Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj zamówiłam i czekam na przesyłkę na tych wakacjach nawet nie dodałam żadnego zdjęcia na FB bo wstyd biorę się za siebie bo lata lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej zastanawiam się nad suplementem slimcea i figurena miał ktoś styczność z obydwoma suplementami? Kupiłam już wiele niepomagajacych bubli i chciałabym coś skutecznego pomoże ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam figurena slim w swojej diecie i jestem zadowolona co do slimcea nie mogę się wypowiedzieć bo nie stosowałam ale też miałam go na względzie jednak kupiłam figurene i jestem zadowolona z tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedz a może wiesz coś o novoslimie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepszy preparat jaki znam, a w dodatku w świetnej cenie, po prosu rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda......nie schudłam z figureną ani pół kilograma. Chciałam tylko zrzucić 7 kilo i nie udało się zrzucić nic. To nieprawda,że hamuje apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem może to zależy od organizmu ja jestem zadowolona z działania i udało mi się schudnąć z całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, nie dajcie się zwariować! Naprawdę wierzycie, że dzięki temu będziecie szczupłe? Nawet jeśli jakimś cudem uda się wam schudnąć to efekt jojo gwarantowany. Zamiast tego po prostu zacznijcie zmieniać swoje nawyki żywieniowe – to na pewno będzie dla was o wiele zdrowsze. Zacznijcie jeść świeże sałatki i grillowane mięso. Jeśli nie macie przepisów na takie zdrowe i małokaloryczne potrawy to znajdziecie je np. na http://www.fitandeasy.pl/pl/rec**es/popular/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używałam schudłam i efektu joja nie miałam więc nie ściemniaj swoimi nie popartymi na niczym wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super działa na mój metabolizm bebechy pracują mimo że jestem na deficycie kalorycznym.Chodzę na Zumbe już widzę efekty a spodziewam się jeszcze lepszych tylko wymaga to czasu i systematyki z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam figurene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaassiiaa
hej dziewczyny ja zaczęłam od dziś waga początkowa to 62 kg mój cel to 53-55 kg mam nadzieję że się uda. Trzymajcie kciuki będę pisać o rezultatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie będzie efektu joja po takiej kuracji odchudzającej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaassiiaa
Obiecałam, że będę pisać to piszę nie wiem czy ktoś tu zagląda, ale być może kiedyś ktoś zajrzy ;-). Najpierw sprostuję, bo wcześniej napisałam że ważę 62 niestety weszłam na wagę następnego dnia rano i jednak było tam 63 kg :-( Ja biorę już Figurene 6 dni no i niestety waga dalej pokazuje 63kg, ale myślę że to przez okres zobaczymy za tydzień. Na razie się nie poddaje, staram się mniej jeść, piję dużo wody ( czasem chyba nawet za dużo) nie jem słodyczy, a z aktywności fizycznej to mam taki pas wibrujący to go zakładam :-). Odezwę się za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku również nie zauważyłam spadku wagi, myślę że tak jak u mnie spalanie tłuszczu rozpocznie się w 2/3 tygdniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaga, ale trzeba pamiętać o kontrolowaniu krwi, dlatego polecam przy odchudzaniu zrobić badania krwi w dobrym laboratorium, ja korzystam z www.badamysie.pl i mi się podoba bo mam badania za darmo a wyniki dostaję mailowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia pewna prawidlowosc na forum po krytyce preparatu od razu pojawiają sie wpisy o chudnięciu.. Przypadek czy skuteczny marketing. Stosowalam miesiąc ani nie schudłam sni nie przytylam więc wydane pieniadze na darmo. Przy intensywnym treningu efekty na pewno sa tylko czy to na pewno zasluga tabletek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaassiiaa
No właśnie dlatego postanowilam to sprawdzic na sobie, przewertowalam chyba wszystkie fora i znalazłam 98 procent pozytywnych wypowiedzi na temat tych tabletek, a że sklad mają ok to postanowilam kupić i na bieżąco was informować o mojej wadze. Być może komuś sie to kiedyś przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 5 kg na jednym opakowaniu i tyle planowałam, więz figurena moge napisać że na mnie zadziała. Wcześniej moja waga ani drgnęła pomimo diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa a ciekawe co zrobicie jak skończycioe brać? dalej bnedziecie jesc to samo i znowuy bedziecie grubi? :D ja zmienilam diete bo inaczej niestety sie nie da ;p tu macie soki naodchudzaniehttp://terapiasokami.pl/Soki-dziewiec-przepisow-na-odchudzanie tylko trzewba je wyciskac w porzadnej wycisakarce np. w takiej bo tu siel iczy ilosc obrotow im mniej tym zsdrowszy sok. najpierw detox zrobilam i juz schudlam a teraz zaczynam dziewn od soku http://terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000 to mam duzo energii zamiast ze slodkiego sniadania to stad sie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Mam 13 lat stosuje dietę schudłam już 3 kilo Ale ważę więcej niż 70 kg i wiem ze to nie jest normalne więc pytam czy w moim wieku też mogę wspomóc się tym suplementem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy rok zaczęłam od postanowienia dotyczącego odchudzania, kiedyś już próbowałam zrzucić trochę kg niestety nie mogłam wytrzymać na diecie, bogatsza o to doświadczenie postanowiłam zamówić figurena slim i ja stosować z dieta i ćwiczeniami. Jestem super zadowolona z moich dotychczasowych wyników odchudzania, w dwa tygodnie schudłam już 4 kg. Trzymajcie za mnie kciuki - mój cel to 10 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie większość wpisów tutaj to po prostu marketing. Wiadomo, że od tabletek się nie chudnie, dieta i ćwiczenia przede wszystkim. Jak ktoś się chce już czymś wspomagać to jakoś naturalne. Np. ostatnio dość popularny młody zielony jęczmień...tylko że to nie odchudza a wspomaga odchudzanie. Nie ma cudów, bez ciężkiej pracy nic nie osiągniemy. Ale naturalne suplementy nie są złe, trzeba tylko dobrze wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja schudłam po porodzie 25 kg w niecałe 3 miesiące, oj nie ..niestety nie były to wody płodowe, łożysko i dziecko. jeśli chcesz wiedzieć więcej napisz do mnie, pomogę :) kobietacharme@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_898
Figurena slim nie pomogła mi schudnąć. Schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni sporo bo prawie 10 kg w 5 tygodni. Dalej jestem na tej diecie bo muszę jeszcze trochę schudnąć. Więcej o tej diecie można przeczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie figurena się sprawdziła stosowałam co prawda ten suplement razem z dietą i ćwiczeniami ale wcześniej bez figureny miałam zastój w utracie wagi dopiero jak włączyłam ją do kuracji to znowu ruszyło, dlatego mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguska997
Ja stosowałam Figurena slim niestety miałam bóle żołądka dlatego też postanowiłam poszukać jakiejś alternatywy.... przewertowałam setki for i tak udało mi się wybrać African Mango http://szczupla-kobieta.pl na początku byłam sceptycznie nastawiona bo bałam się kolejnego rozczarowania,ale nie potrzebnie bo już po pierwszym tygodniu mogłam stwierdzić że dla mnie to idealny suplement nie mam bóli, mam więcej energii a co najważniejsze waga spada;) co widoczne jest gołym okiem. 1 miesiąc 8kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejo632
Co do African Mango http://afrikanmango.pl jestem takiego samego zdania;) super suplement który wspomaga proces odchudzania;) dzięki niemu mój żołądek nie potrzebował co chwila coś przegryzać tak jak wcześniej i było mi łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha_2
słyszałam o tym suplemencie a dokładniej czytałam w artykule gdzieś na jakiejś stronie internetowej, zaciekawiło mnie to i kupiłam - na razie mam pozytywne odczucia bo waga ruszyła i schudłam 4 kg w pierwszych 3 tygodniach stosowania, wcześniej miała zastój a tu proszę wystarczyło wspomóc się tym suplementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×