Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eveli 86

Listopad 2015

Polecane posty

Gość aaa ga
Justa życzę smacznego :-) Karolinaaa a może spróbuj chrupki kukurydziane te dla małych dzieci albo biszkopty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka37
Kochane ja nadal meczę się z tym nerwobólem....Smaruje plecy ale nada problemy z poruszniem sie. Pospałam troche w ciągu dnia. Zaraz muszę Was nadrobić. Jutro ostatnie sprzatania - kurze podlogi. i zakupy. Rano badania bo dzis nie miałam siły wstać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
a ja teraz poodkurzałam pod łóżkiem w sypialni i boli mnie brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Ja oczywiscie nie wytrzymałam do dziś i byłam wczoraj u mojej ginki. Więc tak. Emocje niesamowite. Serduszko bije jak szalone, moja kruszynka ma 2 cm, 2 rączki, 2 nóżki, widać było główkę i kręgosłup. Wszystko co się dało zobaczyć - widziałam ;-) Została mi założona karta ciąży, jestem wniebowzięta !!!! Co do wieku ciązy to sama jestem zaskoczona bo wg OM czyli 08.02.br ciąża powinna mieć 7 tydzień 5 dzień a z usg i wielkości dzidzi 8 tydzień 6 dzień ... .więc justa2704 nie zalamuj sie bo widze ze co ciąża to inaczej. Następna wizyta 16.04. juz z kompletem badan i moim M bo dalej nie wierzy że w dwóch centymetrach miesci się jeszcze mniejsze bijące serdusio ;-))) Aha termin mam wyznaczony na pomiędzy 05.11.2015r. a 15.11.2015r. Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!! Chyba JPII czuwa nade mną że udało się zajść w ciąże. Dziś 10 rocznica śmierci. Wierze ze bedzie w końcu dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaaaaa
mala ja bylam wlasnie na usg tydzien temu i lekarz mi pow ze zarodek zywy pojedynczy i tyle, nic nie bylo widac jeszcze, a okres ostatni tez mialam tak jak ty 09.02 wiec ja jestem zmartwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mala to gratulacje :) Ciesze sie razem z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02--------14.11 -------8tc joanna1012------------------------------01.03------------ ------------- Nika87------------------------------------26.02---------0 5.11------------ Anka37----------------37--------------------------------- 1 5.11-------8tc Justa2704------------22-------------------14.02-------21. 11-------6tc BombowaSałata----23-------------------16.03------------- ------------ Paula4--------------------------------------------------- -10.11--------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------- ------------------ Ewela9223------------23---------------------------------- ----------------- Paolinaaa-------------24---------------15.02------------- ---------------- PełnaNadzieji91-----------------------21.02------------- ------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11 --------8tc małpka24-------------27---------------20.02----------24. 11--------7tc Pati93------------------------------------20.02---------- 27.11--------6tc Paula23---------------23----------------02.02----------09 .11--------8tc j_doiron---------------27---------------20.02-----------2 7.11--------6tc Karolinaaaaaa-------30---------------09.02--------------- --------------- apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- mała1407--------------------------------08.02---------05.11----------8 tc asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Ja sie tylko boje tych testow, bo coraz slabsza kreska wychodzi, czyli beta spada, a to juz wiadomo jaki scenariusz. Ale z drugiej strony teoretycznie przy spadku bety sa plamienia podobno, a ja ich poki co nie mam. Gdyby nie te swieta teraz, to bym zrobila dzisiaj i w sobote, ale swieta wypadaja i nie wiem jak laboratorium pracuje, a jak mam robic we wtorek i czwartek to bez sensu, bo w czwartek rano mam juz wizyte. Moze tylko we wtorek zrobie zeby sprawdzic czy tydzien z bety jest rowny tygodniowi z usg. A tak mi pieknie rosla, mialam przyrost o ponad 100% jak poszlam zrobic zaraz jak mi test wyszedl pozytywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna będzie dobrze :-) nie rób żadnych już testów.Trzymam mocno kciuki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Juz do czwartku Aniu wytrzymam :) Ale naprawde sie boje :( Powiem Wam nowine :D Zjadlam ze trzy kawalki tego kotleta dla swietego spokoju i, szczerze mowiac, po tylu latach smakowalo okropnie. Tylko mi sie niedobrze zrobilo. Ale ochota przynajmniej przeszla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Justa, czy te testy były jednej firmy i serii? Jeśli nie, to nie masz sie czym przejmować! Rożne firmy, nawet jeśli mają te sama czułość, to kreska wychodzi inna. To sie tyczy tez rożnych serii wiec bez nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Justa nie martw się na zapas chociaż wiem ze to niełatwe bo sama się boję i chciałabym zeby było już jutro. Grunt to pozytywne myslenie. Mała świetne wieści! :) Gratulacje :) Mężuś pięknie zawiesił dzisiaj firanki, bo czytałam gdzieś ze to niebezpieczne dla kobiet w ciaży więc wolałam nie ryzykować. I tak sie nadwyrężam bo moja !4 miesieczna Księżniczka nie chce pomóc mamusi i póki co nie potrafi jeszcze chodzic wiec jestem zmuszone ja nosic. Mam nadzieje ze to nie zaszkodzi drugiej Dzidzi :) U mnie pogoda sie poprawiła, słoneczko świeci wiec zaliczyłysmy spacerek :) Karolinaaaa spróbuj się nie forsować za bardzo. Lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Miało być 14-miesięczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Ja tez nosze mojego 14-miesieczniaka jak męża nie ma. Chociaż mój gin kazał odzwyczaić, ale czasem są sytuacje bez wyjścia, jak wsadzenie do krzesełka, do wanny, do umywalki przy myciu pupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełna nadziei 91
Miranda no właśnie, czasami się nie da :) Staram się jak najwięcej ją prowadzać ale jak narazie sama boi sie odważyć. Za wszelką cene nie chce jej zmuszac bo to jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Pelna nadziei to byly testy zamawiane na allegro. Na pewno jednej firmy. Podejrzewam, ze tej samej serii tez. Ja ich wtedy sporo dosc zamowilam. Fajnie wam, ze juz macie dzieciatka :) Nie moge sie doczekac kiedy i ja swoje malenstwo bede tulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Mój chodzi, ba, biega i co z tego jak do mamy na apa zawsze chce... Kucam i go przytulam, to sie po mnie wspina i jęczy ze chce do góry. Cieżko jest, ale zajmuje go czymś innym i jakoś leci. Gorzej, ze nie wszędzie wejdzie i trzeba go podnieść tak czy siak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Justa, mam jednak nadzieje, ze coś z tymi testami nie tak... Wiem co czujesz... Ja nie miałam długich cykli a i tak czekałam do 11 tygodnia bo może zarodek sie pojawi... Gin mnie wtedy pocieszył, ze dwa puste jaja nie zdarzają sie dwa razy pod rząd i tak oto jestem w siódmym tygodniu... Wizytę mam 13.04 i czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda023
Ucina mi posty... Pisałam ze będzie dobrze, bo pewnie owu sie przesunęła, życzę Ci tego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Mirinda tez tak slyszalam, choc i od tego podobno sa wyjatki, ale to naprawde trzeba by bylo miec pecha porzadnego. Ja sie tez balam, ze to jest taka jedyna szansa, ze albo teraz dziecko, albo dopiero za kilka dlugich lat. Bo narzeczony nie chcial teraz jeszcze dzieci. Ale tak sie teraz juz okrecil wokol tego wszystkiego, ze tak niesamowicie sie ucieszyl na to malenstwo i zapragnal dziecka, wiec gdyby teraz nie wyszlo, to chcemy odczekac ze 3 miesiace i starac sie o nastepne, tym razem w pelni swiadomie. Kamien spadl mi z serca, ze to jednak nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Dziekuje :) Caly czas sobie powtarzam, ze poki nie plamie, to jest nadzieja :) A Wam wszystkim zycze, zeby ciaze byky zdrowe i spokojne i zebyscie wszystkie w listopadzie tulily mocno swoje szkraby :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati93
Sluchajcie kobietki bylam dzis u gina z wynikami kolejnych badan. Wszystkie sa ok i dal na kolejne. Ale powiedzial zebym zapisala sie na usg na 20 maja. To bedziec13 tydz. Powiedzial ze wczesniej nie ma potrzeby bo serce juz bije tak stwierdzil. Co o tym byscie myslaly? Powiedzial ze moge i wczesniej pojsc na usg ale ze on potrzeby nie widzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
U mnie ostatnia @ 27 styczeń mam 23 lata i jestem w 8 tyg. Ja w 7 tyg widziałam już serduszko. A zarodek z usg 8t6d. Ja też mam fazę na arbuza w poprzedniej ciąży tak samo. Mnie w pracy wysyłają na zwolnienie wiec we wtorek idę do Lekarza i chyba poproszę. Myślę dziewczyny ze trochę za bardzo się nakrecacie i przejmujecie. Ja jestem spokojna wiem ze wszystko będzie dobrze bo nie może być inaczej. Jedynie w pracy biegając dzwigajac i się denerwujac mam czarne myśli tym bardziej ze później wieczorami bardzo boli mnie brzuch. Poza tym wyglądam już jak w 5 nscu mam bardzo duży brzuch już każdy mówi ze widać. Ja też noszę swoją córkę 17 kg niestety czasami musze ale mąż krzyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopad 2015 Nick------------------Wiek----------------OM-----------TP ----------TC motylkowa---------19-------------------01.02-------14.11 ---------8tc joanna1012-------------------------------01.03---------------------------- Nika87-------------------------------------26.02--------05.11------------- Anka37----------------37--------------------------------15.11---------8tc Justa2704------------22------------------14.02-------21.11---------6tc BombowaSałata----23------------------16.03--------------------------- Paula4----------------------------------------------------10.11---------9tc Paulasz26-------------29--------------------------------- ------------------ Ewela9223------------23------------------27.01----------------------8tc Paolinaaa-------------24------------------15.02--------------------------- PełnaNadzieji91--------------------------21.02-----------------------6tc aaa ga-----------------------------------------------------11.11---------8tc małpka24-------------27------------------20.02-------24. 11--------7tc Pati93---------------------------------------20.02-------27.11--------6tc Paula23---------------23------------------02.02--------09 .11--------8tc j_doiron---------------27------------------20.02--------27.11--------6tc Karolinaaaaaa-------30------------------09.02--------------- ----------- mała1407----------------------------------08.02--------05.11--------8tc apap1---------------------------------------------------- --------------------- miniaa--------------------------------------------------- --------------------- Agnieszka1992-------------------------------------------- ------------------ miranda023----------------------------------------------- ------------------- asss14--------------------------------------------------- ---------------------- Annula2015----------------------------------------------- -------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zapomnialam sie zalogowac , a tak wogule dziewczyny ktore maja pomaranczowy nikt moze sie zarejestruja , bo dopoki sa na pomaranczowo kazdy inny moze uzyc tego nicku a tak bedzie pewne ze to jedna i ta sama osoba. :D a tak pozatym jak sie czujecie dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja tez kolejne usg bede miala w 12 lub 13 tyg. wtefy lekarz powinien sprawdzic tzw przeziorność karkowa. Ja bede wtedy na 1 badaniu prenatalnym. Dziewczyny ja niestety czasem musze podnieść swojego 15 kg brzdąca. Poki wszystko jest ok staram się robić jak najwìęcej sama bo denerwuje mnie gdy mąż czy córa robią coś nie tak. U mnie firanki i zasłonki też M będzie wieszał...Nawet jedno okno dziś (na klatce) umył. Ale często go nie ma bo w pracy i wtedy siłą rzeczy musze robić sama. A jeśli chodzi o zamartwianie się to normalne choć powinnyśmy się starac się myśleć pozytywnie... Miłego wieczorku Mamusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zalogowana a czesem jestem i tak na pomarańczowo :-( jeny kiedy moj potwornicki zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela9223
Pomyłka 9 tydzień, we wtorek zacznie się 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×