Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość Ewelcia2323
Stosowałam figurene wraz z dietą ale nic nie schudłam. Potem zastosowałam dietę Karolci i i udało mi się pozbyć 10 kg. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Bardzo ważne są regularne posiłki. Teraz jem dużo warzyw i owoców. Przestałam jeść niezdrowo. Sporo jeżdżę na rowerze i na rolkach. Efekty widać gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to schudłam z figurena z całej nadwagi aż 11 kg. Pewnie to zależy od podejścia, ja np wiedziałam że sam suplement nie schudnie za mnie i traktowałam go jako uzupełnienie diety i ćwiczeń. Wcześniej na samej diecie i ćwiczeniach moja waga zahamowała za to figurena odblokowała spalanie. Te trzy elementy kuracji bardzo dobrze się uzupełniają i maksymalizują efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoczynam kurację z figureną, Cel: 4 kg mniej do Sylwestra - z tego co czytam wydaje się możliwy do osiągnięcia, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka_878
Używałam figurenę ale schudłam tylko 3 kg. Potem spróbowałam diety Sandruni i nareszcie udało się , dzięki tej diecie pozbyłam się aż 10 kg :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Siwek x
Hej, Myślisz,że jeśli nie masz czasu na ćwiczenia to nie schudniesz tylko szybką i tanią dietą? to jesteś w błędzie! zajmuje się dietami od około 15 lat a trenerem personalnym jestem już od 6 i mam samych zadowolonych klientów! zapraszam do zakupienia diety na tej stronie i proszę o skopiowanie całego linka od litery h do liczby 6: http://www.diety.exhl.pl/?&sNo=1&&uid=3421&tariff=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić tą figurenę, może nie stosowałam jej tak jak niektórzy przez 3 miesiące bo nie potrzebowałam ale po miesiącu stosowania schudłam 5 kg, wcześniej nie udawało mi się więc to raczej zasługa tego suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu miesiącach zmagać z moją dość niefrasobliwą wagą...co tu dużo mówić 81 kg przy wzroscie 168 to o wiele za duzo cierpienia przy staniu przy lustrze... w koncu wzięłam się za siebie i to porządnie! Postanowiłam raz i porządnie zrzucić te **** kilogramy. Zaczęło się od głupich jak teraz prztrze tabletek na odchidzanie które mi zaszkodzilły... jednak w koncu za mojej drodze znalazłam http://dietoholicy.pl którzy krok po kroku pokazali mi ze i dla mnie jest szansa na szczupłą sylwetkę! Pierwsza rada była nie mało szokująca co ich nastepne ale uwierzcie mi działają jak trzeba! CIepła woda zniegazowana z cytryną o poranku... pierwsze kilogramy lecą w dół, a skutkiem ubocznym jest gładsza cera...rewelacja...na prawdę ze świecą szukać takich stron jak http://dietoholicy.pl... sama wiedza która została sprawdzona w praktyce przezemnie idziała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Figurenę Slim przez trzy miesiące. Żałuję, że od razu zamówiłam kilka opakowań.... No ale cóż, promocja zrobiła swoje. Tabletki brałam zgodnie z zaleceniami producenta, do tego powiedzmy jakaś tam dieta.... Czy schudłam? Niestety nie... Waga ani drgnęła :( Jestem załamana... Nie dość, że nic nie zrzuciłam to czuje się jakaś taka napuchnięta.... Nie wiem czy to zasługa substancji zawartych w tabletkach czy co? Ech... Podsumowując: nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Nie miałam po tych kapsułkach żadnych efektów ubocznych, kurację stosowałam niecałe 1,5-2 miesiące, schudłam 11 kg. Ogólnie polecam ten suplement diety, ale należy pamiętać, żeby połączyć kurację z aktywnością fizyczną - wtedy efekty są praktycznie murowane. I potrzebna jest systematyczność i to może być wadą dla zapominalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia

Ja stosuje od miesiąca dobrze wspomaga dietę nie czuję takiego ssania jak kiedyś po miesiącu stosowania to jestem zadowolona. A zostało mi jeszcze 2 miesiące kuracji za 2 miesiące pochwale się efektami pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afareg

Aktualnie trwa promocja na figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miminka

Zdecydowanie polecam figurena slim, wcześniej nie miałam takich efektów w odchudzaniu na żadnej diecie. Oczywiście jestem świadoma tego że suplement to uzupełnienie diety ale super przyśpiesza efekty odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga

aktualnie promocja jest na figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam

Polecam Perfect Body Nature Essence.

To nowy produkt na rynku polskim, ale ma bardzo dobry skład i naturalne składniki. Polecam 3 miesięczną kurację. Działa. 

www.natureessence.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo o rozwiązaniach tego typu i innych sposobach na parę kilo mniej znajdziecie na blogu zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiccia400

Dzięki za przydatne rady, zdecyduje się na figurene slim i sprawdzę jak u mnie zadziała. Dam znać jak mi poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto jak najbardziej, można znacznie przyśpieszyć odchudzanie dzięki figurenie. Sama stosowałam kiedyś i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam ostatnio do zrzucenia 5 kg i znowu z pomocą przyszła mi figurena, miesiąc kuracji i po problemie, produkt godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie spamu jak tutaj to już dawno nie widziałem 😄

Nie chudnie się od ekstaktów z owoców acai czy też ziołowych tabletek jak opisywane tutaj Figurelle i inne badziewia 🙂 To nie działa. Jesteście nabierani w butelkę 🙂 


Liczy się tylko to co/ile jemy i ile energii zużywany poprzez spontaniczną oraz zaplanowaną aktywność fizyczną 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusia

Moim zdaniem nie ma lepszego środka wspomagającego odchudznaie jak Slimunox, mi w każdym razie dzięki tym tabletkom udało się pozbyć 17 kilogramów nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Potwierdzam skuteczność figureny, chociaż stosuję ją dopiero miesiąc to już 5 kg mniej na wadze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irii

dieta + trening i jeszcze skuteczny suplement tak to widze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pistacja

Pierwszy tydzień nie dawał efektu ale potem się zaczęło i schudłam na figurenie łącznie 14 kg. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela231

Preparat figurena doskonale przyśpiesza metabolizm. Brzuszek szybko spada. Dodatkowo odczuwałam blokadę głodu. Też ekstra. Łącznie schudłam dzięki temu 14kg.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×