Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Paula 23
ja w poniedziałek kończę 23 lata a ostania miesiączka 02.02.2015:) faktycznie trochę nas jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Położna mi nie powiedziała czemu przez krótszą nogę raczej bedę miała cesarkę ale kiedyś coś czytałam na ten temat z ciekawości i chodzi coś o biodra że są nierówne ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
ja mam 27 jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
dzwoniłam do przychodni wynik Bety 3158 - > teraz mądre koleżanki powiedźcie mi co to znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
witajcie dziewczyny, ja tez mam termin na listopad, to moja 2 ciaza, zaszlam w ciaze za pierwszym strzalem ;) tak jak w pierwszej ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
mam 30 lat, termin ostatniej miesiaczi to 09.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
J doiron nic tylko pogratulować przyszłej mamie :))) karolina tez wielkie gratulacje :) i fajnie ze nas coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
to czekamy do badania czy wszystko jest dobrze ułożone i czy nie ma jakiegoś ryzyka. kurcze cieszę się, a przynajmniej zaczynam-> no papa mi się jarzy. pierwszy strzał i celny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
jak jest wszytsko ok tp przewazniej wystarzy jeden strzał ;) ja mam mdlsci, humory i klade sie do lozka wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
a ja bede miala zaraz w pracy wielkanoc -> juz czuć żurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja z zorku w tym roku nie skorzystam odpycha mnie od kwasnych rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
motylkowa zobacz jak to się rożnie układa. ciebie skręca i masz mdłości, a mnie nic nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Mi z kolei na sama myśl o lodach czekoladowych (moich ulubionych ) juz mi jest niedobrze. W sumie nie odpycha mnie od niczego ale mam straszna ochote na takie soczyste rzeczy głównie owoce; winogrona jabłka, pomarańcze. Zjadłabym arbuza ale nigdzie nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justa dziękuję :) mój cora jest naprawde jedyna w swoim rodzaju w końcu listopadowa :) ogolnie to teraz jestem juz w 3 ciąży :) to juz 34 tydzień. Takze trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Gosciu trzymaj koniecznie, bo dzis kreska na tescie wyszla naprawde blada :/ J_doiron - taki wynik w normach w moim laboratorium wskazuje na 6 tydz ciazy Odebralam dzis wynik tsh i wyglada na to, ze jest w porzadku, bo wyszlo 1,430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02--------14.11 -------8tc joanna1012------------------------------01.03------------ ------------- Nika87------------------------------------26.02---------0 5.11------------ Anka37----------------37---------------------------------1 5.11-------8tc Justa2704------------22-------------------14.02-------21. 11-------6tc BombowaSałata----23-------------------16.03------------------------- Paula4--------------------------------------------------- -10.11--------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------- ------------------ Ewela9223------------23---------------------------------- ----------------- Paolinaaa-------------24---------------15.02------------- ---------------- PełnaNadzieji91-----------------------21.02------------- ------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11 --------8tc małpka24-------------27---------------20.02----------24. 11--------7tc Pati93------------------------------------20.02---------- 27.11--------6tc Paula23---------------23----------------02.02----------09.11--------8tc j_doiron---------------27---------------20.02-----------27.11--------6tc Karolinaaaaaa-------30---------------09.02------------------------------ apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- mała1407------------------------------------------------ --------------------- asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze dziewczynki tabelka uakyualniona jak cos to pominelam to dajcie znac 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A tak jeszcze a propos smakow i zachcianek :D Ja od 5,5 roku jestem wegetarianka, a ostatnio straaasznie chodzi za mna... Kotlet z piersi indyka z mizeria i ziemniaczkami z koperkiem :P I przezywam katusze, bo akurat wczoraj mama te kotlety zrobila. Nawet nie bede mowic co mi sie dzieje, masakra :/ Az mnie skreca zeby zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
to zjedz. możne twój organizm potrzebuje witamin i białek z mięsa. nic ci przecież nie zaszkodzi a i tobie samopoczucie się poprawi :P ja nie wyobrażam sobie życia bez mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Wlasnie nie poprawi, jakas mam blokade psychiczna, za bardzo zwierzaki kocham :) Mialabym potem kolosalne wyrzuty sumienia. I stad moj dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Na czas ciąży możesz zawiesić wegetarianizm :-) skus się na tego kotlecika na pewno lepiej się poczujecie :-) do mnie właśnie mężus zadzwonił ze kupil mi arbuza także dzisiaj będę się objadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
heheh. albo cycek ala gyros w jakiejs salacie lodowej za pomidorkiem i oliwkami mniam kurcze sama bym zjadla. ja dzisiaj schabowy z ziemniakami mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja tez dzisiaj mam.schabowego z zmiemniaczkami. Tylko Musze pomyśleć nad surówka - może czerwone buraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_doiron
ja mam buraczki ze słoika albo sałatę lodowa jakoś zrobię z cytryna albo z jakimś sosem knorra. albo ogórek kiszony tez pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ale z was zolzy :D - ale to tak pozytywnie pisze, nie obrazajcie sie! ;) Sama nie wiem, poki co sie mega glodna robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paolina,a skąd jesteś ze takie ceny?aż w szoku jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
nie cieszcie sie przedwczesnie ze nic wam nie dolega bo ja tydzien temu jeszcze na silowni bylam i super sie czulam a teraz....czuje sie jak wypluta kupa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Ja tez teraz caly czas juz o obiedzie myślę. :-) a jeszcze godzinka w pracy :-( polecam wam świetna i szybka salatke zrobiłam ja ostatnio przez przypadek w sumie. Brokul ze świeżym ogórkiem szczypiorkiem i odrobina majonezu jak dla mnie rewelacja. Można dodać rzodkiewki jeszcze ale ja akurat ich nie miałam w domu i np ugotowane jajka.mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Aaa ga - na pewno zrobie, moze jeszcze dzis :) Spadlas mi jak manna z nieba, bo akurat jakas salatka tez za mna chodzi oprocz tego nieszczesnego miesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
a ja moge nic nie jesc cale dnie....zjadlam rano sniadanie,potem drugie i nic do tej pory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×