak wstalam i mdlosci mi dokuczaja i bol glowy .A jezeli chodzi o wielkosc brzucha to tylko jak podwine bluzke do gory to cos lekko widze i moj narzeczony tez a tak na gole oko jeszcze nic nie widac no chyba ze piersi powiekszone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulasz2206
Witam, mam nadzieję że Święta mijają Wam lepiej niż mi, dopadł mnie jakiś wirus wymiotów. Strasznie mnie wymeczylo. Ja jeszcze nie mam karty ciąży założonej 10 idę na wizytę to pewnie wtedy termin ustalimy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy złapaly mnie znow bole jak na @ . Teraz znow... :-( obserwuje siebie.Narazie sa tylko bole :-( W czwartek mam wizytę. Jesli cos sie zmieni podjade do szpitala. Milego lanego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka a bierzesz cos na te bole? Bo mi ta nospa faktycznie pomogla. Kurcze martwie sie Toba :( A ja dzis lany poniedzialek mam z nieba :D Pogoda paskudna, kropi, zimno. Takie te swieta sa, ze ani nawet sie z domu nie chce wychodzic. A mamy dzis jeszcze jechac do rodziny na wies z zaproszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wzielam magnez i troche ustepuje wiec bedzie chy a ok. jesli by cos bylo gorzej podjade na oddzial a jak nie bedzie gorzej wytrzymam do czwartku... Martwie sie troche bo podobnie mualam przy poronieniu ale z plamieniem i gdy byly problemy z ostatnia ciaza. Mam nadzieje ze bedzie mimo to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka ja sie zawsze pocieszam haslem, ze poki nie ma plamien, to jest dobrze :) Ja tez mam wizyte w czwartek :) Moze to macica sie tak rozciaga, ze przypomina to bole miesiaczkowe? Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny a ja dzisiaj mialam rano takie skurcze ze sie ruszyc nie umialam . Bol brzucha ponoc jest normalny jak nie jest mocny i nie trwa dluzej niz 15 min Anka a jak u Ciebie. Mnie codziennie boli brzuch z rana jak na okres ale dzisiaj to juz pobilo wszystko i jeszcze te skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety ból nadal....nic nie robię . zaraz kłade syna spac i sama też się położe. Martwią mnie te bóle. Bo w sobote pobolało i przestało. W nocy pobolało i przestało a teraz praktycznie boli caly czas. Nie plamię nie mam zadnych śladów krwi w śluzie. Nie wiem. poki co obserwuje jak wciąz bedzie boleć jutro lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×