Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Susann

Figurena slim czy pomaga Wam w odchudzaniu?

Polecane posty

Gość gość
Biore juz okolo 30 dni i jak na razie schudlam 6,5 kg. Jestem zadowolona z efektow. Moim najgorszym problemem było ograniczenie słodyczy a teraz w ogóle ich nie jem i nawet mnie do nich nie ciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście po tabletkach nie miałam żadnych komplikacji - tym bardziej zdrowotnych. Czułam się tak samo dobrze, ale najważniejsze jest to co cały czas powtarzam - nie było efektu jojo. Wszystko co straciłam, faktycznie już więcej nie wróciło. I to ma dla mnie największe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje od 2 tygodni,zmniejszył sie apetyt, nie mam ochoty na słodycze i 2 kg mniej, bede stosować dalej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postawiłam na zielony jęczmień bo jest naturalny i ma udowodnione działanie odchudzające i odkwaszające organizm, dodatkowo w tym pod nazwą Green Barley Slim jest cynk,chrom i biotyna. Ja biorę je już 2 miesiące i zgubiłam 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplement Figurena przyspiesza metabolizm, wspiera naturalne spalanie tłuszczu oraz podnosi potencjał energetyczny organizmu i zwiększa wydolność fizyczną. To idealny preparat dla osób aktywnych fizycznie, które pomimo wszystko mają problem ze zrzuceniem dodatkowych kilogramów. Zastosowałam i udało się schudnąć 14 kg czyli tyle ile miałam do zgubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka2aa
Po dwóch miesiącach zażywania Figurena Slim zaczynam obserwować zmiany w swoim ciele. Nie jestem do tego przyzwyczajona, bo moja walka o lepszy wygląd trwa nieprzerwanie od 37 roku życia. Minęło już 5 lat i nigdy nie osiągnęłam lepszego wyniku niż kilogram mniej, czego nikt nie zauważył. A teraz na każdym kroku spotykam się z komplementami, a ubrania lepiej się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam - faktycznie przyśpiesza odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam po tych kapsułkach żadnych efektów ubocznych, kurację stosowałam niecałe 1,5-2 miesiące, schudłam 11 kg. Ogólnie polecam ten suplement diety, ale należy pamiętać, żeby połączyć kurację z aktywnością fizyczną - wtedy efekty są praktycznie murowane. I potrzebna jest systematyczność i to może być wadą dla zapominalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę już 2,5 miesiąca jestem na diecie redukcyjnej bo nastawiłam się na szybką utratę wagi.Jak na razie 6 kg mi ubyło za miesiąc wyjeżdżam na wakacje i mam nadzieje że moja forma będzie dobra żebym nie musiała się wstydzić na plaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąc. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaGosia
Zakupiłam 20 dni temu biorę cały czas i jestem na diecie parę razy w tygodniu pocinam na rowerku z chłopakiem. I już mam 3 kg mniej wszystko fajnie bo głodna nie chodzę warte swojej ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że warto dołaćzyć do diety ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudsiejsza
Ja już 2 miesiące temu dodałam do diety i nie żałuje. zredukowałam już 6 kg i super się z tym czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierem i chudniem w miesiąc 4 kg figurena pomaga mi z dietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papaja100
Figurena to wspaniały przyhamowywacz głodu.Moją dietę trzymam w ryzach i fajnie ze mnie tłuszczyk schodzi polecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 kg w 2 miesiące dzięki diecie i figurena super super super uciekam i nie zawracam gittary tak tylko chciałam się pochwalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się pochwalę w miesiąc 4,5 kg biegam dieta i Figurena. Mój złoty środek na piękną figurę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murczkaa
To ja dodam od siebie, że mi w pomocy przy odchudzaniu bardzo pomogły kremy Colway. Możecie sobie sprawdzić jeśli chcecie, tu macie stronę https://zyjzdrowo.colwayinternational.com polecam z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mo zdradzi gdzie kupiłyscie figurene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy produkt inny niż te które można znaleźć w sklepach. Jeśli dbamy o resztę, czyli ćwiczymy i nie obżeramy się, na pewno pomoże nam schudnąć. Ja ćwiczyłam 5 razy w tygodniu, i schudłam 11 kg w 2 miesiące. Niby to nie tak dużo, ale uważam, że to bardzo "zdrowy" wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
figurena dobrze na mnie działa i na moją dietę poleciało mi już 7 kg mam jeszcze miesiąc kuracji będzie dobrze tak czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakończyłam 3 miesięczną kuracje z figurena oczywiście dieta dopięta na 100% i schudłam 10 kg warzyłam 70 kg a teraz 60 jeszcze 5 kg i będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam ostatnio że jeszcze 5 kg i będzie super zmieniłam trochę dietę nie jem prawie węglowodanów teraz jeszcze 2.5 kg :) i zeszło mi sporo wody podskórnej sylwetka coraz lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zła - stosuje tabletki 2 tygodnia waga ani drgnęła!!!! zmieniłam dietę na dużo lżejszą nie jem fast foodów, ogólnie MŻ... zaczęłąm ćwiczyć od kilku dni aby wspomóc i myślę że wydałam pieniądze na darmo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamp
Jak czytam te wszystkie komentarze to mam wrażenie, że piszą je osoby "wynajęte" do pisania pozytywnych komentarzy. Podobny ton i nie są to żywiołowe wypowiedzi "normalnych" ludzi :( Według mnie komentarze nie są obiektywne a szkoda, bo naprawdę chciałam sie dowiedzieć prawdy czy warto spróbować !!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaamp za 2 tygodnie napisze po skończonym 1 opakowaniu. Na razie niestety jak pisałam nie ma żadnego rezultatu. Teraz dokładam ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamp
czekam z niecierpliwością na rekację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwius
Stosuje figurene razem z dietą i ćwiczeniami i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×