Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość gość
a czy podczas swojej kuracji masz jakieś treningi? czy sama dieta + figurena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie rzucisz się po diecie na żarcie to nawyki zostaną - wszystko zalezy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Itka81
o ile nie miałaś rygorystycznej diety to utrzymanie nawyków nie będzie trudne, poćwicz sobie teraz jakie masz zapotrzebowanie energetyczne i staraj się jego nie przekraczać a czasem jak sobie pozwolisz na coś więcej to poćwicz w domu - jakis trening kardio, rowerek albo skakanka - duże jest tego w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam 2 tygdnie temu figurene - jak na razie 3 kg mniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo tracisz wagi powinno się tracić 0,5 kg na tydzień ale ty jesteś na początku więc to może woda z ciebie schodzi? ale jak spada to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit92
nie chudnijcie więcej jak 0,5 kg na tydzień bo spalicie sobie mięśnie a to już nie wygląda dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego ile kto ma tłuszczu i jaka to jest cześć wagi ciała. Nie każdy może tyle chudnąć tak samo jak nie każdy ma predyspozycje do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pewno jestem endomorphem ale zabieram się za siebie od przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEZO nigdy się nie odchudza mezo zawsze wygląd dobrze genetyka to zimna sucz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciała bym być mezomorfem ale niestety jestem endo:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb hahaha, ciekawe ile płacą temu osłowi co reklamuje slimcea? rzekomo 9-10 kilo chudnie na 3 miesięcznej kuracji. Te komentarze po 70 kg to widać, że ktoś jaja se robi, ale wszystkie inne pozytywy pisane za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolinkaa
Właśnie zamówiłam figurine. Przeczytałam dużo pozytywnych opinii i mam nadzieje że to nie był tylko reklamowy spam :/ . Dziwna sprawa że na moim rachunku było napisane zamówienie 20 niby tyle dobrych opinii w internecie a dopiero jestem dwudziestą osobą która to kupiła ? No cóż zobaczymy ... Jak trenujecie dziewczyny ? Ja juz jestem na 8ym dniu diety Norweskiej I skakanka +przysiady brzuszki etc. Ostatnio przez prace mam bardzo mało czasu na treningi i stąd właśnie pomysł ze skakanką po powrocie z pracy ! Bardzo chciałabym wyszczuplić uda I w ogóle mieć smuklejsze nogi , trzymajcie za mnie kciuki ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście mam bardzo pozytywne mniemanie na temat slimcea, biorę ją od 2 miesięcy, z początku przez jakiś czas nie było widać żadnych efektów, ale tak w połowie 1 miesiąca się rozkręciło i zaczełam gubić te moje zbędne kilogramy, teraz po tych 2 miesiącach schudłam 66,5 kilograma dam znać jak skończe kuracje za miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanndra1987
Z mojej strony mogę powiedzieć tak.Ten suplement towarzyszy mi już od miesiąca pojawił się razem z moją dietą na początku.Moja waga startowa to 84 Kg teraz jest 81,5 kg co do skuteczności się nie wypowiadam na jego temat bo pierwszy raz się odchudzam. A zaczęłam odchudzanie razem z tym preparatem.Więc nie mam do czego porównać ale waga spada i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Optymalna utrata wagi mogło by być lepiej ale jest spoko:) Powodzenia w dalszym odchudzaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://natemat.pl/134829 ,za-30-groszy-napisze-pozytywny-komentarz-na-ceneo-jak-s ie-zarabia-na-handlu-internetowymi-opiniami?fb hahaha dalej kupujcie naiwny narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 27
1,5 miesiąca stosuję ten suplement mam dietę i chodzę na siłownie na maszyny żadnych ciężarów jak na razie udało mi się pozbyć 3.5 kg nie jestem grubaskiem więc to dobra utrata wagi a nawet widoczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się ciężarków one ci krzywdy nie zrobią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Ja schudłam 10kg po ciąży w 2 miesiące dzięki diecie, bieganiu i Afrikan Mango. Było ciężko ale w szczególności polecam zakup tego suplementu, zapełnia żołądek i nie chce się jeść, rewalacja. Tu macie stronę tego środka: http://nplink.net/ugxaTBuH Trzymajcie się i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1214
Ja po ciąży schudłam prawie 10kg dzięki lekkiej diecie, ćwiczeniom i Afrikan Mango. Szczerze mogę go polecić ponieważ dzięki niemu pozbyłam się tego okropnego tłuszczu. Tu zamieszczam wam link: http://nplink.net/ugxaTBuH Na stronie znajdziecie oferte i darmowe próbki. Trzymajcie się wszytskie odchudzające się dziewczyny i powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara z Opola
Witam serdecznie ja stosuję ten preparat już 51 dni.Jestem na diecie i od około miesiąca wykonuje ćwiczenia.Mam sporo nadwagi ale już widzę światełko w tunelu bo udało mi się już pozbyć 11kg trzymajcie za mnie kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia Dagmara tak trzymać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówkaa
Super ci idzie nie poddawaj się trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka 93
Zamówiłam i zabieram się za siebie ktoś zna jakąc fajną i nie męczącą dietkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻM jest najlepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś z produktami o dużej zawartości białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelll
Dukan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolinkaa
Norweska super w ogóle nie chodziłam głodna a waga spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka 93
Na początek wybieram ŻM pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×