Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość Justa2704
Dziewczyny bierzcie nospe, magnez i duzo lezcie. Starajcie sie tez nie denerwowac. Jak moj mnie tak wkurzyl ostatnio, co bole mialam, to sie wystraszyl chyba, bo teraz staje na rzesach, zebym swiety spokoj miala :) A lekarzowi koniecznie o tym powiedzcie. Ja zaczynam dochodzic do wniosku, ze te dwie kreski to dopiero poczatek problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja leze i biore magnez. Nospe kupie jutro bo mi wyszla. Chce by przeszlo bym wytrwala spokojbie do wizyty a pozniej dalej. az do listopada. Martwie sie ale staram sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Zaglądam ale teraz święta i nie było kiedy. Jak wam minęły? U nas tak sobie w mojej rodzinie smutno bo szwagier nieuleczalnie chory u męża wszyscy się kłócą każdy krzywo na siebie patrzy... Wigilię spędzimy w tym roku sami stwierdziliśmy że 4 osoby to już konkretna rodzinka i nikogo więcej nie trzeba :-) jutro idę do lekarza na 12:30 dam znać po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Anka mysle, ze bedzie ok, jesli nadal nie ma sladu krwi :) Ewela ja jestem jedynaczka i najczesciej Wigilie spedzalismy tylko we trojke, bo rodzicom nie chcialo sie nigdzie w zimie jezdzic po rodzinie i tez bylo super ;) Teraz Wigilie spedzam z narzeczonym, chwile jestesmy u niego, gdzie jest w sumie prawie 30 osob i nie mozemy sie doczekac, zeby pojechac do mnie. Jak juz jestesmy w domu, z moim rodzicami, to jest taki mega przyjemny spokoj :) Takze u niego to tylko zlozyc zyczenia, zjesc co trzeba i lecimy do mnie i wtedy dopiero ten swiateczny spokoj sie wlacza ;) Chociaz teraz jakby maluszek sie urodzil, to ja z niespelna miesiecznym dzieckiem nie bede tam na pewno jechac, a jemu samemu tez sie pewnie nie bedzie chcialo, takze cale swieta w domu z moimi rodzicami tylko spedzimy. Az sie doczekac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela przykro mi z powodu szwagra... My wczoraj byliśmy u mamy - poza tym te świeta smutne dla nas bo w sobotę mineły 2 miesiące jak odeszła moja Babcia w wczoraj rok jak odeszła ciocia.... :-( ogólnie my tylko święta z rodziną męża spędzaliśmy gdy mieszkaliśmy w tym sym mieście. od 3 lat jesteśmy znów w moim rodzinnym mieście i zawsze u mamy święta. Justa dzięki :-) Teraz trochę zelżało i doszło lekkie kłucie z lewej strony. Czytałam po różnych forach i wygląda to na rozciąganie się wszystkiego więc mam nadzieję że to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Dziewczyny jak piszecie ze dopoki nie ma plamien to jest dobrze to az mnie skreca bo ja mialam :c no ale lekarz mi nic na to nie dal. I mowi ze wszystko ok. A Swieta u mnie kazde glosne. Zawsze siedzi przy stole okolo 15 osob. Przed chwila sie wszyscy zmyli i az sie ciesze bo w koncu cisza . Zostalam tylko ja mama i chlopak tylko troche ze stolu trzeba posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🖐️ Anka37 tak jak dziewczyny pisza badz dobrej mysli, ja w sobote woeczorem milam taki dziwny ciagnacy bol ale polezala troche i mnie przeszlo. Ewela- przykro mi z powodu szwagra ;( My swieta spedzilismy sami i super bylo bez cisnienia spokojnie. Tylko jutro do pracy tak mi sie niechce ;/ mnie nadal mdlosci mecza wiec w swieta tak sobie pojadlam , a pozatym spac mi sie chce tak popoludniu musze isc na drzemke :) Jutro musze sie zapisac do lekarza na na badania i zalozy mi karte ciazy. Trzymajcie sie dziewczynki cieplutko milej nocki pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Motylkowa z tego co slyszalam, to najgorzej, jak masz bole typowo miesiaczkowe, czyli skurcze, a do tego sluz zabarwiony krwia albo krew. Jesli ty po prostu mialas plamienie, to sie nie martw, lekarz zapewne robil ci usg i jesli nie widzial widocznego plamienia, to moglo ci po prostu naczynko jakies peknac. Gdyby cokolwiek niepokojacego zauwazyl na usg, to by zareagowal odpowiednio. Takze nie masz co sie bac, stres nic dobrego nie powoduje :) Ja tez staram sie nie denerwowac, choc ciagle wisi nade mna grozba pustego pecherzyka. Ale szczerze mowiac juz sie z tym pogodzilam. Wole sie potem milo zaskoczyc, niz niemilo rozczarowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa ga
Hej dziewczyny jak tam powrót do pracy po świętach i jak samopoczucie? w czwartek mam robione pierwsze badania i mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda023
Hej ;) Święta i po świętach! Szkoda, że trwały tak krótko :) Ja czekam do poniedziałku, 13.04 na wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. To będzie 8t5d i mam nadzieję, że zostanie założona karta ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Ja zaraz do lekarza nie mogę się doczekać :-* i po zwolnienie bo już od dziś nie ma mnie w grafiku i musi mi dać a coś mam wrażenie ze nie będzie chciała bo ostatnio nawet nie pytała czy pracuje i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
I dzięki dziewczyny serce mi pęka jak na niego patrze jeździ na wózki i jest taki smutny :-( mam nadzieje ze ktoś mu pomoże. Motylkowa a te płomienie nie było po cytologi? Ja zawsze później mam plemienia ale to normalne. Tym razem nie miałam ale w pierwszej ciąży tak i to sporo ale lekarka mnie uprzedzila że tak będzie. Nie martw się na pewno wszystko jest ok ;-) odezwę się po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa trzymaj się ! Czasem plamienie jest jak Ewela pisze po cytologi... u mnie lekko dziś lekko ćmi..Na 15 ide na badania, Bo byłam rano ale HIV darmowo robia tylko popoludniu....wiec teraz do 15 nic nie moge jesc .... A i dzis mi w nfz powiedzieli ze lekarz ma obowiazek dac skierowanie na toksoplazmoze....a moj mi mowil ze nie moze ech....jak w czwartek nie da to w piatek 55 zl zaplace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ewela daj koniecznie znac jak po wizycie :) Anka ja nie wiem jak to jest z tymi badaniami. Dostalam tylko skierowanie na grupe krwi, nawet tsh sama robilam, bo mnie do rodzinnego odeslala jak ja poprosilam. Ale fakt faktem toksoplazmoze i cytomegalie powinno sie zrobic. A juz przed porodem wymaz na paciorkowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Czesc dziewczyny:) podczytuje Was od jakiegos czasu i dzisiaj ofucjalnie moge dolaczyc:) dzisiaj widzialam serducho:) termin mam na 29 listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_bania
Cześć kobietki :) Właśnie szukałam tematu takiego jak ten. Też mam termin na koniec listopada łamane na grudzień :) U mnie 5 tc. Starałam się od września. I proszę z początkiem marca udało się :) Czekałam na okres bo miałam robić w szpitalu badania hormonalne a tu okresu nie ma hihi. Jesteśmy z moim przeszczęśliwi ale i pełni strachu. Jednak trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję. Pozdrawiam Was i chciałabym do Was dołączyć by dzielić się przeżyciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jak tam po świętach? nie zaglądałam do was ostatnio bo te mdłości są straszne. Ewela współczuję takiej strasznej wiadomości. Wiem co to znaczy , bo dziś po długiej walce z chorobą zmarł mój wujek. Trzeba niestety z taką wiadomością żyć. A dwa miesiące temu straciłam brata... U mnie w tym roku , mam nadzieję , wigilia już na swoim bo mieszkanie z teściem bywa uciążliwe. Oj , bóle , jak ja to znam. Tylko po nospie była ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
BombowaSalata - serdeczne kondolencje :( Nowe mamusie - witajcie :) Wpiszcie sie do tabelki, znajdziecie ja kilka postow wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Bombowa salata moje kondolencje. Na telefonie nie potrafie skopiowac tabelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinaaa
Mamasynka i Ania bania witam was na naszym forum. Dziewczyny, mój dziadek po świętach trafił do szpitala :( wiem jak ciężko jest patrzec na chorobę i cierpienie bliskiej osoby :( Anka trzymaj się, dbasz o siebie i malenstwo więc wszystko powinno być w porządku. Jeśli chodzi o święta to u mnie udane. Chociaż powiem wam że ją ostatnia wigilię spędziłam tylko z mężem i było cudownie :) bez spięcia, na spokojnie. Udało mi się go nawet skłonić do wspólnego koledowania :D Wielkanocne już typowo rodzinnie w rozjazdach, zmeczylisy się tym szczególnie teraz jak jestem w ciąży to ta dalsza rodzina tylko wypytuje co i jak, przyglądali mi się w kółko czy może coś już po mnie widać... Widzę, że macie objawy a ja dziewczyny nie czuje prawie nic :( mam bóle podbrzusza ale to dosłownie lekkie pociągnięcie 3 razy dziennie, nie mam mdłości nic. Jedyne co to zmęczenie i ból piersi. Nie wie czy to ok, wolałabym coś już czuć to bym się może tak nie martwila :/ Odliczam dni do usg. Jestem zła na moja lekarke że tyle każe mi czekać, niby jestem w ciąży ale wogóle tak się nie czuje, nawet nic nie widziałam jeszcze :( Motylkowa nie martw się, byłaś u lekarza i nic nie stwierdził,widziałam poza tym z tego co pamiętam miałas brązowe ślady na bieliźnie i to raz czy dwa. Moja przyjaciółka krwawila gęsta czerwoną krwią w czasie prawie całej ciąży, urodziła córeczkę, ale musiała całą ciążę leżeć więc nie ma tragedii i sytuacji bez wyjścia :) Pelna nadziei -> będziesz rodzic w Płocku? Ja tak, może spotkamy się na porodowe :D Mirinda ja mam dzień po Tobie wizytę, jestem taka niecierpliwa, też będę miała założoną kartę ciąży, ale czasami się boję że powie mi gin że tam jest pusty pęcherzyk :( Mam do was jeszcze pytanko , bierzecie może kwas foliowy ? Mi lekarka nic nie mówiła na pierwszej wizycie, ale ja od kiedy wiem o ciąży to biorę, naczytalam się że tego płód potrzebuje w pierwszych miesiącach i że bez kwasu może mieć poważne wady rozwojowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja biore femibion natal 1, to zestaw witamin z kwasem foliowym dla kobiet planujacych ciaze i dla kobiet w pierwszym trymestrze ciazy. Zaczelam go brac juz przed ciaza, ale nie bralam regularnie. Jedno opakowanie starcza na jeden miesiac, a ja niecale dwa opakowania zuzylam w ciagu jakis 3 miesiecy, bo zapominalam. Ale teraz biore codziennie, regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Paolina ja kwas foliowy bralam od wrzesnia, odkad gin potwierdzil ciaze biore omega med forte, podobno najlepsze, cena tez niezla:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Paolinaaa nie nie, w Płocku chyba nie. Ja tez biorę Femibion natal 1, ale spokojnie kwas foliowy mozna brać. Podobno nawet trzeba go brać na 3 miesiace przed zajsciem w ciazę. U mnie mdłości mniejsze ale zachcianki takie że szok. Raz na kwaśnie, raz na słodkie. Poza tym ciągle mogłabym spać...Święta spędziliśmy u rodzinki więc cieszę sie ze jest juz po i mogę w spokoju posiedzieć w domku, bez chaosu i hałasu hehe. Witam nowe mamusie :) Miło, ze ciagle nas coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombowa sałata - kondolencje. Witam nowe mamusie :-) U mnie dzis nieco lepiej ale teraz troche zaczyna pobolewac - duzo dzis chodzilam i może dlatego. Byłam na części badań - był problem z pobraniem krwi bo jest strasznie gesta....ech ...z synem miałam podejrzenie niedokrwistości a tu wychodzi nadkrwistość rzekoma... zobaczymy jak wyjdą wyniki. jutro odbieram. w czwartek rano do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Melduje się po wizycie :-) maluszek ma 3.5 cm ma nóżki rączki i strasznie *****iwy jest :-) robiła mi już usg przez brzuch i wszystko pięknie widać. Wyniki mam dobre tylko cytologia taka sobie ale mam się nie martwić. Poza tym schudłam kilogram. Dziwnie u Was dziewczyny z tymi badaniami i lekarzami. U mnie na każdej wizycie dostaje się skierowanie na wszystkie potrzebne badania. O nic nie musze prosić. I dopóki nie minie ryzyko poronienia to usg na każdej wizycie a tak to ktg co wizyta. Dostałam zwolnienie z pracy wiec sobie odpoczne :-) co do mdłości to mi przeszły już jakiś tydzień temu i tez strasznie się martwilam i jak widać niepotrzebnie bo jest wszystko super. Zmiencie lekarza jak czujecie niepokój czy nie chce wam robić badań czy usg. Wasz spokój psychiczny jest najważniejszy. Ja jutro na badania a strasznie się boje bo ostatnio zemdlalam na pobieraniu krwi... I mąż idzie teraz ze mną. A ja dla świętego spokoju jadę prywatnie do lekarza w najbliższych dniach jutro będę dzwonić. Kochane nie przejmuj cie się na pewno wasze maleństwa zdrowo rosna i wszystko jest dobrze :-) Ja teraz jestem spokojna bo juz 3 dni nie bylam w pracy nic mnie nie boli tylko jak g***townie sie rusze to mnie kluje w brzuchu. Maz tez zadowolony bo bedzie mial wiecej czasu dla siebie hehe a ja bede mogla odwiedzac mame i znajomych. I jeszcze mi za to zaplaca hehe :-) milego wieczoru Wam zycze jutro się odezwę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 23
Paolinaaa mam dokładnie tak jak ty. Żadnych objawów oprócz tego co wymienilas. Tak samo w ogóle nie czuje ze w ciąży jestem. I tez biorę kwas foliowy:) nie mogę się doczekać jakiś widocznych objawów ciąży, choćby brzucha to moze wtedy poczuje ze będę mama małego babelka:) Teraz kolejna wizyta 14 i tez zaloza mi kartę ciąży i dostanie skierowanie na kolejne badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja biore tylko zelazo z kwasem foliowym. Dziewczyny dzisiaj w koncu pierwszy raz poczulam obrzydzenie do slodyczy jadlam je codziennie w mega ilosciach za to terAZ mam bardziej smaka na zurek a jak jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ewela w ktorym tyg jestes? Ja juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala przez brzuch bo wiadomo dopochwowe malo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja mialam badanie grupy krwi i na kile i podstawowe badania na hiv jeszcze nie dostalam nie upominam sie tez bo nie zabardzo sie orientuje co trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasynkaa
Ewela super wiadomosci! Motylkowa mnie odrzuca od wszystkiego, ciagnie mnie tylko do kwaskowych smakow, takich wyrazistych. No i zjem cos, a za pol godziny znowu czuje glod i mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×