Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość roksanka 93
Będę próbowała zmieścić się w 1400 Kcal i po tygodniu zobaczę jak waga schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksanka 93
pierwszy dzień nie brałam figurena ale byłam na diecie umyśliłam sobie na początek 1400 kcal i tyle wczoraj zjadłam trochę głodna byłam myślę że na razie przy tych 1400 zostanę i od dzisiaj biorę już figurena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że 1400kcal to bardzo dobry wybór na początek tylko pamiętaj żeby jeść sporo białka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz zejść do 1150 np kcal ale to już jest trochę nie sprzyjające zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaczka
Odbyłam 3 miesięczna przemianę stylu życia z obżartucha do osoby dbającej o siebie Zapisałam się na siłownie. Fajny trener tam jest:) wprowadził mnie w ten świat pomógł mi z dietą do diety miałam też suplement Figurena ale to już wcześniej kupiłam przed zapisaniem się na siłownie. Dzięki zmianie stylu życia na aktywny z mądrym odżywianiem udało mi się zrzucić 11kg będę dalej się odchudzać bo mam motywacje dobrze mi z tym idzie a moja twarz już nie przypomina księżyc w pełni:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie temu trenerkowi się chcesz tak przypodobać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaczka
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie ma konkretnej siłowni więc o takich trenerkach mogę sobie pomarzyć ale mogę poznać jakiegoś przystojniaka w trakcie biegania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksa
Biorę już miesiąc mam dietę ustaloną na 1350 kcal i robię cardio 45 min dziennie na rowerku jak na razie mogę się pochwalić utratą 4 kg z mojej tuszy jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze na mnie działa kilogramy się palą do wakacji forma będzie dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też żyję tym że do wakacji muszę schudnąć ale jestem dobrej myśli dieta dopięta Figurena pomaga będzie dobrze tak myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deficyt kaloryczny przede wszystkim i dużo białka +Figurena zrobią z ciebie laskę że hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorroterros
Chciałam się podzielić z wami swoimi efektami z 3.5 miesięcznej przemiany mojego ciała. Na początku zaczęłam od diety i Suplementu Figurena kolega z siłowni dopasował mi makroskładniki i kcal:).Po utracie pierwszych paru kilogramów doszłam do wniosku że sama dieta nie wystarczy bo spalę sobie mięśnie i do tego moja sylwetka nie będzie taka jaką bym chciała.Zapisałam się na siłownie i do końca odchudzania chodziłam na nią 4 dni w tygodniu teraz po odchudzaniu chodzę 2-3 czasami razy w tygodniu. Nie zanudzając już w te 3.5 miesiąca udało mi się spalić 14 kg:) Co do suplementacji to polecam dla osób które chcą spalić kg żeby odzyskać formę bo taka dieta na redukcje ciążka jest do utrzymania po osiągnięciu odpowiedniej dla siebie wagi nie polecam suplementacji bo do utrzymania wagi ona jest nie potrzebną tyle w temacie i życzę sukcesów w odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dieta w połączeniu z suplementacją Figurena do tego trochę jazdy 2-3 razy w tygodniu na rowerku stacjonarnym dały efekty jak na razie 7 kg spalonego tłuszczyku wyglądam już trochę lepiej a moja buzia to już nie taki księżyc w pełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na razie 5 kg się pozbyłam i walczę dalej bo do wakacji jeszcze trochę zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margartyna
10 kg w 4 miesiące mi się udało zrzucić z 80 na 70 jak myślicie to dobry wynik? miałam dietę i stosowałam Figurena ale nie ćwiczyłam bo mam sporo ruchu w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 kilo to dobry wynik ale zawsze mogło by być lepiej :) zmieniając temat to pogoda ostatnimi czasy fatalna. Ja siedzę w domu i nic nie robię. Już z nudów odpalam sobie Chodakowską i ćwiczę przed TV mąż ma ze mnie niezły ubaw hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten preparat Figurena Slim jest rewelacyjny!!! Działa w 100% polecam każdemu, kto chce się pozbyć zbędnych kilogramów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podhalanka 91
Ja się pozbyłam 8 kilo z figurena a dietę miałam swojego pomysłu i się udało wrócić do formy z przed paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka_a
hej kupiłam niedawno figurene, nie chcę zapeszać ale coś się dzieje. Na wagę jeszcze nie staję, zmierzyłam się jednak i o dziwo jest 2 cm mniej -> szok. Strasznie sie cieszę, oby tak dalej. Jeść też mi się nie chce ta jak przed rozpoczeciem kuracji i ogólnie jest dobrze. Korci mnie ta waga, ale poczekam może jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stań na wagę i zobacz ile faktycznie schudłaś... napisz nam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanetka_a
Odważyłam się i stanęłam na wagę - po 2 tygodniach stosowania mam 3,5 kg mniej. Jestem baardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczek29
Przez niecałe trzy miesiące dzięki figurenie straciłam w sumie 11 kg - jestem szczęśliwa. Walczyłam z nadwagą w sumie od 4 lat, bez efektów. Teraz wróciłam do starych ciuchów! Jestem w szoku! Muszę to utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzisiaj doszła już do mnie paczka z figureną - zaczynam odchudzanie. Na początku kuracji jak to u Was wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po odchudzaniu
Początki są zawsze trudne jak ze wszystkim w życiu wszystko zależy od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku nie było ciężko sukcesywnie zmniejszała mi się ochota na jedzenie oraz zauważałam wzrost energii i spadek tkanki tłuszczowej. Po pierwszym tygodniu miałam 2 kg mniej, w połowie miesiąca dołączyłam lekką aktywność fizyczną. Obecnie jestem po 1 miesiącu i już schudłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandereczka
Mi pomaga w odchudzaniu dieta mnie nie męczy i jakaś taka bardziej aktywna jestem jak po kawie już zrzuciłam 5 kg do wakacji jeszcze trochę zostało więc jeszcze trochę uda mi się zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no lato coraz bliżej a po świąteczna oponka jeszcze mnie prześladuje, czytam dużo pozytywnych opinii o tym preparacie ale chyba muszę sama sprawdzić figurene.... Po prostu musze do lata schudnąć, nie wyobrażam sobie że na plaży będe wyglądała jak bombka świąteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że nie udało mi się spełnić moich postanowień i nie pisałam co tydzień. Ostatnie dwa miesiące byłam bardzo zajęta. Nie zrezygnowałam z odchudzania i stosowania figureny no i jest tego efekt. Do tej pory schudłam 11 kg, jeszcze do prawidłowej wagi brakuje mi 2 kg a planuje jeszcze zrzucić 4 kg. Mam nadzieję że się uda jeszcze w tym miesiącu przynajmniej 2-3 kg zrzucić. Oprócz stosowania figureny przez cały czas wykonywałam co 2 dni serie ćwiczeń 45 minut. typowe ćwiczenia cardio no i wiadomo nie objadałam się. Przyznam że z figureną było łatwiej utrzymać dietę no efekt przyszedł dużo szybciej niż kiedyś na samej diecie. Już na tym etapie moge powiedzieć że ten suplement działa ! tzn. wspaniale wspomaga nasze działania przy odchudzaniu. Jeżeli miałyście do tej pory problemy w zrzuceniu kilogramów to śmiało polecam zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×